Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити свій блог? Покрокова інструкція: як завести блог і заявити про себе перед тисячами читачів вже сьогодні

Хочете створити свій блог, але не знаєте як? Ми розповімо і покажемо вам весь процес створення блогу з нуля, на прикладі найбільшого спортивного сайту країни. Завести блог на Sports.ru - простіше, ніж ви думали!

ru - простіше, ніж ви думали

Сьогодні ми розповімо не тільки про те, як створити блог на Sports.ru, а й наочно покажемо, як зробити свій перший матеріал. Мабуть, головна особливість і найважливіше перевагу Sports.ru - це можливість абсолютно безкоштовно отримати в своє розпорядження потужний інструмент для просування свого блогу - Трибуну.

Трибуна Sports.ru побудована на величезній кількості блогів самої різної тематики. Тут пишуть не тільки про всіх видах спорту, але і про правильне харчування, фільмах і подорожах.

Чому вести свій блог на Sports.ru - це вигідно і ефективно? Тому що, на відміну від будь-яких блогохостингів, вам не потрібно витрачати роки для того, щоб зібрати свою аудиторію. Якщо ви докладете всіх зусиль для того, щоб ваш блог (і кожен пост в ньому) виглядав, як закінчений продукт, то ми зробимо все, щоб про вашому блозі дізналися мільйони читачів. Це стосується не тільки публікації кращих матеріалів в головній стрічці Sports.ru, а й активного просування ваших публікацій в соціальних мережах.

І все це - абсолютно безкоштовно! Ми отримуємо задоволення, коли бачимо, як ваш блог стає популярнішим. Більше крутих блогів - більше задоволених читачів!

Як же завести свій блог?

Для початку натисніть по засланні .

Перед вами відкриється нове вікно, в якому вам буде запропоновано вибрати назву блогу, вид спорту, яким він присвячений, і вказати коротку посилання для браузера. Оскільки я веду свій блог в розділі Бокс / ММА , То і все подальші дії будуть показані на прикладі цього розділу.

Ім'я блогу - найважливіша його частина. Як блог назвете, так він і "поїде". Постарайтеся не давати своєму блогу "порожніх" імен на кшталт "Мої думки" або "Деяка інформація про мою улюблену команду". Ім'я блогу має бути ємним і чіпляти читачів. Як, наприклад, роблять ці два блогу . В поле "мережеве ім'я" виберете найбільш короткий і зрозумілий варіант. Саме ця посилання буде відображатися в адресному рядку вашого браузера надалі. На відміну від імені блогу, мережеве ім'я змінити вже не можна.

Від того, який вид спорту ви виберете при створенні блогу, залежить, в якому розділі будуть з'являтися ваші записи. Звичайно, міняти розділ можна буде і прямо під час публікації кожного окремого запису - вас ніхто не обмежує. Але головний розділ для вашого блогу рекомендуємо, все-таки, вказати. У майбутньому всі ваші записи будуть з'являтися не тільки в списку нових постів всій Тріубуни і списку оновлень вашого розділу , Але і відображатися в правій колонці Sports.ru по мірі відновлення матеріалів.

При створенні блогу вам також буде запропоновано написати для нього невеликий опис і вибрати тип блогу: відкритий, закритий або особистий. У відкриті блоги може писати кожен, тому вибирайте цей тип тільки якщо збираєтеся створювати великий колективний блог .

Найбільш оптимальний варіант для блогу - це "закритий" тип. У ньому зможете писати тільки ви і призначені вами автори. Бачити публікації "закритої" блогу, як і залишати в ньому коментарі, зможуть абсолютно всі.

Бачити публікації закритої блогу, як і залишати в ньому коментарі, зможуть абсолютно всі

Не забудьте вказати тематичні теги для свого блогу. Всього їх можна вибрати 10 штук.

Всього їх можна вибрати 10 штук

Після введення тегів вам потрібно буде завантажити іконку для блогу, яка буде відображатися поруч з усіма його записами. Іконка надає блогу індивідуальність, тому поставтеся до цього, як до вибору одягу для своєї дитини. Ви ж не хочете, щоб він виглядав безглуздо?

Ви ж не хочете, щоб він виглядав безглуздо

Так, рекомендуємо відразу додати свій основний розділ в закладки свого браузера. Таким чином ви зможете переходити прямо до свого улюбленого розділу в один клік! Зробити це можна, натиснувши на символ "зірочка" в кінці адресного рядка вашого браузера. Я користуюся Google Chrome, тому зірочка у мене знаходиться з правого краю адресного рядка. У вас вона може бути зліва. Або може не бути зірочкою взагалі. У будь-якому випадку, зазвичай вона знаходиться саме там.

Спочатку ви відкриваєте потрібний вам розділ (1), потім натискаєте на зірочку (2), і тут же можна побачити, як обрана сторінка поміщається на панель закладок вашого браузера. Легко і зручно.

А тепер давайте створимо наш перший пост! Для цього відкрийте свій блог (його теж можна додати в закладки), і натисніть на посилання "Новий запис".

Перед вами відкриється нове вікно з редактором публікації. У ньому і проводить більшу частину своєї роботи кожен блогер Sports.ru. Для початку нам потрібно вибрати заголовок матеріалу. Кілька порад: не робіть занадто розмиті заголовки, не зловживайте знаками оклику і ніколи не ставте крапку в кінці заголовка. Назва матеріалу має бути яскравим і запам'ятовуючи. Воно може складатися з двох частин або містити цитату з головною думкою публікації.

Не нехтуйте анонсом матеріалу, який ще називають "лід". Він допомагає розкрити головні думки вашого поста і допомогти читачам прийняти рішення про те, чи варто витрачати їх час на прочитання вашого матеріалу.

Він допомагає розкрити головні думки вашого поста і допомогти читачам прийняти рішення про те, чи варто витрачати їх час на прочитання вашого матеріалу

Від того, наскільки вдалий заголовок ви підберете, залежить кількість читачів, які захочуть зупинитися, щоб прочитати ваш матеріал. Зазвичай я переписую заголовок по три-чотири рази перш, ніж зупиню свій вибір на самому резонансному. Уявіть, що одне-два ізменненія слова можуть піднести ваш матеріал на вершину ТОПу головної сторінки Sports.ru, де його побачать мільйони наших читачів!

ru, де його побачать мільйони наших читачів

У вікні з редактором публікації ви можете не тільки писати текст, а й додавати посилання, картинки і відео. Не нехтуйте цими функціями, адже за статистикою добре оформлений матеріал привертає на 70-80% більше читачів, ніж пост, що містить один лише текст.

Не нехтуйте цими функціями, адже за статистикою добре оформлений матеріал привертає на 70-80% більше читачів, ніж пост, що містить один лише текст

Фото та відео можна безпосередньо завантажувати в ваш пост - ми пропонуємо вбудовувати їх! Так швидше і безпечніше. Для того, щоб вставити ілюстрацію в ваш матеріал, вам необхідно спочатку підібрати досить красномовну картинку. Завантажити ілюстрацію можна в одній із соціальних мереж, а потім просто поставити на неї посилання в вашій публікації. Робиться це так: спочатку ви відкриваєте потрібну вам картинку, клікаєте на неї правою клавішею мишки і вибираєте "відкрити зображення в новій вкладці".

Робиться це так: спочатку ви відкриваєте потрібну вам картинку, клікаєте на неї правою клавішею мишки і вибираєте відкрити зображення в новій вкладці

Після цього ваша картинка відкриється, як окрема сторінка в браузері. Потім вам потрібно скопіювати посилання картинки з адресного рядка:

Потім вам потрібно скопіювати посилання картинки з адресного рядка:

І вставити її в вашому редакторі публікації:

І вставити її в вашому редакторі публікації:

Після цього зображення автоматично завантажиться в ваш пост, і ви зможете додати до нього опис і підігнати потрібний розмір. Зробити це можна на вкладці "Положення" в тому ж вікні:

Зробити це можна на вкладці Положення в тому ж вікні:

Максимальна ширина для зображень, з якої ми рекомендуємо працювати - 720pix. Часто я використовую зображення, шириною навіть менше - 600pix. Намагайтеся вирівнювати всі зображення по однаковій ширині, коли робите матеріал. Від цього він буде виглядати більш досконалий.

А тепер давайте вставимо відео в наш матеріал!

Скористаємося для цього місцем для розміщення відеофайлів YouTube. Для початку виберемо потрібно відео, яке ми хочемо вставити в пост і скопіюємо його посилання з адресного рядка браузера.

Для початку виберемо потрібно відео, яке ми хочемо вставити в пост і скопіюємо його посилання з адресного рядка браузера

І вставимо її в редакторі публікації. Відео теж можна і потрібно вирівнювати по ширині. Благо, що з YouTube в цьому відношенні ніяких проблем не буває. Для відео використовуємо 560 на 315 пікселів по ширині. Як тільки ми вставили посилання, то відео відразу подгружается в тому ж вікні. Тепер ми можемо вставити його в наш пост.

Тепер ми можемо вставити його в наш пост

Якщо ви хочете, щоб ваше відео відображалося не тільки всередині поста, але і прямо на його обкладинці, то для цього нам знадобиться інший метод. Відкрийте відео в YouTube і натисніть на посилання "Поділитися" ( "Share"), яка знаходиться прямо під вікном відтворення ролика. Виберете там варіант "HTML-код" і натисніть на посилання "ще", яка буде прямо під ним. Після цього перед вами відкриється віконце з кодом для вставки, вибором розміру відео та іншими варіантами.

Вам потрібно виділити код і скопіювати його (можна просто натиснути CTRL + C).

Після цього ми переходимо в редактор публікації і вставляємо скопійований код в найнижчу сходинку, яка називається "Фото і Відео". Не забувайте вказувати правильний розділ і підрозділи для вашої публікації, щоб пост про бокс не виявився в розділі з футболом.

Дуже важливо вказувати тематичні теги, за якими ваш матеріал зможуть знайти передплатники кожного інформаційного потоку. Наприклад, я вказую тег MMA , Щоб читачі, підписані на нього, побачили мій матеріал, навіть якщо вони не підписані на мій блог. Бачите? Тут все зроблено для максимального просування ваших матеріалів!

Тут все зроблено для максимального просування ваших матеріалів

І невеличкий секрет наостанок. Якщо ви хочете, щоб ваше відео початок програватися з певного моменту часу, а не з самого початку, то для цього потрібно зробити ось що: скопіюйте код для вставки з попереднього пункту, і відкрийте вікно вставки відео.

В останній вкладці можна вставити відео не прямий посиланням, як ви робили це раніше, а безпосередньо через код. Вставляємо скопійований код в це вікно, видаливши звідти все, що було там раніше. Для того, щоб ваше відео початок програватися з певного моменту, прямо після його основний посилання, вам потрібно дописати наступне:? Rel = 0 & start = (час в секундах, з якого потрібно почати відтворення). Я вибрав 30 секунд, і тому мій код виглядав ось так:? Rel = 0 & start = 30

Якщо ви хочете, щоб відео відтворювалося з позначки в кілька хвилин, то час все одно потрібно перерахувати і вказати в секундах. Одержаний код також можна вставити і в обкладинку вашої публікації, як ми робили це вище. Ось, що вийшло у мене:

Як бачите, відео починає відтворюватися точно з вказаної відмітки в 30 секунд. Наш останній крок - це публікація вашого матеріалу. Ви можете опублікувати його відразу по завершенню роботи або зберегти в чернетки. У цьому випадку ваш пост буде видно тільки вам, а в правій верхній частині, над ним, буде написано "Черновик".

Для того, щоб опублікувати чернетка, вам потрібно знову зайти в пост, вибрати "Редагувати", перегорнути вниз і натиснути "Опублікувати" або "Зберегти зміни" - велику рожеву кнопку в лівій нижній частині редактора.

Вітаю. Ви тільки що стали блогером!

Хочете створити свій блог, але не знаєте як?
Ru - це вигідно і ефективно?
Як же завести свій блог?
Ви ж не хочете, щоб він виглядав безглуздо?
Бачите?
Для того, щоб ваше відео початок програватися з певного моменту, прямо після його основний посилання, вам потрібно дописати наступне:?
Я вибрав 30 секунд, і тому мій код виглядав ось так:?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: