Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити свій блог

 1. Як створити блог. вибір ніші
 2. Як створити блог. вибір домену
 3. вибір хостингу
 4. Обсяг інвестицій в створений блог
 5. Першу роботи робіть самі!
 6. Як зробити блог популярним
 7. Скільки коштує створити блог в інтернеті? І скільки на ньому можна заробляти?

Сьогодні Інтернет займає одну з найважливіших складових нашого життя Сьогодні Інтернет займає одну з найважливіших складових нашого життя. З мережі ми дізнаємося свіжі новини, отримуємо потрібну нам інформацію, спілкуємося з друзями і родичами, і в тому числі вже фільми дивимося і музику слухаємо в Інтернеті. Особливо без всесвітньої павутини не уявляє своє життя молоде покоління, яке буквально виросло разом з ним.

Рано чи пізно, але в голові у кожного користувача Інтернету дозріває бажання створити власний проект в мережі. Щоб не тільки читати, слухати і сприймати інформацію, а й самостійно ділитися тими думками, знаннями та новинами, що ми отримуємо щодня з реального життя. Оптимальним місцем для викладки своєї інформації стає блог . Тому якраз сьогодні ми поговоримо про те, як створити свій блог в Інтернеті.

Як створити блог. вибір ніші

Першочерговим завданням має стати вибір ніші блогу, так як від неї напряму залежатиме Ваш майбутній дохід і то, наскільки довго Ви зможете протриматися в наповненні свого блогу. Якщо Ви створюєте блог виключно для душі і Вас не цікавить заробіток на блозі, то ми відразу хочемо сказати, що Ви потрапили не за адресою, ця стаття цілком складена для тих людей, які хочуть не тільки отримувати задоволення від ведення блогу, а й також і чималий дохід.

Ви можете піти двома шляхами, або вибрати нішу виходячи з власного захоплення, або виходячи з того, де є найбільша можлива прибуток з реклами. Однак якщо у Вас ще немає досвіду створення серйозних проектів, то ми б Вам радили взятися «золоту середину», а саме ту нішу, яка Вам буде в принципі подобатися (цікава) і в той же час в ній буде достатня кількість рекламодавців, тобто високий потенційний дохід.

Постарайтеся вибрати нішу таким чином, щоб написання статей для Вас не здавалося чимось катастрофічно складним. Інакше вже на другому-третьому місяці написання Ви видихніть, втомитеся від такої роботи. Вибираючи тему, не забувайте про те, що Вам доведеться писати багато, тому поверхневих знань тут може просто не вистачити.

Дізнатися про те, скільки наскільки обрана ніша прибуткова, Ви можете у своїх досвідчених товаришів, або запитати на блогах або форумах. Звичайно, чіткої відповіді Вам навряд чи хто дасть (так як одні його не знають, другі знають, але поскупляться своїми знаннями), однак приблизні цифри прибутку зрозумієте. Питання має звучати приблизно так: «Скільки приблизно можна заробити на жіночому блозі з відвідуваністю в 1 000 осіб / кожної доби?». Знаючи приблизний відповідь, Ви зможете розрахувати, скільки можливо заробляти на такому блозі при «посещалку» в 500 чоловік і 50 000.

Читайте також статтю про те, як заробити на своєму блозі .

Я б рекомендував входити в нішу з вузькою темою, а потім вже поступово її розширювати, так як вузькотематичні сайти здатні швидше зібрати мінімальну кількість відвідувачів, ніж великі блоги. У вузьких темах, як правило, менше конкурентів в пошуковій видачі, тому простіше завоювати топові позиції. Цінними або краще сказати, прибутковими нішами залишаються:

 • Будівництво;
 • ремонт;
 • Автомобілі;
 • Нерухомість;
 • Медицина і т.п.

Однак при цьому вище зазначені теми є одними з найскладніших (в плані конкуренції). Якщо Ви вирішили податися в них, то приготуйте чималу суму грошей, а якщо вирішили створити блог безкоштовно в комерційній ніші, то виберіть тему, як можна вже.

Більш докладно про вибір ніші Ви можете прочитати в статті: « Як вибрати тему для сайту ». Більш докладно про вибір ніші Ви можете прочитати в статті: «  Як вибрати тему для сайту  »

Як створити блог. вибір домену

Ті передплатники, які читали мою статтю про те, який домен краще вибрати , Можуть цей пункт пропустити, а для новачків все ж повторю основні ази у виборі доменного імені. Перш за все, запам'ятайте, що домен вибирається тільки один раз для свого блогу, змінити його, потім, буде дуже складно (практично можливо, але абсолютно не вигідно для проекту), тому краще заздалегідь подумати над тим, яку адресу буде мати Ваш блог.

постарайтеся зробити домен максимально простим і таким, що запам'ятовується. Якщо врахувати, що сьогодні вже дуже складно вибрати гарне ім'я домену, так як переважна більшість вже зайнято, то багато хто воліє купувати домен з історією. Звичайно, обійдеться він дорожче, зате Ви отримаєте не просто набір букв, а практичний і зручний інтернет-адреса для свого блогу.

Якщо Вам не важлива доменна зона, то краще пошукати вільний домен в не особливо популярних зонах, таких як: «.MD», «.TM», «.AM» і т.д. Ціни на такі зони природно Вище, але зате адреса виглядає більш свіжим і цікавим, часто навіть швидше запам'ятовується на слух. Якщо Ви збираєтеся просувати блог тільки в певному регіоні або країні, то в цьому випадку, ми рекомендуємо вибирати ту доменну зону, яка не буде заважати просуванню сайту.

Придумуючи доменне ім'я, прагнете, щоб у ньому містилося слово або фраза відповідна Вашої тематики. В наслідок це допоможе Вам у просуванні. Це слово має часто використовуватися у Вашій темі. Наприклад, якщо це жіночий блог про дієти, то Ви його можете так і назвати: «Dieta.MD».

У реєстрації домена немає нічого складного, досить вибрати популярного реєстратора, далі зареєструватися на самому сайті, ввести свої дані, вказати бажане ім'я домен, оплатити зручним для Вас способом і «Вуаля!». Домен Ваш!

вибір хостингу

від хостингу безпосередньо залежить те, як швидко і як регулярно буде працювати Ваш блог. Якщо Ви збираєтеся створювати серйозний проект, в який будете вкладати всю свою душу, час і сили, то ми б вкрай не рекомендували звертати увагу на дешеві пропозиції хостингових компаній. Краще переплачувати пару доларів на місяць, але зате не мати проблем з доступністю сайту. Якщо прагнете створити блог на максимальному мінімумі фінансових вкладень, то тут можна вибрати і безкоштовний хостинг або хостинг в 1 долар за місяць. З безкоштовних варіантів, ми б порекомендували звернути свою увагу на систему uCoz (ucoz.ru), або взагалі створити блог на блогер (blogger.com). Ці варіанти зручні тим, що пропонують вже готові платформи для сайтів, Вам не потрібно розбиратися в тонкощах веб-будівництва, досить зрозуміти суть роботи цих систем.

Платні хостинги хороші тим, що сайт повністю буде належати Вам, Ви завжди зможете переїхати на інший хостинг, змінити систему управління сайтом, «прикрутити» додаткові модулі або функції свого блогу і т.д. Хоча якщо говорити чесно, то блогер - це не веб-майстер, йому для початку може вистачити і звичайної безкоштовної платформи, а якщо він зрозуміє, що це його покликання, тоді і перенести сайт можна буде на платний хостинг (нехай доведеться багато витратити грошей, але все ж це реально).

Платний хостинг для блогу також хороший тим, що він дозволяє відразу ж заробляти на блозі (з перших місяців), а на тому ж uCoz перший місяць взагалі сайт буде закрити від індексації пошуковими системами, тобто фактично трафік перший прийде тільки через два місяці після створення.

При виборі першого платного хостингу звертайте увагу на його функціонал. Найбільш зручними для новачків є такі хостинги, як beget.ru і sweb.ru, вони пропонують Вам універсальну панель управління, зайшовши в яку, Ви без проблем прикріпіть домен до хостингу, і встановіть будь-яку вподобану CMS сайту. Причому зробіть це в два-три кліка (так як вся установка автоматизована). Після чого отримаєте посилання, логін і пароль до адмінки свого блогу. Тобто все гранично просто, чого не скажеш, наприклад про VPS / VDS, де Ви відчуєте себе справжнім «лузером», так як нічого толком не зрозумієте в панелі управління.

Більш докладно про те, як вибрати хостинг читайте в нашій минулій статті, до речі, в ній ми наведемо й інші варіанти хостингових компаній. Крім того, ви завжди можете поміняти хостинг, а як перенести сайту на інший хостинг - читайте тут .
Більш докладно про те,  як вибрати хостинг  читайте в нашій минулій статті, до речі, в ній ми наведемо й інші варіанти хостингових компаній

Обсяг інвестицій в створений блог

Велике питання викликають гроші, які необхідно вкладати при створенні блогу. Одні хочуть створити свій блог в інтернеті безкоштовно, інші ж мають можливість і бажання добре вкластися в створення і просування свого проекту. Хто ж з них прав ?! Який обсяг інвестицій вимагає блог ?!

На ці питання можна відповісти наступним чином: Якщо Ви не маєте досвіду створення і просування блогів в інтернеті, то ми Вам рекомендуємо вкласти в свій блог середню суму грошей (від 5 000 до 35 000 російських рублів). Ці грошові ресурси потрібно розподілити таким чином: по-перше, частина з них витратити на хостинг (оплатити за 1-2 місяці) і на домен (оплатити на 1 рік); по-друге, гроші варто вкласти в оптимізацію сайту, так як оптимізований сайт, набагато простіше просунути в пошукових системах (тобто отримати трафік на блог). Замовити оптимізацію сайту можна на будь-якому з seo-форумах. І, по-третє, основну частину грошей вкласти в закупівлю посилань, так як саме вона здатна належним чином змінити дохід з блогу в позитивну сторону.

Скажемо чесно, щоб отримати відвідувачів на сайт, Вам доведеться писати багато статей (якщо Ви хочете почати отримувати трафік вже в перші місяці життя проекту). Ми б рекомендували в день виписувати від 3 до 6 статей, в тиждень можна робити 1-2 вихідних. У такому режимі необхідно писати не менше 6 місяців. Тому якщо Ви не готові до такого режиму, то тоді ми рекомендуємо витрачати гроші не тільки в посилання, але і в контент, так як він є вирішальним фактором того, будуть на Вашому блозі читачі чи ні.

Намагайтеся витрачати гроші поступово, наприклад, спочатку купите тільки хостинг і домен, потім переходите до статей, після до оптимізації, потім до закупівлі посилань, далі знову продовжуйте писати статті. Таким чином, Ви краще зможете розподілити свої гроші, інакше в потрібний момент їх може не виявитися.

Ніколи не вкладайте в блог, якщо Ви не провели попередній аналіз його окупності. Якщо Ви не можете сказати, скільки Ваш блог буде приносити грошей вже через півроку або рік, то Ви просто витрачаєте гроші або краще сказати - ризикуєте, а ризиків в інтернет-бізнесі і без цього вистачає, чи не погіршуйте і без того ризикову ситуацію.

Першу роботи робіть самі!

Якщо Ви твердо вирішили створити свій блог в інтернеті, то ми б рекомендували починати створення своїми руками. Не варто делегувати завдання на перших місяцях життя блогу, так як Ви тоді не зможете повністю засвоїти всі нюанси, а значить, і належним чином перевірити виконану роботу.

Почніть з малого: розберіться в реєстрації хостингу і домену, прив'яжіть доменне ім'я до вибраного хостингу. Спробуйте встановити CMS (систему управління сайтом) самостійно. Якщо не вийде, зверніться в технічну підтримку хостингу або подивіться в розділі «Допомога» або «FAQ». Крім того в інтернеті є маса мінлива на цей рахунок. Ми б рекомендували створити блог на WordPress - це дуже простий «движок» сайту, він за замовчуванням встановлюється практично на всіх хостингах, і в тому числі на VPS / VDS його можна буде без особливих складнощів встановити, так як багато блоги вже описали цей процес докладно.

Статті теж спочатку обов'язково пишіть самі, так як, маючи досвід в написання подібних тим, Ви зможете набагато чіткіше дати завдання копірайтер / рерайтеру, в якому вкажіть, як писати тексти. До речі, наші рекомендації про те, як навчитися писати статті Ви також зможете знайти на нашому сайті.

Постарайтеся також самостійно вивчити основи оптимізації сайтів. Особливу увагу зверніть саме на внутрішню оптимізацію, так як Ви якраз її будете замовляти. Розберіться що таке ключові слова (запити), як їх підбирати, як правильно розподіляти по сайту, як вставляти в тексти. Крім того, уважно прочитайте наш пост про те, які існують способи просування сайту в інтернеті.

Якщо чогось не знаєте, шукайте мануали в Інтернеті. Ще краще, якщо зареєструєтесь на якомусь seo-форумі, і в розділі для новачків будете поступово здавати ці запитання. Однак постарайтеся, щоб питання були конкретними, наприклад: «Як завантажити тему в WordPress», «Як видалити зовнішнє посилання з бічної колонки» і т.д. Якщо Ваші питання будуть загальними (типу: «Як створити блог в Інтернеті»), то над Вами, швидше за все, пожартують і відправлять в Google шукати відповіді.

Після того, як Ви уважно вивчіть всі нюанси і аспекти створення блогу, тільки тоді Ви зможете зайнятися делегуванням своїх завдань. Наприклад: доручати іншій писати пости в блог, оптимізувати сторінки на сайті, проставляти посилання на блог і т.д. Після того, як Ви уважно вивчіть всі нюанси і аспекти створення блогу, тільки тоді Ви зможете зайнятися делегуванням своїх завдань

Як зробити блог популярним

Мало просто створити сайт в Інтернеті, треба його ще й розкрутити. Під розкручуванням сайту або блогу, як правило, розуміють рекламу свого блога на інших ресурсах. Ця реклама може мати самий різний вигляд - від посилання до цілої статті. Просування сайту здійснюють в основному для пошукових систем, щоб сайт вибивався у видачі по запитах на якомога вищому місці. Чим вище сайт буде у видачі, тим більша кількість відвідувачів прийдуть на Ваш блог.

Для початку Ви повинні засвоїти, що кожна сторінка на Вашому блозі повинна бути написана під певний ключове слово (запит). Знайти ключові слова можна на сайті wordstat.yandex.ru. Введіть будь-яку фразу, якщо її шукають більш 100 раз в місяць, то його можна вже називати запитом і під нього вже можна писати окрему статтю.

Стати вище у видачі можна за рахунок посилань, проставлених на чужих ресурсах. Посилання повинні вести на ті сторінки, на які Ви хочете отримати відвідувачів з пошукових систем. Текст посилання (його ще називають анкором), теж дуже важливий при просуванні. Намагайтеся, щоб він відповідав просувається запиту.

Велику роль в просування також грає внутрішня перелінковка сайту, якщо говорити грубо, то це посилання, які ставите на інші свої статті. Намагайтеся писати таким способом, щоб можна було вдалим чином вставити посилання на іншу свою статтю, однак знову ж анкор цієї посилання повинен містити в собі ключове слово.

Всі перераховані маніпуляції позитивним чином впливають на положення сайту у видачі Яндекса і Google, тому не ігноруйте їх і обов'язково користуйтеся цими рекомендаціями. Якщо ж не зрозуміли, то задавайте питання в коментарях, а ми постараємося на них відповісти.

Скільки коштує створити блог в інтернеті? І скільки на ньому можна заробляти?

Цифри можуть бути різними. Давайте наведемо самий мінімум:

 • Домен: 3 долари (щороку);
 • Хостинг: 3 долари (щомісяця);
 • Внутрішня оптимізація: 30 доларів (одноразова плата);
 • Статті: безкоштовно (самі пишіть 3-6 статей в день);
 • Закупівля зовнішніх посилань: 200 доларів (одноразова плата).

Разом: для створення блогу Вам необхідно мати мінімум 236 доларів.

Скільки ми можемо мати з такого блогу через півроку (припустимо, Ви вибрали жіночу тематику):

 • Дохід з реклами: 100 доларів;
 • Дохід з продажу посилань: 200 доларів.

Разом щомісячний Ваш дохід буде від 300 доларів.

І скільки на ньому можна заробляти?
Питання має звучати приблизно так: «Скільки приблизно можна заробити на жіночому блозі з відвідуваністю в 1 000 осіб / кожної доби?
Хто ж з них прав ?
Який обсяг інвестицій вимагає блог ?
Скільки коштує створити блог в інтернеті?
І скільки на ньому можна заробляти?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: