Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити рекламу в вконтакте

 1. Сервіси для реклами вконтакте
 2. Як створити рекламу в вконтакте
 3. Реклама в групах вконтакте
 4. Моя стратегія реклами в групах вконтакте
 5. Таргетингової оголошення - спосіб вже до вечора знайти клієнтів
 6. Реклама в новинній стрічці вконтакте
 7. Який сервіс для створення і автоматизації реклами вконтакте вибрати?

Як створити рекламу в вконтакте, які є способи автоматизувати рекламні компанії та як найзручніше працювати.

На сьогоднішній день, якщо ви щось продаєте, то просто зобов'язані мати групи в соціальних мережах. Але багато свої групи або взагалі не розвивають, або займаються тим, що вручну запрошують туди людей з груп конкурентів. Звичайно це все не правильно і неефективно. Сьогодні я вам покажу кілька способів, як отримати клієнтів вже до вечора. Ми будемо говорити про сервіси для реклами вконтакте, які дозволяють її автоматизувати. Я Вам покажу як створити рекламу вконтакте і налаштувати оголошення, щоб вони показувалися тільки вашим потенційним клієнтам.

Важливе уточнення: ми будемо застосовувати тільки законні методи, за які вас не заблокують і які рекомендує сам контакт. Тобто ніяких ботів, ніякого спаму і т.п.

Сервіси для реклами вконтакте

На 2016 рік є всього 2 сервісу, через які можна «по білому» давати рекламу:

 1. Власне сам вконтакте
 2. сервіс Sociate.ru

Я детально розгляну можливості кожного з сервісів. Хоча насправді вони досить схожі, тому я буду розповідати все паралельно і лише виділяти у кого що реалізовано краще.

Як створити рекламу в вконтакте

Рекламний кабінет доступний в вашому загальному меню

Ми можемо рекламуватися всього 2 способами: давати рекламу в групах, або показувати таргетингової оголошення. Давайте детальніше про кожен спосіб, тим більше ця частина буде однакова для всіх сервісів:

Реклама в групах вконтакте

Для чого варто використовувати цей спосіб: коли ви даєте рекламу «вдолгую», тобто це та реклама, яку можна давати постійно і яка розрахована на максимальну кількість людей. Ви можете їй запрошувати людей до себе в групу, можете так рекламувати свій сайт, або свою фірму.

Що важливо розуміти: ваша реклама розміщується не назавжди, а на 24 години, після адміністратор групи видаляє її. Адміністратор гарантує що вона висітиме один годину на першому місці в групі, а потім він буде додавати інші пости.

Ви, в свою чергу, можете вибрати найбільш підходяще для вас час розміщення і день тижня. Зв'язуватися при цьому з адміністраторами не потрібно, біржа дозволяє автоматизувати рекламу вконтакте по максимуму. Ви за один раз вибираєте групи, де хочете дати оголошення і запускаєте рекламу. Після того, як оголошення відпрацює система надає вам звіт: скільки було кліків з кожної групи, скільки було репоста, скільки лайків і т.п.

Вибір групи по тематиці і ціною оголошень вконтакте
Вибір групи по тематиці і ціною оголошень вконтакте  Тепер мої особисті Лайфхак, як зробити вашу рекламу вконтакте ефективніше:
Тепер мої особисті Лайфхак, як зробити вашу рекламу вконтакте ефективніше:

 • Не буду говорити про те, що вам потрібно вибрати відповідну для вас тематику і групу, яка може бути цікава вашим клієнтам. І так зрозуміло, що якщо ви фотограф і шукайте клієнтів на фотосесію, то не треба рекламуватися в співтоваристві «Все про бетономішалках».
 • Кожна група надає статистику відвідувань. Зверніть увагу на розділ «Відвідини в день». Багато створюють групи виключно щоб давати в них рекламу і искуство наганяють туди людей. У мене давно теж така була і там було 10 000 чоловік, 9000 з яких були ботами. Часто буває така ситуація, що в групі багато людей, а відвідують її всього 100 в день.
 • Друга проблема в тому, що боти стали занадто розумними і поводяться як справжні люди. Вони заходять в групи, щось лайкають, роблять репости і т.п. Це означає що ви в будь-якому випадку не застраховані від провалу реклами.

Тут нас чекаємо перша відмінність між Sosiate і Vkontakte. У Sosiate набагато більш інформативна статистика. Контакт показує денну відвідуваність груп і все, а Sosiate видає вік учасників групи, з яких вони міст, відвідини не тільки по днях, а й по годинах. Вона набагато зручніша.

Статистика по групах в сервісі Sosiate набагато більш інформативна і корисна
Статистика по групах в сервісі Sosiate набагато більш інформативна і корисна

Моя стратегія реклами в групах вконтакте

Спочатку визначимося з метою реклами: вона у кожного своя і вам напевно легше, ніж мені. Тому що ви продаєте або свої послуги, або конкретний товар. Я ж просто рекламую блог, це означає що я можу заробити набагато менше вас, а значить повинен і витрачати набагато менше вас.

Насамперед ми підготували кілька статей, які будуть цікаві користувачам в соціальних мережах:

Статті вийшли дуже класними, ми самі з них почерпнули багато нової інформації, особливо про Безпечні авіакомпанії. Розрахунок був на те, що люди будуть переходити з груп на ці статті, ділитися з друзями в соціальних мережах і ми отримаємо велику додаткову аудиторію.

Порада: Створіть спеціальний контент, який буде цікавий користувачам соціальних мереж. А вони люблять розваги

Оскільки ми не можемо витрачати багато, то вибрали групи, вартість розміщення в яких коштує менше 200 рублів. Таким чином мої статті показувалися кожен день протягом місяця за все за 1000 рублів. Цікаво було бачити, що віддача від груп з ціною в 32 рублів набагато вище, ніж у груп по 150 рублів. Це я до попередніх моїх постів про спамерських пошукових роботів.

Порада: розміщувати в недорогих групах, дивіться яка дасть результат і записуйте її. Значить в ній мало ботів і більш ефективна реклама

Ми бачимо, що за 1104 рубля я отримав 19 оголошень і 35 репоста. після цього протягом 2-х тижнів, кількість репоста досягло 60. Звіти про рекламу в сервісі Sosiate теж більш інформативні, ніж вконтакте
Ми бачимо, що за 1104 рубля я отримав 19 оголошень і 35 репоста

Таргетингової оголошення - спосіб вже до вечора знайти клієнтів

Це другий вид реклами. Він дорожчий, ніж реклама в групах, але зате дозволяє моментально підняти продажі. Він ідеально підходить якщо вам потрібно залучити людей на якийсь захід, або швидко знайти клієнтів на певну послугу.

Таргетингової оголошення - це реклама, яка показується тільки людям з вибраними вами інтересами, віком, статтю, містом проживання і т.п. А хто знає більше про людину, ніж соціальна мережа? Саме тому даний метод дуже ефективний, якщо ви знаєте свою аудиторію.

Давайте я покажу можливості і як це працює. Перша проблема в тому, що ми не можемо створити просто оголошення, або оголошення на свою сторінку. Якщо у вас є розкручена група - то можна посилатися на неї, а якщо немає, то краще швидко створити промо-сторінку на конструкторі , на Ukit можна зробити гарний сайт безкоштовно.

Далі ви створюєте саме оголошення, вибираєте будь-які потрібні вам параметри: професія, вік, освіта, інтереси, сімейний стан і т.п. Можете показувати оголошення всім у кого скоро день народження, або хто в статуті «заручений» і т.п. Налаштування дуже гнучкі. Але багато хто з них підвищують ціну за оголошення, це варто враховувати.

Що стоїть тут пояснити? Мабуть спосіб оплати «за кліки» і «за покази». З оплатою за кліки все зрозуміло - людина перейшла до вас на сайт, ви оплатили. А ось з оплатою за покази контакт хитрує. Справа в тому, що одне оголошення може бути показано людині кілька разів і за кожен з вас спишеться оплата. Тобто людина просто дивиться різні сторінки і кожен раз зменшує ваш рекламний бюджет. Тут однозначної відповіді я дати не можу, тому що для кожної вибірки підійде свій метод оплати.
Статистика звітів знову на порядок інформатівней, якщо замовляти через сервіс Sosiate. Але вони цю можливість ввели недавно, тому наскільки контакт їм дозволив налаштовувати таке оголошення я не скажу. Статистика контакту не дає нічого - просто кількість кліків.

Поради тут такі і обов'язково ними скористайтеся:

У таргетингової оголошеннях дуже легко втратити гроші, тому я роблю так:

 1. Спочатку мені потрібно переконатися, що сторінка на моєму сайті дійсно цікава людям. Тому я замовляю 100 кліків і по яндекс метриці дивлюся поведінку людей. Ну або просто оцініть кількість замовлень.
 2. Якщо віддача з цих 100 кліків не перевищила прибуток - то потрібно щось змінювати. Або в налаштуванні оголошення, або в вашому реченні.
 3. Якщо ви вирішите покласти 500 рублів і запустити рекламу на покази, то цей бюджет полетить за 2-3 години і ви взагалі навряд чи щось отримаєте. Ви не зможете навіть отримати зворотній зв'язок, чому не було клієнтів, тому що переходів було занадто мало. Мінімальне замовлення для тесту - 50 кліків. 100 дасть об'єктивну картину, тому що в більшості бізнесів 100 кліків повинні приносити 1-2 замовлення.

Робота через Sosiate, звичайно, набагато більш зручна і гнучка, ніж через контакт
Робота через Sosiate, звичайно, набагато більш зручна і гнучка, ніж через контакт

Реклама в новинній стрічці вконтакте

Це новий вид реклами, який з'явився тільки в 2016 році, він ще слабо описаний, а сам сервіс vkontakte ще не встановив чіткі правила для такої реклами. На даний момент таким чином можна рекламувати тільки запис в співтоваристві, вашу особисту запис або запис у зустрічі. Тобто ні саму групу, ні сторонній сайт так рекламувати не можна. Потрібно написати якийсь цікавий матеріал і видавати його за рекламну новина.

Найважливіша цінність - така реклама налаштовується також, як і таргетіговие оголошення, тобто ми можемо поставити підлогу / професію / місто потенційного покупця, до якої групи він складається і т.п. З червня 2016 цю функцію впровадив у себе і сервіс Sosiate і вони додали в настройку всі свої фішки: можна скласти розклад показів, можна задати кількість показів конкретного користувача, зручні звіти зі статистикою і т.п.

Але є ряд обмежень, які накладає сам контакт. (Як я вже говорив - ці обмеження можуть змінюватися). Правила можна почитати за посиланням>

Який сервіс для створення і автоматизації реклами вконтакте вибрати?

Контакт - його набагато швидше запустити, тому що він вже у вас є. В іншому ж набагато зручніше Sociate.ru - у його більш інформативна статистика, дуже зручні звіти після компанії. Ширші можливості для створення оголошень. Тобто Sosiate націлений на довгу і гарну роботу. Якщо ви хочете просто подивитися що та як, то можна це зробити і з рекламного кабінету контакту.

Через Sociate.ru можна також рекламуватися в Instargamm і Одноклассінках.

До речі, є неперевірена інформація, що контакт бере занадто велику комісію з груп, тому розміщення в деяких з них через Sosiate дешевше.

А хто знає більше про людину, ніж соціальна мережа?
Що стоїть тут пояснити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: