Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити блог самому безкоштовно покрокова інструкція

 1. Ласкаво просимо на блог! Я дуже рада Вам! Коли я прийняла рішення почати свій онлайн бізнес в інтернеті,...
 2. Як створити свій сайт безкоштовно і швидко самому - покрокова інструкція:
 3. Як я вирішила почати вести свій блог в інтернеті?
 4. Блог або інформаційний сайт? Філософія блогинга
 5. Вибір тематики (ніші) для блогу (сайту)

Ласкаво просимо на блог! Я дуже рада Вам!

Коли я прийняла рішення почати свій онлайн бізнес в інтернеті, я довго шукала в мережі статті за запитом: «Як створити блог самому безкоштовно - покрокова інструкція».

Коли зараз я розібралася з цим питанням і сама зробила свій блог, мені захотілося поділитися з Вами інформацією про те, як створити свій сайт і заробляти на ньому гроші. І зробити саме покрокову інструкцію з скріншот і роз'ясненнями без води. Щоб у Вас не було інформаційного перевантаження, який я сама відчула, коли тільки занурилася в цю тему.

Нижче Ви знайдете список з 8 статей-інструкцій (ЧАСТИНА 1 - ЧАСТИНА 8). Виконавши інструкції за пару днів, Ви отримаєте свій блог або інформаційний сайт!

Отже, в цій та інших статтях рубрики « Реаліті-шоу блогера »Я розповідаю, як створити блог безкоштовно самому, з якими труднощами я зіткнулася при створенні блогу, які питання у мене виникли, які технічні дії я виконувала на початковому етапі і на етапах наповнення, просування і монетизації сайту. Скільки грошей і на що мені все ж довелося витратити на різних етапах побудови мого блогу.

Моя мета - показати всім, хто ще не наважується почати свій онлайн бізнес, що створення блогу чи сайту - це легко. Навіть якщо у Вас немає технічних знань і немає багато грошей на це починання. Саме тому цей блог, а точніше його частина, присвячену технічним і теоретичних питаннях створення сайту або блогу, я веду в форматі реаліті шоу.

Коли рішення прийнято, важливо швидко почати вести свій блог в інтернеті (або сайт)!

Вас звичайно ж цікавить питання, скільки часу знадобитися для виконання цієї інструкції? Якщо інформацію шукати в інтернеті, то на виконання кожного з етапів покрокової інструкції можна витратити і тиждень. Але якщо просто слідувати інструкції, то Ви зможете виконати цю роботу і за пару днів, наприклад, вихідних днів.

Інформаційно: сайт (блог) починає заробляти тільки через кілька місяців після його створення. Скільки? Від 30 000 рублів. Високий рівень же сайт заробляє від 100 - 150 тис. Руб. у місяць. Все залежить від масштабу і якості проекту. Також працює 2-х або 3-х річний сайт з високою відвідуваністю можна продати. Вартість перевищує в 20 раз щомісячний пасивний дохід. Сайт, який заробляє 30 000 рублів продають за 600 000 рублів і більше.

ЗМІСТ СТАТТІ:

Як створити свій сайт безкоштовно і швидко самому - покрокова інструкція:

ЧАСТИНА 1. Вибір тематики.

Якщо Вам зустрілися деякі незнайомі слова в цьому плані, не хвилюйтеся. Насправді всі ці поняття здадуться Вам дуже простими і зрозумілими після того, як Ви своїми руками виконайте настройки, користуючись інструкціями. Тим більше, що більшість з описаних дій Вам необхідно буде виконати тільки один раз - при налаштуванні свого сайту.

Інструкції містять детальну інформацію з скріншот і відео. Інформація розрахована на новачків. Так що з цією роботою зможе впорається будь-хто. А якщо все-таки не все буде зрозуміло, то в коментарях до публікацій задавайте питання. Ніхто не залишиться без відповіді!

Все ще сумніваєтеся в своїх силах? Тоді додатково публікую мотивують статтю і відео, які, сподіваюся, остаточно переконають Вас почати діяти! Почати вести свій блог або інформаційний сайт. І в результаті отримати свободу творчості і фінансової незалежності! Покваптеся! Поки Ви думаєте, сотні інших, більш сміливих, щодня вводять запит в інтернеті: «Як створити блог самому безкоштовно - покрокова інструкція».

Мотивуюче відео від відомого блогера Олександра Борисова «Як заробляти в інтернеті на блозі від ста тисяч». Згодом рекомендую Вам придбати його повне керівництво по веденню блогу Відео курс КІБЕР-блогерів. Почати можна з безкоштовних курсів по сайтобудування від відомих гуру, посилання на них Ви знайдете на сторінці БЕЗКОШТОВНО .

Як я вирішила почати вести свій блог в інтернеті?

Пару років тому я тільки почала замислюватися над тим, щоб змінити своє життя. Тоді я ще працювала в банку, але стала подумувати про те, що життя може бути іншою, більш стабільною. Що пора придумати свій бізнес, який дозволить більше часу приділяти собі і своїй родині. На моєму проекті працювало багато іноземців і я помітила, що деякі з них можуть собі дозволити піврічний відпустку і вирушити в тривалу подорож.

Ви напевно чули, що Європу і Америку захлеснула ідея дауншифтингу і слоулайфа (обов'язково напишу статтю про ці нові концепції життя). Думаю, ці ідеї виникли через те, що занадто довго нав'язувався принцип, що треба багато працювати, щоб багато заробляти. Але з часом розумні люди стали замислюватися, навіщо ж потрібні гроші, якщо через роботу зовсім немає часу, щоб їх витрачати.

Приблизно такі ж думки з'явилися і у мене. Я вирішила, що навіть якщо я буду заробляти менше, зате я не буду вічно поспішати, нервувати. А буду займатися тим, що мені подобається - писати статті на теми, які мені до душі.

Блог - ідеально підходив для цієї мети. Я розглядаю блог не тільки, як засіб заробітку. Я веду його для душі і одночасно заробляю на ньому.

Я веду його для душі і одночасно заробляю на ньому

Блог або інформаційний сайт? Філософія блогинга

Це важливе питання. Ви повинні на нього відповісти до початку робіт зі створення свого онлайн проекту. Щоб довго не зупинятися на цьому питанні, скажу тільки про головну перевагу блогу над інформаційним сайтом.

Ви знаєте, як багато в мережі сайтів, присвячених різним тематикам. Здоров'я, діти, освіта, краса, мода, наука, техніка, спорт і т.д. Всі ці сайти схожі один на одного і користувачеві, за великим рахунком, все одно, на якому з них він знайде потрібну йому інформацію. Тобто, на інформаційних сайтах, як правило, немає постійної аудиторії.

Якщо ж говорити про блогах, то у них, як правило, є постійна аудиторія. Люди читають блог не тому, що їм подобається інформація. А тому що їм подобається сам автор і стиль його письма. Скільки б не було в мережі сайтів і блогів по Вашій темі, Ви завжди зможете знайти «свою аудиторію». Знайти людей, яким близький Ваш стиль, Ваші погляди на життя. Важливо тільки не намагатися сподобатися всім, а бути самим собою.

Але вибір, звичайно ж, за Вами. Справедливості заради скажу про одне незаперечну перевагу інформаційного сайту в порівнянні з блогом. Добре розкручений і заробляє сайт - це Ваш ліквідний актив. Ви завжди, в разі необхідності, зможете його продати. Блог же продати складніше, тому що читачі звикають саме до авторського стилю викладу теми блогу.

Вибір тематики (ніші) для блогу (сайту)

Для мене питання вибору теми для блогу ніколи не виникало. Я відразу знала, про що хочу писати. Якщо ж Ви ще не визначилися, тобто прості способи, як це зробити.

Як вибрати тему для блогу чи сайту?

 • Ніша повинна Вам подобатися
 • Ніша повинна бути затребуваною
 • Ніша повинна бути ефективною для контекстної реклами
 • У ніші має бути досить партнерських програм
 • У ніші має бути досить прямих рекламодавців

Ніша повинна Вам подобається. Перший варіант - це вибрати тему, в якій у Вас є накопичені знання і досвід. Але часто буває так, що тобі не цікаво писати про те, що ти досконально вивчив.

Виходячи з цього, другий варіант - вибрати новий напрямок, нову тему, яка цікава і в якій хочеться розібратися. Це як раз мій варіант. Я занурилася в тему інтернет-маркетингу. Для мене це нова і цікава тема.

Ніша повинна бути затребуваною. Що це означає і як це визначити? В інтернеті є інформація про рейтинги топових, популярних сайтів. Цю інформацію можна знайти на цих ресурсах: top.ucoz.ru , top.mail.ru , liveinternet.ru . На них топові сайти показані в розрізі категорій.

Припустимо, Вам цікава тема Спорт (або Автомобілі). У категорії Спорт Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими сайтами (блогами) в цій тематиці, щоб оцінити конкурентів і зрозуміти, чи дійсно Вам подобається ця тема.

Також за допомогою цих рейтингів Ви побачите затребуваність тих чи інших тем - кількість відвідувачів на топових сайтах в добу. Також перевірити затребуваність запитів з певної тематики потрібно за допомогою сервісу wordstat.yandex.ru .

Як це зробити? Треба в поле для введення фраз по черзі вводити слова, які оточують Вашу нішу (див скріншот нижче). Яндекс Вордстат Вам покаже, скільки разів на місяць ці слова і фрази користувачі шукали в пошукових системах. Ось приклад. Слово «салати» користувачі вбивали в пошукову рядка 2 941 198 раз на місяць:

Слово «салати» користувачі вбивали в пошукову рядка 2 941 198 раз на місяць:

Більш детально з методикою вибору ніші, Ви можете ознайомитися в цьому відео (підготовлено одним з відомих експертів по сайтобудування Олександром Козловим):

Ніша повинна бути ефективною для контекстної реклами. Як це визначити? Дуже просто:

Заходьте в програму adwords.google.com - Інструменти - Пошук нових ключових слів (для отримання доступу до всіх сервісів Google, Вам необхідно буде встановити пошукову систему Google Chrome і зареєструвати електронну пошту Gmail).

Вводите в поле «Ваш продукт або послуга» слова, які оточують Вашу нішу, наприклад, материнство, виховання дітей, вагітність:

Натискаєте Отримати варіанти. Опускаєтеся вниз екрану (тільки натисніть на Рекомендована ставка) і бачите в колонці Рекомендована ставка - ціну за 1 клік по контекстній рекламі.

Що це означає для Вас? Коли відвідуваність на Вашому ресурсі буде від 300 відвідувачів на добу, Ви почнете розміщувати контекстну рекламу від Google Adsense (і Яндекс). Гугл (і Яндекс) буде платити Вам за кожен клік по рекламі, яку він буде показувати на Вашому ресурсі.

У колонці Рекомендована ставка показана повна ціна за клік, яку рекламодавець платить Гуглу. А Ви будете отримувати від цієї суми приблизно одну третину. У тематика «Діти» середня вартість кліка складає близько 20 рублів. Тобто Ви будете при такій тематиці отримувати приблизно 6-7 рублів з 1 кліка по рекламі.

Ось таким чином можна перевірити свою нішу. Якщо тема будівництво, то вводите в цьому полі слова з цієї теми: каркасний будинок, цегляний будинок, будинки з бруса і т.д. Якщо ж Ви побачите, що в обраній тематиці Ви будете отримувати з кліка 1-2 рубля, то рекомендую підібрати іншу нішу. Ми ж хочемо побудувати з Вами прибутковий онлайн бізнес.

Для інформації: з тисячі відвідувачів сайту в добу у Вас буде приблизно 20 кліків по контекстній рекламі. Є прибуткові ніші, де вартість кліка від 30-50 рублів за клік. Це фінанси, будівництво, нерухомість, бізнес, форекс, інвестування, банки і т.п.

Це звичайно прибуткові теми, але найголовніше, щоб ніша подобалася!

У ніші має бути досить прямих рекламодавців. Коли Ви розкрутіть Ваш проект, до Вас почнуть звертатися прямі рекламодавці. Вони будуть просити Вас розмістити на Вашому ресурсі статті по тематиці їхніх товарів або послуг. Вам слід заздалегідь подумати, які потенційні товари можуть рекламуватися на Вашому ресурсі.

Наприклад, якщо це кулінарний блог, то можуть бути розміщені статті з описом (і рекламою) посуду або кухонного обладнання.

У ніші має бути досить партнерських програм. Що таке партнерські програми і де їх шукати? В інтернеті є безліч корисних для користувачів платних сервісів, програм. А також різних платних інформаційних продуктів - тренінгів, вебінарів, книг.

Часто такі продукти їх автори продають за допомогою партнерських програм. Тобто, якщо продукт хороший, Ви можете стати партнером компанії, яка пропонує сервіс, інфопродукт або будь-яку послугу. На Вашому ресурсі Ви будете писати статті про ці продукти. І якщо Ваші читачі куплять їх, Ви отримаєте відсоток або фіксовану комісію за просування таких товарів або послуг.

Де шукати партнерські програми? Один із способів - це вивчити сайти Ваших топових конкурентів і подивитися, які товари або послуги просувають вони на своїх інтернет-проектах.

Також є каталоги партнерських програм інформаційних продуктів, наприклад, justclick.ru/catalog . Каталоги партнерських програм фізичних товарів і електронних (відео ігор, сервісів). Це порівняно новий вид партнерок, так званий CPA маркетинг. Ось приклади відомих каталогів партнерських програм товарів - cpainform.ru/programs , cpad.pro/search .

Не хвилюйтеся, тему заробітку на партнерських програмах, як і тему контекстної реклами ми докладно розглядаємо в розділі Види заробітку на блозі.

Отже, ніша обрана. Настав довгоочікуваний момент, коли можна приступити безпосередньо до створення свого дітища - інформаційного сайту або блогу. Ні в якому разі не робіть паузу, а відразу після вибору ніші на одному диханні починайте налаштування свого ресурсу.

А що саме треба робити читайте у 2-й частині публікації - Частина 2. Як швидко почати вести свій блог або сайт і заробляти - вибір домену, хостингу, установка WordPress і robot.txt

До скорої зустрічі!

Всім бажаю впевненості в собі!

Радіти життю і бути оптимістом!

Ваша Олена Краєва

PS Не полінуйтеся «клікнути» з соціальних кнопок, щоб розповісти своїм друзям, що створити блог безкоштовно самому (або сайт) і заробляти на ньому - це легко і цікаво!

Пишіть в коментарях, з якими труднощами Ви зіткнулися - давайте ділитися в коментарях один з одним своїми знаннями і досвідом.

Блог або інформаційний сайт?
Вас звичайно ж цікавить питання, скільки часу знадобитися для виконання цієї інструкції?
Скільки?
Все ще сумніваєтеся в своїх силах?
Як я вирішила почати вести свій блог в інтернеті?
Блог або інформаційний сайт?
Як вибрати тему для блогу чи сайту?
Що це означає і як це визначити?
Як це зробити?
Як це визначити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: