Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити блог на WordPress: покрокове керівництво

 1. Що потрібно для того, щоб відкрити блог на WordPress?
 2. Крок 1. Встановлення
 3. Крок 2. Установка WordPress
 4. Крок 3. Вибір шаблону WordPress
 5. Крок 4. Створення першого поста
 6. Крок 5. Модулі та поліпшення

Ти хочеш почати свій блог на WordPress вже прямо сьогодні? Ми розуміємо, що це може здаватися завданням не з легких, особливо якщо не є якимось гуру технологій, однак ти не один - ми вже допомогли багатьом користувачам відкрити свій блог, і тому вирішили створити цю детальну інструкцію, дотримуючись якої ти зможеш в порівняно короткий час відкрити свій ресурс на WordPress, навіть не володіючи серйозними знаннями в технологіях. Процес створення блогу дуже простий незалежно від вашого віку.

Що потрібно для того, щоб відкрити блог на WordPress?

Є три речі, які вам знадобляться для того, щоб відкрити свій блог на WordPress. це:

1) доменне ім'я (це буде назвою вашого сайту)
2) хостинг (це буде будинком вашого сайту в Інтернеті)
3) 30 хвилин вашої уваги

Все вірно, ви можете почати блог з нуля прямо за 30 хвилин і ми вам в цьому допоможемо. У цій інструкції ми розглянемо такі питання як:

- як зареєструвати безкоштовне доменне ім'я
- як вибрати кращий хостинг
- як встановити WordPress
- як поміняти шаблон
- як написати свій перший пост
- як розширити функціонал WordPress за допомогою плагінів
- корисні ресурси для вивчення WordPress

Крок 1. Встановлення

Найбільша помилка, якої припускаються багато початківці блогери полягає в тому, що вони вибирають не ту платформу для свого блогу. Але оскільки ви тут, то можете не хвилюватися - цієї помилки ви вже не допустите. 95% користувачів вибирають WordPress.org. Чому? Тому що це безкоштовно, ти можеш встановлювати плагіни, покращувати дизайн і, що найважливіше, заробляти на своєму сайті гроші без будь-яких обмежень (читайте статтю про різницю між WordPress.com і WordPress.org ). Напевно ви чули, що WordPress безкоштовний. Швидше за все, ви запитували себе чому він безкоштовний і в чому криється підступ. Підступу немає. Він безкоштовний, тому що вам потрібно встановлювати і розміщувати його в Інтернеті своїми силами. Іншими словами, вам потрібен домен і хостинг. Домен це те, що люди вводять в адресний рядок браузера, щоб побачити ваш сайт. Це адреса вашого сайту в інтернеті. Хостинг це місце, на якому розташований ваш сайт. Жоден сайт не може існувати без хостингу.

Домен зазвичай коштує 14,99 доларів в рік, а хостинг 7,99 доларів на місяць. Це досить багато для людей, які тільки пробують свої сили. На щастя, Bluehost, офіційно рекомендований WordPress хостинг пропонує своїм користувачам безкоштовний домен і 60% знижки. Це один з найстаріших хостингів в світі, що працює з 1996 року, ще до появи Google. Також ця компанія є найпопулярнішою, коли справа стосується хостингу WordPress і розміщує мільйони блогів на своїх серверах. Додатково до всього Bluehost працював з WordPress ще з 2005 року. Так що давайте купимо собі домен та хостинг. Відкрийте Bluehost і клацніть по зеленій кнопці Get Started Now.

Відкрийте Bluehost і клацніть по зеленій кнопці Get Started Now

Потім виберіть тариф - basic і plus є найпопулярнішими. Після цього від вас зажадають ввести доменне ім'я для вашого веб-сайту.

Після цього від вас зажадають ввести доменне ім'я для вашого веб-сайту

Нарешті, вам знадобиться ввести інформацію про своєму профілі і завершити процес. На цьому ж екрані вам буде надано придбати додаткові послуги. Це все на ваш розсуд, однак якщо що, то ви можете при бажанні докупити будь-які функції потім.

Це все на ваш розсуд, однак якщо що, то ви можете при бажанні докупити будь-які функції потім

Як тільки все буде зроблено, вам на електронну пошту прийде лист з детадямі для входу в панель управління хостингом (cPanel). Звідти ви будете всім керувати, починаючи підтримкою і закінчуючи електронними листами. Але найголовніше в тому, що через цю панель ви встановите WordPress.

Крок 2. Установка WordPress

В панелі управління ви побачите безліч іконок для різних функцій і сервісів. Ця різноманітність може збити з пантелику, але так як 95% цих функцій вам ніколи не знадобиться, то можете сміливо їх ігнорувати. Тому перейдіть вниз і натисніть на її зображення WordPress.

Вас перенаправить на екран установки, де потрібно буде натиснути кнопку Get Started. Потім у вас зажадають ввести доменне ім'я. Виберіть його зі списку і натисніть Next.

Після цього від вас попросять ввести назву сайту, ім'я користувача і пароль від нього. Також вам треба буде зазначити всі осередки і потім натиснути Install.

Поки буде йти процес установки, вам буде запропоновано вибрати шаблони WordPress, але це зовсім не обов'язково. У будь-якому випадку ми вам покажемо як вибрати безкоштовні шаблони в наступному кроці. Як тільки WordPress встановиться, ви побачите галочку у верхній частині екрану.

Натисніть на посилання Installation Complete і ви побачите екран з даними для входу.

Прийміть наші вітання, ви створили власний сайт на WordPress. Непогано, правда? Посилання на вхід на сайт буде виглядати наступним адресою:

http://yoursite.com/wp-admin

де yoursite це назва вашого сайту.

Тепер залишилася справа за малим - прикрасити ваш блог і приступити до постінгу.

Крок 3. Вибір шаблону WordPress

Оформлення вашого блогу залежить від шаблону. Коли ви вперше зайдете на свій сайт, він буде виглядати наступним чином:

Прямо скажемо, не найпривабливіший дизайн. Поліпшення зовнішнього вигляду блогу це, мабуть, одне з найбільш корисних і цікавих занять на шляху створення сайту на WordPress. Існують тисячі шаблонів для WordPress - одні з них платні, інші - ні. Свій шаблон ви можете змінити, зайшовши на сторінку Appearance »Themes.

Натисніть на кнопку Add new. На наступному екрані вам запропонують вибрати один з 4100 безкоштовних шаблонів WordPress, доступних в їх безкоштовному каталозі. Ви можете відсортувати їх по рейтингу, популярності, датою оновлення, категоріям і іншим параметрам.

Як тільки знайдете шаблон собі до душі, просто наведіть курсор миші і побачите кнопку Install. Клацніть по ній і дочекайтеся коли установка буде завершена. Як тільки це станеться кнопка зміниться на Activate. Вам потрібно буде по ній натиснути, щоб привести шаблон в дію. Налаштувати ж і підрихтувати його можна натиснувши по посиланню Customize під меню Appearance.

Якщо вам потрібна допомога при виборі шаблону, то зверніться до статті як вибрати ідеальний шаблон WordPress .
Якщо вам потрібна допомога при виборі шаблону, то зверніться до статті як вибрати  ідеальний шаблон WordPress

Як тільки ви встановили шаблон, можете приступати до створення свого першого поста.

Крок 4. Створення першого поста

Щоб створити свій перший пост клацніть по Posts> Add New. Ви побачите редактор, в якому зможете вводити текст.

Як тільки закінчите писати, натисніть на кнопку Publish, щоб опублікувати своє дітище.

На екрані поста ви також побачите деякі додаткові розділи як Категорії і Теги. Ці розділи можна використовувати, щоб організувати свої пости. У зв'язку з цим рекомендуємо вам прочитати відмінний пост про різницю між тегами і категоріями .

Крок 5. Модулі та поліпшення

Як тільки ви закінчите з написанням свого першого поста, вам швидше за все захочеться додати інші елементи на зразок контактної форми, довідкової сторінки і так далі. Щоб розширити функціонал WordPress і додавати такі речі як контактні форми, галереї, слайдери і так далі вам знадобляться плагіни. Так називаються спеціальні програми, що дозволяють вам додати на свій сайт нові функції. Існує більш 46,000 плагінів для WordPress і в статті кращі плагіни WordPress ми розглянули одні з найбільш корисних і потрібних з них. Крім цього у нас є і покрокове керівництво про те, як встановити плагін WordPress .

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Що потрібно для того, щоб відкрити блог на WordPress?
Що потрібно для того, щоб відкрити блог на WordPress?
Чому?
Непогано, правда?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: