Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як стати блогером і заробляти на цьому? Хто такий блогер?

 1. Що таке блог?
 2. Блоги: c чого почати? Відео:
 3. На чому заробляють блогери?
 4. Як стати блогером?
 5. Як створити успішний канал на YouTube? Відео:
 6. Як стати блогером в Інстаграм?
 7. Як стати б'юті-блогером?
 8. 10 способів стати популярним блогером

Заробіток в інтернеті стає все більш реальним. Одним із способів заробити вважається ведення свого блогу - своєрідного щоденника в електронному вигляді.

Зміст цієї статті

Як стати блогером і на чому можна заробляти гроші, слід розглянути докладніше.

Як стати блогером і на чому можна заробляти гроші, слід розглянути докладніше

Що таке блог?

Блог - це сайт однієї людини, який ділиться своїми знаннями або думками, інформацією, представленою в статтях. Статті розміщуються на сайті, до нього підписуються зацікавилися люди, які відстежують нові матеріали і з задоволенням з ними знайомляться.

Блог - це «зошит» в електронному вигляді, яка ототожнює звичний всім щоденник. «Веде» сайт блогер, якого не складає труднощів написати швидко статтю і розмістити її на сайті.

Слід зазначити, що всі статті пишуться від першої особи - це правдиві думки блогера, тому вигадувати складнощів в роботі не слід.

Блог може вести будь-який громадянин, який раніше вів щоденник у звичній зошиті. Але, навіть якщо цього не було в дитинстві, цілком можна почати свій заробіток неординарним способом.

Блог буде успішним, якщо вибрати одну тематику для статей. Для цього слід розібрати види блогів, які поділяються на групи:

1. Щоденники для душі або заробітку - не всі блогери бажають саме заробити на власному сайті. Тому все інтернет-майданчики розділені на два види - платні або безкоштовні платформи. Заробити можна тільки на платному автономному блозі.

Заробити можна тільки на платному автономному блозі

2. Корпоративні, авторські або колективні - поділяються залежно від авторства статей. Корпоративні блоги створюються виключно корпораціями, які вважають за краще розкручувати свою компанію і бренд. Авторські - сайт створюють виключно блогери в поодинці, а колективні формуються кількома авторами.

Авторські - сайт створюють виключно блогери в поодинці, а колективні формуються кількома авторами

3. За мету свого створення сайти поділяються на особисті, тематичні, іміджеві, загальнотематичні, бізнес-блоги.

Корпоративний блог завжди іміджевий, оскільки передбачає розкрутку своєї компанії. Тематичні - все теми зводяться в одну категорію пізнання, в той же час загальнотематичні увазі розгляд всіх тематик.

Бізнес-блоги розповідають про методики і способи розвитку власного бізнесу, пропонують вивчення фінансової корпорації, розглядають інші подібні питання.

Бізнес-блоги розповідають про методики і способи розвитку власного бізнесу, пропонують вивчення фінансової корпорації, розглядають інші подібні питання

4. По виду сайту можна виділити текстовий блог, відеоблог, фотоблог і подкасти. Всі види сайтів зрозумілі, крім останнього - подкасти. Подкасту - це такий блог, який містить тільки звукові доріжки, на які блогер записує свої думки і будь-яку інформацію.

Вибравши найбільш цікавий, на свій погляд, вид сайту, можна приступати до подальшого запуску думок.

Блоги: c чого почати? Відео:

Хто такі блогери?

Детальніше слід розглянути питання блогерів - хто це, хто може ними стати. У сучасний вік комп'ютерних технологій блогером може стати будь-який бажаючий. Умовно всіх творців представлених сайтів підрозділяють на наступні види:

 • Зірки - успіх сайту залежить від успіху його творця, тому перед створенням власного блогу рекомендується прославитися. Зробити це можна різними способами - законними і не дуже.

 • Бізнесмени і маркетологи - люди, які намагаються продати свою продукцію через інтернет. Більшість клієнтів компанії знаходяться в інтернеті - це сучасний майданчик, а також заміна відомі раніше дошки оголошень.

 • Професіонали - це ті самі блогери, які діляться з читачами своїми знаннями.

 • Початківці письменники - творці електронної зошити, бажаючі поділитися своїми думками. Нерідко блог заводять для того, щоб ділитися власними творами - віршами, прозою та іншої роботою.

Інформація про категорії блогерів Росії допоможе остаточно визначитися з видом власного сайту-блогу, щоб заробляти кошти.

На чому заробляють блогери?

Наболіле питання новачків - як заробляють блогери, адже мало віриться в заробіток через інтернет в принципі. Блогери заробляють на блогах, а блоги отримують «винагороду» наступними способами:

 • Розміщення контекстної реклами - підійде для всіх видів сайтів.
 • Розміщення банерів і тизерів - спосіб підходить для тих, хто веде свій блог на власному сайті.
 • Розміщення реклами певного бренду - власний сайт дозволяє розміщувати спеціальні реклами численних компаній, що робиться безпосередньо між сторонами. Подібне розміщення обов'язково оплачується - про ціну домовляються самі сторони.
 • Інтернет-магазини - підходить для відомих блогерів, які разом з компанією-виробником певної продукції розробляє спільний проект. Наприклад, випуск майок із зображенням блогера.

Отже, виходить, що блог отримує винагороду за рекламу, яка може бути представлена ​​в різному вигляді.

Як стати блогером?

При бажанні почати заробляти за допомогою створення і ведення власного блогу слід вивчити послідовність, як стати блогером і заробляти на цьому. Стати блогером за допомогою таких дій:

 • Придбати власний сайт - оплатити хостинг і домен.
 • Створити окремий аккаунт у соціальній мережі, яка популярна на даний момент.
 • Зареєструватися в сервісі автоматичного створення блогів.
 • Створити свій канал на ютуб чи іншому подібному сайті.

Представлені дії можна виконати в зазначеній послідовності, а можна вибрати один з них і почати роботу. Розкрутка блогу піде такими маніпуляціями:

 • Написання статей і заміток - краще дотримуватися певної тематики, але для початкової розкрутки можна поділитися численними спостереженнями в різних структурах.

 • Формулювання власних роздумів, публікація думок філософів.

 • Викладення власних фотографій - обов'язково гарна якість, обов'язкове незвичайна стилістика.

 • Запис власного відео - обов'язково якісне, з чітким вимовою думок.

 • Збір інформації, створення численних топів по власних роздумів і інші цікаві привабливі замітки.

Представлені дії - шаблон. Не факт, що, закинувши в свій блог кілька привабливих, на ваш погляд, статей і фотографій, його все кинуться читати. Більше половини початківців блогерів припиняють вести сайт на початкових етапах, разочаровиваясь в малій відвідуваності. Тоді слід уважно вивчити послідовність, як стати успішним блогером:

 • Важливо писати тільки на актуальні теми - стежте за новинами зірок, висловлюйте розгорнуто власну думку на витівки знаменитостей.

 • Необхідно перечитувати свій контент - неприпустимі орфографічні та пунктуаційні помилки, непривабливо виглядають тексти з друкарськими помилками.

 • Рекомендується брати уроки по фотографії у фахівців - необхідно, якщо власні знімки низької якості чи ні родзинки.

 • Підвищити якість відео - рекомендується придбати краще камеру, визначитися зі стилістикою знімаються відео, виглядати на них бездоганно.

Це тільки загальні відомості, які застосовні до всіх блогів. Якщо самостійно нічого не придумується, можна звернутися до іменитим блогерам і «поцупити» кілька відмінних рис у них.

Навіть якщо вас запідозрять в плагіаті, ваш рейтинг злетить - негативна репутація теж допомагає в розвитку власного бізнесу.

Як створити успішний канал на YouTube? Відео:

Як стати блогером на Ютубі?

Стати блогером на Ютубі легко, але отримувати за це гроші виходить не у всіх. Щоб почати роботу, необхідно створити обліковий запис в GOOGLE і створити свій канал. Далі вписується закликаючи - опис блогу, яке повинно залучити глядачів.

Знімати відео краще на професійну камеру - це допоможе новачкам створити відео з відсутністю характерною ряби або постійного руху камери.

Для запису відео слід придумати монолог заздалегідь, розіграти будь-які сценки попередньо - важливо відрепетирувати запис, а вже потім приступати до зйомки.

Хороший блогер все відео може записати від початку і до кінця з першого дубля і без необхідності монтажу.

Відеоблогер виявляються найпопулярнішими, оскільки їх знають в обличчя. Особа має бути не тільки запам'ятовується, але і вселяє довіру. Іншими словами - якщо ви блондин і говорите про те, що вважаєте за краще ходити з темним волоссям, люди вважатимуть це обманом, а, відповідно, і все сказане в відео.

Як стати блогером в Інстаграм?

Інстаграм - відома соціальна фотосет, тому тут блогери виставляють фотографії регулярно. У Інстаграм також слід створити свій аккаунт, сформувати шапку і підібрати аватарку. Перед початком розкрутки власного блогу слід завантажити запропоноване додаток статистики, яка допомагає відслідковувати і аналізувати кількість відвідувань і реакцію користувачів соцмереж на ту чи іншу інформацію.

Розкручувати свій блог в Інстаграм можна двома способами - вкласти власні кошти в рекламу блогу або ж просувати власні картини і будь-які роботи.

Як заробити гроші сидячи вдома? Додатковий заробіток. - тут більше корисної інформації.

Блогери Інстаграм - це не везунчики, яким досить фотографувати себе і інші цікаві ракурси. Їм доводиться складніше, оскільки велика частина блогерів знаходиться саме в цій соціальній мережі.

Як стати б'юті-блогером?

Б'юті-блогери - експерти моди і краси, які вирішили поділитися з передплатниками власним професіоналізмом і життєвим досвідом. Стати б'юті-блогерів можуть тільки фахівці представленої сфери. Представлена ​​сфера багатогранна, тому статей або уроків на цю тему можна сформулювати безліч.

Не дивно, що представлений вид блогів є найбільш популярним - все визначає особиста перевага і способи роботи, через що вся структура змінюється в рази. Це і цікаво передплатникам - вони люблять знайомитися з людиною і пізнавати його особисті якості і переваги. Відкрити б'юті-блог можна на будь-якому майданчику, яка буде доступна для майбутнього блогера.

Вас зацікавить ця стаття - Як написати статтю для публікації на сайті? Заробіток на копірайтингу.

10 способів стати популярним блогером

Є 10 способів, як стати популярним блогером, серед яких виділяють:

 • підготовка якісного контенту - унікальний, власний, з відсутністю помилок;

 • користуйтеся рекламою - якщо бажаєте почати заробляти, вкладіть трохи грошей, щоб заявити про себе на сторонніх ресурсах;

 • пишіть на неординарні теми - людям подобаються образи, інтриги, сварки з іменитими блогерами або відомими особистостями;

 • злодійство - цей трохи неправильний спосіб є дієвим, оскільки передбачає злодійство контенту з інших блогів (крадуться тільки теми і ідеї тематик);

 • пишіть на жіночі тематики - якщо ви чоловік, значить, пишіть про жінок, косметиці та іншої жіночої теми з гумором і скептицизмом;

 • обов'язково додаються посилання на свої пости;

 • пропонуйте суперечка - якщо якесь відео набере певну кількість лайків, ви поголиться наголо (обіцянки необхідно виконувати при будь-яких обставинах);

 • спосіб отримати гроші - інтегруватися, наприклад, давати поради до будь-якої гри (перші 5 порад безкоштовно, за решту доведеться заплатити символічну суму - 20-30 рублів);

 • можна стати відомим - краще це зробити до запуску власного блогу;

 • розкажіть про свій блог нестандартно - наприклад, елементарна запис фарбами з адресою на свій блог на асфальті найважливішою площі міста.

Думаєте, що це все баловство і не підходить для дорослого серйозної людини? Це просто ви не знаєте, скільки заробляють блогери. Мінімальний дохід з блогу - 30 тисяч рублів.

Є й особливо просунуті - популярні, ексцентричні, неординарні і затребувані - які заробляють до 1 млн рублів на місяць.

Як таке можливо? Все полягає в особистому прояві - тільки власну думку і переваги допоможуть впоратися з завданням і збагатитися за рахунок свого блогу, на який в подальшому доведеться витрачати всього кілька годин на день.

Сподобалася стаття? Покажіть її друзям:

CashGain.ru

Схожі записи

Що таке блог?
Блоги: c чого почати?
Як стати блогером?
Як створити успішний канал на YouTube?
Як стати б'юті-блогером?
Що таке блог?
Блоги: c чого почати?
На чому заробляють блогери?
Як стати блогером?
Як створити успішний канал на YouTube?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: