Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вести блог і сторінки в соцмережах, щоб вони приносили прибуток?

 1. Кому буде корисною ця стаття новачкам, які починають просування в інтернеті; тим, хто хоче розкрутити...
 2. Помилка 1. Знеособленість
 3. Помилка 2. Відсутність зворотного зв'язку
 4. Помилка 3. Відсутність просування
 5. Помилка 4. Ліди - навіщо вони мені?
 6. Помилка 5. Забувати про старому хайп
 7. Помилка 6. Не вловлювати формат блогу
 8. Основні помилки просування в соціальних мережах
 9. Помилка 1. Розмежовувати приватне і публічне
 10. Помилка 2. Фігаро тут, Фігаро там ...
 11. Помилка 3. Самовпевненість
 12. Помилка 4. Немає контент-плану
 13. Помилка 5. Недотримання правил
 14. Помилка 6. Довго не відповідати на повідомлення
 15. Помилка 7. Пускати коментарі на самоплив

Кому буде корисною ця стаття
 • новачкам, які починають просування в інтернеті;
 • тим, хто хоче розкрутити блог або паблік в соцмережах;
 • тим, хто хоче більше читачів і передплатників;
 • тим, хто продає товари і послуги через блог або соцмережі;
 • тим, хто вже почав просування, але щось іде не так.

Основні помилки блогерів

У першій частині статті поговоримо про те, які промахи найчастіше роблять блогери. Це може бути особистий блог на платформі "Живого Журналу", корпоративний або тематичний блог або сайт. Основна відмінність контенту блогу від контенту в соцмережах - статті там більш докладні і розгорнені, є постійні рубрики, допустимо велика кількість фото. Отже, читаємо, як чинити НЕ потрібно, і робимо висновки.

Помилка 1. Знеособленість

З блогами в ЖЖ все просто: у кожного є господар, його контакти прописані в профілі. Хочеш не хочеш, а блог буде асоціюватися з ім'ям і прізвищем його творця. Корпоративні блоги частіше допускають цю помилку: публікують статті або без підпису автора, або не акцентуючи на цьому увагу. Візьміть блоги "Текстерра" або видавництва "Манн, Іванов і Фербер" : Кожна стаття підписана, читач може клікнути на ім'я автора і ознайомитися з іншими його творіннями. Кожен автор пізнаваний, багато передплатники чекають саме його матеріалів. Та й в коментарях простіше звертатися до автора, коли знаєш хоча б, як його звуть.

Та й в коментарях простіше звертатися до автора, коли знаєш хоча б, як його звуть

Помилка 1. Знеособленість

Ще краще, коли особистість автора не обмежується просто ім'ям і прізвищем, а простежується в кожній його статті. Це вийде само собою, якщо автору є що сказати або він володіє неповторним стилем написання. Залучайте таких авторів або, якщо пишете самі, шукайте родзинку, яка виділить вас з тисяч інших.

Помилка 2. Відсутність зворотного зв'язку

У першому пункті ми згадали для коментарі - вони повинні бути включені в будь-якому блозі, абсолютно під кожним записом. Коментарі - це єдиний спосіб зв'язатися з автором поста, похвалити його, висловити свою фі або продовжити думку. Пам'ятайте, що блог - це досить консервативний формат контенту. Тут люблять і хочуть душевно спілкуватися, зі смаком обговорювати статті і просто базікати за життя - так дайте передплатникам цю можливість!

Помилка 3. Відсутність просування

Навіть якщо ви пишете авторські статті на унікальну тематику, володієте золотим пером і красномовством, самі собою ваші статті в топ не вийдуть. А значить, їх ніхто не прочитає, як би добре ви не писали. Продвигайте своє дітище: додайте популярні частотні запити подивитися їх можна по Яндекс.Вордстат , Рекламуйте блог в соцмережах і на особистій сторінці і в паблік, домовтеся про взаімопіаре з іншими блогерами, запропонуйте читачам оформити емейл-розсилку і шліть їм кращі статті, купіть рекламу або промо, в кінці кінців. Пам'ятайте, що під лежачий камінь вода не тече, і рано чи пізно ви зберете лояльну і активну читацьку аудиторію.

Пам'ятайте, що під лежачий камінь вода не тече, і рано чи пізно ви зберете лояльну і активну читацьку аудиторію

Помилка 3. Відсутність просування

Помилка 4. Ліди - навіщо вони мені?

Якщо ви хочете просувати свій продукт, себе як автора і отримувати з блогу профіт, не забувайте збирати Ліди - контакти передплатників. Найпростіший спосіб - запропонуйте залишити електронну пошту, щоб ви змогли надсилати їм кращі статті.

Найпростіший спосіб - запропонуйте залишити електронну пошту, щоб ви змогли надсилати їм кращі статті

Помилка 4. Ліди - навіщо вони мені?

Читачам зручно - не треба робити ніяких закладок, цікаві матеріали прибудуть до них прямо з доставкою додому. Та й ви як автор отримуєте відразу кілька булочок:

 • створюєте базу контактів людей, які вже зацікавлені в статтях і лояльні до вас;
 • збільшується шанс, що ваші статті прочитають;
 • цим людям можна запропонувати не тільки статті, але і ваші товари і послуги;
 • до них можна звертатися з будь-якого інфоприводи;
 • нарешті, вони можуть стати вашими клієнтами: купити ваші товари, замовити у вас текст, розмістити в вашому блозі рекламу.

Звичайно, певний відсоток рано чи пізно відпише від розсилки, але інші залишаться з вами. Бережіть їх як зіницю ока - це ваші потенційні клієнти.

Помилка 5. Забувати про старому хайп

Припустимо, ви написали пару пострілів статей. Вони вийшли в топ пошукача, їх активно читали і коментували. Ви пораділи і ... забули, почали створювати новий контент. Але ж нове - це добре забуте старе. І якщо один раз вийшло хайпануть на якій-небудь темі, чому б не зробити це ще раз?

Ні, ми не закликаємо писати про одне й те ж. Інформацію можна і потрібно оновлювати: наприклад, вдалу статтю доповнити коментарем експерта, свіжої новиною по темі, посиланнями на сервіси, про які ви не знали раніше, інформацією від передплатників, якої вони поділилися в коментарях, і т.д. Оновлена ​​інформація сподобається і читачам, і пошуковикам - релевантність оновленої сторінки підвищується.

Можна не доповнювати стару статтю, а написати нову, але на ту ж тему, яка колись стала популярність. Читачам сподобалися п'ять небанальних способів підняти конверсію? Напишіть про це знову: придумайте нові способи, запросіть іншого експерта, приведіть свіжі приклади, запишіть відеоролик, проведіть вебінар. Ми в envybox.io/blog так і делаепм: якщо тема популярна, чому б не піднімати її знову і знову?

Читайте також:

Помилка 6. Не вловлювати формат блогу

Блог має на увазі об'ємні, максимально докладні авторські статті. Багато блогерів лінуються видавати епічні матеріали, обмежуються Фоточка і тисячею знаків без пробілів. Або все ж народжують великі пости .. але один-два рази на місяць, в той час як публіка кожен день чекає нового контенту. Або при складанні матеріалу пробігаються по верхах, публікуючи задрібні статті за принципом і так зійде. Не треба так! Або дотримуйтеся формату блогу, або переміщайтеся в соцмережі - ось там стислість і поверховість будуть доречні.

Основні помилки просування в соціальних мережах

Дарма думати, що в соціальних мережах все просто. Два притупування, три плескання, фотка і короткий текст - і ви на коні. Як би не так! Тут теж є свої правила, і якщо їх не дотримуватися - ваше співтовариство або особиста сторінка так і будуть бовтатися в аутсайдерах.

Ми вже писали про основні помилки в соцмережах . Згадаймо помилку №5, про яку написано вище, і доповнимо вдалу статтю новими порадами.

Помилка 1. Розмежовувати приватне і публічне

Багато для солідності заводять в соцмережах дві сторінки: на одній ви серйозний підприємець, який постить мотивуючі цитати і продає товари або послуги. А на іншій - звичайний раздолбай, який зависає з друзями в клубах і може послати матом в коментарях. Але хто сказав, що успішний підприємець - обов'язково нудний вилощений розумник, з яким можна поговорити лише про біткоіни, прибуток і маржу? Чому він не може бути звичайним живою людиною?

Перевірено: особливою популярністю користуються паблік, де не приховані контакти творців, де вони активно відповідають і в коментарях і проявляють власне Я. Якщо у групи і є душа - це її творець або адміністратор. Саме з ним асоціюються всі пости, опубліковані в співтоваристві, а також продукти, які в цьому співтоваристві продаються.

Помилка 1. Розмежовувати приватне і публічне

Звичайно, не треба доводити до крайнощів: особисте життя теж повинна бути дозованою. Якщо власник групи опускається до публічних розбірок чи сумно трясе сімейним брудною білизною - такий контент зацікавить хіба ччто тролів і любителів скандалів. Адекватні передплатники знизують плечима і одпишуть.

Помилка 2. Фігаро тут, Фігаро там ...

Дуже часто початківці адміни і контентщіков прагнуть заполонити собою все мережі. Один і той же контент з'являється під "ВКонтакте", "Фейсбуці", "Ютьюб", "Інстаграме", "Телеграма" і ... що там ще?

Якщо ви пишете для кожної соцмережі свій контент (в "Інстаграме" і ВК віддаєте перевагу картинкам, мемам, в "Фейсбуці" публікуєте більш серйозні речі, в "телеграм" даєте те, що не увійшло ні туди, ні туди) - це нормально. Єдиний ризик в цій ситуації - здатися занадто нав'язливим. А якщо просто ставите кнопочку "експортувати в інші соцмережі" і тупо копіюєте один і той же пост - ризикуєте отримати десятки відписок. Майже всі зараз сидять там же, де і ви, - відповідно, бачать той же самий пост з кожного праски. Це викликає негатив і роздратування - воно вам треба?

Помилка 3. Самовпевненість

Інтернет рясніє кейсами, як можна розкрутитися в соцмережах, якщо у вас нульовий або мінімальний рекламний бюджет. Так, можна, якщо у вас цікава тематика або обмежена аудиторія - наприклад, маленьке містечко, який ви підгортати. А якщо ви створили паблік "Цікаві гифки" або "Смішні приколи" - що тоді, як конкурувати з тисячами інших, більш розкручених і успішних?

В цьому випадку допоможе таргетована реклама - не пошкодуйте грошей, вкладетеся, цим ви привернете нових передплатників - а в майбутньому, можливо, ваших клієнтів або рекламодавців.

Помилка 3. Самовпевненість

Помилка 4. Немає контент-плану

Навіть якщо у вас невелика спільнота, яка створена, щоб просувати ваші послуги або заробляти на рекламі - контент повинен публікуватися постійно, в ідеалі - хоча б 2-3 рази на день. Занадто багато не треба - набриднуть, але кілька разів на день будьте ласкаві шукати інформаційні приводи. Щоб не заплутатися в публікаціях, складіть найпростіший контент план: вранці - побажання доброго дня і мотивуюча картинка, вдень - пару постів по темі, ввечері - смішна гифка або відео по темі, ближче до ночі - чат-болталка серед передплатників. Заведіть табличку в "Гугл-документах" або Eksel і записуйте туди теми та ідеї, які прийдуть в голову. Не забувайте ставити плюсики, коли ідея переродиться в пост і з'явиться на стіні вашої спільноти.

Помилка 5. Недотримання правил

Банально, але факт: багато користувачів не читають правила спільнот і всієї соцмережі в цілому. Хоч то зроби їх в закреп, хоч КАПСЛОКУ напиши - марно. Між тим, щоб не нарватися на бан, треба знати хоча б базові правила. У кожній соцмережі вони свої: не полінуйтеся і вивчіть їх як слід. Наприклад, у "ВКонтакте" не так просто змінити назву, ім'я та прізвище, в "Інстаграме" строго заборонені матеріали 18+. У Фейсбуці трепетно ​​ставляться до умов конкурсів та акцій, а також збору особистих даних користувачів. Якщо вам дороге ваше співтовариство - краще вивчити всі правила і не лізти в чужий монастир зі своїм статутом.

Помилка 6. Довго не відповідати на повідомлення

Зараз повідомлення в соцмережах можна написати як особисто адміну, так і спільноті. У "ВКонтакте" і "Фейсбуці" враховується час, протягом якого адміністратори відповідають на питання. Зрозуміло, що чим менше термін відповіді - тим крутіше репутація паблік. Не змушуйте передплатників чекати, моніторьте повідомлення і будьте на зв'язку. Правда, є нюанс: з телефону, наприклад, повідомлення групи у "ВКонтакте" зайти не можна. Єдиним виходом стане призначення ще одного адміністратора-помічника ,. адже одна голова добре, а дві - краще.

Помилка 7. Пускати коментарі на самоплив

Часом в групу забігають тролі, розводячи навіть під самими безневинними постами вселенський срач. Сумно, але багато адміни не намагаються припинити це неподобство, вважаючи, що активність в коментарях, нехай навіть зі знаком мінус, йде паблік тільки на руку. На ділі часто виходить навпаки: адекватні передплатники розбігаються, авторитет адміна падає нижче плінтуса, а тролі відчувають себе господарями групи. Зате активність в коментарях висока, так.

Вихід є: скласти правила своєї спільноти і нещадно карати тих, хто їх не дотримується. Так, активність буде менше, але вдячні передплатники скажуть вам спасибі. Та й група отримає репутацію серйозного паблік, де заборонені хамство і образи.

Помилка 7. Пускати коментарі на самоплив

І це ще ми не згадали про базові правила: чи не копіпаст контент з інших груп, використовувати якісні фото, бути ввічливими і давати зворотний зв'язок передплатникам. Про них ви можете докладніше прочитати в статті "9 помилок, які ви допускаєте в соцмережах" .

Удачі вам у просуванні, не повторюйте чужих помилок!

4. Ліди - навіщо вони мені?
4. Ліди - навіщо вони мені?
4. Ліди - навіщо вони мені?
І якщо один раз вийшло хайпануть на якій-небудь темі, чому б не зробити це ще раз?
Читачам сподобалися п'ять небанальних способів підняти конверсію?
Але хто сказав, що успішний підприємець - обов'язково нудний вилощений розумник, з яким можна поговорити лише про біткоіни, прибуток і маржу?
Чому він не може бути звичайним живою людиною?
О там ще?
Це викликає негатив і роздратування - воно вам треба?
А якщо ви створили паблік "Цікаві гифки" або "Смішні приколи" - що тоді, як конкурувати з тисячами інших, більш розкручених і успішних?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: