Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як просунути сайт в топ 10 google або яндекса?

У цій статті я розповім про ті висновки до яких прийшов, коли займався просуванням сайтів. Інформація буде корисна тим, хто збирається просувати нові сайти.

Чи знайомі вам оголошення про seo-просування сайту за 10-20 тисяч рублів на місяць за посилальне просування? Комплексне просування обходиться в багато разів дорожче. Посилання - це всього лише один з факторів, що впливають на позицію вашого сайту. У даній статті розкриваються деякі нюанси seo. Якщо вам необхідно комерційне просування в Москві або регіонах, то варто звернутися до фахівців.

На практиці процес просування дуже громіздкий і полягає в утримання аудиторії на вашому сайті або просуває сторінки.

Основне золоте правило, завдяки якому новий сайт може з'явиться в топових позиціях пошукових систем - це наявність унікальної та корисної інформації. За низькочастотних запитах новий сайт відразу ж потрапить в топ 10 або 20. Частоту запитів ви можете дізнатися за допомогою інструментів Google AdWords і Wordstat.yandex.

За середньочастотних запитах, ваш сайт так само може зайняти цілком непогані позиції. Наведу приклад, що стосується мого сайту. Стаття " Вибираємо шаблон для wordpress сайту "Створювалося мною спонтанна, і я б не сказав, що вона була дуже якісною на момент написання (над якістю контенту сайту потрібно працювати постійно), але тим не менше за запитом wordpress шаблони, який має середню кількість запитів в місяць 5400 сайт виявився на 40 місці, тобто потрапив в топ 40 буквально через тиждень після індексації. Орієнтування був обраний - все місцеположення. При перевірці - введення запиту і вибору, наприклад, регіон Москва, сайт все одно опинявся на 40 місці.

Так само я спостерігав, коли за різноманітними запитами, які мають частоту 500 або 1000 запитів на місяць, сайт займав топ 10-20. Наприклад, мій сайт зайняв непогані позиції по середньо частотним запитам, що стимулює працювати над якістю матеріалу. Позиції сайту за певним запитом ви можете подивитися на http://webmasters.ru/tools/serppos. Насправді є велика кількість ресурсів, де ви можете перевірити позиції сайту, але мені першим попався цей, і хоча я не коли не складав семантичне ядро ​​для свого сайту, сайт зайняв наступні позиції по середньо частотним запитам. Дані на 6 листопада 2013 року представлені на малюнки нижче:

Дані на 6 листопада 2013 року представлені на малюнки нижче:

згідно статті "Як працюють пошуковик гугл?" не кожен сайт може вийти у верхній частині сторінки, або навіть з'явиться на першій сторінці результатів пошуку. Алгоритми гугл ґрунтуються на більш ніж 200 унікальних сигналів, наприклад, як часто переходять на веб-сторінку, назву заголовка і тд. У довідці гугл є статті, які і відповідають на наше запитання: "Як підвищити позиції сайту?"

"Підвищіть рейтинг сайту в результатах пошуку"

Створіть цікавий зміст

Рекомендації для веб-майстрів

Я склав наступний графік, щоб показати найбільш наочніше, як просувати сайт на високі позиції. Найперше і найважливіше - це унікальний і корисний і добре оформлений контент. Протягом існування сайту даний пункт буде дуже важливий. Далі йде відвідуваність ресурсу. Передбачається, що якісний сайт будуть відвідувати, його будуть шукати в пошуковику, на нього будуть посилатися, зросте ТИЦ і PageRank. Верхні щаблі будуть безглузді без фундаменту. На верхівки піраміди розташувалися найменш значущі чинники.

На верхівки піраміди розташувалися найменш значущі чинники

Підведемо підсумок. Щоб просунути сайт в топ 10, потрібно виконати наступне:

1. Складіть семантичне ядро сайту. Це перш за все стосується сайтів компаній, якщо ж ви ведете свій блог і не прагнете його монетезіровать, то не обов'язково складати семантичне ядро.

2. Заповніть унікальним і корисним матеріалом, а так само добре оформите ваш сайт:

- Використовуйте картинки і відео

- Назва записи має відображати її зміст

- Внутрішня оптимізація сторінок сайту, наприклад, наявність опису сайту - description і тд.

- Внутрішня перелінковка (посилання всередині сайту)

3. Виберіть середньо частотний запит і введіть його в пошуковій системі, далі натисніть на перші 2 сайта і зверніть увагу на наступне:

- яке відвідування сайту

- як оформлена стаття або сторінка (чи є картинки, відео)

- чи є коментарі?

- вік сайту

- чи є посилання на інші статті в кінці сторінки?

4. Зверніть увагу на попередні пункти, і як з ними впоралися топові сайти, далі напишіть унікальну матеріал або зробіть якісний рерайт статей. Наприклад, ви просуваєте кампанії по монтажу вікон і топові позиції займають сайти, які мають хороші статті, і які вже оптимізовані під певний середньо або високо частотний запит, ви можете зробити рерайт даної статті. Рерайтом називається переписування тексту своїми словами.

Всім удачі, сподіваюся, даний матеріал стане вам у пригоді просунути вам ваші сайти до високих позицій.

Схожі статті:
Додаємо сайт в пошукові системи Google, Yandex і тд.
Складаємо семантичне ядро сайту
Рекомендації щодо забезпечення якості сайту
Розміщуємо лічильник відвідуваності Live Internet

Чи знайомі вам оголошення про seo-просування сайту за 10-20 тисяч рублів на місяць за посилальне просування?
У довідці гугл є статті, які і відповідають на наше запитання: "Як підвищити позиції сайту?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: