Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити багатомовний сайт на WordPress

 1. Відео урок
 2. Створення багатомовного сайту (переклад, виконаний людиною)
 3. Додавання багатомовного контенту в WordPress
 4. Переклад категорій, тегів і таксономій
 5. Відображення перемикача мов на сайті WordPress
 6. Створення багатомовного сайту WordPress за допомогою Google Translate

Перекласти свій сайт на кілька мов? Не знаєте, з чого почати? У цій статті ми покажемо, як з легкістю зробити багатомовний сайт на WordPress.

Вам не обов'язково встановлювати Мультисайт або встановлювати WordPress окремо для кожної мови. Ви зможете без праці перевести свої пости, сторінки, теги, категорії і теми WordPress на всі мови, які побажаєте.

Ми розглянемо обидва поширених підходу, які використовують власники багатомовних сайтів WordPress.

Перший підхід дозволить вам перевести весь контент вручну на обрані вами мови.

Другий метод технічно не створить багатомовний сайт, але замість цього додасть автоматичний переклад вашого вже існуючого контенту, використовуючи сервіс Google Translate.

Само собою зрозуміло, що переклад, виконаний людьми, набагато краще. Він дозволить вам зберегти якість контенту на вашому сайті. Ви можете виконати переклад самі або найняти для цього професіоналів.

Якщо у вас немає на це коштів, але ви все ж хочете дати вашим користувачам можливість переглядати ваш контент на різних мовах, ви можете вибрати Google Translate. Він додасть перемикач мови, за допомогою якого користувачі зможуть вибрати той, що їм потрібен, а Google Translate переведе ваш контент. Недолік цього підходу в тому, що якість перекладу буде не таким хорошим.

Давайте почнемо з того, як побудувати багатомовний сайт WordPress, використовуючи мануальний переклад.

Відео урок

Якщо вам не сподобалося відео або потрібні пояснення, читайте далі.

Створення багатомовного сайту (переклад, виконаний людиною)

Для початку вам потрібно встановити і активувати плагін Polylang . Після активації зайдіть в Settings> Languages, щоб налаштувати плагін.

Сторінка з настройками мови поділена на три вкладки. Перша називається 'Languages'. Тут ви додаєте мови, які хочете використовувати на своєму сайті.

Спочатку вам треба додати мову за замовчуванням, а також іншими мовами, які користувачі зможуть вибрати на вашому сайті.

Після додавання мов, зайдіть у вкладку 'String Translations'. Тут вам треба перекласти назву і опис сайту, а потім вибрати формат дати і часу.

Останній крок - конфігурація вкладки Settings. Тут ви зможете вибрати для вашого сайту мову за замовчуванням і зробити інші технічні налаштування.

Більшості новачків ми не рекомендуємо змінювати URL, тому оберіть першу опцію. Чому? Тому що якщо коли-небудь ви вирішите відключити цей плагін, всі посилання перестануть працювати.

Тим, хто хоче використовувати переваги багатомовного SEO по повній, ми рекомендуємо вибрати другу опцію, щоб отримати "красиві" посилання, як показано в попередньому скріншоті.

Виберіть опцію "Detect browser language", щоб користувачі автоматично бачили ваш контент на зручному для них мовою. При виборі цієї опції ваш сайт буде відображатися на мові користувача, який вони зможуть поміняти, якщо буде потрібно.

Коли закінчите, натисніть на кнопку "save changes", щоб зберегти настройки.

Додавання багатомовного контенту в WordPress

Polylang робить додавання контенту на різних мовах гранично легким. Просто зробіть новий пост / сторінку або відредагуйте вже існуючу. На сторінці редагування поста ви зможете помітити мовної мета-бокс.

Мова за замовчуванням буде обраний автоматично, тому можете спочатку додати контент на основній мові, а потім перевести на інші.

Щоб перевести, вам треба натиснути на кнопку + поруч з мовою, а потім додати контент на відповідній мові.

Щоб перевести, вам треба натиснути на кнопку + поруч з мовою, а потім додати контент на відповідній мові

Повторіть ті ж дії для всіх мов. Коли закінчите, можете опублікувати свій пост або сторінку.

Важливо відзначити, що Polylang працює і для кастомних сторінок, тому він також зможе допомогти при створенні багатомовного магазину woocommerce.

Переклад категорій, тегів і таксономій

Ви також можете перевести категорії, теги і таксономії, якими користуєтеся.

Якщо ви хочете зробити переклад категорій, зайдіть в Posts> Categories.

Якщо ви хочете зробити переклад категорій, зайдіть в Posts> Categories

Додайте категорію до вашого основного мови, а потім натисніть на іконку + поруч з кожним мовою, щоб додати переклад.

Відображення перемикача мов на сайті WordPress

Перемикач мов дозволяє користувачам вибирати мову при перегляді вашого сайту. Polylang дозволить легко додати його. Зайдіть в Appearance> Widgets і додайте віджет перемикача мови в бічну панель або будь-яку іншу зону для віджетів.

Ви можете вибрати спадаюче меню або використовувати прапорці. Коли закінчите, натисніть на кнопку Save, щоб зберегти настройки віджетів.

Тепер ви можете переглянути ваш сайт, щоб побачити перемикач мов в справі.

Тепер ви можете переглянути ваш сайт, щоб побачити перемикач мов в справі

Створення багатомовного сайту WordPress за допомогою Google Translate

Незважаючи на те, що переклад, виконаний людиною, значно покращує сприйняття користувача, не у всіх вистачає на це ресурсів або часу. В такому випадку ви можете спробувати скористатися Google Translate, щоб перевести контент на вашому сайті автоматично.

Для початку вам потрібно встановити і активувати плагін Google Language Translator . Після активації зайдіть в Settings> Google Language Translator, щоб налаштувати плагін.

Після активації зайдіть в Settings> Google Language Translator, щоб налаштувати плагін

Цей плагін дозволяє вам вибрати мови, доступні на Google Translate. Ви також можете прибрати брендрінг Google зі свого перекладу. Цей плагін надає широкі можливості конфігурації, тому вам потрібно буде його ретельно вивчити, щоб налаштувати під власні потреби.

Більш докладну інструкцію і відео урок ви зможете знайти в нашій статті про те, як додати Google Translate на WordPress.

От і все. Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися про те, як створити багатомовний сайт на WordPress. Вам також може бути цікава наша стаття про те, як встановити WordPress на вашій мові.

Якщо ви шукаєте теми для багатомовного сайту WordPress, які також називають translation-ready themes, читайте нашу інструкцію про те, як знайти підходящу для перекладу тему WordPress, в якій в тому числі йдеться про те, як з легкістю перевести вже існуючі теми WordPress.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Не знаєте, з чого почати?
Чому?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: