Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити цікавий і популярний блог

Фахівці діляться секретами того, як створити і просувати популярний блог.

Ми продовжуємо розповідати читачам про сучасні способи заробітку в інтернеті. У попередніх публікаціях ми пояснювали, як стати "зіркою" "Інстаграма" і "Фейсбук" і як на цьому заробляти. Про секрети створення блогу, про різницю і переваги платного і безкоштовного хостингів, про те, на що звертати увагу при виборі домена, про успішне творчості і про те, звідки беруться гроші у блогера, нам розповіли фахівці SMM (по просуванню в соціальних мережах) Леонід Купрійчук, Світлана Бутанської і Ольга писемності. Також фахівці поділилися вдалими і невдалими прикладами блогерства з особистого досвіду, пояснили, як не наступити на стандартні "граблі" і як можна втратити навіть успішний і приносить доходи блог.

ТЕРПІННЯ І ТІЛЬКИ ТЕРПІННЯ

Глобально блоги можна розділити на три гілки. Перша - журналістика в додаток, наприклад, до основної роботи - коли ведучий блогу пише цікаві йому / читачам / конкретної аудиторії замітки на вільну тематику. Друга - коли блогер вибирає собі одну конкретну нішу (подорож, економія і т.д.) і глибоко, можливо, - з залученням важливих експертів в цій області, пише свій блог. І третя - блог від комерційного особи, який не тільки позиціонує себе як експерт в якійсь області (в'язання гачком і спицями, виготовлення меблів, випалювання і т.д.), але і готовий запропонувати своїм читачам, крім вичерпної інформації, готовий продукт (ті ж схеми, в'язані вироби, меблі хендмейд і т.д.). При цьому блогер, незважаючи на те, яку стезю він для себе обрав, повинен зрозуміло і стильно оформити свій блог (фон, шрифт, ім'я / псевдонім та інше) і запастися терпінням: з перших слів гроші не потечуть в кишеню. Ведення блогу, навіть самого цікавого і з вдалим стартом, за словами фахівців з SMM, складно віднести до варіантів швидкого заробітку. Швидше навпаки - спочатку потрібно попрацювати на ім'я, перш ніж воно стане працювати на господаря.

Матчастину: ВИБИРАЄМО ДВИЖОК І ОФОРМЛЯЄМО ДОМЕН

Перше, що потрібно зробити тому, хто хоче заробляти на блозі, - вибрати нішу і сервіс для його створення. Серед найпопулярніших і безкоштовних - Livejournal.com , Blogger.com , Ya.ru і т.д., з можливістю оплати - Ucoz.ru , Wix.com , Weebly.com і т.д. Всі вони працюють за схожим сценарієм. Але на повністю безкоштовному функціонал все простіше: ти реєструєшся, "наводиш марафет" з кольором і шрифтом, публікуєш тексти, заводиш друзів. На платних сервісах початківець блогер може козирнути фантазією і створити неповторний зовнішній вигляд сторінки. До того ж функціонал по просуванню буде багатшим, а ще можна дистанціюватися від материнського сайту-конструктора, купивши собі хостинг (за це якраз і стягується плата). "Тобто в пошуковому рядку у вас буде написаний тільки ваш сайт, де ви ведете блог, і можете, до речі, при бажанні потім" приєднати "інтернет-магазин та інше, а" хвостика "livejournal.com або будь-якого іншого wix.com після вашого назви не буде ", - пояснює Ольга писемності. Але тут важливо моніторити мережу і бути в курсі модних тенденцій - так, багато хто вважає, що "Живий журнал" вже відживає своє і заводити там блог не варто, і більш популярним майданчиком для блогерів стає "Фейсбук".

За певну суму на платних платформах блогер може застрахувати себе від втрати свого блогу, опублікованих матеріалів і т.д. "Наприклад, якщо занадто активно просувати блоги на деяких безкоштовних хостингах, можна потрапити в немилість порталу без всяких пояснень, і сторінка може бути заблокована. Це зриває дисципліну подачі матеріалу читачам і може порушити" дружбу "з рекламодавцями, які розмістили рекламу на такій сторінці ", - пояснила Ольга.

Тому експерт радить зовсім вже новачкам "брати розгін" на ресурсах з безкоштовним хостингом, а потім, якщо місяць-два виходить публікувати матеріали постійно - зберігати їх і переносити на новосмоделірованний сайт з платним хостингом.

ДОМЕН. Після того, як ви придбали хостинг, потрібно обзавестися доменом. "Так, для україномовної / російськомовної аудиторії краще вибирати доменне ім'я в зоні .com, .net або .ua, - пояснює Леонід Купрійчук. - Іноді реєстрація передбачає надання паспортних даних та місця проживання (наприклад, .ru)". А після створення домену потрібно "припаркувати" домен до вибраного вами хостингу. Для цього потрібно зайти у вкладку "Домени" на панелі управління і вибрати "Припаркувати домен".

ДВИЖОК. Важлива деталь майбутнього сайту-візитки - движок (CMS), на якому він буде працювати. Серед популярних движків - WordPress, Joomla, DataLife Engine і т.д. Вони теж бувають платні та безкоштовні, тому деякі початківці блогери вибирають спочатку відповідний движок (вивчають функціонал і т.д.), а потім визначаються, де краще створити блог. "Початківцям я рекомендую WordPress: він зрозумілий, популярний, хороший по всіх параметрах і безкоштовний, - каже Світлана Бутанської. - З будь-яким блогових движком йде інструкція по установці".

Майже айтішник. Для створення блогу доведеться вивчити веб.

КОНТЕНТ ЯКІСНИЙ, А ДИСЦИПЛИНА ПРИМІРНА

Давати інформацію читачам потрібно унікальну, корисну і цікаву. Важливо, щоб для читача дійсно була проведена робота, інформація, що подається блогером, не повинна лежати на "поверхні" і не бути очевидною. Природно, краще, якщо кожна нова публікація підкріплюється фото або відео. "Виставляти тексти бажано не" з коліс ", а за допомогою автоматизованих сервісів, бажано в один і той же час. Тоді ваша дисципліна буде приблизною, а вірна аудиторія вже чекатиме, що ось-ось ви опублікуєте нову цікаву інформацію, - пояснює Ольга писемності. - у моїй практиці були консультації блогерів, які не розуміли, чому вони дають багато цікавої інформації, а аудиторія від них відписується. Після того як я вникнула в ситуацію, з'ясувалося, що блогер веде свою сторінку хвилеподібно. тобто може днями нічого не про убліковивать, а потім в один день згадати, що він веде блог, надихнутися - і дати 10 невеликих текстів. А так як багато організовують розсилки своїх оновлень, то кожному читачеві приходить повідомлення. Ну і коли таких повідомлень приходить десять, люди дратуються і вважають за краще відписатися , щоб прибрати докучливого учасника ".

Робити публікації потрібно регулярно, інакше читачі оберуть інших.

Глухою стіною. Другий момент, який може створити відтік читачів, - відсутність комунікації. "Якщо після поста люди починають коментувати текст або задавати питання, а відповіді від автора немає - читач вважає, що автор не бажає спілкуватися з аудиторією. І робить для себе висновок, що не потрібен йому цей письменник - навколо багато таких, хто буде більш приємним співрозмовником. Потрібно намагатися стати практично одним свого читача ", - пояснює фахівець.

НЕ МОЖНА ДЛЯ ТОГО, ЩОБ. Якщо ви вже доклали великих зусиль для створення і наповнення блогу, постарайтеся його не кидати: перезапустити його буде складно. "Наприклад, часто блоги в компаніях або у приватних підприємців ведуть підлеглі, - каже Світлана Бутанської. - Вони сумлінно описують новинки, навіть іноді пишуть цікаві статті. Але коли ведучий блогу йде з компанії, а новий співробітник, наприклад, не готовий вести блог на добровільних засадах або не дружить зі словом, то блог простоює. згодом приходить хтось новий, готовий вести його, починає роботу - а аудиторія вже "не ведеться". Справа в тому, що якщо це комерційний блог, то простий небажаний взагалі ! У читача, якому у знову починають приходить повідомлення, складеться враження, що у компанії були складні часи і "новинки" давати припинили. Мабуть, і зараз все нестабільно. Він сприймає це як пробудження активності, щоб заробляти хоч щось. Такий читач не купить то , що ви пропонуєте. А нова аудиторія не з'явиться, так як теж побачить збої в роботі компанії, судячи з переривати раніше блогу ".

Інформація. Повинна доставлятися правильними порціями: хвилі можуть злити читача.

ХТО ПЛАТИТЬ блогерів і ЯК ЗНАЙТИ рекламодавців

Як вже говорилося раніше, швидко почати заробляти на блозі складно, і рідко у кого це виходить. У одного на це йде рік, а іншого - і ще більше. Це не дуже додає оптимізму автору, так як весь час до заповітної популярності він повинен не тільки постійно вести свій блог, а й безкоштовно використовувати свої ресурси (наприклад, якщо блог про меблі своїми руками, то креслення повинні бути в загальному доступі і подібне. Деякі , правда, намагаються щось продавати подібним чином, але це не дуже правильно з точки зору просування). "Багато на перших етапах опускають руки, багатьом набридає лізти зі шкіри геть і витрачати час, коли кишені користі від цього немає, - каже Леонід Купрійчук. - Тому блогер повинен горіти своєю ідеєю і отримувати зарплату в іншому місці до настання популярності. Претендувати на гонорар блогер може, коли у нього буде певна кількість унікальних читачів в день. Для різних цілей кількість фанів різне ".

НА ЧОМУ ЗАРОБЛЯТИ. Якщо відвідуваність висока, ви як блогер можете знайти рекламодавця, якщо вони з вами ще не почали зв'язуватися самостійно.

"Перше - можна здавати в оренду місце під банери рекламодавців, - розповідають фахівці. - Їх нескладно знайти на спеціальних біржах, які" зводять "рекламодавця з блогерами / медійниками і т.д. Можна розміщувати платні статті від імені рекламодавців або ж від свого, як приховану рекламу. щодо останнього раджу блогеру гарненько подумати, як сприймуть пост читачі. Деякі реклами подібного роду можуть вдарити по блогеру - особливо якщо рекламований товар поганий або у читача закралася думка, що блогер більше не вільні й художник, а продажний автор. Відвідувані блоги можуть претендувати на контекстну рекламу від пошукових мереж РСЯ (рекламна мережа "Яндекса") і Google AdSence. Також є варіант заробити на партнерських програмах. Умови зазвичай залежать від того, хто набивається вам в партнери. Якщо це виробник чогось - то може бути бартер, якщо блог фірми, яка хоче збільшити аудиторію, - взімопіар, та інше. Успішний блогер може також заробляти на продажу постійних посилань на своїй сторінці.

Відмовляються ВЧАСНО. Якщо вас як блогера збагнув приголомшливий успіх на етапі, коли ви тільки почали, і рекламодавці буквально стоять в черзі - постраюсь фільтрувати, про що будете писати.

"Були випадки, коли до блогеру одночасно звернулися пропіарити мікрохвильовки і ті, хто реалізує екологічну продукцію, - згадує фахівець. - Щоб не втратити гроші, блогер опублікував дві взаємовиключні статті про те, як прекрасно, зручно і т.д. готувати / розігрівати їжу в мікрохвильовці, і про те, як шкідливо вживати будь-які продукти, особливо якщо вони були розігріті або приготовлені в мікрохвильовій печі. Його піймали читачі. вони, природно, поділилися в коментарях і зібрали прихильників. Імідж блогера був зіпсований в один мить ".

Звідки гроші. Карман поповнять банери, піар і "вічні" посилання. Фото: А. Славний / ТАСС

Стеження, ДОШКИ І "ІНТРИГИ"

Деякі блогосервіс піарять себе, і завдяки численним переходах і коментарям можна і так завоювати собі аудиторію. Інші ж потрібно і бажано просувати в тому числі і в соцмережах (анонсувати у всіляких групах та на сторінках, "інтригувати" з посиланням на блог і т. Д.). Групи в соціальних мережах можуть стати підмогою і теж приносити прибуток , Якщо ведучий встигає все. До речі, в такому випадку блогеру є сенс підібрати для себе вдалі курси SMM.

Для просування можна робити опитування, акції або розіграші чого-небудь від свого блогу, в тому числі на масових інтернет-дошках оголошень. Багато залучають до просування різні сервіси або інших людей (як фахівців SMM або помічників, так і інших блогерів).

"В принципі всі варіанти гарні. Але запам'ятати потрібно два моменти: не витрачайте занадто багато на просування одним якимось способом і пробуйте різні варіанти, - вважають експерти з просування. - Що підходить одному, може взагалі не піти в іншому контексті! Це про тому, що деякі блогери розвідують, щоб побалакати про більш "зубасті", і роблять точно так же, не враховуючи, що спеціалізуються зовсім на іншому. Потім вони ж дивуються, як так могло статися, і журяться, що витратили стільки грошей ".

Ще важливий момент в плані просування блогу: не кожна майданчик потерпить активне просування з вашого боку. "Є ресурси, які можуть навіть" забанити "за те, що ви якимось способом намагаєтеся популяризувати свою сторінку. Тому, вибираючи місце, де ви будете створювати блог, звертайте увагу і на цей нюанс", - підказують фахівці.

Слідкуйте за КОНКУРЕНТАМИ. У плані продажу реклами не завадить стежити за конкурентами - і прямими, і "суміжними" (роблять те ж, але не так, як ви). "Не тільки в плані тим і позиції це корисно, але і в плані відстеження, як просуває і продає себе інший блогер, - пояснила Ольга писемності. - Зрештою перспективний автор може проявити ініціативу і запропонувати свій майданчик і свої послуги сам".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: