Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити власний блог і заробити на ньому. Покрокова інструкція для новачків

 1. Крок 1 - Домен і хостинг
 2. Крок 2 - Вибираємо движок
 3. Крок 3 - Наповнюємо створений блог контентом і проводимо внутрішню оптимізацію
 4. Крок 4 - Розкрутка та монетизація

Сьогодні блоги набирають популярність. Їх створюють багато знаменитостей. І тут немає нічого дивного, тому що інтернет - це прекрасна можливість спілкуватися з великою кількістю людей одночасно, а створити блог, значить, реалізувати цю можливість.

Блоги є у чиновників, популярних артистів, спортсменів. Загалом, майже у всіх. А чи є він у вас?

Якщо немає, і ви не знаєте з чого почати, то нижче я представлю вам покрокову інструкцію по створенню власного щоденника. Дочитавши її до кінця, ви будете уявляти собі, як можна створити собі блог за короткі терміни.

Крок 1 - Домен і хостинг

Домен і хостинг є невід'ємними атрибутами будь-якого блогу. Без них, в принципі, неможливо його функціонування. Для початку нам потрібно вибрати хостинг. Хостинг - це послуга з розміщення ресурсу на веб-сервері, або ж надання послуги розміщення чужого веб-сервера на своїй "майданчику". Найбільшим попитом користується саме хостірованіе сайтів, оскільки розміщення чужого веб-сервера необхідно лише для великих сайтів. Хостинги бувають двох видів - безкоштовні й платні.

Якщо ви не знаєте, де краще створити блог, то для початку раджу створити його на безкоштовному хостингу. За нього ви не будете платити грошей, але просто будете відчувати певні обмеження. Це може бути реклама, яка згодом буде відображатися у вашому мережевому щоденнику. Крім того ви повністю залежите від адміністрації безкоштовного блог сервісу (хостингу), тому що вони можуть в будь-якому момент забанити ваш щоденник і всі праці підуть на смарку.

Так було колись з моїм першим дневнічке, який я створив в ЖЖ (livejournal.com). Але все-таки для новачків, які не знають, де краще створити блог, я порадив би для початку безкоштовний хостинг (блогсервіс). Ви просто потренуєтеся, дізнаєтеся про деякі особливості просування (seo, smo і т.д.), подивіться чи виходить у вас писати пости і чи буде вам подобатися цей процес.

Опишу деякі безкоштовні блог сервіси.

Livejournal.com - прекрасна платформа. В ЖЖ велика аудиторія, тому створювати особистий блог в цьому блогсервісе, на мій погляд, перспективно. Тут присутній великий функціонал: можливість додаватися в друзі, можливість заробляти на розміщенні контекстної реклами Google AdSense і багато інших можливостей. Тільки, як бачите, активна розкрутка блогу в ЖЖ карається баном, тому діяти варто дуже акуратно. Детально почитати про ЖЖ-блоги можна в моєму пості Перспективи створення та розкрутки блогу в ЖЖ.

Блог.ру - власне, з нього я сам колись починав. Наскільки мені відомо, зараз блог.ру закрив всі витікаючі посилання з блогів, розміщених на їх блогсервісе, від індексації пошуковими системами. Це говорить про те, що перспективи для заробітку на різного роду продажу посилань тут немає, тому сервіс можна вибрати виключно для тренування

Ucoz.ru - також підійде починаючому сайтостроітеля. Тут не потрібно встановлювати ні модулі, ні движок. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Немає підтримки PHP і MySQL баз

Narod.ru - безкоштовний хостинг від Яндекса. Напевно, є найпопулярнішим. Всім бажаючим створити блог надається необмежений простір для особистого щоденника. Хостинг не підтримує скрипти і PHP Загалом, безкоштовних блогохостинг існує неймовірно велика кількість. Ви завжди зможете їх знайти, ввівши в пошуковій рядку Яндекса або Google запит «Безкоштовний хостинг». Вам видасть багато результатів.

До речі, популярність подібних сервісів за версією Яндекса можна подивитися за адресою - blogs.yandex.ru. У тому випадку, якщо ви володієте вже деякими знаннями і впевнені в тому, що ні закинути свій блог, то краще створити його відразу на платному хостингу. Перевага полягає в тому, що там не буде настирливої ​​реклами, зате буде велика кількість різноманітних функцій.

Нижче наведу список деяких платних хостингів:

Majordomo.ru - непоганий хостинг. Але платний. На серч (forum.searchengines.ru) досить багато позитивних відгуків про даний хостингу. Сервіс поступово набирає обертів і, думаю, у нього відмінні перспективи. Підтримка працює оперативно, реалізовано безліч функцій. До речі, даний сервіс входить в п'ятірку найбільших в Росії хостинг-провайдерів. Всього у них на даний момент чотири тарифу. Ціна в місяць на сьогоднішній день коливається від 99 до 450 рублів на місяць. Мій блог колись теж тулився на даному хостингу. До речі, для всіх, хто зареєструється на моє рефке, при реєстрації на хостингу буде нараховано бонус Majordomo

Best-Hoster.ru - ще один непоганий платний хостинг. Всього у них 4 тарифу на вибір. Різниця полягає лише в розмірі наданого дискового простору. Правда, бували випадки падіння хостингу.

При створенні блогу необхідно враховувати ще деякі нюанси:

 • Платний хостинг надає можливість приймати необмежену кількість трафіку (це в цілому)

 • Усі платні хостинги підтримують PHP і бази MySQL
 • Використовуючи платний хостинг, ви отримуєте можливість зробити собі піддомен на блозі
 • Багато платні хостинги надають своїм клієнтам готові технічні рішення. Це можуть бути різні скрипти і т.д., що покращують роботу створеного блогу і його функціональність

Знайти платні хостинги можна аналогічно процесу пошуку безкоштовного. Просто введіть в пошуковому рядку Яндекса або Google запит «платний хостинг». Припустимо, вам сподобався який-небудь хостинг. Не поспішайте замовляти у них послугу. Обов'язково перевірте, чи є відгуки про даний сервіс. Зайдіть хоча б на той же серч і в рядку пошуку по форуму наберіть назву цікавить вас хостера. Вам обов'язково видасть якийсь топік, де буде обговорюватися робота даного хостера.

Виняток можуть становити лише хостинг-провайдери, які функціонують не в Росії, а де-небудь в Америці чи Канаді. Такі хостинги теж можна використовувати, тільки знайте, що працювати вони будуть трохи повільніше наших, оскільки потрібно робити поправку на відстань.

Тепер, коли ви остаточно вирішили, де краще створити блог, реєструємося на хостингу. Після цього вам нададуть паролі і дані від панелі до FTP аккаунту. Обов'язково збережіть ці дані. Бажано на змінному носії. В общем-то на цьому вибір хостингу і закінчується.

Домен для особистого щоденника

Тепер, коли у нас вже є хостинг, залишилося вибрати домен. Якщо ви збираєтеся працювати під російську аудиторію, то краще придбати доменне ім'я в зоні .ru. Можна також ще розглянути варіант з зонами .com і .net. Решта під російськомовний сегмент інтернету не рекомендую. Більшість хостинг-провайдерів надають можливість зареєструвати через них домен.

А можна зареєструвати його і у стороннього реєстратора, який спеціалізується лише на наданні послуг з реєстрації доменів. Вибір доменного імені сайту - процедура нескладна. Головне - заздалегідь придумати йому назву.

Сьогодні для реєстрації домену в зоні .ru вам буде потрібно надати реєстратору свої паспортні дані, а також вказати місце проживання. Крім цього новоствореному домену необхідно буде призначити DNS сервера вашого хостингу. Ці дані ви знайдете в панелі управління хостингом.

DNS (Domain Name System) - доменна система імен. Вона призначена для перетворення доменних імен в IP-адреси. А може і навпаки - призначатися для перетворення IP-адрес в доменні імена. DNS призначені для делегування домену. Після того як ви зареєструєте домен і ви припише DNS сервера, вам буде потрібно припаркувати домен до вашого хостингу.

Залежно від хостера назва цієї послуги може незначно відрізнятися, але зазвичай в панелі управління є вкладка «домени», де є опція «припаркувати домен». Тут потрібно у відповідному полі прописати наш зареєстрований домен, і далі чекати. До речі, докладно про домени розписано в статті Буквар "чайника" або як НЕ потрібно реєструвати домени . Все, даний крок закінчений. Тепер наступний етап створення блогу - установка движка WordPress.

Крок 2 - Вибираємо движок

Тепер прийшов час вибирати движок для створеного нами блогу. Як і у випадку з хостингом створити особистий блог можна як на безкоштовному, так і на платному движку (CMS).

Один з популярних движків - DataLife Engine. Це платний движок. Якщо ви не знаєте де краще створити блог, то просто оціните можливості платних движків і зробіть висновки. До даного движку створено багато додаткових модулів, тому на даній CMS можна будувати практично будь-який сайт.

Встановити даний движок не складно. Для цього нам буде потрібно файловий менеджер Total Commander. За FTP заливаємо файли з архіву з нашим двигуном на сервер, а після цього запускаємо файл установки. Зазвичай це робиться шляхом набору в адресному рядку адреси виду _http: // ваш сайт / install.php. Далі від вас нічого не потрібно, крім як слідувати запропонованим інструкціям. Коли встановлювати CMS, то вам потрібно буде створити MySql базу. Це ви зможете зробити через панель управління вашим хостингом.

В принципі, в кожному архіві з движком завжди повинна бути інструкція по установці, тому не помилитеся. Після того, як встановите движок, переходите до налаштувань. Правда, я не буду це розписувати, оскільки це окрема тема для розмови. Вам потрібно буде встановити тему, плагіни і т.д.

Наступний популярний движок - WordPress. Я рекомендую цю CMS всім початківцям. Це, мабуть, кращий движок під блог. WordPress - це безкоштовний блогових движок. Завантажити дистрибутив ви зможете на сайті mywordpress.ru, або російськомовну і модифіковану версію у Лекактуса (lecactus.ru). Установка движка зводиться до того, що нам потрібно залити файли по FTP на сервер, заповнити дані MySql бази в файл «wp-config-sample, і після цього запустити інсталяцію.

Це робиться також шляхом набору в адресному рядку браузера адреси _http: // ваш сайт / install.php. Загалом, в архіві з движком обов'язково повинна бути інструкція по установці, тому розберетеся. Движок інтуїтивно зрозумілий. Я сам починав колись з нього, коли взагалі нічого не знав, але поступово медом тику розібрався.

І останній популярний движок, який використовують веб-майстри - Joomla. Важить цей движок трохи менше, ніж WordPress. Встановлюється дана CMS на зразок DataLife Engine. Що щодо функціоналу, то Joomla аж ніяк їм не блищить, але, незважаючи на це, подобається багатьом веб-майстрам. На цьому другий крок створення свого блогу закінчується.

Крок 3 - Наповнюємо створений блог контентом і проводимо внутрішню оптимізацію

Перші два кроки дуже важливі. Але це зовсім не означає, що вони є основними моментами. Створити особистий блог - це одне. І зовсім інше - просунути його. Одна з найважливіших складових просування - наповнення унікальним контентом. Контентом називається весь матеріал сайту - картинки, тексти, відео і т.д.

Дуже важливо при цьому дотримуватися унікальність контенту. Тобто, весь матеріал, викладаємо вами на блог, не повинен мати точних копій на інших сайтах. Матеріал можна отримувати шляхом рерайта або копірайту. Про те, що це таке я писав в статті Керівництво для початківців заробляти на копірайтингу або як заробити на Textsale .

Рерайченний текст - це, звичайно, теж добре, тому, що він унікальний. Але таким контентом наповнюють, в основному, ті мережеві щоденники, які призначаються в першу чергу для заробітку. Якщо ж ви хочете створити якісний авторський проект, то, звичайно, краще буде писати тексти, які раніше ніде не публікувалися. Саме унікальність інформації притягує людей. Важливо зрозуміти просто той факт, що якщо текст унікальний для пошукових систем, то це ще не означає, що він унікальний для людей. Якщо ідея не нова, то більшої популярності ваш блог навряд чи завоює.

Раніше я в якості експерименту створив один з перших своїх щоденників на блогсервісе блог.ру, і тоді через незнання просто брав і копіював матеріали з інших сайтів. Тому зовсім не дивно, що через деякий час мій блог потрапив в бан Яндекса і Google. Звідси висновок: красти контент не потрібно, це загрожує баном в пошукових системах або зниженням позицій у видачі.

Тепер щодо внутрішньої оптимізації. Створити особистий блог не складно, але після цього ви просто зобов'язані вникати в основи пошукового просування і оптимізації.

Нижче я дам кілька порад по внутрішній оптимізації:

 • Перше, що потрібно зробити - це підібрати ключові слова, під які ви будете просувати ваш ресурс
 • Після того, як визначитеся з запитами, потрібно вибрати найбільш релевантні сторінки під кожен запит

 • Не варто оптимізувати одну сторінку відразу під багато запитів. досить 1-3

 • Ключові слова потрібно прописати в назві сторінки і в її описі
 • Головне - не переборщити з кількістю ключових слів у тексті. Якщо ви зробите текст, щільно напханий ключовими словами таким чином, що загубиться читабельність тексту, то пошукові системи швидко визначать це і сторінка потрапить під фільтр «Ти спамний»

 • Ключові слова можна виділяти тегами <strong> і <b>
 • У тегах alt у картинок також потрібно прописувати ключові слова
 • В кінці кожної статті вказуйте список схожих статей. Це підвищить зв'язаність матеріалу тексту, а також збільшить кількість переглядів сторінок

 • Всі зовнішні посилання, крім, звичайно, тих, які у вас куплять, бажано закривати в теги noindex і rel = 'nofollow'.

 • Найбільш популярні статті бажано вказати на видному місці в сайдбарі
 • Навігація по сайту повинна бути простою і зручною. Всі сторінки блогу повинні бути доступні в 2-3 кліка від головної сторінки

 • Кожну статтю бажано забезпечити іконками соціальних мереж, щоб відвідувачі могли додати ті матеріали, які їм сподобаються в соціальні закладки або інші соціальні сервіси

 • Обов'язково зробіть окрему сторінку з вашими контактними даними

Крок 4 - Розкрутка та монетизація

Якщо ви вважаєте, що вже прекрасно знаєте як створити блог, то ви помиляєтеся. Припустимо, ви створили його, наповнили контентом, провели внутрішню оптимізацію. Але що далі? Ви думаєте, що до вас відразу повалять відвідувачі? Зовсім немає. Розкрутка - це, мабуть, найскладніший процес у всій цій справі.

Способів розкрутки існує багато, але я приведу лише ті, які вам знадобляться саме на початковому етапі:

1. Для початку додайте ваш блог в пошукові системи:

2. Для того щоб нові сторінки швидше проіндексувалися пошуковими системами, проганяйте кожен новий пост в соціальних закладках.

3. Один з найбільш популярних на сьогоднішній день способів просування сайтів - просування статтями. Це досить дорогий і трудомісткий спосіб. Одна з найпопулярніших на сьогоднішній день бірж статей - Miralinks.ru. Якщо володієте певним капіталом і готові вкласти гроші в розвиток свого сайту, то рекомендую дану біржу

4. Просувати новостворений блог можна за допомогою таких сервісів як Блогун.ру, GoGetLinks , Sape і т.п. Способів розкрутки набагато більше, але на початковому етапі цього цілком вистачить. Після того, як ваш сайт переступив планку в 300 відвідувачів на добу і показники ТИЦ> 20 і PR> 1 можна приступати до його монетизації. Детально про продаж посилань за допомогою блогу через спеціалізовані сервіси читайте в статті Як заробити на продажу посилань через спеціалізовані сервіси . Ось ми і підібралися до фінішу.

Тепер ми знаємо, як створити власний блог, де краще його створювати, і володіємо первинними навичками seo-оптимізації. Якщо цих знань недостатньо, то раджу зазирнути до статті Книги по seo: всі ми починали з нуля! Там я розповів про літературу, яка є по seo.

Оцініть статтю за 5-бальною шкалою:


Сподобалася запис? Підпишіться на оновлення поштою:

Facebook

А чи є він у вас?
Але що далі?
Ви думаєте, що до вас відразу повалять відвідувачі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: