Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube - Журнал про eCommerce

 1. Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube Доброго дня! В минулій статті ми писали...
 2. Підбираємо контент для YouTube-каналу
 3. 1. Навчайте і просвіщати
 4. 2. Розповідайте про себе і своїх клієнтів
 5. 3. Розважайте
 6. Оптимізуємо відео на вашому YouTube-каналі для пошуку
 7. Спілкуємося з глядачами через канал на YouTube
 8. Корисні поради
 9. Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube
 10. Створюємо YouTube-канал
 11. Підбираємо контент для YouTube-каналу
 12. 1. Навчайте і просвіщати
 13. 2. Розповідайте про себе і своїх клієнтів
 14. 3. Розважайте
 15. Оптимізуємо відео на вашому YouTube-каналі для пошуку
 16. Спілкуємося з глядачами через канал на YouTube
 17. Корисні поради
 18. Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube
 19. Створюємо YouTube-канал
 20. Підбираємо контент для YouTube-каналу
 21. 1. Навчайте і просвіщати
 22. 2. Розповідайте про себе і своїх клієнтів
 23. 3. Розважайте
 24. Оптимізуємо відео на вашому YouTube-каналі для пошуку
 25. Спілкуємося з глядачами через канал на YouTube
 26. Корисні поради

Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube

Доброго дня!

В минулій статті ми писали про важливість візуалізації для електронної комерції. Один з популярних способів ефективно просунути свій товар - створити канал на YouTube. Поки цей напрямок вважається перевагою. Незважаючи на активний розвиток місць для розміщення відеофайлів, канали на YouTube має дуже невелику кількість власників інтернет-магазинів (наприклад, в США їх усього лише близько 10%).

Ми розповімо, як створити оптимізований під ваш бізнес YouTube-канал, і яким контентом його заповнювати, щоб утримати вже діючих і залучити нових покупців.

Створюємо YouTube-канал

 1. Перш за все, вам потрібно створити особистий профіль у Google+, і, після цього, сторінку на Google Мій бізнес. Ви повинні побачити свій особистий рахунок і повідомлення про те, що ви можете створити новий обліковий запис для вашої бізнес-сторінки. Після цього зв'яжіть сторінки YouTube і Google Plus.
 2. Тепер потрібно налаштувати ваш канал. Перш за все, подумайте над значком: за замовчуванням він буде пов'язаний з вашою фотографією в профілі Google+. Ви можете його замінити будь-який інший (найкраще, звичайно, «говорить», яка демонструє, чим саме займається ваш магазин) картинкою або логотипом.
 3. Виберіть фото для панелі «Оформлення каналу»: воно додасть візуальну привабливість вашого профілю. Картинка для цього розділу повинна бути великою - не менше 4 мегабайт і розміром не менше 2048 х тисячі сто п'ятьдесят-дві пікселів (рекомендації YouTube - 2560 х 1440 пікселів).
 4. Для того, щоб налаштувати параметри YouTube-каналу, натисніть на значок шестерні в правому верхньому куті. Тут є розділ "Конфіденційність" і визначення виду сторінки «Огляд», яка дасть можливість додати трейлер каналу, рекомендувати контент передплатникам, розподілити ролики і плейлисти по розділах.
 5. У розділі «Додаткові можливості» відкривається «Творча студія», що дає можливість проводити прямі трансляції (ними можна скористатися під час різних подій), вивчати аналітичні дані, де буде збиратися вся статистика: звіти про час перегляду і взаємодії, утримання аудиторії і так далі. А також використовувати ряд інших функцій, що стосуються оформлення каналу та самого відео.
 6. Ретельно продумайте опис вашого каналу: використовуйте інформацію про ваш магазин, його місії і продуктах. Вкажіть свої контакти: електронну пошту, сторінки в соцмережах, телефони та інші канали комунікації.
 7. На своїй сторінці ви можете рекомендувати інші канали YouTube, які належать вашого бренду або управляються вашими співробітниками. По суті, це можливість для розширення своєї присутності на YouTube і створення популярного каналу.

Ось приклад успішно працюючого каналу інтернет-магазину Шанті-шанті.рф, власники якого розповіли нам про «Гачках», зачіпок покупця . Відео в цьому списку теж було.

Підбираємо контент для YouTube-каналу

Відео має бути, перш за все, цікавим: це може бути інформативний, навчальний, розважальний контент. Але обов'язково - такий, який змусить покупців повертатися до вас знову і знову.

1. Навчайте і просвіщати

Все більше користувачів звертаються до YouTube для того, щоб дізнатися щось нове. Кількість запитів, в якому є слово «Як» (відремонтувати балкон, облаштувати спальню, посилити ріст волосся, вибрати намет, відправитися в Індію, створити канал на youtube і так далі) зросла в минулому році на 70%, в порівнянні з 2015-им .

Це означає, що у вас є відмінна можливість захопити аудиторію, використовуючи освітній і пізнавальний контент, пов'язаний з вашим магазином.

Це означає, що у вас є відмінна можливість захопити аудиторію, використовуючи освітній і пізнавальний контент, пов'язаний з вашим магазином

Ви можете розміщувати відео, які допоможуть покупцям правильно і ефективно використовувати ваш продукт. Наприклад, компанія HP розмістила ролик, в якому розповіла, як правильно встановити новий картридж з чорнилом, дозволивши, таким чином, своїм клієнтам позбутися від «головного болю» через це, начебто, простого дії.

Хороший приклад - інтернет-магазин Luxy Hair , Який продає нарощувані в домашніх умовах волосся. Бізнес був побудований виключно завдяки використанню YouTube-каналу , Де викладаються навчальні відеоматеріали, поради, як плести коси, швидко робити гарні зачіски і так далі. На даний момент у каналу майже 2,5 мільйона передплатників та більше 170 мільйонів переглядів.

Відмінний варіант - тестування продуктів, які представлені в інтернет-магазині.

За приклад можна взяти досвід магазину Шанті-шанті.рф. Важливий момент: що міститься в ролику інформація повинна бути максимально об'єктивною і чесною, інакше довіри покупців не заслужити. До речі, нам в CS-Cart відео уроки дуже допомагають продавати.

2. Розповідайте про себе і своїх клієнтів

Надихаючі відео, які розповідають про ваш бізнес, не менше ефективні для залучення нових клієнтів. Що може міститися в таких роликах? Інформація про те, як змінює ваш продукт повсякденне життя.

Яскравий приклад - популярний канал компанії GoPro , Виробника відеокамер для активного способу життя. Тут є ролики, зняті під час виконання екстремальних трюків, подорожей, досліджень, польотів на вертольотах і стрибків з парашутом, порятунку пожежними кошеня і так далі. Суть цього контенту - показати споживачам, що з цим продуктом можна «стати героєм».

Таким чином, в цьому випадку принцип створення контенту будується за простою схемою: ви купуєте не просто товар, а ще й досвід. Зрозуміло, це повинно бути максимально видовищно.

3. Розважайте

Побудова стратегії розвитку YouTube-каналу навколо веселого розважального відео, яке приверне широку аудиторію - один з кращих способів сфокусувати увагу на своїй продукції.

Наприклад, на каналі магазину незвичайних товарів Vat19 викладені абсурдистские ролики зі смішними тестами і експериментами.

Наприклад, на  каналі магазину незвичайних товарів Vat19  викладені абсурдистские ролики зі смішними тестами і експериментами

Ви можете зняти ролик з використанням котиків (яких, як відомо, люблять всі), власний смішний огляд, серію «випробувано на собі» і так далі.

Оптимізуємо відео на вашому YouTube-каналі для пошуку

Кожну хвилину на YouTube з'являються нові ролики, тому для того, щоб відео, викладене на вашому каналі, помітили, потрібно постаратися.

Запам'ятайте: важливий будь-який елемент вашого відео, починаючи від його назви, і закінчуючи описом з ключовими словами. Все це може мати величезний вплив на місце в результатах пошуку.

Перед тим, як почати оптимізацію відео на YouTube-каналі, ви повинні визначити, які ключові слова будете використовувати. Ви можете влаштувати мозковий штурм з колегами, а можете скористатися спеціальними програмами для визначення ключових слів. Також такий інструмент може бути корисний для створення нових відеороликів: ви отримаєте інформацію про найбільш популярних пошукових термінах, пов'язаних з вашим продуктом, і зможете грамотно вибудовувати зміст і робити опису.

Спілкуємося з глядачами через канал на YouTube

Тісна комунікація з тими, хто дивиться ваші ролики важлива: це один з «гачків», які чіпляють потенційних клієнтів, змушують повертатися до вас. Придумайте заохочення для тих, хто підпишеться на ваш канал, залишить кращий коментар, розшарено відео в соцмережах. Запустіть для них акції та конкурси (наприклад, зі створення власного ролика, за участю ваших продуктів) з гарними подарунками.

Поширюйте посилання на ваш канал через розсилки по електронній пошті, а також у всіх ваших медіаканалах, включаючи соціальні мережі. Чим більше аудиторії ви залучите, тим більше буде ефект, тим популярнішими буде ваш канал.

Корисні поради

 • Не забудьте вказати цільові ключові слова в назві файлу, який ви завантажуєте на YouTube.
 • Назва відео повинно бути коротким, максимально описовим, з ключовим словом на самому початку. А ось опис, навпаки, чим довше, тим краще. Додайте в нього максимум інформації: це може бути детальний огляд того, що побачить глядач в ролику, посилання на ваші ресурси. Не забудьте про ключові слова.
 • Обмежте кількість тегів, не перевантажуйте ними відео, однак обов'язково включите цільові ключові слова і кілька інших пов'язаних з ними термінів.
 • Не робіть відео занадто довгими.
 • Додайте на картинку водяні знаки (назва каналу або адреса інтернет-магазину): це приверне додаткову кількість відвідувачів.
 • Зробіть спливаюче вікно з пропозицією підписатися на ваш канал.
 • використовуйте можливість додати до ролика картки-підказки , Які дають велику інтерактивність.

А у вас є свій канал на YouTube? Будемо раді, якщо ви поділитеся досвідом його створення і використання в коментарях!

Автор статті: Вікторія Чернишова

Будьте в курсі оновлень електронного журналу і новин CS-Cart - підписуйтесь на нас Вконтакте і в Facebook . Ще у нас є канал на YouTube , Де регулярно з'являються корисні відео з маркетингу «1 за 100».

Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube

4.9 (97.33%) 15 votes

Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube

Вітаю!

В минулій статті ми писали про важливість візуалізації для електронної комерції. Один з популярних способів ефективно просунути свій товар - створити канал на YouTube. Поки цей напрямок вважається перевагою. Незважаючи на активний розвиток місць для розміщення відеофайлів, канали на YouTube має дуже невелику кількість власників інтернет-магазинів (наприклад, в США їх усього лише близько 10%).

Ми розповімо, як створити оптимізований під ваш бізнес YouTube-канал, і яким контентом його заповнювати, щоб утримати вже діючих і залучити нових покупців.

Створюємо YouTube-канал

 1. Перш за все, вам потрібно створити особистий профіль у Google+, і, після цього, сторінку на Google Мій бізнес. Ви повинні побачити свій особистий рахунок і повідомлення про те, що ви можете створити новий обліковий запис для вашої бізнес-сторінки. Після цього зв'яжіть сторінки YouTube і Google Plus.
 2. Тепер потрібно налаштувати ваш канал. Перш за все, подумайте над значком: за замовчуванням він буде пов'язаний з вашою фотографією в профілі Google+. Ви можете його замінити будь-який інший (найкраще, звичайно, «говорить», яка демонструє, чим саме займається ваш магазин) картинкою або логотипом.
 3. Виберіть фото для панелі «Оформлення каналу»: воно додасть візуальну привабливість вашого профілю. Картинка для цього розділу повинна бути великою - не менше 4 мегабайт і розміром не менше 2048 х тисячі сто п'ятьдесят два пікселів (рекомендації YouTube - 2560 х 1440 пікселів).
 4. Для того, щоб налаштувати параметри YouTube-каналу, натисніть на значок шестерні в правому верхньому куті. Тут є розділ "Конфіденційність" і визначення виду сторінки «Огляд», яка дасть можливість додати трейлер каналу, рекомендувати контент передплатникам, розподілити ролики і плейлисти по розділах.
 5. У розділі «Додаткові можливості» відкривається «Творча студія», що дає можливість проводити прямі трансляції (ними можна скористатися під час різних подій), вивчати аналітичні дані, де буде збиратися вся статистика: звіти про час перегляду і взаємодії, утримання аудиторії і так далі. А також використовувати ряд інших функцій, що стосуються оформлення каналу та самого відео.
 6. Ретельно продумайте опис вашого каналу: використовуйте інформацію про ваш магазин, його місії і продуктах. Вкажіть свої контакти: електронну пошту, сторінки в соцмережах, телефони та інші канали комунікації.
 7. На своїй сторінці ви можете рекомендувати інші канали YouTube, які належать вашого бренду або управляються вашими співробітниками. По суті, це можливість для розширення своєї присутності на YouTube і створення популярного каналу.

Ось приклад успішно працюючого каналу інтернет-магазину Шанті-шанті.рф, власники якого розповіли нам про «Гачках», зачіпок покупця . Відео в цьому списку теж було.

Підбираємо контент для YouTube-каналу

Відео має бути, перш за все, цікавим: це може бути інформативний, навчальний, розважальний контент. Але обов'язково - такий, який змусить покупців повертатися до вас знову і знову.

1. Навчайте і просвіщати

Все більше користувачів звертаються до YouTube для того, щоб дізнатися щось нове. Кількість запитів, в якому є слово «Як» (відремонтувати балкон, облаштувати спальню, посилити ріст волосся, вибрати намет, відправитися в Індію, створити канал на youtube і так далі) зросла в минулому році на 70%, в порівнянні з 2015-им .

Це означає, що у вас є відмінна можливість захопити аудиторію, використовуючи освітній і пізнавальний контент, пов'язаний з вашим магазином.

Це означає, що у вас є відмінна можливість захопити аудиторію, використовуючи освітній і пізнавальний контент, пов'язаний з вашим магазином

Ви можете розміщувати відео, які допоможуть покупцям правильно і ефективно використовувати ваш продукт. Наприклад, компанія HP розмістила ролик, в якому розповіла, як правильно встановити новий картридж з чорнилом, дозволивши, таким чином, своїм клієнтам позбутися від «головного болю» через це, начебто, простого дії.

Хороший приклад - інтернет-магазин Luxy Hair , Який продає нарощувані в домашніх умовах волосся. Бізнес був побудований виключно завдяки використанню YouTube-каналу , Де викладаються навчальні відеоматеріали, поради, як плести коси, швидко робити гарні зачіски і так далі. На даний момент у каналу майже 2,5 мільйона передплатників та більше 170 мільйонів переглядів.

Відмінний варіант - тестування продуктів, які представлені в інтернет-магазині.

За приклад можна взяти досвід магазину Шанті-шанті.рф. Важливий момент: що міститься в ролику інформація повинна бути максимально об'єктивною і чесною, інакше довіри покупців не заслужити. До речі, нам в CS-Cart відео уроки дуже допомагають продавати.

2. Розповідайте про себе і своїх клієнтів

Надихаючі відео, які розповідають про ваш бізнес, не менше ефективні для залучення нових клієнтів. Що може міститися в таких роликах? Інформація про те, як змінює ваш продукт повсякденне життя.

Яскравий приклад - популярний канал компанії GoPro , Виробника відеокамер для активного способу життя. Тут є ролики, зняті під час виконання екстремальних трюків, подорожей, досліджень, польотів на вертольотах і стрибків з парашутом, порятунку пожежними кошеня і так далі. Суть цього контенту - показати споживачам, що з цим продуктом можна «стати героєм».

Таким чином, в цьому випадку принцип створення контенту будується за простою схемою: ви купуєте не просто товар, а ще й досвід. Зрозуміло, це повинно бути максимально видовищно.

3. Розважайте

Побудова стратегії розвитку YouTube-каналу навколо веселого розважального відео, яке приверне широку аудиторію - один з кращих способів сфокусувати увагу на своїй продукції.

Наприклад, на каналі магазину незвичайних товарів Vat19 викладені абсурдистские ролики зі смішними тестами і експериментами.

Наприклад, на  каналі магазину незвичайних товарів Vat19  викладені абсурдистские ролики зі смішними тестами і експериментами

Ви можете зняти ролик з використанням котиків (яких, як відомо, люблять всі), власний смішний огляд, серію «випробувано на собі» і так далі.

Оптимізуємо відео на вашому YouTube-каналі для пошуку

Кожну хвилину на YouTube з'являються нові ролики, тому для того, щоб відео, викладене на вашому каналі, помітили, потрібно постаратися.

Запам'ятайте: важливий будь-який елемент вашого відео, починаючи від його назви, і закінчуючи описом з ключовими словами. Все це може мати величезний вплив на місце в результатах пошуку.

Перед тим, як почати оптимізацію відео на YouTube-каналі, ви повинні визначити, які ключові слова будете використовувати. Ви можете влаштувати мозковий штурм з колегами, а можете скористатися спеціальними програмами для визначення ключових слів. Також такий інструмент може бути корисний для створення нових відеороликів: ви отримаєте інформацію про найбільш популярних пошукових термінах, пов'язаних з вашим продуктом, і зможете грамотно вибудовувати зміст і робити опису.

Спілкуємося з глядачами через канал на YouTube

Тісна комунікація з тими, хто дивиться ваші ролики важлива: це один з «гачків», які чіпляють потенційних клієнтів, змушують повертатися до вас. Придумайте заохочення для тих, хто підпишеться на ваш канал, залишить кращий коментар, розшарено відео в соцмережах. Запустіть для них акції та конкурси (наприклад, зі створення власного ролика, за участю ваших продуктів) з гарними подарунками.

Поширюйте посилання на ваш канал через розсилки по електронній пошті, а також у всіх ваших медіаканалах, включаючи соціальні мережі. Чим більше аудиторії ви залучите, тим більше буде ефект, тим популярнішими буде ваш канал.

Корисні поради

 • Не забудьте вказати цільові ключові слова в назві файлу, який ви завантажуєте на YouTube.
 • Назва відео повинно бути коротким, максимально описовим, з ключовим словом на самому початку. А ось опис, навпаки, чим довше, тим краще. Додайте в нього максимум інформації: це може бути детальний огляд того, що побачить глядач в ролику, посилання на ваші ресурси. Не забудьте про ключові слова.
 • Обмежте кількість тегів, не перевантажуйте ними відео, однак обов'язково включите цільові ключові слова і кілька інших пов'язаних з ними термінів.
 • Не робіть відео занадто довгими.
 • Додайте на картинку водяні знаки (назва каналу або адреса інтернет-магазину): це приверне додаткову кількість відвідувачів.
 • Зробіть спливаюче вікно з пропозицією підписатися на ваш канал.
 • використовуйте можливість додати до ролика картки-підказки , Які дають велику інтерактивність.

А у вас є свій канал на YouTube? Будемо раді, якщо ви поділитеся досвідом його створення і використання в коментарях!

Автор статті: Вікторія Чернишова

Будьте в курсі оновлень електронного журналу і новин CS-Cart - підписуйтесь на нас Вконтакте і в Facebook . Ще у нас є канал на YouTube , Де регулярно з'являються корисні відео з маркетингу «1 за 100».

Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube

4.9 (97.33%) 15 votes

Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube

Вітаю!

В минулій статті ми писали про важливість візуалізації для електронної комерції. Один з популярних способів ефективно просунути свій товар - створити канал на YouTube. Поки цей напрямок вважається перевагою. Незважаючи на активний розвиток місць для розміщення відеофайлів, канали на YouTube має дуже невелику кількість власників інтернет-магазинів (наприклад, в США їх усього лише близько 10%).

Ми розповімо, як створити оптимізований під ваш бізнес YouTube-канал, і яким контентом його заповнювати, щоб утримати вже діючих і залучити нових покупців.

Створюємо YouTube-канал

 1. Перш за все, вам потрібно створити особистий профіль у Google+, і, після цього, сторінку на Google Мій бізнес. Ви повинні побачити свій особистий рахунок і повідомлення про те, що ви можете створити новий обліковий запис для вашої бізнес-сторінки. Після цього зв'яжіть сторінки YouTube і Google Plus.
 2. Тепер потрібно налаштувати ваш канал. Перш за все, подумайте над значком: за замовчуванням він буде пов'язаний з вашою фотографією в профілі Google+. Ви можете його замінити будь-який інший (найкраще, звичайно, «говорить», яка демонструє, чим саме займається ваш магазин) картинкою або логотипом.
 3. Виберіть фото для панелі «Оформлення каналу»: воно додасть візуальну привабливість вашого профілю. Картинка для цього розділу повинна бути великою - не менше 4 мегабайт і розміром не менше 2048 х тисячі сто п'ятьдесят два пікселів (рекомендації YouTube - 2560 х 1440 пікселів).
 4. Для того, щоб налаштувати параметри YouTube-каналу, натисніть на значок шестерні в правому верхньому куті. Тут є розділ "Конфіденційність" і визначення виду сторінки «Огляд», яка дасть можливість додати трейлер каналу, рекомендувати контент передплатникам, розподілити ролики і плейлисти по розділах.
 5. У розділі «Додаткові можливості» відкривається «Творча студія», що дає можливість проводити прямі трансляції (ними можна скористатися під час різних подій), вивчати аналітичні дані, де буде збиратися вся статистика: звіти про час перегляду і взаємодії, утримання аудиторії і так далі. А також використовувати ряд інших функцій, що стосуються оформлення каналу та самого відео.
 6. Ретельно продумайте опис вашого каналу: використовуйте інформацію про ваш магазин, його місії і продуктах. Вкажіть свої контакти: електронну пошту, сторінки в соцмережах, телефони та інші канали комунікації.
 7. На своїй сторінці ви можете рекомендувати інші канали YouTube, які належать вашого бренду або управляються вашими співробітниками. По суті, це можливість для розширення своєї присутності на YouTube і створення популярного каналу.

Ось приклад успішно працюючого каналу інтернет-магазину Шанті-шанті.рф, власники якого розповіли нам про «Гачках», зачіпок покупця . Відео в цьому списку теж було.

Підбираємо контент для YouTube-каналу

Відео має бути, перш за все, цікавим: це може бути інформативний, навчальний, розважальний контент. Але обов'язково - такий, який змусить покупців повертатися до вас знову і знову.

1. Навчайте і просвіщати

Все більше користувачів звертаються до YouTube для того, щоб дізнатися щось нове. Кількість запитів, в якому є слово «Як» (відремонтувати балкон, облаштувати спальню, посилити ріст волосся, вибрати намет, відправитися в Індію, створити канал на youtube і так далі) зросла в минулому році на 70%, в порівнянні з 2015-им .

Це означає, що у вас є відмінна можливість захопити аудиторію, використовуючи освітній і пізнавальний контент, пов'язаний з вашим магазином.

Це означає, що у вас є відмінна можливість захопити аудиторію, використовуючи освітній і пізнавальний контент, пов'язаний з вашим магазином

Ви можете розміщувати відео, які допоможуть покупцям правильно і ефективно використовувати ваш продукт. Наприклад, компанія HP розмістила ролик, в якому розповіла, як правильно встановити новий картридж з чорнилом, дозволивши, таким чином, своїм клієнтам позбутися від «головного болю» через це, начебто, простого дії.

Хороший приклад - інтернет-магазин Luxy Hair , Який продає нарощувані в домашніх умовах волосся. Бізнес був побудований виключно завдяки використанню YouTube-каналу , Де викладаються навчальні відеоматеріали, поради, як плести коси, швидко робити гарні зачіски і так далі. На даний момент у каналу майже 2,5 мільйона передплатників та більше 170 мільйонів переглядів.

Відмінний варіант - тестування продуктів, які представлені в інтернет-магазині.

За приклад можна взяти досвід магазину Шанті-шанті.рф. Важливий момент: що міститься в ролику інформація повинна бути максимально об'єктивною і чесною, інакше довіри покупців не заслужити. До речі, нам в CS-Cart відео уроки дуже допомагають продавати.

2. Розповідайте про себе і своїх клієнтів

Надихаючі відео, які розповідають про ваш бізнес, не менше ефективні для залучення нових клієнтів. Що може міститися в таких роликах? Інформація про те, як змінює ваш продукт повсякденне життя.

Яскравий приклад - популярний канал компанії GoPro , Виробника відеокамер для активного способу життя. Тут є ролики, зняті під час виконання екстремальних трюків, подорожей, досліджень, польотів на вертольотах і стрибків з парашутом, порятунку пожежними кошеня і так далі. Суть цього контенту - показати споживачам, що з цим продуктом можна «стати героєм».

Таким чином, в цьому випадку принцип створення контенту будується за простою схемою: ви купуєте не просто товар, а ще й досвід. Зрозуміло, це повинно бути максимально видовищно.

3. Розважайте

Побудова стратегії розвитку YouTube-каналу навколо веселого розважального відео, яке приверне широку аудиторію - один з кращих способів сфокусувати увагу на своїй продукції.

Наприклад, на каналі магазину незвичайних товарів Vat19 викладені абсурдистские ролики зі смішними тестами і експериментами.

Наприклад, на  каналі магазину незвичайних товарів Vat19  викладені абсурдистские ролики зі смішними тестами і експериментами

Ви можете зняти ролик з використанням котиків (яких, як відомо, люблять всі), власний смішний огляд, серію «випробувано на собі» і так далі.

Оптимізуємо відео на вашому YouTube-каналі для пошуку

Кожну хвилину на YouTube з'являються нові ролики, тому для того, щоб відео, викладене на вашому каналі, помітили, потрібно постаратися.

Запам'ятайте: важливий будь-який елемент вашого відео, починаючи від його назви, і закінчуючи описом з ключовими словами. Все це може мати величезний вплив на місце в результатах пошуку.

Перед тим, як почати оптимізацію відео на YouTube-каналі, ви повинні визначити, які ключові слова будете використовувати. Ви можете влаштувати мозковий штурм з колегами, а можете скористатися спеціальними програмами для визначення ключових слів. Також такий інструмент може бути корисний для створення нових відеороликів: ви отримаєте інформацію про найбільш популярних пошукових термінах, пов'язаних з вашим продуктом, і зможете грамотно вибудовувати зміст і робити опису.

Спілкуємося з глядачами через канал на YouTube

Тісна комунікація з тими, хто дивиться ваші ролики важлива: це один з «гачків», які чіпляють потенційних клієнтів, змушують повертатися до вас. Придумайте заохочення для тих, хто підпишеться на ваш канал, залишить кращий коментар, розшарено відео в соцмережах. Запустіть для них акції та конкурси (наприклад, зі створення власного ролика, за участю ваших продуктів) з гарними подарунками.

Поширюйте посилання на ваш канал через розсилки по електронній пошті, а також у всіх ваших медіаканалах, включаючи соціальні мережі. Чим більше аудиторії ви залучите, тим більше буде ефект, тим популярнішими буде ваш канал.

Корисні поради

 • Не забудьте вказати цільові ключові слова в назві файлу, який ви завантажуєте на YouTube.
 • Назва відео повинно бути коротким, максимально описовим, з ключовим словом на самому початку. А ось опис, навпаки, чим довше, тим краще. Додайте в нього максимум інформації: це може бути детальний огляд того, що побачить глядач в ролику, посилання на ваші ресурси. Не забудьте про ключові слова.
 • Обмежте кількість тегів, не перевантажуйте ними відео, однак обов'язково включите цільові ключові слова і кілька інших пов'язаних з ними термінів.
 • Не робіть відео занадто довгими.
 • Додайте на картинку водяні знаки (назва каналу або адреса інтернет-магазину): це приверне додаткову кількість відвідувачів.
 • Зробіть спливаюче вікно з пропозицією підписатися на ваш канал.
 • використовуйте можливість додати до ролика картки-підказки , Які дають велику інтерактивність.

А у вас є свій канал на YouTube? Будемо раді, якщо ви поділитеся досвідом його створення і використання в коментарях!

Автор статті: Вікторія Чернишова

Будьте в курсі оновлень електронного журналу і новин CS-Cart - підписуйтесь на нас Вконтакте і в Facebook . Ще у нас є канал на YouTube , Де регулярно з'являються корисні відео з маркетингу «1 за 100».

Як створити успішний канал інтернет-магазину на YouTube

4.9 (97.33%) 15 votes

Що може міститися в таких роликах?
А у вас є свій канал на YouTube?
Що може міститися в таких роликах?
А у вас є свій канал на YouTube?
Що може міститися в таких роликах?
А у вас є свій канал на YouTube?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: