Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як Twitter впливає на просування сайтів

 1. Чим гарний Twitter?
 2. Як стати майстром наскрізний аналітики?
 3. Користь Twitter в цифрах і фактах
 4. Основні принципи просування за допомогою Twitter
 5. висновок

Соціальні мережі настільки міцно увійшли в наше життя, що сьогодні є засобом не тільки особистого, але і ділового спілкування. Кожна компанія, проект, знаменита особистість мають власні акаунти, що є невід'ємною частиною їх самопрезентації, спілкування з клієнтами і партнерами. Як для людей, так і для веб-ресурсів кількість посилань і репоста в особистих профайлах, твіти, блогах - показник популярності. Пошукові системи моментально індексують посилання з Facebook, VK, Twitter та інших проектів, таким чином, просування сайту за допомогою соціальних мереж дозволяє істотно підвищити його позицію в пошуковій видачі.

Сьогодні ми поговоримо про особливості роботи з Twitter - як і для будь сайтів краще використовувати цей ресурс, і що можна отримати в результаті.

Чим гарний Twitter?

Серед численних соціальних мереж Twitter займає окреме місце в просуванні завдяки ряду особливостей. Головна його відмінність - це моментальна індексація посилань в твіти, забезпечена спеціальними бистророботамі Яндекса і Google. Така властивість особливо актуально для:

Як стати майстром наскрізний аналітики?

Наскрізна аналітика - головна магія інтернет-маркетингу і найпотужніший інструмент розвитку продажів без зростання бюджету. Впровадивши її, ви відразу зрозумієте, де клієнти губляться і що в вашому маркетингу треба поліпшити.
Хочете освоїти цю магію? Ось навчальний курс де детально пояснюють, як все працює, як впроваджувати і як використовувати на практиці.
Поспішайте дізнатися подробиці , Реєстрація скоро закриється!

Реклама

 • новинних сайтів;
 • висвітлення заходів, поточних подій культурного, соціального і політичного характеру;
 • тематичних ресурсів.

Для перерахованих сайтів важливо просування інформації за принципом «тут і зараз», і час грає вирішальну роль. Такі повідомлення не матимуть цінності через кілька днів або тижнів, а адже саме стільки часу може знадобитися для стандартної індексації сторінки пошуковими системами.

Короткий уявлення інформації - теж плюс в просуванні. За умови цікавого і зрозумілого змісту твіти набагато більше користувачів звернуть на нього увагу і, ймовірно, зроблять ретвіт. Багато хто використовує Twitter як основне джерело інформації, відзначаючи, що лаконічність твітів дозволяє вибирати цікаві для новини, статті та повідомлення з більшої кількості інформації, не витрачаючи на це багато часу. Ретвіти в «живих» акаунтах найбільш цінні, адже їх відразу бачить і безліч інших користувачів, і пошукові системи.

Користь Twitter в цифрах і фактах

Незважаючи на те, що SEO-фахівці всерйоз зацікавилися Twitter відносно недавно, вже перші дослідження на тему впливу цього сервісу на позицію просувається ресурсу в результатах видачі пошукових систем вражають. так було встановлено , Ефект стає помітним в Google вже з перших п'ятдесяти посилань, а коли кількість твітів і ретвітів з посиланням на сайт досягає 7500, він практично завжди потрапляє в ТОП-5 або хоча б в ТОП-10 Google. Природно, при ранжируванні враховується і безліч інших факторів, однак з упевненістю можна сказати, що цей сервіс істотно покращує контрольний профіль інтернет-ресурсу.

Основні принципи просування за допомогою Twitter

Як і будь-який сервіс, Twitter має свої особливості роботи, які необхідно враховувати при просуванні сайтів. Перший і, ймовірно, найважливіший крок - це вибір аккаунта для розміщення посилань. Пошукові роботи звертають увагу на такі фактори:

 • заповненість профілю;
 • періодичність появи постів;
 • кількість ретвітів іншими користувачами;
 • кількість передплатників.

В результаті досліджень консалтингової компанії Stone Temple Consulting було встановлено, що майже 100% посилань з новинних акаунтів на Twitter з кількістю передплатників 10 тис. і більше індексуються Google. Середній час індексації - 20-25 хвилин, в рідкісних випадках - всього 2-3 хвилини.

Справжні акаунти приносять більше користі і цінуються набагато вище штучних по ряду причин:

 • вибираючи готовий профіль, не доведеться витрачати час на набір передплатників;
 • такі профілі значно рідше потрапляють в бан;
 • набагато більше природних людських ретвітів.

При цьому якщо кількість ретвітів і передплатників - чим більше, тим краще, то велика кількість постів може видати прямо протилежний результат. Надмірна активність, особливо при невеликій кількості передплатників, може не тільки насторожити пошукових роботів, але і привести до бану. Twitter досить жорстко бореться з штучними накрутками і профілями, і іноді навіть «живі» акаунти ризикують втратити доступ до свого профайлу, причому назавжди.

Варто зазначити, що користь Twitter для просування сайтів полягає не тільки в швидкої індексації та поліпшенні посилального профілю, а й у залученні цільового трафіку і поліпшення поведінкових факторів. В цьому напрямку добре спрацьовують:

 • розміщення кнопки Twitter на сторінках сайту (спрощує для користувача можливість поділитися цікавою інформацією);
 • публікація твітів з посиланнями на акції, розпродажі, корисні для клієнтів новини (підвищує кількість прямих переходів);
 • «Живе» спілкування в Twitter (швидке реагування на коментарі, коментування інших твітів формує загальне уявлення про компанію, привертає увагу потенційних клієнтів).

Комплексна робота з соціальними мережами може збільшити відвідуваність ресурсу до 15-17% (в тому числі і в 2-3 рази реферальний трафік з самих соц. Мереж). Однак не варто забувати, що розподіл посилань повинно бути рівномірним на різних ресурсах, так як перевага в одного соц. мережі (неважливо, Twitter або в будь-який інший) розцінюється пошуковими системами як неприродний, і є негативним фактором при ранжируванні.

висновок

У просуванні сайтів Twitter - відмінний інструмент, за допомогою якого можна поліпшити поведінковий фактор і підняти їх позиції в результатах видачі пошукових систем. У сукупності з іншими методами розкрутки, цей сервіс дозволяє створити вагомий для пошукових систем контрольний профіль з швидкою реакцією і довгограючим результатом, однак поспіх або неприродні дії з посиланнями можуть бути розцінені пошуковими роботами негативно.

Чим гарний Twitter?
Як стати майстром наскрізний аналітики?
Чим гарний Twitter?
Хочете освоїти цю магію?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: