Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити свій блог і заробити на ньому

  1. Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах
  2. Вклади до 818% річних
  3. Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!
  4. Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!

Якщо Ви давно мрієте про свій особистий сайті в Інтернеті, то в даній статті ми якраз поговоримо про те, як створити свій блог і заробити на ньому гроші, причому мова йде не про якісь там копійки, а про цілком нормальних сумах від 10000 до 20000 рублів - кажу Вам по своєму особистому досвіді заробітку на сайтах. Отже, якщо Ви початківець користувач і не знаєте з чого Вам почати, то читайте цю статтю від початку до кінця, і Ви будете знати, як можна створити блог безкоштовно всього за 30 хвилин, не сплачуючи нікому гроші за це. Поїхали!

Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах

Вклади до 818% річних
Бонуси на депозити від блогу Blogvestor
Страховки інвестицій для кожного нашого партнера
Особисті фінанси з супроводом і підтримкою 24/7

ВИБРАТИ ПРОЕКТ


Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!

Всі способи інвестування в одному курсі, підпишись і отримай прямо зараз.

Для початківців інвесторів 8 Відео Уроків Дивитись безкоштовно

Для початку давайте визначимося з тим, що таке блог? Блог - це той же веб-сайт, але тільки основний вміст його (статті) пишуться виключно автором інтернет ресурсу, тобто блог, це свого роду онлайн щоденник, в якому його автор публікує свої думки і записки з життя. Раніше блоги вели в основному тільки відомі особистості, а читачами (відвідувачами блогу), були їхні прихильники.

Сьогодні ж, блоги стали набирати величезну популярність, і створювати їх стали все кому не лінь, і в основному через заробітків. І тут немає нічого дивного, якщо Ви не хочете все своє життя пропрацювати на дядю, а при виході на пенсію отримувати гроші - в наш 21 століття, у Вас є альтернативний вихід з даного положення. Створюєте собі блог, розкручуєте (збільшуєте відвідуваність), вішаєте на нього контекстну рекламу Яндекса або Гугла (найпопулярніший і один із способів монетизації свого сайту або блогу) і кожен день отримуєте дохід.

До того ж власний блог є хорошим активом, я маю на увазі те, що Вам не потрібно на нього постійно працювати, як наприклад на Вашій роботі за наймом, і тут немає ніякого злюки начальничка. Досить один раз створити блог в Інтернеті, наповнити його хорошим контентом, розвинути і постійно отримувати з нього, увагу - пасивний дохід! Тобто ні про яке активному доході мови і не йде, все заробітки, які приносять блоги їх авторам, є абсолютно пасивними. Тому, заводячи блог, після його розкрутки Вам не доведеться щодня на нього працювати в поті чола, це він буде працювати на Вас!

Отже, ось, що потрібно зробити, щоб створити і монетизувати блог:

  1. Зареєструвати хостинг і домен
  2. Встановити движок блогу
  3. Налаштувати движок блогу
  4. Встановити на блог основні плагіни
  5. Створити всі необхідні сторінки
  6. Наповнити блог контентом
  7. Розкрутити (збільшити відвідуваність)
  8. повісити рекламу

Не лякайтеся, якщо зараз Ви вперше почули такі слова, як хостинг, домен, плагін, движок, насправді вони не такі вже страшні, як можуть здатися спочатку. До того ж, про все це я докладно розповідаю в своєму безкоштовному навчальному курсі «Як створити власний блог і заробити на ньому», який складається з 4 частин, і який скачати може будь-який користувач.

Завантажити безкоштовно відеокурс

Зміст курсу:

  1. теорія
  2. Практика
  3. висновок
  4. Допомога

1Раздел теорія. В цьому розділі, я як раз розповідаю про те, що означають всі перераховані вище слова, і показую детальну схему створення блогу (хоча, ми з Вами про неї вже говорили). Перед створенням блогу, особливу увагу приділіть його майбутньої тематики, так як саме від неї залежить успішність розвитку Вашого ресурсу. Зазвичай, блоги створюють на ту тему, в якій, або вже працюють (форекс, mlm бізнес, ігри, сео і т.д.), щоб залучати в свій бізнес людей, тим самим збільшуючи свій дохід. Або тему, в якій добре розбираються (комп'ютери, риболовля, полювання) і, про яку хочуть розповісти іншим, паралельно допомагаючи їм розібратися в цій темі, тобто чогось навчити.

Найголовніша помилка новачків в тому, що вони починають вести блог відразу про все - так робити не можна, так як блог повинен бути якоїсь однієї конкретної тематики, інакше у Вас вийде не блог, а вінегрет. Тому, спочатку визначитеся з тематикою блогу, а вже потім переходите до практики, тобто створення. Ще раз нагадую, що блоги створюються або на тему своєї професії, або про якісь захоплення.

Якщо по своїй професії Ви з якихось причин не хочете створювати блог, а захоплень у Вас немає, то можна поступити наступним чином. Спочатку визначитися з тією тематикою, в якій би Ви хотіли варитися, потім створювати на цю тему ресурс, почати вести його і паралельно навчатися в своїй обраній темі. Так би мовити навчання в ході ведення блогу, до речі, у міру ведення блогу, можна буде відразу відписуватися в ньому про свої результати роботи в даній темі - вийде дуже цікаво, я Вас запевняю, так як людям завжди цікаво спостерігати за чиєюсь життям і досвідом .

До того ж, Ви швидко обзаведетеся друзями і однодумцями, так як на сторінках свого ресурсу Ви будете ділитися рекомендаціями та порадами щодо того, як швидко (краще) освоїти Вашу тему. Ваші друзі, яким так само цікава Ваша тема, Вам будуть за це дуже вдячні, так як Ви їм будете давати вже перевірену робочу інформацію, і їм не доведеться шляхом проб і помилок пізнавати свою тему, вони просто будуть слідувати за Вами і отримувати результат, за що і скажуть Вам спасибі.

Ваші друзі, яким так само цікава Ваша тема, Вам будуть за це дуже вдячні, так як Ви їм будете давати вже перевірену робочу інформацію, і їм не доведеться шляхом проб і помилок пізнавати свою тему, вони просто будуть слідувати за Вами і отримувати результат, за що і скажуть Вам спасибі

Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!

Моніторинг найкращих і перевірених проектів для заробітку в Рунеті.

Огляди проектів покрокові інструкції Допомога онлайн

Найпростіший приклад такого ведення блогу, це бодібілдинг, наприклад, Ви хочете накачати собі м'язи, або просто поліпшити фігуру, Ви можете створити блог на цю тему, і паралельно походам в тренажерний зал, Ви будете на блозі відписуватися про свої тренування і результати.

А відвідувачі Вашого блогу будуть читати Вас і стежити за Вашою трансформацією тіла, якщо звичайно Ви на який-небудь окремій сторінці сайту, напишіть про свої цілі, які хочете досягти і викладіть фотку «до», а потім, як досягнете «після». Подібні блоги швидко наберуть відвідуваність, особливо, якщо їх будуть вести сомпотічние фітоняшкі, на зразок тієї, що вище, гарантую А відвідувачі Вашого блогу будуть читати Вас і стежити за Вашою трансформацією тіла, якщо звичайно Ви на який-небудь окремій сторінці сайту, напишіть про свої цілі, які хочете досягти і викладіть фотку «до», а потім, як досягнете «після»

2Раздел практика. У розділі практика, я вже розповідаю безпосередньо про те, як створити собі блог і де створити блог в Інтернеті, тобто, зареєструвати домен з хостингом, встановити на нього движок WordPress (найпопулярніша CMS для блогерів), налаштувати його, встановити в блог самі необхідні плагіни, як поміняти зовнішній вигляд блогу безкоштовно і платно (на якому з американських сайтів можна придбати унікальний шаблон).

Як додати в блог меню, записи, рубрики, сторінки, як правильно налаштувати файл robots.txt, gravatar, favicon, поставити кнопки соціальних мереж і лічильник відвідувань. А так же, як налаштувати підписку на оновлення блогу, поставити захист від злому на блог, як правильно робити бекапи (резервні копії сайту), і найголовніше говорю про те, як розкрутити блог в Інтернеті.

В даному розділі зібрана вся інформація про те, як писати статті, які будуть задовольняти всі критерії пошукових систем (їх більше 15), спираючись на які пошуковики визначають, виводити цю статтю в топ видачі чи ні. А як Вам відомо (чи ні), трафік і перші місця в видачі Яндекса і Гугла, залежать в першу чергу від правильно написаної статті, і ще від трьох важливих факторів, про які я говорю в курсі.

Лише роблячи акцент на ці головні фактори, мені вдалося збільшити відвідуваність свого блогу blogvestor до 1500 унікальних відвідувачів на добу. Тому, якщо Ви не здогадуєтеся про яких факторах йдеться, про високу відвідуваність свого блогу можете забути.

Що стосується монетизації, то тут все просто, як тільки Ваш блог вийде на відвідуваність мінімум 500 унікумів на добу, вже можна вішати рекламу. Найпоширеніша реклама, це звичайно ж, контекстна реклама від яндекса і гугла. Ще до основних видів реклами відноситься тізерна, банерна реклама, і рекламна строчка nolix.

Крім реклами, на блозі можна заробляти продаючи посилання в статтях, на партнерських програмах, на наданні будь-яких послуг і від прямих рекламодавців. Насправді, це ще не всі методи монетизації блогу, якщо сісти і подумати, то можна виділити ще з двадцаточку способів, але всі ми тут їх перераховувати не будемо.

3Раздел висновок. У цьому розділі курсу знаходяться додаткові матеріали і файли, які Вам будуть потрібні в процесі створення свого особистого блогу в мережі. Завдяки цьому розділу, Вам не доведеться блукати по інтернету, з питаннями як налаштувати ..., де взяти правильно написаний файл ..., а де можна дізнатися список сервісів ..., що прописати в коді постійних ... і так далі. Інформації в даному розділі трохи, але вона є самою основною і найголовнішою.

4Раздел допомогу. І нарешті, в розділі допомогу, я залишив свої контактні дані за якими можна зі мною зв'язатися, щоб задати всі Ваші питання після перегляду мого безкоштовного курсу по створенню і заробітку на блозі. Як показує практика, як би розжовано не був наданий матеріал, у деякого числа людей в будь-якому випадку рано чи пізно з'являться якісь питання, відповіді на які потрібно буде дати. Тому, саме для цього випадку був зроблений даний розділ.

Що ж, тепер і Ви знаєте, як створити блог в Інтернеті безкоштовно на движку wordpress, не вдаючись до жодних знань мов html, css, php і так далі Що ж, тепер і Ви знаєте, як створити блог в Інтернеті безкоштовно на движку wordpress, не вдаючись до жодних знань мов html, css, php і так далі. Скажу Вам більше, детально вивчати їх не доведеться навіть тоді, коли Ваш блог буде створений. Хоча ні, базові знання Вам все-таки бажано отримати, щоб в майбутньому Вам було простіше працювати, але про це не хвилюйтеся, тому що це все прийде до Вас з часом, у міру виникнення будь-яких проблем з сайтом, і самостійне їх рішення за допомогою пошуку в гуглі. На цьому у мене все, бажаю Вам усім удачі в створенні, розкрутці та монетизації блогу!

Завантажити безкоштовно відеокурс

Завантажити безкоштовно відеокурс

Якщо дана стаття з якої Ви дізналися, як створити блог wordpress в Інтернеті і заробити на ньому, була Вам корисна і цікава, понажимайте на кнопки соціальних мереж, дайте можливість іншим людям, створити свої особисті сторінки в мережі і заробити на цьому. Дякуємо!

Категории
  • Биология
  • Математика
  • Краеведению
  • Лечебная
  • Наука
  • Физике
  • Природоведение
  • Информатика
  • Новости

  • Новости
    Подготовка к ЕГЭ по математике


    Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


    Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
    Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

    ГДЗ решебник по математике 4 класс
    Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

    ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
    Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

    Для этой работы нужна математика
    Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

    Веселые задачи по математике 2 класс
    Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

    Функция экспонента в Excel
    Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

    ЕГЭ по математике 2018
    ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

    Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
    Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


    Наши клиенты
    Клиенты

    Быстрая связь

    Тел.: (044) 587-84-78
    E-mail: [email protected]

    Имя:
    E-mail:
    Телефон:
    Вопрос\Комментарий: