Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як придумати ім'я для блогу

Вітаю друзі, ось і настав час для ще одного мистецького заходу, як видно з заголовка сьогодні будемо вибирати ім'я для блогу. Так що напружуємо свої біцепси творчості і трицепси креативу і вперед.

Ім'я сайту, ім'я блогу, назва блогу або назва сайту - це кілька вільна інтерпретація, насправді правильніше було б говорити - ім'я домену. Тому що, по суті, ми вигадуємо, а потім і реєструємо доменне ім'я для свого ресурсу. Що таке домени і доменні імена я розповім в одній з наступних статей, так що підписуйтесь на оновлення .

А поки, для зовсім юних і початківців поясню, що ім'я для блогу - це назва сайту, яке ви можете бачити в пошуковій системі Google або Yandex написане латинськими символами. Наприклад, ім'я мого блогу - це домен другого рівня - Blogstarter, який належить домену першого рівня RU. У підсумку це виглядає наступним чином - Blogstarter.ru

Так що ж означає придумати ім'я для блогу? Це означає, що необхідно придумати слово, яке буде написано латинськими символами, яке буде, по можливості, відображати напрямок вашого блогу, буде легко читатися і легко запам'ятовуватися. Майте на увазі, що в ідеалі ваш блог повинен стати вашим брендом. Припустимо, якщо у вас є фірма, то назва фірми - це бренд, якщо фірми немає, то брендом може стати ваше ім'я, або назву блогу. Прагніть до цього - це довгострокова перспектива, яка принесе результат в майбутньому.

А що робити то якщо, ім'я з прізвищем не надто симпатичні, не зовсім читабельні і важкі для? Ну що ж, тоді вже краще придумати слово або словосполучення, близьке до тематики блогу, або щось, що хоча б буде віддалено асоціюватися з тематикою.

Що, взагалі нічого в голову не приходить? Тоді читаємо далі!

Можна покреатівіть наприклад, і придумати ім'я яке разом з доменом першого рівня (.ru, .com, .net) утворює одне слово або словосполучення. Наприклад - блог, присвячений, похоронним послуг можна назвати - pom.ru або ось, наприклад блог в зоні (.net) про ламінат - laminatu.net

Сенс зрозумілий, так? Грайте. На допомогу, вам є ресурси які легко допоможуть вам підібрати слова які закінчуються на ру.

Так само ще одне важливе зауваження, використовуйте назви, які легко і зручно читаються. Тобто НЕ намагайтеся використовувати в назві, кілька приголосних букв поспіль, наприклад (gghdrm.ru). Хоча з цього правила можуть бути і винятки.

Якщо жоден із запропонованих варіантів вам не підходить, можна скористатися спеціальними сервісами, які по набору ключових слів, підберуть вам ім'я домену. Але, чесно кажучи, дуже рідко виходить щось вартісне, в основному виходить якась дурниця. Тим не менше нехтувати ними не варто, але і не варто захоплюватися, їх треба сприймати як додаткова допомога вашому творчому процесу.

На завершення, як завжди, коли самому щось робити лінь, можна заплатити грошей спеціально навченим людям, які зроблять цю роботу за вас.

Як для мене так процес придумування назви, або як правильно говорити вибору, доменного імені, чимось схожі на вибір тематики сайту. Точніше ці два заняття в моєму розумінні певним чином перетинаються.

Розповім чому. На підставі обраної теми придумується, доменне ім'я, паралельно відразу, уявляєш собі слоган, який буде коротко характеризувати сайт, і в процесі намагаєшся все це якось пов'язати, в щось ціле і завершене.

Є думка, що взагалі немає ніякого сенсу в танцях з шаманським бубном, над вибором доменного імені. Так, хочеться, щоб ім'я було красивим, таким, що запам'ятовується, відображало суть блогу і викликало якісь хороші емоції. Але, чорт візьми, що ви скажете про «habrahabr», шановний і всім відомий ресурс. Ось чому питається, вони назвали так свій сайт?

Придумати, ім'я для блогу, друзі, це одна справа, але це ще далеко не все. Його ще треба попередньо перевірити у реєстратора, а потім ще і зареєструвати. Раптом вже хтось до вас придумав точно таке ж ім'я, а два однакових імені домена в мережі бути не повинно.

З приводу самого креативу, є таке поняття в ТРИЗ як активізація пошуку, такий собі, по суті, мозковий штурм. Так ось є кілька методів активізації пошуку, одним з яких є - метод фокальних об'єктів. Цей метод полягає в тому, що характеристики або ознаки ряду випадково вибраних об'єктів переносяться на вдосконалюється об'єкт, в результаті чого ми отримуємо незвичайні словосполучення. Наприклад, якщо випадковим об'єктом, буде взята зебра, а удосконалюється (фокальним) об'єктом долар то отримаємо поєднання типу «скаче долар», «смугастий долар», «зебродоллар» і т.д. Сайт з продажу зебр, до речі, можна так і назвати "zebrodollar"

Це я до того, що краще спочатку придумати побільше, таких ось різних імен, а вже потім перевіряти їх у реєстратора.

А як же перевірити ім'я у реєстратора - запитаєте ви. А дуже просто. Заходимо на сайт компанії, у якій ми будемо купувати домен і хостинг.

І під написом перевірити і зареєструвати домен, в поле після букв www. вводимо придумане ім'я домену. Відзначаємо галочками доменні зони, в яких ви хочете перевірити своє ім'я і натискаємо на кнопочку «Перевірити». Наприклад, після довгих роздумів ми все-таки вирішили продавати зебр, і вибрали ім'я zebrodollar.

І ось що у нас вийшло в результаті. Як бачимо в трьох доменних зонах, які ми вибрали для перевірки вказане ім'я вільне. І ми можемо вибрати його, для реєстрації, або перевірити інші імена, якщо натиснемо на кнопочку нижче «Перевірити ще доменні імена»

Якщо ви, припустимо, вирішите купувати домен в іншої фірми, не біда, принцип перевірки доменного імені однаковий у всіх, і візуально дуже схожий.

На цьому буду закінчувати, з вами був Amitateo, сподіваюся, стаття допоможе у вашій творчості, і бажаю придумати найкраще ім'я блогу, удачі і підписуйтесь на наступні статті .

А що робити то якщо, ім'я з прізвищем не надто симпатичні, не зовсім читабельні і важкі для?
Що, взагалі нічого в голову не приходить?
Ось чому питається, вони назвали так свій сайт?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: