Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як розкрутити сайт з нуля - частина 1

Сайт дня: ePochta - електронні розсилки своїми руками

Як розкрутити сайт з нуля - це питання можна часто побачити на блогах і форумах по просуванню сайтів. В інтернеті маса матеріалів на цю тему, тому я це питання не торкався. але після серії статей , В яких я розповів про те, як я збільшував відвідуваність на цьому блозі, на мою поштову скриньку прийшло досить багато листів з проханням написати про це.

Тому я вирішив детально написати свою схему дій, яку я використовую для просування нових сайтів. Це буде серія з декількох статей. Я буду писати стосовно новому тематичному блогу на движку WordPress, так як неодноразово переконався, що цей движок при правильних налаштуваннях прекрасно підходить для просування в пошукових системах. Цю стратегію можна успішно застосовувати для сайтів і блогів на інших двигунах. Просто я дуже люблю WordPress 🙂.

Я буду описувати свої дії, які я застосовував до цього блогу, коли він тільки з'явився, доповнивши їх новими моментами - як ви знаєте, в просуванні сайтів багато чого змінюється досить швидко. У цій частині я розповім про підготовчих діях перед просуванням сайту.

Отже, уявімо, що у нас є новий блог на WordPress, відвідуваність нульова, в пошукових системах його ще немає, показники тИЦ і PR, природно, по нулях. Крім цього, власника гризуть сумніви на рахунок того, чи буде взагалі хто-небудь ходити на нього і чи є сенс розвивати блог. Знайома ситуция, чи не так? 🙂

Перше, з чого треба починати просування свого сайту - позбутися від сумнівів з приводу його перспективності. Будь-сайт можна просунути і на будь-який сайт знайдуться свої відвідувачі. І не потрібно відмовлятися від ідеї створення сайту, якщо в цій тематиці є багато розкручених сайтів з великою відвідуваністю. Все так починають. До того ж з кожним роком конкуренція в інтернеті зростає, і просунути новий сайт буде все складніше. Так що чим раніше почнете, тим краще.

Перед тим, як проводити будь-які дії з розкручування нового сайту, потрібно його попередньо підготувати. Не треба відразу братися за його просування - треба все грамотно підготувати, так буде набагато більший ефект. Бажано, щоб на сайті була мінімальна кількість матеріалу - 3-5 статей, 2-3 категорії та сторінки "Про проект", "Контакти". Без цього сайт можуть відхилити в різних ресурсах, в які ми його будемо додавати.

установка плагінів

Перед тим, як починати просування сайту, на нього потрібно поставити плагіни, з якими його просування буде більш ефективним, а також сам сайт буде зручнішим для власника і відвідувачів. Я зібрав найнеобхідніші плагіни WordPress, які необхідні для нового блогу. Перерахую їх:

-плагін №1 для оптимізації блогів на WordPress. Дозволяє оптимізувати метатеги для кожної сторінки, що робить їх більш "смачними" для пошукових систем. Для настройки цього плагіна після його активації зайдіть в Настройки - All-in-One-SEO. Я використовую наступні налаштування:

Я використовую наступні налаштування:

Не ставте галочку "Rewrite titles" (Змінювати заголовки), так як у багатьох версіях WordPress через це порушується коректне формування метатега title.

У метатегах прописуємо потрібні нам ключові слова, за якими планується просування сайту. Довжина метатега title не повинна перевищувати 70-74 символів з пробілами, довжина метатега description - 160-170. У метатег keywords я зазвичай додаю 2-3 пошукових запиту Длякаждого старніцах. Хоча багато пишуть, що цей метатег не враховується пошуковими системами, його наявність не завадить.

Якщо не знаєте, як краще заповнити метатеги - загляньте в метатеги сайтів-конкурентів з топ 10 пошукових систем, там знайдете багато чого цікавого 🙂 Якщо не знаєте, як подивитися метатеги, то при заході на який-небудь сайт вам потрібно відкрити його html-код натисканням клавіш Ctrl + U. Далі знаходите слова "title", "description" і "keywords". Якщо важко їх знайти, тиснете Ctrl + F і в поле пошуку пишете потрібне слово.

- плагін, який перенаправляє RSS стрічку блога на сервіс Feedburner.com. Річ потрібна, надалі вив цьому переконаєтеся.

- цей плагін дозволяє створити карту сайту для Google, що поліпшить повноту індексації блогу.

- виводить картинку з кодом захисту при додаванні коментарів для захисту від спаму. На цьому блозі я використовую саме цей плагін, відмінно працює.

- цей плагін оптимізує адреси сторінок. Припустимо, у вас є запис з заголовком «Тест». Якщо у Вас не встановлений плагін RusToLat, то посилання на вашу запис буде виглядати вельми непривабливо, приблизно так: http: // ваш_сайт / 2008/08/18 /% D2% E5% F1% F2. Після установки і активації плагіна, посилання буде виглядати так: http: // ваш_сайт / 2008/08/18 / test.

- дуже корисний плагін, що дозволяє визначити, чи зберігатиметься бази даних вашого блогу і відправку її на вашу поштову скриньку за розкладом. Зазвичай я заводжу окрему поштову скриньку на gmail.com і роблю відправку бекапу бази даних раз на тиждень.

🔥 До речі! Я планую випустити платний курс з просування англомовних сайтів. Якщо цікавить, можете подати заявку в ранній список через цю форму , Щоб першими дізнатися про вихід курсу і отримати спеціальну знижку.
Запрошую вас підписатися на мої канали в Telegram:
@shakinru - просування в рунеті.
@burzhunet - англомовне SEO.

- висновок посторінковою навігації у вигляді: [1] [2] [3] [4] ...

Додавання сайту в пошукові системи

Якщо ви додасте свій сайт в пошуковики, то Ваш сайт в підсумку швидше з'явиться в індексі.

Перед тим, як додавати сайт, створіть текстовий файл, в якому заздалегідь напишіть адресу сайту, його назва, короткий опис, контактна особа і e-mail, і потім просто копіюйте і вставляйте інформацію в потрібні поля. Це зробить додавання сайту в пошукові системи швидким і легким. Я взагалі вважаю, що просування сайтів має бути в радість, а не в тягар, тоді все обов'язково вийде.

Наведу форми додавання в різні пошуковики:

Додавання сайту в сервіси вебмайстрів Гугла і Яндекса

Після того, як ви активували плагін Google Sitemaps, можна сміливо реєструватися в панелях для вебмастера і додавати новоствореного карту сайту в них. Це полегшить пошуковим роботам роботу і зробить індексацію вашого сайту повнішою.

Реєструємо акаунти в і. Потім додаємо в них свої сайти, підтверджуємо, що ми є їхніми власниками (в обох сервісах нам запропонують або завантажити порожній текстовий файл на хостинг з нашим сайтом, або додати в шаблон сайту метатег) - все це займає пару хвилин. Після цього додаємо в ці сервіси карту свого сайту виду ваш_сайт / sitemap.xml.

Крім цього, ви можете зареєструватися в і й аналогічно додати туди свій сайт і його xml карту.

Зараз невеличкий відступ. Якщо вам цікаво дізнатися про ті методи просування, які дають хороший ефект для збільшення цільової відвідуваності, то я можу запропонувати своє платне дослідження SEO розвідка http://seorazvedka.ru/ , В якому я на прикладі 10 прибуткових молодих сайтів з різних тематик показав, яким чином вони просуваються і описав, як це можна використовувати для просування своїх ресурсів.

Додавання RSS стрічки сайту в сервіс Feedburner

- корисний сервіс, через який можна перенаправити RSS стрічку вашого сайту. FeedBurner - найбільший в світі провайдер послуг з управління RSS стрічками. Цей сервіс куплений Гуглом.

Щоб додати свою RSS стрічку в цей сервіс, досить ввести адресу свого сайту, і далі слідувати за інструкцією - всього кілька простих кроків. В налаштуваннях Feedburner рекомендую зробити наступну річ. Переходимо на закладку Analyze (Аналізувати):

Потім в бічному меню (зліва) вибираємо Total Stats PRO:

прибираємо галочку з Item link clicks - optimize for:

Це дозволить зробити прямі посилання на Ваші пости в RSS стрічки. Для чого це? Ви здогадаєтеся про це, читаючи наступний пункт 🙂.

Додавання RSS стрічки в RSS агрегатори

Реєстрація RSS стрічки вашого сайту в RSS агрегаторах дозволяє транслювати новини вашого сайту на новинні RSS ресурси. Що це дає? Багато що.

1. Наприклад, ви публікуєте матеріал на своєму сайті. І через 1 годину або раніше вона вже в результатах пошуку Google. Цьому багато в чому сприяють RSS агрегатори - вони повідомляють пошуковим системам, що у вас на сайті тільки що з'явився новий матеріал, і роботи пошукових систем швидше приходять на ваш сайт і індексують його. У підсумку ваш матеріал швидше потрапляє в видачу пошукових систем.

2. Автоматично анонс вашого матеріалу потрапляє на RSS агрегатори, де його зможе читати цільова аудиторія і переходити за посиланнями на ваш сайт.

3. RSS агрегатори ставлять на ваш сайт посилання, які найчастіше мають непоганий вагою (для прикладу подивіться зовнішні посилання на shakin.ru, і ви побачите в списку чимало посилань з RSS агрегаторів).

4. Крім того, реєстрація RSS стрічки в RSS агрегаторах дозволяє збільшити кількість ваших RSS читачів і покращує видимість сайту в пошукових системах.

Не забувайте заздалегідь створити текстовий файл з необхідними полями для прискорення процесу додавання вашого сайту в RSS агрегатори. Вам будуть потрібні наступні поля: адреса вашого сайту, адреса RSS стрічки (фида) Вашого сайту (якщо вона буде через feedburner.com - стрічку візьмуть в більшу кількість RSS агрегаторів), назва сайт, категорії, в яких ви хочете реєструвати стрічку вашого сайту, ключові слова і кодування сайту.

А тепер саме час поділитися з вами своїм свіжим списком RSS агрегаторів.


(Спочатку потрібно стати передплатником будь-якої e-mail розсилки)
(Форма додавання в самому низу сторінки)
rssreader.ru
rss.ukrnews.net
litecat.com
blogdir.ru
blogolist.ru

Всі ці RSS агрегатори приймають RSS стрічки безкоштовно. Якщо ви помітите, що будь-якої агрегатор перейшов на платну основу, напишіть в коментарях, я його видалю.

Додавання блогу в каталоги і рейтинги блогів

Якщо у вас блог, то його можна і потрібно додати в каталоги і рейтинги блогів. Також підготуйте текстовий файл.


(Рейтинг блогів Димка, форма в правій колонці)

Додати сайт в рейтинги сайтів

Додавання сайту в рейтинги - теж корисна річ.

Реєстрація сайту в каталогах

Новий блог корисно зареєструвати в каталогах. Реєстрація сайту в каталогах дозволяє отримати зовнішні посилання на сайт, що покращує його позиції в пошукових системах і залучає перших відвідувачів.

- вибираєте потрібну категорію, і шукаєте посилання "Запропонувати URL" в правому верхньому кутку.
- вибираєте потрібну категорію, і внизу шукаєте посилання "Додати сайт".

Ви також можете самостійно реєструвати свій сайт в каталогах. Для цього рекомендую програму Allsubmitter. Для реєстрації вам потрібні будуть бази каталогів. Хороші бази каталогів можна придбати на спеціалізованих. Ви також можете замовити реєстрацію сайту у мене .

Детальніше про реєстрацію можете почитати в статті Як реєструвати сайт в каталогах .

Прискорення індексації сайту

Про прискорення індексації я вже написав все, що думаю 🙂 Можете прочитати дві мої статті: Як прискорити індексацію сайту - 18 ефективних способів і Індексація сайту - ще 16 способів, як її прискорити .

пінг сервісів

Щоб не робити цю статтю занадто довгою, дам посилання на мою статтю по пінг: 100 сервісів для пинга

Думаю, для початку достатньо. Піду продумаю план наступної частини. Якщо є побажання до будь-яких моментів - пишіть в коментарях, постараюся їх врахувати.

До речі, ви можете замовити у мене індивідуальні консультації з просування Вашого сайту, а також реєстрацію сайту в каталогах .

Update: Наступні частини цієї статті ви можете знайти за цим посиланням:

Як розкрутити сайт з нуля - частина 2

Як розкрутити сайт з нуля - частина 3

Глобатор

Постовий: Ховаємо сітку сайтів сателітів від стукоту конкурентів

Естафета просунемося разом або Палю тему

Десерт сьогодні:

Підпишіться на розсилку блогу з корисними матеріалами по SEO


Оцініть, будь ласка, статтю, я намагався :):


Знайома ситуция, чи не так?
Для чого це?
Що це дає?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: