Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити резервну копію WordPress безкоштовно за допомогою BackWPup

 1. Створення резервних копій з BackWPup
 2. Планування автоматичних резервних копій в WordPress, використовуючи BackWPup
 3. Що саме зберігати?
 4. Збереження резервних копій в DropBox
 5. Створення множинних робіт щодо створення резервної копії
 6. Запуск роботи щодо створення резервної копії
 7. наостанок

Резервні копії це відмінний захист проти будь-якого типу хакерської атаки на ваш сайт. Регулярні резервні копії це одна з речей, яку робить будь-який веб-майстер. У минулому ми показали вам, як створювати резервні копії баз даних вручну . Однак, BackupBuddy коштує грошей і створення резервних копій займає час. А що якби ми сказали, що ви можете створити повну резервну копію WordPress безкоштовно? І не тільки, ви можете її зберігати в хмарі і запланувати робити це автоматично? У цій статті, ми покажемо вам, як робити повні резервні копії безкоштовно з BackWPup.

Насамперед вам треба встановити і активувати плагін BackWPup . Після активації, плагін перенесе вас на сторінку вітання. Також він додасть в меню адміністратора свій розділ.

Створення резервних копій з BackWPup

Натисніть на Додати нову роботу, щоб задати автоматичне резервне копіювання для вашого сайту. Під закладкою General дайте ім'я даній роботі. Це ім'я буде використано лише всередині системи і дозволить вам ідентифікувати резервні копії. Під розділом Job Tasks виберіть тип завдань, які ви хочете зробити. Доступні завдання включають в себе бекап баз даних, файлів, експорт XML, список встановлених плагінів, оптимізація таблиць баз даних і перевірка таблиць бази даних. Якщо ви хочете просто створити резервну копію вашого сайту, то ви можете вибрати всі опції, крім оптимізації та перевірки таблиць БД.

Під розділом створення файлу резервної копії, виберіть тип архіву. За замовчуванням це tar.gz, однак ви можете вибрати zip архів, якщо хочете. Під ним ви побачите розділ Призначення роботи. Тут будуть зберігатися ваші резервні копії. BackWPup надає безліч опцій зберігання ваших резервних копій. Ви можете зберігати файли на сервері, скинути їх на FTP, зберігати їх на DropBox, amazon S3, Windows Azure, Rackspace, і Sugarsync. Робіть що хочете, але НЕ зберігайте бекапи на свій сервер!

Робіть що хочете, але НЕ зберігайте бекапи на свій сервер

Планування автоматичних резервних копій в WordPress, використовуючи BackWPup

Натисніть на закладку Schedule і виберіть, як часто ви хочете створювати резервні копії вашого сайту. Ви можете робити їх раз на місяць, тиждень і день. Альтернативно ви можете вручну запускати цей процес. Для просунутих користувачів, там повно різний опцій, таких як використання посилань для початку роботи ззовні, використовуючи стороннє ПО або використовуючи командний рядок WordPress.

Що саме зберігати?

Натисніть на закладку DB Backup щоб вибрати, які таблиці ви хочете включити в бекап. Іноді деякі плагіни створюють свої таблиці в базі даних, як правило, ці дані не грають ключову роль і вам вони не потрібні. Прибираючи виділення з таких таблиць може зменшити обсяг файл резервної копії, але якщо ви не знаєте, що ви робите, залиште все як є.

Під закладкою Files ви можете вибрати, які директорії і файли ви хочете включити в бекап. Ми рекомендуємо не включати в бекап основні файли WordPress. Замість цього, зробіть резервну копію папки wp-content / uploads. Приберіть виділення з Backup root folder. Теж саме стосується і всіх інших папок, які вам не потрібні, наприклад, деякі плагіни створюють свої папки для зберігання своєї інформації.

Збереження резервних копій в DropBox

Залежно від того, що ви вибрали в якості сховища своїх бекапів, ви побачите закладку для нього. Тут ми розповімо вам, як автоматично завантажувати свої резервні копії WordPress на Drobbox, використовуючи BackupWP. Натисніть на закладку Dropbox, і після клікніть на Reauthenticate.

Це виведе вас до сайту Dropbox, де у вас попросять надати логін і пароль. Після цього, DropBox запитає у вас дозволу на доступ BackWPup до вашого аккаунту DropBox.

Після чого, плагін сам про все подбає.

Створення множинних робіт щодо створення резервної копії

Ви можете створити множинні роботи щодо створення резервної копії за допомогою BackWPup. Наприклад, ви можете створити заплановану роботу, щоб зробити резервну копію вашої бази даних. Ви можете побачити всі створені роботи на сторінці BackWPup »Jobs. Ви так само можете запустити будь-яку роботу по бекапу, клікнувши на посилання під роботою, включно із запланованими витратами. Ви також можете змінити налаштування для роботи або видалити її взагалі.

Запуск роботи щодо створення резервної копії

Коли ви запускаєте роботу щодо створення резервної копії вручну, BackWPup покаже прогрес виконання. Клікнувши по балці роботи, ви зможете побачити, що відбувається на тлі. Якщо з якоїсь причини процес не завершився успіхом, то відразу ж з'явиться причина помилки. Ви можете також перервати роботу, якшо по кнопці Abort.

наостанок

Запуск резервного копіювання може викликати додаткове навантаження на хостинг. Це може перервати процес бекапу. Також на багатьох безкоштовних хостингах варто обмеження на те, яка кількість часу і пам'яті може споживати скрипт. Якщо сервер зупинить BackWPup через перевищення ліміту за часом або пам'яті, то потрібно буде почекати ще 5 хвилин, перш ніж скрипт прододжіт роботу. Це може зайняти більше часу, ніж зазвичай.

Насамперед ви повинні збільшити ліміт пам'яті в PHP , А після перейти в BackWPup »Settings і клікнути на закладку Jobs. Підвищіть опцію Maximum number of restries for job steps. За замовчуванням коштує 3, ви можете поставити 5 і подивитися, що вийде. Після чого, прокручуючи екран до опції Reduce server load і виберіть середню або мінімальне навантаження на сервер.

Можливо ви думаєте, раз такий хороший безкоштовний плагін як BackWPup існує, то чому люди платять за плагіни типу BackupBuddy або VaultPress . Однією з таких причин є підтримка. Якщо ви купуєте продукт, то гарантовано отримаєте підтримку. Ще однією функцією цих платних плагінів є підтримка сканування на віруси. Ми використовуємо VaultPress, тому що це 100% керований сервіс. Бекап зберігається на їх хмарному сервері.

Не чекайте, поки ваш сайт буде зламаний або заражений вірусом, подбайте про резервне копіювання зараз, щоб ви могли з легкістю відновити все, якщо такий час настане. Сподіваємося, що ми допомогли вам автоматизувати резервне копіювання в WordPress.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

А що якби ми сказали, що ви можете створити повну резервну копію WordPress безкоштовно?
І не тільки, ви можете її зберігати в хмарі і запланувати робити це автоматично?
Що саме зберігати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: