Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як просувати блог на Wordpress? Основні рекомендації для початківців

 1. З чого почати розкрутку сайту?
 2. Як розкрутити блог на WordPress?

Всім привіт Всім привіт!
Ця стаття для тих, хто тільки недавно завів свій блог і розмірковує про те, з чого почати розкрутку сайту. Я опишу тільки перші необхідні кроки в просуванні, які стануть фундаментом для подальшої роботи над вашим ресурсом. Крім рекомендацій, наведених в цьому огляді, також раджу почитати про те, як безкоштовно підвищити відвідуваність сайту .

зміст:

З чого почати розкрутку сайту?

 1. Додайте сайт в панелі веб-майстрів Google і Яндекс. В обидві панелі слід також додати створені карту сайту і robots.txt. Додавання сайту в панелі дозволить вам стежити за його становищем у видачі, за частотою відвідувань сайту пошуковим роботом і багатьма іншими змінами.
 2. Встановіть на сайт лічильник відвідувачів. Краще ставити не просто лічильник, що відображає кількість користувачів, а систему аналітики, таку як Яндекс.Метрика, Гугл Аналітик або LiveInternet . Основна відмінність лічильника від системи аналітики полягає в тому, що лічильник дозволяє вам дізнатися тільки кількість відвідувачів на вашому сайті. З системою аналітики ви зможете дізнатися ще і джерела переходів на ваш сайт, показник відмов, інтереси ваших користувачів і багато інших корисних речей, які знадобляться вам, якщо ви думаєте про те, як просувати блог.
 3. створіть файл sitemap.xml для WordPress . Він потрібен для того, щоб показати пошукачам всі сторінки вашого сайту і поліпшити індексацію. Для WordPress є спеціальні плагіни (наприклад, Google XML Sitemaps), які самостійно створюють карту сайту. Так само читайте, як прискорити індексацію сайту .
 4. Налаштуйте для вашого блогу Wodpress 404 помилку . Ця сторінка повинна мати цікавий дизайн, оригінальний текст і посилання на інші сторінки блогу, щоб утримати користувача.
 5. створіть файл robots.txt для WordPress . Якщо ви не хочете, щоб пошукові системи індексували якусь сторінку або розділ сайту, закрити роботам доступ можна в файлі robots.txt.
 6. З питанням "з чого почати просування сайту" можуть також допомогти кнопки " поділитися в соціальних мережах ". Вони дозволяють користувачам розповідати про статті сайту на своїх сторінках в соціальних мережах, що привертає додатковий трафік на сайт. Установку кнопок можна зробити в пару кліків: для цього можна скористатися спеціальними сервісами на зразок Pluso або UpToLike. Крім того, корисно створити акаунти блогу в усіх соціальних мережах і розмістити на них посилання або соціальні кнопки підписки .
 7. Сформуйте семантичне ядро. Це набір ключових фраз і слів, за якими користувачі будуть приходити на ваш сайт з пошукових систем. Як підібрати ключові слова , Написано в окремій статті. У формуванні семантичного ядра вам допоможе програма Словоеб . Під «ключі» потрібно оптимізувати всі статті блогу: вживати ключові фрази в тексті, купувати посилання на ці сторінки з відповідним анкором . Семантичне ядро ​​потрібно створити перед тим, як просувати блог. Цей набір ключових фраз, розбитих за тематиками для кожної сторінки стане основою для розкрутки вашої майданчики.
 8. Як просувати новий сайт? Чи не замахується відразу на високочастотні пошукові запити (від 1000 запитів на місяць). Зверніть увагу на низкочастотники - до 100-200 запитів в місяць. Конкуренція по ним зазвичай невелика, тому ви зможете досить швидко вийти на рейтингові позиції в пошуковій видачі. Звичайно, для цього ваш сайт повинен бути для людей (СДЛ), містити корисний, унікальний контент і відповідати основним вимогам пошукових систем (ПС). Прочитайте про те, як писати seo-оптимізовані тексти .
 9. додайте favicon.ico для сайту . Фавікон - це іконка, що відображається у вкладці браузера поруч з назвою сайту, а так само у видачі пошукової системи поряд з посиланням на ваш ресурс. Він не позначиться на позиціях, але виділить сайт у видачі Яндекса. За допомогою спеціальних онлайн-сервісів можна створити свою іконку. Навіть такі дрібниці важливі при просуванні сайту.
 10. Відредагуйте сниппет для Яндекса і Гугла, це допоможе підвищити CTR блогу. А також зробіть мікророзмітки сайту , Яка допоможе пошуковим системам розрізняти на вашому блозі статті, заголовки, коментарі, хлібні крихти та інші елементи.
 11. Прискорюйте свій блог. Для цього встановіть плагін HyperCache або WP Super Cache. Будь-який з них прискорить завантаження сайту, що позитивно позначиться не тільки на відносно пошукових систем до сайту, але і на нервах ваших відвідувачів.
 12. Встановіть SEO-плагін. Кращі (і найбільш функціональні) з наявних - це All in One SEO Pack і WordPress SEO by Yoast. Спробуйте обидва, щоб зрозуміти, який зручніше саме для вас. Будь-який з плагінів дозволить вам задавати title і description для кожної статті, оптимізувати її і зробити більш привабливою для пошукових роботів.

Як розкрутити блог на WordPress?

 1. Постійно працюйте над внутрішньою перелінковкою. Чим більше внутрішніх посилань (на інші сторінки вашого ж сайту), тим краще. Про перелинковке я планую написати окрему статтю.
 2. Займайтеся усуненням технічних помилок, чистите код, видаляйте непотрібні плагіни. Перевірте сайт на дублі сторінок і позбудьтеся від них. Регулярно відстежуйте поява битих посилань .
 3. Після 6-12 місяців після запуску сайту можна поступово переходити до закупівлі посилань. Існує маса варіантів посилального просування: біржі вічних і тимчасових посилань , Системи автоматичного просування. Нижче перелік цих сайтів і систем:
 4. Пам'ятайте, що займатися закупівлею посилань потрібно вкрай обережно. Ретельно відбирайте донорів, тому що саме за неякісну кількість посилань найчастіше сайти підпадають під фільтри пошукової системи Яндекс і Гугл.
 5. Постійно покращуйте поведінкові чинники. Чим активніше будуть ваші читачі, тим краще це позначиться на просуванні. Робити це можна самостійно вручну: заохочуйте коментування ваших статей, спілкуйтеся з аудиторією, проводите конкурси. Також є спеціальні сервіси, за допомогою яких можна виробляти просування поведінковими чинниками: Movebo і Userator .

Тепер ви знаєте з чого почати просувати сайт. З досвідом прийдуть нові ідеї для просування і розкрутки, адже головне в кожній справі - це почати. Бажаю вам удачі в створенні корисних блогів!

Дивимося сеошное відео:

PS Щоб розбавити статті блогу чимось цікавим, я вирішила на початку і кінці кожної статті писати пару рядків про своє життя.

Зараз ми з моїм хлопцем зиму в Таїланді недалеко від містечка Районг в дуже тихому приємному місці. З вікон видно і чутно море. А йти до нього всього 50 метрів! Такий спосіб життя надихає на плідну роботу і нові статті. Якщо хтось із читачів бував в Районг, поділіться досвідом :)

З чого почати розкрутку сайту?
Як розкрутити блог на WordPress?
Як просувати новий сайт?
Як розкрутити блог на WordPress?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: