Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити блог? Самостійно! Кращі платформи, що дозволяють запустити свій перший блог без особливих зусиль

 1. 1. Кращі платформи для створення блогу Для самостійного створення перспективного блогу оптимальної...
 2. 1.2 Створення блогу в WordPress
 3. 2. Зробити блог самому або замовити під ключ?
 4. 3. Способи створення блогу: CMS + хостинг або Конструктор
 5. На чому може бути створений ваш блог:
 6. Конструктор сайтів
 7. 3.1 WordPress + хостинг AdminVPS
 8. 3.2 Конструктори сайтів
 9. 4 Скільки коштує створити блог в інтернеті?
 10. 5 Висновки та рекомендації

1. Кращі платформи для створення блогу

Для самостійного створення перспективного блогу оптимальної CMS є движок WordPress, найбільш підходящим конструктором сайтів - uCoz. Конструктор відразу готовий до роботи з коробки, він миттєво дозволяє обзавестися власним блогом, ідеальний варіант для новачків. А CMS движок потребує ручній установці на хостинг і додаткових плагінах, попередньо вимагає мінімальних знань, підходить для більш досвідченої аудиторії.

Що ж вибрати? Давайте спочатку ближче познайомимося з цими платформами в контексті завдання створення блогу своїми руками. Потім вже підіб'ємо підсумки, кому, що і як краще.

1.1 Створення блогу в конструкторі uCoz Наш вибір!

1 Створення блогу в конструкторі uCoz Наш вибір

uCoz - найпопулярніший конструктор на просторах Рунета, має потужний функціоналом, дозволяє втілити в життя проект будь-якої складності - від сайту-візитки до величезного інтернет-гіпермакрета. Фактично це повноцінна хмарна CMS йде в комплекті з хостингом і конструктором: є повний доступ до вихідного коду, FTP, PHP, SEO інструментів і засобів пошукового просування.

uCoz побудований за модульною системою, серед інших містить і спеціалізований модуль «Блог». У ньому можна гнучко і просто налаштувати висновок публікацій стрічки в потрібній послідовності і форматі. Активувати блог легко: після реєстрації перед вами з'явиться список модулів, зазначених галочками. Для створення класичного блогу необхідно залишити: «Блог», а також модулі «Редактор сторінок» і «Поштові форми», якщо плануєте створення статичних сторінок на кшталт «Контакти», «Про сайт» і т. Д.

По частині просування uCoz дуже хороший. Є окремий SEO-модуль, інтеграція кнопок соціальних мереж, підключення статистики від Яндекса і Гугла, правка карти сайту, ЧПУ, редіректи, мета-теги - все потрібне під рукою.

Безкоштовних шаблонів близько 300 шт, можна вибрати будь-який, аби адаптивний був. В офіційному магазині uTemplate можна підібрати професійний дизайн. У блозі важлива читабельність тексту, тому рекомендуємо використовувати спокійну колірну гамму. Приділяйте увагу оформленню, форматування постів - ось це реально здатне поліпшити показники блогу. Повну інформацію про можливості uCoz дивіться в нашому огляді .

1.2 Створення блогу в WordPress

2 Створення блогу в WordPress

Wordpress - це безкоштовна CMS з величезною армією адептів по всьому світу. Найпопулярніша в своєму роді. З коробки движок придатний, в основному, для створення блогів. Розробники свідомо не намагаються засунути в дистрибутив весь доступний інструментарій: користувач і сам може вирішити, які плагіни встановити для отримання відсутнього для реалізації конкретного завдання функціоналу.

Якщо потрібен блог, а ви сповнені рішучості працювати зі зв'язкою CMS + хостинг, то варто освоювати саме WordPress. Він дуже простий, навіть примітивний, на перший погляд. Припустимо, uCoz в стоці виглядає на порядок більше готовим до серйозних справах. Вордпресс же видає спочатку практично голий каркас, який можна зробити настільки функціональним, наскільки вам це потрібно.

Шаблонів в WordPress кілька тисяч. Всі доступні для установки прямо з адмінки. Беріть хоч все, вони безкоштовні. Якість варіюється, але гідних екземплярів навалом. Крім того, багато студій розробляють теми оформлення під цю CMS. У Мережі ви їх зможете відшукати десятки тисяч. Кожен шаблон має власні настройки зовнішнього вигляду, що представляють собою цілу панель управління дизайном. Гнучко, зручно, потужно. Пошуковики люблять сайти на WordPress. З просуванням, якщо до нього правильно підійти, труднощів не виникне. Єдина проблема - стартувати на CMS. За один вечір, при бажанні, можна навчитися встановлювати движок на хостинг і базово налаштовувати.

Область застосування Вордпресс - створення блогів, візиток і посадочних сторінок. Все інше можливо, але будуть потрібні розширені навички кодинга (як мінімум, знання PHP на середньому рівні, крім HTML / CSS), збільшена кількість полігонів. Якщо ви - новачок, то не рекомендуємо сунутися в ці нетрі відразу.

2. Зробити блог самому або замовити під ключ?

Відповідь очевидна - блог краще створювати самостійно, оскільки є досить простим в реалізації типом сайту. З технічної точки зору почати вести свій блог зможе навіть школяр.

Немає особливого сенсу замовляти створення блогу під ключ за n-ну суму грошей у сторонніх розробників, які зберуть його на тому ж WordPress / конструкторі і налаштують висновок публікацій. Але якщо є зайві кошти і немає бажання самому розбиратися, то так робити теж можна.

Попрацювавши самостійно, ви заощадите купу грошей. За співвідношенням вкладень часу / зусиль до цієї суми, затія виявиться вельми рентабельною.

Блог - явно не той тип сайту, який варто купувати в готовому вигляді. В процесі роботи всього важливого ви навчитеся, це реально і нескладно.

Плюс до всього, ви зможете самі адмініструвати свій блог. Бігати за розробником в відповідальний момент - не найприємніше задоволення, до того ж, платне і не швидка.

3. Способи створення блогу: CMS + хостинг або Конструктор

Відразу відкинемо нереалістичні варіанти - писати з нуля в блокноті, використовувати фреймворки і самописние движки - в цю тему можна навіть не вникати.

Для бажаючих створити блог самостійно існують два повноцінних шляху - використовувати конструктор сайтів або CMS.

На чому може бути створений ваш блог:

CMS

З двигунами в форматі CMS ситуація очевидна - потрібно купувати хостинг і встановлювати на нього дистрибутив WordPress.

Конструктор сайтів

Серед конструкторів сайтів спостерігається безліч теоретично привабливих варіантів, але не кожен з них підійде.

Отже, з усього, що буває по темі питання, у нас виділилися два робочих варіанти: WordPress + хостинг і якийсь конструктор сайтів (нижче виберемо, який саме).

3.1 WordPress + хостинг AdminVPS

1 WordPress + хостинг AdminVPS

WordPress - це оптимальний варіант для створення блогу. Те, що доктор прописав - спеціалізований блогових движок, все найнеобхідніше є, вибір мільйонів людей. Вони не помиляються.

Крім навички роботи з движком, значний вплив на успіх затії надасть вибір надійного хостингу. Самі користуємося хостингом від https://adminvps.ru/ - нарікань немає, сміливо рекомендуємо.

Перерахуємо робочі моменти, реально що вплинули на вибір AdminVPS:

 • У них все на SSD, це великий плюс;
 • Безкоштовний тижневий тест і безкоштовний перенесення сайтів з інших хостингів;
 • Частина серверів знаходиться в Росії, що дає швидкість завантаження сайту;
 • Безвідмовність роботи;
 • Є пресети під різні CMS - хостинг сам встановить WordPress та ін .;
 • Кваліфікована і спритна служба техпідтримки;
 • Хостинг для 1 блогу обійдеться в 99 руб / міс, реалізований MoneyBack;

Набір підтримки хостингових технологій і послуг (MySQL, PHP, Perl, Zend Optimizer, cron, VPS / VDS, правка .htaccess і ін.) Вкрай близький до максимального. Всім і все вистачить.

Якщо цікаво подивитися технічні характеристики заліза хостера, додаткові послуги, нюанси тарифних планів та інше, загляньте сюди .

3.2 Конструктори сайтів

Хмарні сервіси підкуповують зручністю: не потрібно нічого окремо купувати, встановлювати, з'єднувати в купу і налаштовувати - хостинг, набір шаблонів і весь функціонал для збірки сайту йде в комплекті. Обслуговувати такий сайт набагато простіше і набагато швидше.

Говорячи про блозі, ми маємо на увазі сайт, що містить авторські матеріали з певної тематики: софт, авто, музика, харчування, будівництво або що-небудь ще.

Для створення такого сайту движок повинен відповідати ряду вимог. Найчастіше, платформи з візуальним WYSIWYG-редактором (типу uKit ) Для великих, правильних блогів не зовсім підходять, бо не зручні для частих публікацій текстового контенту. Якщо ж потрібно раз на тиждень дати думкам волю, виклавши враження з приводу переглянутого фільму або нової книги, то зійде практично будь-який конструктор.

З усього розмаїття онлайн сервісів для роботи з блогом в Рунеті найкраще підходить uCoz - універсальний і найпотужніший конструктор, який ідеально пристосований для блогів, форумів, інтернет-магазинів і багатьох інших типів сайтів.

Якщо блог планується серйозний, поступально зростаючий в обсязі, з розділами, розвиненою медійної сіткою, зручною системою коментування, наступним просуванням і монетизацією, то потрібен надійний функціональний сайтбілдер.

4 Скільки коштує створити блог в інтернеті?

Повністю безкоштовно створити блог не вийти. Як мінімум, знадобиться купувати доменне ім'я. Реєстрація домену завжди платна - ціна залежить від зони .com, .net, .pro. У uCoz після оплати тарифу «Оптимальний» терміном на один рік є можливість отримати домен в подарунок на вибір.

Вартість утримання блогу на WordPress базово обійдеться приблизно від ~ 1500 до 5000 рублів в рік: хостинг AdminVPS (1200 руб / рік) + домен (~ 500 руб / рік) в зоні .com. Стаття витрат може поповнитися покупним унікальним шаблоном (від $ 40), платними плагінами (таких безліч) і, можливо, послугами спеціаліста - створенням якогось модуля, доопрацювання шаблону, ще якогось кодинга або настройки.

Вартість утримання блогу на uCoz відрізняється в залежності від тарифу і терміну одноразового продовження (на місяць, рік або 2 роки) і коливається від ~ 3000 до 8000 рублів на рік (при цьому домен і преміум шаблон йдуть в подарунок). Наприклад, при оплаті за 2 роки ви отримаєте 30% знижку, при оплаті відразу за рік - 20%. А ще можна отримати гарантовано 50% знижку, сплативши відповідний тарифний план в перші 2 дні після реєстрації сайту в системі.

Створення блогу на Wordpress і uCoz має приблизно однакову вартість. Відмінність в тому, що за ці гроші uCoz набагато зручніше, дозволяє керувати процесом з однієї панелі управління, має широкий набір модулів з коробки, дарує платний преміум-шаблон і домен. Тільки не забудьте про -50% на старті. Це рецепт щасливого блогерської життя.

5 Висновки та рекомендації

Наш блог, Uguide.ru, який ви зараз читаєте, створений саме в uCoz. Незважаючи на популярність WordPress і теоретичну широту його можливостей після установки пакета плагінів, для себе ми вибрали Юкоз. Вам теж радимо використовувати цей конструктор, він краще ніж Вордпресс підходить для ведення блогу новачками.

створити → uCoz створити → uCoz

надає все і відразу з коробки, має широкі можливості до безболісного масштабування сайту в магазин або форум. Всі модулі рідні, гнучко настроюються, безпеку і технічне обслуговування забезпечується розробниками, платити потрібно централізовано за все і відразу. Це зручно і швидко. надає все і відразу з коробки, має широкі можливості до безболісного масштабування сайту в магазин або форум зробити → WordPress легко встановити на хостингу на зразок AdminVPS (система сама вам його поставить на вимогу), але далі доведеться рулити самостійно. Пошуки плагінів і їх налаштування, установка захистів, усунення багів, стеження за бекапи сайту і бази даних - все це злегка вимотує, відволікає від ведення, власне, самого блога, його наповнення. Замовити → AdminVPS надійний і недорогий віртуальний хостинг на SSD дисках, який підходить для розміщення сайтів будь-якої складності - від блогів до високонавантажених проектів. Ідеально в поєднанні з сайтами на WordPress, всім рекомендуємо. Вартість від 99 руб. / Місяць, є 7 днів безкоштовного тестового періоду.

І остання теза: в блог потрібно вкласти гроші і особистий час, тільки так він зможе стати прибутковим і цікавим. Швидкий хостинг, цікаві статті, сучасний шаблон і правильно обрана платформа. Кілька тисяч рублів на рік - це нормальна сума для старту перспективного бізнесу. Почати можна з мінімальними вкладеннями, придивитися, спробувати що і як. Остаточна рекомендація №1 для майбутніх блогерів → uCoz.

2. Зробити блог самому або замовити під ключ?
Що ж вибрати?
2. Зробити блог самому або замовити під ключ?
Скільки коштує створити блог в інтернеті?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: