Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити сайт на WordPress безкоштовно. 8 чітких кроків + відео

 1. Як створити сайт на WordPress безкоштовно і чому саме WordPress?
 2. 1. Реєстрація в хостингу
 3. 2. Підбираємо доменне ім'я
 4. 3. Установка сайту на сервер і попередні налаштування
 5. 4. Встановлюємо тему оформлення
 6. 5. Контент і структура сайту
 7. 6. Модулі для WordPress: які вибрати
 8. 7. Оптимізація швидкості завантаження сторінки
 9. 8. Фінансування та прибуток
 10. Що потрібно знати для створення успішного сайту на WordPress
 11. Як створити сайт на WordPress: підбиваючи підсумок

Привіт друзі! Ви вирішили створити свій сайт, але не знаєте з чого почати? А звертатися до професійних розробникам занадто дорого? Не сумуйте! Я допоможу вам, детально розповівши, як створити сайт на WordPress безкоштовно. У вас є 2 варіанти: зробити все самим по інструкції нижче або піти на безкоштовний тренінг та зробити все з тренером і командою підтримки.

Якщо ви вибрали перший варіант, то читаємо інструкцію і робимо все по кроках. Якщо вибрали другий, то приходьте на мій безкоштовний 4-х денний курс по створенню сайтів і я відкрию для вас безліч секретів! Щоб записатися на навчання - переходите за посиланням: ifish2.ru/free і реєструйтеся. Моя інструкція - покрокова. Тому у вас не виникне проблем з тим, щоб втілити в життя свою мрію. Єдине, про що хотів би вас попередити - будьте готові до того, що вам доведеться багато працювати. Успіх просто так нікому не дається!

Зміст цієї статті:

Як створити сайт на WordPress безкоштовно і чому саме WordPress?

Я буду розповідати вам, як створити сайт на WordPress безкоштовно. Але, ймовірно, у найбільш цікавих обов'язково виникне питання - а чому, власне, WordPress? Адже є й інші системи, що дозволяють створювати веб-ресурси. Наприклад, Drupal або Joomla.

Свого часу мною була проведена значна аналітична робота в порівнянні декількох систем. Її результатом став висновок, що саме WordPress є найбільш доброзичливій системою для новачків:

 • ідеальний для створення блогів;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • є безліч плагінів, що підвищують функціональні можливості;
 • зручний візуальний редактор.

До речі! Якщо ви вмієте працювати в текстових редакторах, у вас не виникне проблем з публікацією і оформленням текстів. А ось на таких двигунах, як Drupal або Joomla є деякі складності навіть з цієї простої опцією.

З огляду на все вищесказане, можу сказати, що саме WordPress являє собою оптимальну сучасну майданчик для створення відвідуваного блогу і заробітку на ньому.

Сподіваюся, я вас переконав, що немає нічого кращого описуваної платформи. Тепер приступаю до опису покрокової інструкції, як створити сайт на WordPress безкоштовно.

1. Реєстрація в хостингу

Хостинг - це фактичне місце на сервері, де буде розміщуватися ваш сайт. Такі послуги надають багато компаній. При виборі конкретного хостингу слід орієнтуватися на такі аспекти:

 • вартість хостингу;
 • наявність додаткових опцій;
 • якість технічної підтримки;
 • розмір простору, що надається під розміщення сайту.

вартість хостингу;  наявність додаткових опцій;  якість технічної підтримки;  розмір простору, що надається під розміщення сайту

Порада! Як хостингу для сайту рекомендую звернути увагу на наступний сервіс - timeweb . Саме на ньому розміщені мої сайти. Тут класна технічна підтримка і невисокі ціни. Є додаткові опції, проводяться різні акції.

Покрокова інструкція як зареєструватися в хостингу (відео):

Для реєстрації в хостингу TimeWeb перейдіть по засланні

2. Підбираємо доменне ім'я

Починати потрібно з підбору імені свого сайту. Важливо, щоб ім'я відображало тематичну спрямованість створюваного вами ресурсу.

Зверніть увагу! Якщо ви ведете особистий блог, то можна використовувати просто прізвище. Наприклад, доменне ім'я буде мати наступний вигляд petrenko.com. Але це не означає, що якщо сайт присвяченим мобільних телефонів, як назви потрібно вживати назву телефону - такий варіант явно програшний.

Але це не означає, що якщо сайт присвяченим мобільних телефонів, як назви потрібно вживати назву телефону - такий варіант явно програшний

Для назви сайту можна писати російські слова латиницею. Наприклад - futbol.ru. Хоча, звичайно, в ідеалі рекомендується використовувати правильні англійські слова, написані без помилок. Це додасть солідності сайту. Реєстрація доменного імені проводиться на спеціальних сайтах. Нічого складного в цьому немає - дотримуйтесь інструкція сайту і все у вас вийде.

Порада! Для реєстрації доменного імені рекомендую скористатися сервісом timeweb . Він відмінно зарекомендував себе, користуюся вже багато років - влаштовує і вартість, і підтримка. Переходьте за посиланням і вибирайте вкладку Домени

Покрокова інструкція як підібрати і зареєструвати доменне ім'я (відео):

Але! Важливий момент: якщо ви хочете сторонній домен з якоюсь незвичайною доменною зоною (наприклад .com.ua), то дивимося відео як купити окремий домен і прив'язати його до хостингу:

3. Установка сайту на сервер і попередні налаштування

Перший крок - установка CMS. Починати її рекомендую на власному комп'ютері, а тільки після того, як все буде зроблено, переносити сайт на обраний хостинг. Там потрібно слідувати підказкам. Нічого особливого складного немає. Але якщо у вас виникли проблеми з тим, як встановити WordPress на хостинг, пишіть в коментарях - або відповім там, або, якщо запитів буде занадто багато, напишу окрему статтю на цю тему.

Крок 1

крок 2

4. Встановлюємо тему оформлення

Знайти тему для WordPress не проблема - їх повно в Інтернеті у вільному доступі. Серед них можна знайти масу цікавого і незвичайного.

Порада! Але я настійно не рекомендую завантажувати тему з незрозумілого сайту. Теми підбирайте на офіційному сайті WordPress. Там вони все безпечні і коректно працюють.

Там вони все безпечні і коректно працюють

Вибравши тему, опублікуйте кілька статей і матеріалів на сайті. Складнощів з публікацією не буде. Як уже говорив вище - редактор дуже простий і інтуїтивно зрозумілий.

Після публікації можете приступати до редагування темі. До речі, попередня публікація статей потрібна для того, щоб краще розуміти, як буде змінюватися сайт, його зовнішній вигляд після редагування теми.

Але на перших порах раджу працювати зі стандартним шаблоном, не вносячи в нього особливих змін. Лише коли у вас з'являться більш фундаментальні навички, а також ви зрозумієте, що саме хочете одержати в оформленні сайту, приступайте до редагування шаблону.

Інструкція по підбору та встановлення теми для сайту (відео):

Вам знадобиться: Завантажити тему з якою працюю я

5. Контент і структура сайту

Розповідаючи про те, як створити сайт на WordPress безкоштовно, не можна пройти повз наповнення сайту контентом.

Під контентом мається на увазі будь-яка інформація, представлена ​​в різних формах:

 • статті;
 • фотографії;
 • діаграми;
 • відео і т.д.

Працювати в адміністративній панелі просто. Не потрібно нічого боятися - ви не зіпсуєте і не зламаєте сайт!

Тепер переходимо до структури сайту. Вона має на увазі наступні базові елементи:

 • сторінки і запису;
 • рубрики;
 • віджети.

До сторінок відносяться ті розділи, що є статичними елементами загальної структури - це:

 • Головна;
 • Про сайт (Про нас, Про автора);
 • Контакти.

Зверніть увагу! Сторінки «Про сайт» і «Контакти» - обов'язкові. Їх наявність, а також адекватна інформація формують довіру користувача до сайту.

Про головну

У переважній більшості випадків на движку WordPress головна сторінка - динамічна. Тобто, вона постійно оновлюється - нові статті відображаються в верхній частині, а більш старі опускаються вниз, переходять на інші сторінки.

Поява нових статей призводить до оновлення головної сторінки, що позитивно відбивається на сайті - пошукові роботи цінують оновлений контент.

Про рубриках

Рубрика - це певна тематика. Наприклад, якщо сайт присвячений спорту, то там можуть бути такі рубрики:

 • Футбол;
 • Волейбол;
 • Баскетбол;
 • і т.п.

Тобто, в кожній такій рубриці публікуються статті, присвячені конкретним видом спорту.

Про віджети

Віджети в WordPress - це окремі блоки, які поміщаються в правій боковій колонці. У них міститься певна інформація. Наприклад, за допомогою віджети на сторінках сайту можна виводити наступну інформацію:

 • Прогноз погоди;
 • Календар;
 • Свіжі записи;
 • Форму авторизації;
 • і багато ін.

Зверніть увагу! Деякі теми підтримують не всі віджети. Також не рекомендую встановлювати їх надто багато. По-перше, користувач втомиться від великої кількості інформації. По-друге, увійдіть або сайт.

Що потрібно продумати перед тим, як створювати сайт

Розповідаючи про те, як створити сайт на WordPress, хочу зазначити наступне - перед тим, як робити свій веб-ресурс, визначитеся з наступним:

 • необхідність наявності коментарів;
 • які функції ви хочете додати і які плагіни для цих цілей необхідні;
 • скільки ресурсів (часу, сил, грошей) ви готові вкладати в сайт;
 • як ви плануєте (і чи плануєте взагалі) монетизувати сайт.

Постарайтеся максимально повно описати всі пункти. Це допоможе вам зробити дійсно функціональний і корисний сайт.

6. Модулі для WordPress: які вибрати

Модулі для WordPress: які вибрати

Плагін - це спеціальне програмне забезпечення. Правильніше навіть говорити - доповнення. За допомогою плагінів підвищується функціональність сайту. Існує велика кількість плагінів, але це не означає, що ви повинні використовувати їх все.

Порада! Занадто велика кількість плагінів уповільнює роботу сайту. Тому встановлюйте тільки найнеобхідніші.

Подумайте, які функціональні можливості повинні бути у вашого сайту. Виходячи з цього додайте відповідні плагіни. Розповім про найбільш популярних і необхідних.

Akismet

Дозволить вам захиститися від атак спамерів в коментарях під статтями. Повірте, спамерів буде багато, якщо не встановити плагін, вони просто завалять ваш сайт незрозумілими коментарями і рекламними пропозиціями. В тому числі, рекламуючи продаж не зовсім благонадійних товарів і послуг.

WordPress SEO від Yoast

Цей плагін необхідний для забезпечення самостійного просування сайту в пошукових системах. У нього є безкоштовна версія, що має всі основні функції для просування.

Користуватися плагіном - легко. Він інтуїтивно зрозумілий. І дозволяє вирішити всі основні завдання і питання, що виникають при просуванні сайту.

Щоб не виникло проблем з використанням плагіна, уважно прочитайте керівництво користувача, представлене на сайті розробників.

RusToLat

Ще один важливий і необхідний плагін, який суттєво спростить вам життя. Він проводить автоматичну зміну URL-адреси, транслітеріруя кирилицю в латиницю. Це вкрай важливо для нормальної роботи і ефективного просування сайту.

Мабуть, його потрібно встановлювати другим після Akismet.

Anti-XSS attack

Плагін, необхідний для підвищення рівня безпеки сайту. Він захистить від XSS-атак.

MaxSite Russian Date

Цей плагін потрібен для правильного відображення дат. Якщо у вас вони виводяться некоректно, просто встановіть цей плагін і проблема буде вирішена.

Russify Comments Number

Деякі теми не можуть правильно схиляти слово «Коментар», що призводить до негарному вказівкою кількості коментарів під постом. Встановивши цей плагін, ви вирішите проблему.

Subscribe to Comments

Дозволяє користувачам підписуватися на коментарі. Дуже корисна фішка, оскільки підвищує зручність використання сайту, а також мотивує користувачів повернутися на сайт, щоб прочитати або відповісти на коментарі.

Dagon Design Sitemap Generator

Він допоможе вам створити карту сайту. Вона необхідна для ефективного просування сайту. З її допомогою пошукові роботи проводять індексацію веб-ресурсу.

Google XML Sitemaps

Ще один плагін, за допомогою якого формується карта сайту. Створюється вона в форматі XML - саме такий формат люблять пошукові роботи. Створення карти, як говорилося вище, важливо для нормальної індексації ресурсу і його подальшого просування.

WP-NoRef

Всі номери, які будуть публікуватися на вашому сайті, автоматично закриваються від індексації пошуковими системами. Вони поміщаються в спеціальний тег теги noindex з додаванням атрибуту rel зі значенням nofollow. Завдяки цьому ви не будете передавати «вага» свого ресурсу сайтам, на які стоять посилання. Що сприятливо позначиться на просуванні.

Disable WordPress Updates

Відключає постійний пошук оновлень, як самого движка, так і вже встановлених плагінів. Це позитивно відбивається на швидкості роботи, завантаження сайту.

Hyper Cache

Плагін створює кешування, що знижує загальний рівень навантаження на сервер, а це в свою чергу призводить до більш швидкої роботи самого сайту.

WordPress Related Posts

Потрібний плагін! Він відображає схожі по тематиці статті під читаним матеріалом. У підсумку, це підвищує зручність користування сайтом - до того ж, залучає користувача в перегляд все нових і нових сторінок. У підсумку, користувач залишається на сайті довше часу, переглядає більше статей.

До речі, завдяки цьому плагіну створюється перелинковка , Що вельми корисно для просування сайту.

Video Embedder

Якщо ви збираєтеся додавати на свій сайт відео-ролики, обов'язково використовуйте дане розширення. Воно дає можливість додавати ролики з найбільш переглядаються-ресурсів.

Плагін простий у використанні. Навіть якщо ви ніколи не працювали з розширеннями, проблем у вас не виникне.

WordPress Audio Player

Відмінний плагін для публікації музики, інших ауді-файлів. Плеєр має велику кількість опцій, без проблем підлаштовується під зовнішнє оформлення сайту.

Advertising Manager

Відмінне розширення, що спрощує додавання рекламних блоків. Важливий інструмент, якщо ви всерйоз розраховуєте отримувати прибуток зі свого веб-ресурсу.

Використання плагіна дозволить вам поміщати рекламні блоки фактично в будь-яких частинах сайту:

 • в шаблоні;
 • в статтях;
 • і т.д.

Він допомагає в розміщенні будь-яких блоків. Навіть від сервісу Google Adsense - все буде виконуватися швидко і просто.

Зверніть увагу! Звичайно, для розміщення блоків можна користуватися ще однією методикою - вона має на увазі використання тільки коду. З одного боку - це хороший метод, оскільки не вимагає установку розширень, що знижує навантаження на сервер. З іншого боку - не всі знаю, що таке код і як з ним працювати.

Кнопки соціальних мереж

Наскільки важливо мати на своєму сайті кнопки соціальних мереж, напевно, навіть не варто говорити. Адже їх наявність суттєво спрощує процес взаємодії користувача з вашими матеріалами.

Якщо буде достатньо одного кліка, щоб поділитися статтею в соціальній мережі, користувач обов'язково це зробить. Якщо ж потрібно копіювати посилання, відкривати соцмережа, публікувати її - то ймовірність того, що користувач поділитися матеріалом, вкрай низька.

Існує цілий ряд плагінів, що дозволяють встановити кнопки соціальних мереж. В цілому, вони все схожі. Основна відмінність - зовнішній вигляд кнопок.

Після установки вподобаного вам плагіна ви зможете:

 • вибрати кнопки певних мереж;
 • вибрати їх розмір;
 • вибрати їх місце розташування на сайті.

Зверніть увагу! У кожного плагіна є ряд налаштувань. Після установки обов'язково ознайомтеся з офіційним описом розширення, щоб правильно налаштувати його роботу.

7. Оптимізація швидкості завантаження сторінки

Не рідко користувачі стикаються з ситуацією, коли сайт працює аж надто повільно. Це не дуже добре - по-перше, користувачі не люблять чекати завантаження, по-друге, пошуковим роботам не сподобатися така робота сайту, а тому він буде погано індексуватися.

Повільна робота - наслідок установки великої кількості плагінів. Хоча, описані мною розширення працюють добре і не створюють значного навантаження на сервер.

Але навіть якщо сайт працює нормально, вантажиться добре, приділіть увагу оптимізації. Серед методів прискорення роботи варто виділити кешування сторінок. Про це я говорив вище, при описі плагінів.

Серед інших методів варто виділити зменшення зображень - не завантажуйте занадто великі картинки, зменшуйте їх розмір, оптимізуючи під веб-ресурси. Таку оптимізацію дозволяють провести більшість редакторів зображень.

8. Фінансування та прибуток

Продовжуючи розповідь, як створити сайт на WordPress безкоштовно, зупинюся на монетизації ресурсу. Тобто, впровадження певних фішок, що дозволяють отримати дохід від сайту.

Безліч сайтів закриваються тільки з однієї причини - немає можливості отримувати прибуток. Але тут потрібно відразу розуміти - щоб сайт став успішним, в нього потрібно вкладати сили, знання, ресурси. Нічого просто так з неба вам падати не буде!

Нічого просто так з неба вам падати не буде

Як варіант, можна оплачувати роботу копірайтера, контент-менеджера, сео-спеціаліста. Але якщо такої можливості немає, доведеться всю роботу робити самостійно.

А для цього потрібні певні знання, вміння. Досвід - не обов'язковий, його ви отримаєте в процесі роботи, а ось знання обов'язкові.

Що потрібно знати для створення успішного сайту на WordPress

Про те, як створити сайт на WordPress пишуть багато людей і «фахівців». Всі говорять про те, що це дуже легко! Звичайно, прочитавши такі статті, відразу хочеться тут же почати роботу над сайтом і отримувати величезні гроші від реклами.

Я не буду вводити вас в оману і надягати вам рожеві окуляри! Навпаки, будуть з вами гранично чесним - створення успішного і відвідуваного сайту, який буде приносити вам прибуток, справа не проста. Так, повторити певні дії, описані мною в статті, не складно, але для досягнення успіху доведеться вкласти чимало щоденної праці.

А також отримати певні знання. Зокрема, слід володіти навичками роботи з:

 • текстовими редакторами;
 • графічними редакторами.

Зверніть увагу! Для більш глибокого опрацювання сайту будуть потрібні знання кодування - html, css і php. Хоча на початковому етапі можна обійтися і без них, але в майбутньому бажано все ж вивчити код.

Щоб сайт був відвідуємо, статті були на перших позиціях у видачі пошукових систем, важливо знати хоча б основи SEO. Це допоможе вам провести ефективну оптимізацію всього сайту в цілому і окремих частин зокрема.

До речі! SEO вельми цікавий напрямок. Витрати годину і гроші на его Вивчення, ви дізнаєтеся багато нового і корисне для вас. А згодом зможете навіть заробляти гроші, просуваючи чужі сайти.

В першу чергу вам необхідно буде скласти семантичне ядро ​​- це підбір запитів, за якими ваш сайт будуть шукати користувачі в майбутньому. Для підбору ключових слів рекомендую користуватися онлайн-сервісами:

 • Яндекс Вебмайстер;
 • Google AdWords.

Допоможе в цьому і спеціальна програма KEYCollector.

Порада! Щоб досягти успіху, обов'язково вивчіть всі можливі онлайн-сервіси, за допомогою яких можна розвивати і просувати свій сайт! Їх багато - про деякі я пишу в цьому блозі. Щоб не пропустити цікаві статті - обов'язково підпишіться на розсилку новин!

Як створити сайт на WordPress: підбиваючи підсумок

Я детально розповів вам про 7-й етапах, як створити сайт на WordPress безкоштовно! Після поетапного проходження всіх пунктів у вас буде повноцінний сайт з високою функціональністю - зручний і цікавий для середньостатистичного користувача.

Після цього вам потрібно буде засукати рукава і докласти зусиль для його наповнення та просування. Якщо ви налаштовані серйозно, все у вас обов'язково вийде.

Звичайно, в подальшому ви зможете вносити зміни в функціонал і роботу сайту - це вже буде залежати від ваших потреб і запитів.

Якщо у вас ще залишилися питання, то пишіть їх внизу в коментарях.

Як створити сайт на WordPress безкоштовно і чому саме WordPress?
Ви вирішили створити свій сайт, але не знаєте з чого почати?
А звертатися до професійних розробникам занадто дорого?
Але, ймовірно, у найбільш цікавих обов'язково виникне питання - а чому, власне, WordPress?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: