Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити успішний блог і заробити на ньому: керівництво

 1. Блог або сайт?
 2. переваги блогу
 3. Який движок вибрати для блогу?
 4. Розкрутка і залучення аудиторії
 5. монетизація
 6. Створення блогів для заробітку

Тема заробітку за допомогою блогу більш ніж докладно розжована на десятках і сотнях ресурсів. У середовищі трудівників Всесвітньої Павутини бродить такий жарт: «А ти знаєш, що бувають блоги не про те, як вести блоги? Ні не чув.".
Тема заробітку за допомогою блогу більш ніж докладно розжована на десятках і сотнях ресурсів

У той же час, не дивлячись на велику кількість інструкцій і мінлива мало хто домагається в цій справі успіху і хоча б мінімальних фінансових результатів. Ця стаття - для початківців, для тих, хто хоче так чи інакше пов'язати свою професійну діяльність з онлайн-заробітками. У чомусь цей пост - продовження теми, розпочатої в матеріалі про сайтах як найпростішому мережевому бізнесі .

Блог або сайт?

Отже, в минулій статті ми з'ясували, що сайти - це свого роду інтернет-нерухомість і вирішили що займатися ними - цілком перспективна справа.

Який тип сайту вибрати (портал, блог, звичайний інформаційний ...)? Правильна відповідь на це питання - «той, що краще підходить до вашої теми, наявних ресурсів і досвіду». А до ресурсів і темі найчастіше підходить найпростіша блоговая форма.

переваги блогу

Дуже багато моїх сайти мають блогових формат і це не випадково. Для невеликих тематичних проектів він підходить на 100%. Якщо ж називати конкретні плюси, то це:

 • Користувач відноситься до контенту (змісту) більш лояльно. Він розуміє, що це писав інша жива людина і готовий пробачити нелітературний мову і «імховщіну», слабкість аналізу в окремих областях. Які претензії? Хочете щоб все було чітко - читайте Вікіпедію Консультант Плюс. А автор пише що хоче, це його право.
 • З іншого боку, живому автору, особистості, набагато легше заробити статус експерта і, відповідно, підвищити довіру читачів до свого сайту.
 • Прихильне ставлення пошукових систем. На нормальні, чи не спамние блоги значно рідше накладаються санкції і фільтри, ніж на сайти невисокої якості. За певних запитах онлайн-щоденники мають перевагу перед іншими ресурсами. Чи не забираючись в нетрі, відзначимо, що технологія СПЕКТР Яндекса часом дозволяє звичайним постам потрапляти в топи по мегаконкурентним запитам.
 • Різноманітність способів монетизації. Дивіться про це нижче.
 • Простота в технічному плані.
 • Легша соціалізація, SMO-просування. Люди набагато охочіше «лайкають» живі тексти від конкретного автора.

Зрозуміло, недоліки теж є, вони є продовженням достоїнств. Не буду загострювати на них увагу. В общем-то, все досить очевидно.

На мій погляд, при виборі формату майбутнього ресурсу головне - чесність. У початківця навряд чи вистачить сил створити справжній портал. А зробити ще один сумний «портал» на 20 сторінок - кому воно треба?

Який движок вибрати для блогу?

Тут все досить просто. Не буду оригінальним і порекомендую всім WordPress. Я працював з різними CMS, в кінці кінців, зупинився саме на WP. У нього багато недоліків:

 • Недостатньо висока швидкість роботи.
 • Високе навантаження на сервер.
 • Порівняно складна розробка шаблонів.
 • У невинно-чистому вигляді движок отваратітельно малофункціонален. Потрібно доповнювати його плагінами.

Але ці мінуси перекриваються простотою в роботі і величезною кількістю існуючих тем оформлення і плагінів, що розширюють функціонал. А головне - величезне співтовариство, завжди є у кого спитати поради.

Як хорошою альтернативи можу запропонувати Maxsite CMS: max-3000.com. Розробник багато уваги приділяє безпеці, а також швидкості роботи і зниження навантаження. На жаль, проблем теж поки вистачає. Особисто мені бракує можливості гнучко управляти форматом посилань (url), а також звичної форми коментування. Крім того, для цього движка немає хорошого антиспам-рішення і зовсім мало готових тем оформлення.

Йдемо далі.

Розкрутка і залучення аудиторії

Тут наведу тільки декілька тез - тільки мої думки і напрацювання. Повторювати перетерте в сотні інших статей немає полювання.

 • Потрібно приділяти увагу пошукової оптимізації. Більшість блогерів про неї забуває або вважає непотрібною для свого дітища. Це непрвільний підхід. Звичайно, закуповуватися посиланнями на десятки тисяч рублів для бложика сенсу немає. А ось написати нехай нуднуватий, але хороший в плані залучення користувачів з пошукових систем title - цілком розумно і просто. Зверніть увагу на назву цієї посади, як воно відображається в заголовку статті і в вікні браузера вгорі.
 • Немає сенсу відразу після написання 1-2 постів лізти всюди піарити себе. По-перше, у вас особливо нічого читати. По-друге, не напрацьовано стиль. По-третє, у вас можуть почати копіювати статті на інші, більш розкручені ресурси. Копіпаст все одно коли-небудь будуть, але нехай це станеться пізніше, коли ваше дітище знайде авторитет і початкову аудиторію.
 • Коментування - поганий спосіб розкрутки, що б не говорили гуру. Краще зосередитися на отриманні контенту для свого ресурсу, ніж на те, щоб писати на чужому сайті.
 • Замінити коментування найкраще роботою в соціальних мережах. Як викачувати звідти аудиторію - думаю, зрозуміло. Створюємо свою групу (якщо тема досить добре сприймається, не надто вузька), пост посилання. Але не варто витрачай на це багато часу, так як ефект зазвичай короткочасний.

монетизація

З цим все просто. Як я вже писав, можливостей у блогерів побільше, ніж у власників звичайних сайтів (при інших рівних, звичайно!).

По-перше, це системи контекстної реклами. Особливо рекомендую РСЯ і Profit-Partner . Актуально для всіх типів сайтів.

По-друге, різноманітні партнерські програми з оплатою за дію. У нашому випадку продавати щось за% простіше, якщо є контакт з аудиторією, якщо вона вам довіряє.

По-третє, продаж «постових» - посилань в нових статтях. В деякі біржі, які торгують посиланнями беруть саме ресурси блогового формату - і тільки.

По-четверте, саме в інтернет-щоденниках найбільш виправдана прихована реклама, джинса. Всі пам'ятають історію зі зломом пошти прокремлівських інтернет-діячів і спливли там гонорари ЖЖ-шників. Зазначу, що цей вид реклами може приймати і більше людяні форми.

По-п'яте, можна рекламувати себе і продавати власні послуги і товари. Знову ж таки, сіль в особистому контакті з аудиторією. Наприклад, я пропоную послуги SEO-аудиту та допомоги в проходженні модерації в РСЯ ( Детальніше ). Ніхто не забороняє також піарити інші свої проекти (це я теж збираюся робити).

Створення блогів для заробітку

Ось тепер ми підійшли до найцікавішого моменту. Одна справа - вести один-єдиний затишний дневничок. І зовсім інша - прагнути заробити на цій справі. Тут потрібна система. І набагато краще мати штук отак 10 ресурсів. Де брати для них контент і як розкручувати - ось в чому питання.

Я роблю це так:

 1. Обираю більш-менш цікаву мені тему, в якій також водяться гроші. Наприклад, це інвестиції, бізнес, подорожі, гаджети.
 2. Створюю сам сайт, тобто вирішую технічні питання.
 3. Розбираюся в темі і сам пишу кілька десятків статей.
 4. Даю ресурсу «відлежатися» кілька місяців, купую на нього десяток посилань.
 5. Наймаю копірайтера або замовляю статті на біржах для постійного підживлення ресурсу свіжими матеріалами.

Зазвичай до часу найму сайт вже сам приносить невеликий копієчку, а зусиллями копірайтера ця копієчка продовжує зростати. Взагалі, найскладніше - це саме побудувати систему, яка без великих трудовитрат дозволяла б мати кілька десятків непоганих ресурсів з пристойною відвідуваністю. Саме цим я зараз і займаюся. Побудова подібної повноцінної системи, мало що залежить від творця - це вже скромний бізнес.

Блог або сайт?
У середовищі трудівників Всесвітньої Павутини бродить такий жарт: «А ти знаєш, що бувають блоги не про те, як вести блоги?
Блог або сайт?
Який тип сайту вибрати (портал, блог, звичайний інформаційний ...)?
Які претензії?
А зробити ще один сумний «портал» на 20 сторінок - кому воно треба?
Який движок вибрати для блогу?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: