Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як розкрутити дитячий канал на Ютуб (YouTube)

 1. Дитячі канали на Ютуб діляться на сірі та білі.
 2. Як розкрутити дитячий канал на Ютубі
 3. Купівля трафіку на Ютубі
 4. Де можна брати трафік
 5. Зйомка дитячих відео
 6. висновок

Розкрутка дитячого канал в 2018 році - вкрай непроста справа. Висока конкуренція і жорсткі правила адміністрації - дві основні перешкоди. Однак якщо докласти багато зусиль і трохи терпіння, заробіток в десятки тисяч доларів стане звичайним доходом від такого каналу!

після каналів Каті і Макса з Одеси інтерес до подібного контенту збільшився в рази. Багатомільйонні заробітки і порівняно простий підхід до створення відео - ось два компонента популярності дитячого контенту. Такі канали популярні у всіх країнах. Розглянемо, як створити і розкрутити дитячий канал на Ютубі.

Дитячі канали на Ютуб діляться на сірі та білі.

Сірі канали створюються на основі відомих героїв, мультсеріалів. Можна по-своєму обіграти «Свинку Пеппі», «Смішариків» або окремі мультфільми. Але якщо правовласник поскаржиться на ваш канал, його заблокують. Найчастіше така ситуація відбувається, коли канал стає популярним і потрапляє в поле зору правовласників.

Білі канали - унікальні авторські відео: свої власні мультфільми, історії та події з життя дітей. Останнє випускається найчастіше, так як для створення своїх мультиків не у всіх є можливості.

Як розкрутити дитячий канал на Ютубі

З 2014 року розкручувати дитячі канали безкоштовно стало важко, а сьогодні їх стільки багато, що новачкам необхідно викручуватися і придумувати щось дійсно яскраве - або купувати багато трафіку.

Безкоштовні варіанти розвитку каналу

Безліч відеороликів на низькочастотні запити

Спосіб передбачає заняття нізкоконкурентним ніші. Необхідно просувати канал по ключових, за якими відсутні відео. Переглядів теж буде небагато, тому слід викладати як можна більше роликів. Поступово канал стане рости. У міру збільшення числа передплатників починайте просувати відео по середньочастотним запитам.

Копіювання успішного каналу

Так ви скопіюєте популярний контент і перейдете в список рекомендованих відео до даного каналу. В результаті частина трафіку перейде до вас. Це спірне метод, який не гарантує позитивний результат.

Відеоролики на високочастотні запити

Не завжди для різкого зростання популярності потрібно придумувати щось оригінальне. Нерідко нікому не відомі канали з'являлися в рекомендованих до самим розкрученим, набираючи мільйони переглядів з початкових десятків. Наступні перегляди автоматично просувають канал вище.

Переваги способу - не потрібно платити за трафік і придумувати щось нове, недолік - подібну ситуацію неможливо провернути навмисне. Все це тільки лотерея, і очікувати подібного чуда при посередніх відео нерозумно.

Один відомий блогер посприяв зростанню популярності власника дрібного каналу. Це сталося, коли він оптимізував відео, помінявши в ньому теги. Останні частково співпали з відео непопулярного каналу, яке пішло в рекомендовані до блогеру.

Розглянемо платний варіант просування.

Купівля трафіку на Ютубі

Спосіб ділиться на багато варіантів, так як сам трафік і методи його видобутку розрізняються. І при неякісному контенті будуть набиратися перегляди, що через час виведе його в схожі до більш відомим і успішним роликам. Однак вони випадуть зі списку в найкоротші терміни, якщо трафік зупиниться.

Кращий варіант - створювати хороші відео, закуповувати трафік, переходити в схожі ролики і рости за ключовими словами.

Якщо трафік зупиниться, то все або стане як раніше, або ви отримаєте постійний природний ріст на своїх роликах, а також перехід в рекомендації до популярних відео.

Для цього необхідно створювати відео якості вище середнього. Слід припиняти купувати трафік поступово, а не різко. Проводьте аналітику, вивчайте статистику при зростанні каналу, щоб розбиратися в ситуації і в тому, до чого вона здатна привести.

Де можна брати трафік

У популярних каналів є «друзі» серед інших дитячих каналів, з яким їм переходить трафік.

Непопулярним каналах залишаються тільки 3 способу - Adwords, накрутка і посів.

Є досить великі канали, які вдаються до накрутці, але користуватися цим способом варто дуже акуратно. Як правило, професійної накруткою займаються лише по-справжньому досвідчені ютубери, які встигли пережити кілька блокувань своїх каналів. YouTube здатний відстежувати накрутку за допомогою аналітики, і врешті-решт власники каналів можуть зіткнутися з обмеженнями або блокуванням. Проте, якщо успішно освоїти цей інструмент, можна швидко поставити розвиток каналу практично будь-якої тематики на промислові рейки і легко приймати замовлення від сторонніх замовників. Або розвивати сітку своїх каналів!

Adwords і посів мало чим відрізняються один від одного, але перший варіант кращий. За допомогою Adwords можна налаштовувати точний таргетинг і отримувати аналітичні дані. Він дозволяє отримати менше переглядів, але якість буде краще.

Отже, посіви підійдуть тим, хто хоче потрапити в тренди, а Adwords - кому потрібно підвищити утримання і глибину.
Розглянемо способи закупівлі трафіку на прикладі. У власника каналу з 15 відео є $ 1000. на просування каналу за допомогою Adwords.

 • Перший спосіб - розділити бюджет між відео пропорційно кількості їх переглядів. Вийде близько $ 66 на кожен, що вийде перевести в 65 тисяч переглядів на кожному ролику (на доларовому акаунті). При гарній роботі над націлених більшість відвідувачів репостнут відео, поставлять лайк, прокоментують його. Гарне утримання стане початком припливу трафіку з рекомендацій і пошуку. Не слід витрачати бюджет на жовті заголовки - інакше відвідувачі розчаруються в контенті і до того ж залишать дізлайк. Цей варіант підійде, якщо ваші відео розраховані на пошукові запити.
 • Другий спосіб - використання $ 1000. на 1-2 кращих відео. Тоді вони з 100% гарантією потраплять до популярних каналах, а прийшов від них трафік зробить популярними і інші відео на вашому каналі. Цей варіант оптимальний, якщо ви плануєте перейти в рекомендації.

В обох випадках потрібно розпланувати бюджет, щоб не залишитися без усіх грошей поблизу від мети.

Зйомка дитячих відео

У таких каналів є характерні нюанси, які потрібно враховувати кожному їх власнику.

 1. Застосовуйте яскраву й емоційну мініатюру. Текст в кадрі знижує конверсію. Добре проявляє себе контраст.
 2. Важливе значення мають монтаж і зйомка. Кожна секунда вашого відео повинна бути яскравою, звук - відмінним. Вивчіть теорію по експозиції та створення контрастних сцен.
 3. Аудиторія формується з дітей, які не шукають певні відео, а «бродять» по подібним. Вони з'являться у вас з рекомендацій і так же вас покинуть. Кожне ваше подальше відео повинно нагадувати попереднє, причому не тільки по темі, але і за особливостями стилю, звуку і самої зйомки.
 4. Кожне ваше подальше відео повинно нагадувати попереднє, причому не тільки по темі, але і за особливостями стилю, звуку і самої зйомки

 5. Відстежуйте тренди. Добудьте тільки що випущений конструктор, беріть участь в Челлендж. Регулярно вивчайте іноземні ресурси та канали, щоб першим застосувати нові фішки. Бути у всьому першим - отримати відмінні шанси перейти в рекомендації до найпопулярніших каналах.
 6. Вивчіть особливості оптимізації контенту. У дитячій ніші потрібно приділяти увагу рекомендаціям, а не пошукового трафіку.
 7. Говорячи що-небудь на камеру, спілкуйтеся з дітьми - жартуєте з ними, виступайте саме для них, а не для дорослих. При цьому врахуйте: то, що працює для дітей, може не подобатися (і не повинно подобатися) дорослим.
 8. Відстежуйте тренди в монтажі. Сьогодні популярні відео, створені з найкращих моментів попередніх серій. Проаналізуйте моменти утримання в невеликих відео і застосовуйте це в тривалих. Знявши ряд роликів з одним Челленджем, випустіть окреме відео, зібравши в ньому найбільш цікаві миті. Нерідко перегляди загальних відео перевершують кількість переглядів всіх інших роликів разом. Ще одна перевага - відсутність необхідності продумувати новий сценарій і знову щось знімати.

висновок

Сьогодні конкуренція серед каналів для дітей величезна - попит менше пропозиції. При цьому щодня у користувачів підвищуються вимоги до якості.

Однак і число глядачів збільшується. Якщо ви розбираєтеся в оптимізації і особливості своєї аудиторії, а також готові фінансово вкладатися в канал, то через кілька місяців або років почнете отримувати прибуток. Для досягнення першого мільйона передплатників буде потрібно зняти багато відеороликів. Звичайно, є і ймовірність везіння.

Згідно зі словами фахівців, зазвичай дитячі канали-новачки застосовують посіви і накрутки, що можна бачити в кращих тижневих відеороликах. Вигідно викладати Челлендж - всього один ролик може витягнути вас в ланцюжок з великим трафіком.

Багато блогерів злизують стиль не тільки каналу, а й образу головного персонажа. Вони копіюють все, включаючи жарти, проте, судячи з результатам пошуку і розмаху аудиторії, отримують непоганий прибуток.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: