Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити блог безкоштовно? 6 способів створити безкоштовний блог в Інтернеті

 1. Що таке блог?
 2. 6 способів створення професійного блогу без програмування
 3. 2. Створення блогу на Livejournal (ЖЖ)
 4. 3. Створення блогу на Tumblr
 5. 4. Створення блогу на Ghost
 6. 5. Створення блогу на Medium
 7. 6. Створення блогу на Blogger (Blogspot)
 8. Це точно безкоштовно?
 9. Самостійне створення блогу (для просунутих)
 10. Висновок про створення блогів без грошей

Велика кількість користувачів хочуть створювати собі сайти і блоги самостійно. Не знаю з чим пов'язана ця тенденція. Чи то з бажанням зекономити грошей, то чи просто спортивний інтерес. Але є одна проблемка. 90% таких сайтів виглядають, м'яко кажучи, жахливо і просто засмічують інтернет-простір. Тому, якщо ви все таки зважилися створити блог самостійно, то спочатку розберіться як це зробити професійно і з мінімальними зусиллями. Щоб результат досягнуто не «виїдав» очі бідним людям.

Розглянемо 6 способів створення професійного блогу, який буде не соромно показати людям. Знання програмування не знадобляться.

Що таке блог?

Блог - це публічний онлайн-щоденник, який ви систематично ведете (публікуєте матеріалами) від свого імені. Іншими словами: платформа для ваших думок.

Якщо у вас є що сказати людям - блог вкрай необхідний. Як створити блог безкоштовно ?

6 способів створення професійного блогу без програмування

1. Створення блогу ВКонтакте

Так саме ВКонтакте. Просто створюєте нову спільноту називаєте його «Блог Івана Іванова» і публікуєте записи. В результаті буквально за 5 хвилин ви отримуєте готовий блог. Який без проблем можете редагувати і оновлювати.

«Хіба це блог?», - скажете ви. Повірте, це набагато краще, ніж сайт зроблений на WordPress або Blogger на коліні з отруйною забарвленням і різними шрифтами в одному абзаці. Особливо цим грішать інфобізнесмени і мережевики. Хлопці, ви ж просто гробите своє ім'я такими блогами. Схаменіться.

Блог ВКонтакте прекрасно справляється з основними завданнями:

 • ви самостійно можете без будь-яких навичок додавати нові пости. До того ж з картинками, відеозаписами, опитуваннями та іншими фішками.
 • зручна зворотний зв'язок від читачів: лайки, коментарі.
 • загальнодоступний в інтернет 24 години на добу.
 • користувачі можуть підписуватися на ваш блог.
 • зручна система розповсюдження контенту - репости.
 • можливість створювати обговорення, додавати відео та фотоальбоми.

Приклад блогу ВКонтакте: vk.com/pavelshiriaev_public
Приклад блогу ВКонтакте:  vk

Просто введіть в пошуку ВК слово «блог» і побачите більше 44 тисяч спільнот-блогів:
Просто введіть в пошуку ВК слово «блог» і побачите більше 44 тисяч спільнот-блогів:

2. Створення блогу на Livejournal (ЖЖ)

Стара платформа для створення блогів, якої вже давно пророкували загибель. Але справа Livejournal живе. І досить успішно.

На Livejournal ведуть свої блоги багато відомих особистостей, серед яких:

 • Артемій Лебедєв
 • Антон Носик
 • Ілля Варламов
 • Євген Гришковець і багато інших.

Сайт ЖЖ:  livejournal
Сайт ЖЖ: livejournal.com

3. Створення блогу на Tumblr

Сервіс по суті є соціальною мережею. Але позиціонує себе як платформа для створення блогів.

сайт:  tumblr
сайт: tumblr.com

4. Створення блогу на Ghost

Нічого зайвого, тільки блоги. Тому, хто любить яскравішою і багатший даний варіант створення блогу не підійде. Платформа повністю англійською, виконана в мінімалістичному стилі. Багато пишуть, що Ghost - це реальний конкурент WordPress, але я поки в цьому дуже сумніваюся. Трохи різні вагові категорії.

сайт:  ghost
сайт: ghost.org

5. Створення блогу на Medium

Відносно нова блог-платформа від творців Twitter. Приємний і простий дизайн, зручний інтерфейс. Єдине, що тільки англійська версія, але зроблено настільки все інтуїтивно і зрозуміло, що мова взагалі не перешкода. Якби я вибирав безкоштовну платформу для свого блога - зупинився б на Medium. Ну це особисто моя думка.

сайт:  medium
сайт: medium.com

6. Створення блогу на Blogger (Blogspot)

Сервіс від Google. Що б створити блог необхідно зареєструвати пошту на Gmail. Більшість сайтів, які я зустрічав на цій платформі виглядають дуже сумно. Хоча і є досить непогані шаблони. Але їх ще треба налаштувати. Якщо ви створюєте свій сайт на блогера обов'язково іспользуйсте сучасні теми оформлення. Їх легко знайти через пошукову систему, наприклад за запитом «кращі шаблони для Blogger».

Типовий блог на Blogger:
Типовий блог на Blogger:

П'ять перших з перерахованих вище способів не вимагають абсолютно ніяких знань в програмировании або веб-дизайні. Вам відразу дають готовий інструмент і залишається тільки створювати контент і публікувати його. З одного боку це добре - блог відразу буде виглядати дуже навіть професійно, але з іншого - ви нічого не можете змінити на своєму блозі. Виняток - Blogger спочатку оформлення блогу виглядає м'яко кажучи погано. Його необхідно налаштувати під свої потреби, ось тут вже знадобляться навички веб-дизайну і здорового глузду.

Це точно безкоштовно?

І все б добре. Але як ви знаєте нічого безкоштовного не буває. Так чому нам пропонують створити блог безкоштовно?

Суть наступна. Ви створюєте собі безкоштовний блог, публікуєте там статті, залучаєте відвідувачів. Cобственнікі платформи цим відвідувачам показують рекламу і на цьому заробляють. Ось і все схема. При цьому треба пам'ятати, що на безкоштовних платформах сайт вам не належить. Наприклад, Яндекс надавав можливість створення блогу безкоштовно - Я.ру (аналог Blogger від Google). Але в 2014 році Я.ру був просто закритий. Ось так і все блоги в ньому зникли.

Ось так і все блоги в ньому зникли

Використовуючи вищевказані методи створення блогу основна частина вашої роботи буде спрямована на розвиток чужого бізнес-проекту.

Якщо ви хочете розвивати саме свій інтернет-проект - треба створювати окремий сайт. Ще їх називають standalone-блоги. Зробити це самостійно вкрай складно, але при бажанні вникнути в технічні моменти, наявності пару місяців вільного часу і знань в веб-дизайні і верстці - це можна зробити самостійно.

Самостійне створення блогу (для просунутих)

WordPress - безсумнівний лідер на ринку блог-платформ. Практично 80% професійних блогів зроблені саме на ньому (до речі цей сайт також на WordPress). Але для тих, хто думає, що створити якісний блог на WP можна самому без якихось навичок, просто подивившись пару відео в Youtube відразу скажу наступне. Будьте реалістами - самостійно без знань і досвіду в інтернет-маркетингу, веб-дизайні і юзабіліті, основ HTML, CSS і JS - нормального сайту ви не зробите! Це буде пародія, яка тільки зашкодить вашому бізнесу і репутації. Якщо збираєтеся за допомогою блогу заробляти гроші - замовте розробку в фахівців. Гроші - роблять гроші. А самі займіться своїм бізнесом.

Висновок про створення блогів без грошей

Якщо вам потрібен блог і ви не хочете нікому платити за його створення - використовуйте один з шести вищевказаних варіантів. Жоден з варіантів не підходить? - Замовляйте розробку в фахівців. Тільки попередньо чітко обміркуйте, що саме хочете. І з абудьте про створення блогів на WordP ress самостійно. Це заощадить вам час і гроші. Повірте.

Свої варіанти безкоштовного створення блогів або інші коментарі залишайте нижче!

Свої варіанти безкоштовного створення блогів або інші коментарі залишайте нижче

Що таке блог?
Що таке блог?
«Хіба це блог?
Це точно безкоштовно?
Так чому нам пропонують створити блог безкоштовно?
Жоден з варіантів не підходить?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: