Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити свій блог безкоштовно початківцю [безкоштовний хостинг Blogspot]

 1. Вибираємо блог майданчик (безкоштовний хостинг) для створення свого блогу.
 2. Спочатку треба визначитися з темою майбутнього блогу.
 3. Реєстрація та початок створення блогу на Blogspot.
 4. Блог на Wordpress.com для початківців ...

Вітаю вас, шановні читачі блогу Vorabota

Вітаю вас, шановні читачі блогу Vorabota.ru! Тема статті, в першу чергу, призначена саме для початківців користувачів, яким не дають спокою думки про створення власного блогу. «Ой, як хочеться, прямо зараз, прямо цю хвилину зробити свій блог !!! ». Так, так саме для вас, починаючі користувачі, які в подальшому можуть стати Web майстрами.

От якби хтось підказав мені на самому початку, коли тільки з'явилося бажання зробити свій блог, що для цього є безкоштовні ресурси, де не потрібно знати мову програмування, а можна дуже швидко побачити готовий результат ... Тоді процес пізнання в області сайтобудування у мене проходив би набагато швидше. Але це все полеміка. У будь-якому випадку з мовою програмування познайомитися доведеться будь-кому, хто почне самостійно створювати свій блог. Це вже серйозний процес, швидко в цьому розібратися зможе далеко не кожен.

Процес самоосвіти може проходити у кожного по-різному. От саме для того, щоб в подальшому навчиться створювати свої власні сайти (блоги), буде корисно почати цей шлях саме з створення блогу на безкоштовній блог майданчику. (Це моя особиста думка). Гірше від цього не буде, це точно. І якщо ви вже знаєте, що таке блоги, і чим вони відрізняються від сайтів, можна перейти до самої суті створення власного блогу. До речі, звернув увагу, що деякі користувачі-початківці шукають через пошукові системи відповідь на питання «що таке блоки». Нічого в цьому страшного немає. Просто людині треба прочитати замітку, які бувають сайти, що таке домен і хостинг , І все буде в порядку.

Вибираємо блог майданчик (безкоштовний хостинг) для створення свого блогу.

Щоб зорієнтувати користувача, який вирішив безкоштовно створити свій блог, можу порекомендувати сервіс безкоштовних блогів Blogger на хостингу Blogspot. Думаю, що саме хостинг Blogspot на сьогоднішній день містить всі самі позитивні моменти, про які я писав у статті плюси і мінуси майданчиків для безкоштовного створення блогів .

На мій погляд, відсутність чужої реклами на вашому майбутньому блозі на Blogspot вже викликає повагу до цього ресурсу. Навпаки, якщо ви вирішите заробляти на розміщенні реклами на своєму блозі, досить буде підключитися до сервісу контекстної реклами -Google AdSense . Ну а кількість корисних інструментів і різних додатків цього сервісу дозволять створити блог на будь-який смак. Але це відбудеться не відразу.

Спочатку треба визначитися з темою майбутнього блогу.

На головних сторінках безкоштовних блог майданчиків, як правило, відображені найпопулярніші і читаються блоги. Подивіться, що цікавить користувачів мережі і що вони читають. Придумуйте тему блогу, яка може стати цікава вашим майбутнім читачам, а не тільки вам. І ніколи не пишіть про свої проблеми у власному блозі. Ваші проблеми нікому не потрібні і не цікаві. Взагалі, вибір теми майбутнього блогу - досить складне маркетинговий захід. В інтернеті можна знайти багато рекомендацій по цій темі. У цій статті я не зможу запропонувати якісь готові рецепти пошуку тем для блогу, це окрема тема. Все-таки основне завдання цієї статті - розповісти, що є такий цікавий, безкоштовний хостинг Blogspot, на якому можна створити свій блог без початкових знань мови програмування.

Реєстрація та початок створення блогу на Blogspot.

Для того щоб приступити до створення блогу на Blogspot, необхідно зареєструвати аккаунт на Google. Цей обліковий запис дасть можливість користуватися всіма службами своєї системи. При реєстрації можна вказати будь-який діючий електронну адресу. Якщо у вас відкрита пошта на Gmail.com, то аккаунт у вас вже є. Досить просто перейти на головну сторінку сервісу безкоштовних блогів Blogger.com. У верхній частині браузера справа водите електронну адресу, вказану при реєстрації, і пароль.

Натискаєте «увійти» і приступаєте до реєстрації свого блогу. У вікні, водите ім'я (або псевдонім), яке буде відображатися під вашими статтями на блозі. Якщо бажаєте, вказуєте підлогу, ставите галочку, що приймаєте умови надання послуг сервісу, і по стрілці продовжуєте далі.

Переходьте в панель інструментів управління блогами і натискаєте «створіть блог»

У вікні вказуєте назву майбутнього блогу. Надалі назва можна буде змінити або відредагувати на ваш розсуд. А ось адреса блогу (URL) змінити буде неможливо. Придумайте адреса, який найкраще може підійти до вашого блогу і перевірте його доступність (адреса має бути написаний англійськими літерами).

Після перевірки адреси, що він не зайнятий, переходимо далі на сторінку вибору шаблонів. На сторінці вибору шаблонів можна не затримуватися, так як після завершення реєстрації блогу у вас буде можливість спокійно налаштувати зовнішній вигляд блогу, вибравши відповідний варіант.

Натискаємо «продовжити», і система вітає вас зі створенням вашого блогу.

Тепер ви можете написати будь-яке повідомлення, про що завгодно дві-три рядки для того, щоб в процесі налаштування вашого першого блогу ви могли бачити, як відбуваються зміни на блозі. Будь-початківець користувач після реєстрації свого блогу, як правило, самостійно починає вивчати його внутрішню структуру (цікавість сильна штука). І саме тому писати, як робити налаштування на даному етапі немає сенсу. До того ж, система постійно вдосконалюється, і відбуваються ті чи інші зміни в інтерфейсі управління блогом. Показавши двом своїм знайомим, як можна почати створювати свій блог на Blogger.com, я зрозумів, що цієї інформації достатньо. Далі вони стали розбиратися самі. А питання вони задають у міру виникнення проблеми.

І ще, в панелі управління Blogger в верху справа є кнопка «довідка», перейшовши на сторінку якої, можна знайти відповідь на питання, що цікавить.

До нових зустрічей на сторінках блогу Vorabota.ru.

Вас це може зацікавити:

Блог на Wordpress.com для початківців ...

Ви вирішили створити свій блог на безкоштовній платформі? Wordpress - одна з кращих майданчиків! А щоб було простіше, я написав інструкцію, як там зареєструватися, зробити ...

Ви вирішили створити свій блог на безкоштовній платформі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: