Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити популярний канал на YouTube: 50000 передплатників за 1 рік

 1. 50000 передплатників за 1 рік
 2. А хто стоїть за камерою?
 3. Як розвивався твій канал? Просто відео запостив і воно «пішло»?
 4. Європейський погляд на моду
 5. Чим відрізняється європейський погляд на моду від нашого?
 6. Як просунути канал на Youtube
 7. У тебе ролики на різні тематики: про одяг, макіяж та інше. Яка тематика найпопулярніша з цих всіх?
 8. Яка оптимальна довжина роликів?
 9. Youtube показує, скільки людей дивляться відео до кінця?
 10. Скільки можна заробити на своїй творчості
 11. Youtube ж показує рекламу поверх твого відео?
 12. Коли тебе стали помічати рекламодавці?
 13. Скільки можна заробляти в Україні з подібними показниками, якщо поставити собі за мету?
 14. Коли ти говориш про те, що у тебе затишно, то як ти цей «затишок» вимірюєш? За коментарями?
 15. У тебе досить крутий аккаунт і в Інстаграм. Це все люди, які прийшли з Youtube?
 16. виробництво відео
 17. Скільки часу займає обробка відео?
 18. 10-хвилинне відео монтується три дні?
 19. Чи є шанс просунути свій канал на Youtube, якщо немає камери, але є iPhone, або може щось простіше?
 20. плани
 21. Чи є потенціал у відео для продажу одягу?

Коли ви останній раз дивилися ролик з Youtube? Чи не здивуємося, якщо це було всього півгодини тому.

Те, що раніше починалося як платформа для домашніх відео, перетворилося сьогодні в соцмережу. Для кого-то YouTube місце для розваги, для кого-то - стабільне джерело доходу.

Пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з Танею Кравчук - успішним «б'юті-блогером» і просто цікавим і цілеспрямованою людиною. Як отримати 50000 передплатників за рік, які тематики популярні і скільки можна заробити на своїх відео - про це всім читайте під катом.

Як отримати 50000 передплатників за рік, які тематики популярні і скільки можна заробити на своїх відео - про це всім читайте під катом

Канал Тані в YouTube (52000 передплатників)

Інстаграм

Аккаунт сестри Тані в шафе (300 відгуків)

Аккаунт сестри Тані в шафе (300 відгуків)

50000 передплатників за 1 рік

Таня, у тебе крутий YouTube-аккаунт. Така кількість передплатників за 1.5 року?

Буквально пару днів тому виповнився рівно рік з першого завантаженого відео. Тепер кожен новий рік буде новим роком і мого каналу.

А хто стоїть за камерою?

Іноді за камерою і нікого немає. Все залежить від формату відео. Якщо я просто балакаю, немає зйомок на вулиці - частіше я сам собі режисер. Сама переставляю камеру і бігаю навколо об'єктива в страху втратити фокус. Насправді з боку це дуже забавно виглядає. Ну а для зйомок на вулиці звичайно потрібен оператор. Мій головний помічник у зйомках - мій молодий чоловік. Він і вчив мене робити монтаж.

Як розвивався твій канал? Просто відео запостив і воно «пішло»?

Є ціла стратегія щодо розвитку. Дуже допомагає сам Youtube. Він пов'язує схожі канали та теми відео. Важливо все - починаючи від назви, заставки і закінчуючи періодичністю виходу відео на каналі. Перші глядачі були з мого instagram, далі приходила аудиторія з аналогічних каналів про моду і стиль. Це тільки перший крок, коли глядач знаходить твій канал серед сотні інших, далі найважче - зацікавити його підписатися і дивитися в подальшому майбутні відео. Youtube сьогодні насичений інформацією та різноманітністю, тому я стежу за якістю кожного відео, і намагаюся доносити щось цікаве завжди, що б глядач знову і знову повертався до мене і аудиторія завжди росла.

Європейський погляд на моду

Розкажи про твоє ставлення до моди

Так як я працювала в моделлинг більше трьох років, жила в Лондоні і Парижі на мій смак дуже вплинули погляди і смак європейців. Мода дуже цікаве явище, це ж не тільки про одяг. Це навіть в останню чергу про неї. Уже в одязі ми бачимо що взагалі відбувається з людством на даному етапі. Військові конфлікти в світі - берци, пальто - шинелі , Лампаси на штанах в наших гардеробах. Зростання мусульман в світі - довгі закриті сукні, бороди, тюрбани, навіть в парфумах самі трендові зараз арабські нотки. Коли на піку була криза в Україні модний світ захопили вишиванки . Тобто мода відображає наш час і прогнозує майбутнє, і з цієї точки зору за нею цікаво спостерігати. Але мені не подобається мода як економічний механізм. Занадто швидко з сезону в сезон змінюються тренди, занадто багато виробництва, і мене прям жахають темпи зростання цього механізму.

Shafa мене зворушила своєю концепцією. Я через відео намагаюся донести, що є способи добре одягатися при цьому не витрачати багато грошей. І то що модно не обов'язково потрібно всім скуповувати з сезону в сезон.

Чим відрізняється європейський погляд на моду від нашого?

Вони простіше відносяться до трендам і масової моді. У пошані індивідуальність і звичайно важко не відзначити природжене почуття стилю. В Україні велика проблема з цим. Так як пару останніх десятиліть смак формували китайське і турецьке ринкове барахло, отримавши доступ до масмаркету ми розгубилися. Мало того що у нас велика проблема з вульгарністю досі, додалося і достаток ринку. Тепер величезною проблемою стали забиті шафи, а проблема нічого надіти нікуди не поділася. Скуповуючи останні тренди люди не розуміють, що потрапляють на гачок моди, адже орієнтуючись тільки на них не можна скласти хороший гардероб, його тільки й лишається від сезону до сезону повністю міняти.

В європі продумують базовий гардероб, цінують хорошу взуття і сумки, розбавляють речі вінтажем, намагаються виглядати трохи недбало, створюється образ що надягалось все випадково узяте під руку, але насправді там все дуже і дуже продумано.

В європі продумують базовий гардероб, цінують хорошу взуття і сумки, розбавляють речі вінтажем, намагаються виглядати трохи недбало, створюється образ що надягалось все випадково узяте під руку, але насправді там все дуже і дуже продумано

Як просунути канал на Youtube

Хто твоя цільова аудиторія в Youtube?

Дівчатка, дівчата і жінки) Насправді дуже радує різноманітність аудиторії, і що канал знаходять цікавим і студентки і дорослі жінки.

У тебе ролики на різні тематики: про одяг, макіяж та інше. Яка тематика найпопулярніша з цих всіх?

Спочатку я хотіла канал більш туристичний, але вже в процесі побачила що величезний відгук знаходять відео про гардероб, адже на даному етапі у багатьох проблеми з цим, а йти до стилістів на консультації не всі можуть собі дозволити. Але всі хочуть мати гарний вигляд і з розумом витрачати гроші. Я рада що мої особисті погляди і поради сприйняв прихильно.

Я спочатку не розуміла, як це все працює і взагалі я більше хотіла робити акцент на туристичні відео. Але вони не отримують такий відгук і успіх, тому що зараз важкі часи, багато хто не може подорожувати, і цей формат важкий.

Яка оптимальна довжина роликів?

Важливо як наповнити цю довжину. У мене є ролики і на 2 і на 22 хвилини. У кожному ролику повинен бути сюжет і найменша драма, потрібно встигнути створити атмосферу, занурити в свій світ і донести якусь думку. Для деяких відео досить пари хвилин відеоряду, більше часу потрібно звичайно розмовною відео.


Youtube показує, скільки людей дивляться відео до кінця?

Так, в youtube дуже докладна статистика. Але я на неї особливо не орієнтуюся. Свою аудиторію я відчуваю, і коли монтую відео аналізую його як глядач, намагаюся зрозуміти з боку, що б мені самій було б цікаво побачити і почути. З години зйомок я залишаю хвилин 15-20. Все зайве відрізаю.

Скільки можна заробити на своїй творчості

Чи часто до тебе звертаються компанії для просування своїх товарів?

Починають все частіше звертатися. Але так як поки канал для мене в першу чергу хобі, і на перший рік була поставлена ​​мета навчитися знімати і монтувати, я не думала навіть на цьому заробляти. Поки на моєму каналі з'являлися молоді початківці компанії, які щиро було цікаво просто протестувати.

Youtube ж показує рекламу поверх твого відео?

Якщо показує, то гроші від реклами отримають власники треків, які я використовую в своїх відео. Дуже важко йдуть справи з авторським правом на youtube. Майже на всю хорошу музику стоять обмеження для використання. У мене бувають відео, де може бути 10 класних треків, і всі доходи від реклами діляться між власниками цих треків.

Коли тебе стали помічати рекламодавці?

Активно почали писати пару місяців назад. Я навіть не здогадувалася що існує стільки сайтів з одягом. Часто пишуть про якусь нісенітницю, неякісну китайську одяг, або українські сайти, у яких біда з оформленням. Таке звичайно я радити на своєму каналі не можу.

Скільки можна заробляти в Україні з подібними показниками, якщо поставити собі за мету?

C заробітком на youtube існує багато міфів. Те що показують рекламу на youtube ще нічого не означає, гроші платять за конкретні кліки на сайти, а не перегляди відео. В Америці за ці кліки одна ціна, у нас вона набагато менше. Потрібно підключатися до спеціальних медіа мереж, які як агентства забирають ще відсотки з цього. З такими показниками як у мене на переглядах багато не заробиш, може за всі перегляди та кліки всього 100-200 $ за рік) Взагалі це все дуже індивідуально, можна співпрацювати з компаніями безпосередньо і домовлятися про гонорари за огляди. Можна самому що то продавати. Можна знімати відео щодня. Від усього цього і буде залежати розмір заробітку, в принципі як в будь-якій професії коли працюєш сам на себе.

Коли ти говориш про те, що у тебе затишно, то як ти цей «затишок» вимірюєш? За коментарями?

Відгуки, коментарі. Youtube це ж не просто відеохостинг, це вже як соціальна мережа, куди люди приходять не тільки подивитися, а й висловити свою думку, поспілкуватися. Мені подобається спілкування з моєї аудиторією. Іноді люди пишуть такі коментарі що плакати хочеться, запрошують в гості в різні країни, надсилають подарунки, впізнають на вулиці. Я рада що вдалося зібрати таку аудиторію. Негативу практично немає, це велика рідкість на просторах youtube.

У тебе досить крутий аккаунт і в Інстаграм. Це все люди, які прийшли з Youtube?

Instagram у мене вже пару років. Перші глядачі на канал прийшли звідти, ну а зараз вже навпаки. Взагалі я його дуже рідко поповнюю, в новому році буду виправляти цю ситуацію. Дуже важливо поповнювати його активно і регулярно, як будь-яку соціальну мережу, тому мене навіть дивує що при такому рідкісному наповненні аудиторія все одно зростає.

виробництво відео

Яке потрібно устаткування? У тебе якась крута камера, правильно?

Що б створити канал не потрібно відразу купувати хорошу камеру, є велика ймовірність що після перших спроб монтажу ентузіазм поменшати, а техніка дорога. У мене досить дорога камера sony a 7IIs, є окрема для влоги canon g7x. Її легше тримати в руках. Ще є стабілізатор. З цією технікою можна знімати кліпи)

Скільки часу займає обробка відео?

У мене складний монтаж, я обробляю довго свої відео. Більшість блогерів за день-два справляються. Мені потрібно на прості відео дня 3-4, а на творчі іноді і місяці мало. Проблема ще в тому що з хорошою камери матеріал важкий, його комп'ютер довго обробляє.

10-хвилинне відео монтується три дні?

Якщо це просто розмовне відео. Я завжди роблю невелике нове інтро, відрізаю все зайве, працюю зі звуком, кольором.

Чим більше вчуся тим більше бачу недоліків.

Чи є шанс просунути свій канал на Youtube, якщо немає камери, але є iPhone, або може щось простіше?

Звичайно, багато топові блогери знімають на айфон. Та ж beauty блогер Кригіна знімає тільки на айфон. Головне харизма.

плани

Які в тебе плани на наступний рік?

Так як в минулому році метою було навчитися знімати і монтувати. Цього року сподіваюся вийде вже активніше і регулярней напоняют канал. Хочу розвивати як і раніше теми туризму і моди. Ще більше подорожей, ще більше творчості і експериментів, може навіть вийде почати свою справу. Я прям в передчутті нового року.

Чи є потенціал у відео для продажу одягу?

Звичайно. Взагалі відео це такий формат спілкування, який особливо вражає глядача. Ніякої текст, ніяка картинка не донесе стільки інформації, скільки донесе відео. Саме в відео людина бачить одяг, бачить як вона «сидить», що за матеріал, як він виглядає і т.д.

Як розвивався твій канал?
Просто відео запостив і воно «пішло»?
Яка тематика найпопулярніша з цих всіх?
Яка оптимальна довжина роликів?
Youtube показує, скільки людей дивляться відео до кінця?
Коли тебе стали помічати рекламодавці?
Скільки можна заробляти в Україні з подібними показниками, якщо поставити собі за мету?
Коли ти говориш про те, що у тебе затишно, то як ти цей «затишок» вимірюєш?
За коментарями?
Це все люди, які прийшли з Youtube?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: