Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вести блог модного бренду: 10 простих порад

 1. Розберемося, навіщо взагалі вести fashion-блог для бізнесу?
 2. Важливо зрозуміти, чим блог НЕ є:

Ведення блогу може здатися складним завданням, особливо якщо врахувати кількість часу, який потрібен, щоб планувати зміст, писати, редагувати і поширювати контент. Але блог не тільки працює, а й є потужним інструментом просування бізнесу.

Шьяма Мігер, генеральний директор консалтингової компанії Scaling Retail, яка допомагає модним брендам на старті і стадії росту, веде прекрасний блог з порадами для модного бізнесу. Вона постійно ділиться цікавими думками, і написала колонку з 10 порадами щодо ведення блогу фешн-бренду.

Розберемося, навіщо взагалі вести fashion-блог для бізнесу?

 1. Блог допомагає ділитися вашими ідеями, цінностями і способом життя, створювати контекст для існуючих і потенційних клієнтів.
 2. Бренди, які мають привабливі блоги, створюють відчуття спільноти, яке виходить за рамки короткострокового циклу покупки. Тобто блог допомагає формувати лояльну аудиторію, яка буде постійно повертатися.
 3. Блог дає можливість продавати через контекст і створювати зв'язку з іншими брендами вашої галузі. Ви можете позиціонувати свій бренд як авторитет і пов'язувати себе зі смішними марками.
 4. Блог допомагає в індексації сайту, пошуковому просуванні і SEO.
 5. Пост в блозі, який створює цінність для читача, це прекрасний маркетинговий інструмент. Найчастіше він працює краще, ніж просто рекламне оголошення з інформацією про продукт. Делікатні продажу допомагають створити довірчі відносини до клієнтів. Не випадково контент-маркетинг (до якого і відноситься ведення блогу) ще називають довірчим маркетингом.

Важливо зрозуміти, чим блог НЕ є:

1. Блог - не рекламний розділ на сайті, в якому ви показуєте свої товари.

2. Блог - не місце для негативу. Такий підхід погано відбивається на ваш бренд.

3. Блог - не краще місце, щоб практикувати ваші письменницькі навички. Якщо у вас немає особливого стилю і «голосу» бренду, варто визначитися з цим перш, ніж почати писати.
3
@plastikmagazine

Ведення блогу може приймати різні форми. Краще використовувати стратегічний підхід, ніж безсистемні публікації, тому зверніть увагу на ці десять порад, які допоможуть вам правильно почати і вести блог вашого модного бізнесу.

1. Створіть календар контенту. Почніть записувати основні дати і події, пов'язані з вашим брендом, а також дати і тематики індустрії в цілому.

2. Почніть досліджувати цікаві теми, які будуть мати відношення до вашої нової аудиторії. Погляньте на своїх конкурентів.

3. Розробіть два напрямки контенту: фокус на бренд і фокус на спосіб життя. Сфокусовані на бренд статті будуть розповідати про те, що відбувається за лаштунками марки, показувати етапи розробки колекцій і зйомок лукбука і т.д. А лайфстайл-пости будуть зосереджені на інших людях, брендах і загальному контенті індустрії. Ви зможете невимушено вплітати свій бренд в статті про спосіб життя, просто він буде не в центрі уваги.

4. Вирішіть, як часто ви хочете писати. Один раз на місяць? Щотижня? Виберіть зручний для вас варіант і залишатися послідовним.

5. Створіть стайлгайд для контенту, якщо ви плануєте залучати інших людей до написання постів в блог. Завжди складно навчити іншу людину стилю, в якому ви пишете, особливо, якщо ви звикли спілкуватися з аудиторією в розмовній манері. Навіть якщо ви в найближчому майбутньому збираєтеся писати всі статті самостійно, таке керівництво допоможе вам залишатися в рамках обраної стилістики і стратегії.

6. Дослідіть ключові слова, які використовують конкуренти, і визначте напрямок, в якому ви хочете йти. Пам'ятайте, що ведення блогу - це потужний маркетинговий інструмент, і потрібно переконатися, що зусилля спрямовані в потрібне русло.

7. Блог потребує візуальної підтримки, тому вам потрібно зібрати власний банк зображень, в якому будуть стокові фотографії та знімки вашого бренду. Тому наступного разу, коли будуть проходити зйомки, попередьте свого фотографа, щоб він знімав не тільки для лукбука і каталогу, але і для редакційних цілей.

8. Будьте розбірливі у виборі платформи для блогу. Переконайтеся, що у вподобаного вам рішення є відповідні вам шаблони оформлення, які підкреслять ваш бренд, і платформа зручна у використанні. Найкраще розміщувати блог безпосередньо на вашому сайті, а вже потім ділитися статтями на інших ресурсах (Medium, Tumbrl і т.д.), а також в соціальних мережах.

9. Пишіть тексти довжиною від 500 слів. В тематиці мода і лайфстайл статті не повинні бути занадто довгими (хоча цілком можуть бути), але для індексації в пошукових системах кількість слів має значення.

10. Не забувайте про користь для читачів. Після того, як стаття готова, запитайте себе: «чому цей матеріал цікавий вашої цільової аудиторії, ніж він може бути корисний»? Хоча краще задати собі це питання до написання =)

Переконайтеся, що ви весело проводите час, займаючись написанням статей для свого блогу. Це дивовижна можливість залучити клієнтів в світ вашого бренду. І не забувайте - контент блогу буде максимально потужним, коли теми і статті добре продумані і синдиковані на всіх платформах.

джерело: blog.scalingretail.com
Переклад і адаптація: lanazolotar.ru
Фото обкладинки: @lizzie_darden

Розберемося, навіщо взагалі вести fashion-блог для бізнесу?
Розберемося, навіщо взагалі вести fashion-блог для бізнесу?
Один раз на місяць?
Щотижня?
Після того, як стаття готова, запитайте себе: «чому цей матеріал цікавий вашої цільової аудиторії, ніж він може бути корисний»?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: