Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створювати класні заголовки

 1. Ось знову і прийшло цей час - ви намагалися придумати класну тему для блогу, потрапили в творчий тупик...
 2. 2. Вибирайте вічнозелені теми для своїх блогів
 3. 3. Завжди створюйте відмінні заголовки
 4. 4. Використовуйте "спускові" слова, щоб привернути увагу
 5. 5. Зберігайте ідеї на майбутнє
 6. 6. Черпайте натхнення з інших блогів
 7. 7. Під час мозкового штурму створюйте дошку ідей
 8. 8. Запитайте свою аудиторію, про що вони хочуть читати
 9. 9. Використовуйте Google Alerts для пошуку джерела ідей
 10. 10. Перегляньте свій блог, щоб знайти те, чого йому не вистачає
 11. 11. Зробіть витяги з минулих постів блогу
 12. 12. Використовуйте Quora для пошуку ідей для тих і джерел інформації
 13. 13. Напишіть новинну статтю
 14. 14. Повторно використовуйте свій контент, щоб створити новий
 15. 15. Читайте інфографіку під час мозкового штурму і діліться їй
 16. 16. Напишіть про те, про що хочете дізнатися більше
 17. 17. Глибше досліджуйте свою область, щоб знайти найкращі теми
 18. До скорого

Ось знову і прийшло цей час - ви намагалися придумати класну тему для блогу, потрапили в творчий тупик і не знаєте, як з нього вибратися.

У будь-якому випадку, Ви дійсно МОЖУТЬ придумати класні теми, які неодмінно задовольнять смаки кожного з Ваших читачів, і у мене є кілька порад, які Вам в цьому допоможуть. Давайте поглянемо на 17 способів, за допомогою яких Ви можете легко придумати кілька дивовижних тим для блогу для Вашого бізнесу і читачів!

1. Використовуйте генератор тим для блогу Hubspot

Ви вже знаєте, про якій області Ви хочете написати, і напевно у Вас вже є кілька ключових слів напоготові. Проте, створити чіпляє заголовок і тему може бути не так легко. HubSpot розуміє це, за це ми їх і любимо! На ділі вони створили відмінний генератор тим, в якому Ви можете ввести будь-які іменники в поле пошуку і отримати згенеровані на їх основі заголовки і ідеї тим, які повинні Вас надихнути. Може, Ви і не використовуєте те, що він видасть, але це безперечно запустить Ваш творчий процес. Важливо пам'ятати, що це комп'ютер генерує ідеї, так що використовуйте їх на свій розсуд і вирішуйте, чи підходять Вам ці теми і заголовки.

2. Вибирайте вічнозелені теми для своїх блогів

Ви також можете прийти до дивним ідеям для блогу, використовуючи вічнозелені теми. "Вічнозелена" тема залишатиметься актуальною протягом тривалого періоду, на відміну від модних тем, які цікаві лише поки не пройде мода. Ви можете знайти деякі вічнозелені теми, що відносяться до вашого бізнесу, вивчаючи свою аудиторію, запитуючи, про що вони хочуть прочитати, і шукаючи ідеї в Google. Наприклад, якщо ви пишете в блозі про здоров'я ніг, то пишіть про такі речі, наприклад, як лікувати підошовний фасциит або доглядати за ногами при діабеті. Це відмінний приклад теми, яка буде залишатися популярною ще довгий час після загасання тенденції, тому що людям завжди потрібно буде дізнаватися нові способи турботи про своїх ногах. Ви помітите, що вічнозелені теми вигідні не тільки тим, що вони будуть отримувати більше переглядів і репоста, а й тим, що по частинах їх можна буде знову використовувати протягом усього року.

3. Завжди створюйте відмінні заголовки

Створюючи хороші пости в блозі, не забувайте придумувати до них класні заголовки. Саме заголовки змушують людей переходити за посиланням або ж пропускати весь пост. Створіть щось, що задає читачеві питання, в той же час, підказуючи відповідь. Краще тримайтеся подалі від заголовків, які лунають як мишачі приманки звучання і придумайте щось, що не звучить занадто продають, але в той же час пропонує читачеві якусь цінність. Ви можете навіть помітити, що, створюючи потужні заголовки, Ви також можете придумати ще кілька тем!

4. Використовуйте "спускові" слова, щоб привернути увагу

Поряд зі створенням потужного заголовка використовуйте "спускові" слова. Це те, що може переконати кого-то перейти по посиланню, замість того, щоб пройти далі. Кілька прикладів "спускових" слів: «дивовижний», «секретна інформація», «кращі поради», «чудовий», «вражаючий», «ідеальний», і так далі. Я знову скористаюся прикладом з доглядом за ногами. Якщо Ви пишете про те, як лікувати стопи, Вам не потрібно, щоб заголовок звучав мляво і нудно. Замість цього, Ви можете написати заголовок, який заявляє: «Дивовижні способи підтримки ваших стоп разюче здоровими» або щось подібне.

5. Зберігайте ідеї на майбутнє

Може це і не спосіб придумати нові теми блогу, але було у мене кілька випадків, коли я придумував пару тим, тільки щоб забути їх. Коли Ви почнете мозковий штурм, Ви побачите, що легко можна придумати безліч ідей на одну тему. Потрібно записати і зберегти кожну ідею, щоб згадати про неї в майбутньому. Ви можете використовувати щось на зразок Evernote, Dropbox, або Google Docs для того, щоб створити файл для ідей. Це значно допоможе в майбутньому, коли Ви почнете битися об непереборну стіну ідейного тупика.

6. Черпайте натхнення з інших блогів

Не потрібно красти чужу інформацію і копіювати заголовки, але читання чужих блогів відмінно надихає на те, щоб придумати свою прекрасну ідею для поста в блозі. Ви можете поглянути на те, про що пишуть конкуренти, і підписатися на лідируючі у Вашій галузі блоги, щоб отримувати повідомлення про нові постах. Це допоможе вам генерувати чудові ідеї для Вашого власного контенту, і може навіть допомогти з Вашим постами в соціальних мережах! Знову ж таки, тільки надихайтеся іншими; ніколи не копіюйте і не крадіть плоди їхньої праці.

7. Під час мозкового штурму створюйте дошку ідей

Деяким непросто починати мозковий штурм, дивлячись на екран монітора. Однак якщо Ви зробите дошку ідей, мозковий штурм здасться набагато простіше, особливо якщо ви працюєте над цим з декількома людьми. Знайдіть 1-2 чоловік, щоб з ними придумати кілька потужних тем. Поки Ви можете зупинитися, інші можуть бути в змозі придумати пару хороших ідей, про які Ви не замислювалися. Не проводьте мозковий штурм поодинці! Візьміть з собою приятеля або навіть двох, і використовуйте дошку ідей, щоб весь час тримати все в порядку і на виду.

8. Запитайте свою аудиторію, про що вони хочуть читати

Можливо, це і не очевидно, але ваша аудиторія - один з найбільших ресурсів для отримання ідей для постів. Ви можете запитати Ваших читачів, що вони хочуть побачити, чи навіть запропонувати їм поставити запитання, щоб зробити пост у форматі "питання-відповідь". Це за досить короткий час відкриє Вам колосальний джерело тем. Крім того, Ви будете писати на теми, які мають відношення до Вашої клієнтської базі, що ідеально! Використовуйте соціальні мережі, щоб запитати людей, про що вони хочуть прочитати, і запропонуйте їм задати питання або залишити коментарі. Якщо у Вас зараз немає великого взаємодії в соціальних мережах, Ви завжди можете відправити опитування по електронній пошті і додати розділ коментарів на Вашому сайті, щоб люди задавали питання або вносили пропозиції.

9. Використовуйте Google Alerts для пошуку джерела ідей

У Google достатню кількість корисних інструментів для Вашого блогу і сайту, і один з них - Google Alerts. Ви можете налаштувати оповіщення для певної теми, і Google буде щодня або щотижня надсилати Вам мейли з новою інформацією. Він буде висилати Вам статті, які можуть надихнути Вас на створення постів на теми, актуальні для Вашої аудиторії.

10. Перегляньте свій блог, щоб знайти те, чого йому не вистачає

Приділіть час не тільки пошуку нових тем і джерел, а й тому, щоб переглянути свій блог. Знайдіть прогалини в Ваших темах і подивіться, чого Ви приділяєте занадто багато уваги. Витратьте деякий час на те, щоб написати список всього, що Ви вже розглянули і вкажіть, скільки разів Ви висвітлювали це. Це покаже Вам, які теми вже не потрібно говорити, а про які можна написати ще. Крім того, буде легше побачити, що ви упустили, якщо Ви створите цей список. Спробуйте це, щоб побачити, чого Вам не вистачає!

11. Зробіть витяги з минулих постів блогу

Відмінний спосіб створення нової теми - зробити витяги з Ваших минулих найбільш популярних записів. Це дасть вам можливість показати людям інші свої пости, які вони, можливо, пропустили, і в той же час дасть вам можливість отримати нову тему дня. Ви можете зробити стільки витягів, скільки хочете, але більшість людей роблять це раз або два на рік, в кінці року, що минає або на початку нового. Це також і відмінний спосіб відсвяткувати свої успіхи!

12. Використовуйте Quora для пошуку ідей для тих і джерел інформації

Quora - відмінне джерело контенту, який допоможе вам провести дослідження за Вашими ключовими словами для сайту і блогу. Це дасть вам шанс знайти джерело інформації і натхнення для Ваших постів. Це безкоштовний сервіс, і все що Вам потрібно зробити, це зареєструватися і почати ставити свої питання. Ви можете розмістити там начерк ідей тим, щоб подивитися на відгуки, але все ж використання бажаних ключових слів - кращий спосіб знайти широкий вибір джерел інформації. Зайдіть і переконайтеся, наскільки Quora може допомогти Вам з формуванням разючих тим для блогу.

13. Напишіть новинну статтю

Багато приголомшливих постів можна створити, описуючи новини поточних подій. Цей контент може бути про новини Вашої індустрії або про те, як різні популярні новини можуть вплинути на Ваших клієнтів. Але новини не повинні бути гнітючими і складними! Просто переконайтеся, що на початку поста Ви завжди констатуєте факти, завжди досліджуєте свою тему і використовуєте цитати. Це допоможе переконати людей в тому, що Ви знаєте, про що говорите, що Ви надійне джерело інформації. Знову ж таки, пам'ятайте, що Ви завжди повинні проводити дослідження. Якщо Ви знайшли цікаву новину, знайдіть, принаймні, п'ять надійних ресурсів, які гарантують вірність отриманих Вами фактів.

14. Повторно використовуйте свій контент, щоб створити новий

Повторне використання контенту є ще одним неймовірним способом формування нових тем для Вашого блогу. Багато контент-маркетологи пропонують повторне використання контенту для копірайтингу, тому що це допомагає далі заглибитися в тему. Це також дає Вашої клієнтської базі більш детальну інформацію по конкретній темі. Ви можете повторно використовувати контент, переписавши один блог, і розмістивши нові рерайт на різних сайтах, таких як LinkedIn. Ви також можете повторно використовувати свій контент для створення серії відео на YouTube, подкастів, інфографіки та інших форматів, які будуть працювати на Ваш блог і читачів.

15. Читайте інфографіку під час мозкового штурму і діліться їй

Починаючи мозковий штурм, Ви можете виявити, що пошук інфографіки за межами Вашої області може запустити Ваш розумовий процес. Знайденої цікавою інфографікою Ви можете поділитися зі своїми партнерами по мозкового штурму. Ви навіть можете створити свою власну інфографіку на основі від минулих записів, це може допомогти придумати нові класні теми.

16. Напишіть про те, про що хочете дізнатися більше

У всіх нас є щось, про що ми хотіли б знати більше. Написання поста в блозі на таку тему створює відмінну можливість для того, щоб вивчити це самому, в той же час навчивши і клієнтську базу. Це дає Вам можливість зануритися в різні дослідження і дізнатися більше про цікавлять Вас темах. Якщо це Вам цікаво, то це великий знак того, що це зацікавить і Ваших клієнтів. Подумайте про питання, які у Вас є в певній темі, і почніть дослідження. Ви зможете придумати більше питань і відповідей, які дозволять вам написати свій пост і поспілкуватися зі своєю аудиторією, отримуючи при цьому відповіді на свої питання.

17. Глибше досліджуйте свою область, щоб знайти найкращі теми

Кращим способом придумувати, потужні теми, залишаючись при цьому на вершині в своїй області, є постійні дослідження всередині своєї ніші. У більшості областей відбуваються постійні зміни, що дає вам шанс залишитися на зв'язку і тримати Ваших клієнтів в курсі. Зверніться до сайтів, пов'язаних з Вашою улюбленою галуззю, до Вашим конкурентам, або просто погуглити, щоб провести дослідження. Хіба це не здорово, вбивати двох зайців відразу?

До скорого

Створення теми для блогу це не так складно, як нам завжди здається. Ви можете легко придумати кілька тем, якими можна користуватися протягом цілого року, просто дотримуючись вищеописаним радам. Знову ж, не забудьте зберегти файл з усіма темами, які придумаєте, щоб точно завжди пам'ятати про них і мати до них доступ.

Image Source: flickr.com .

http://callbackhunter.com - реєструйтесь і тестируйте наш сервіс безкоштовно!

Хіба це не здорово, вбивати двох зайців відразу?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: