Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вести свій блог в інтернеті, помилки новачків

 1. ДРУГА ПОМИЛКА ВЕДЕННЯ БЛОГУ В ІНТЕРНЕТІ - ДИЗАЙН БЛОГУ ЗРОБЛЕНО, ЛИШЕ-Б ВВАЖАЛОСЯ
 2. ТРЕТЯ ПОМИЛКА ВЕДЕННЯ БЛОГУ - ТРЕБА ШВИДКО-ШВИДКО ЗАРОБЛЯТИ
 3. ЧЕТВЕРТА ПОМИЛКА ВЕДЕННЯ БЛОГУ В ІНТЕРНЕТІ - це різке РОЗКРУЧУВАННЯ ВАШОГО РЕСУРСУ
 4. П'ЯТА ПОМИЛКА блогерів - кидає ВЕДЕННЯ СВОГО БЛОГУ В ІНТЕРНЕТІ, КОЛИ НЕ БАЧАТЬ бажаного результату

Привіт читачі блогу www.advdk.com!

Сьогодні Ви дізнаєтеся, як вести блог в інтернеті, про помилки, які допускають новачки блогерри і як вести свій блог правильно ! Дізнавшись популярні помилки зможете визначити, що варто, а що ні для правильного ведення свого ресурсу. Читайте далі, щоб знати точно, як вести свій блог правильно.

Помилки блогерів, які вже мають свої сайти або блоги в інтернеті, ця інформація буде корисна їм, але не тільки! Тому що стаття в нагоді тим, хто тільки планує створити інтернет ресурс і заробляти на ньому гроші, і поки не знають, як вести блог.

Якщо Ви хочете створити або вже створили веб-ресурс, де викладаєте свої фотографії, ліві думки, нікому непотрібні історії і т.д. Значить, не хочете на ньому заробляти, цей пост не для Вас! Або краще читайте для того, щоб виправити свої помилки. Якщо не заробляти на блозі, то навіщо Ви його взагалі створили?

Швидше за все зараз хтось сказав: «Я веду його для душі». Знаєте, я теж пишу статті і веду свій блог для душевного задоволення, але це не заважає мені заробляти на ньому. Так чому б вам не поєднати ці корисні речі теж?

В першу чергу блог повинен бути для людей, щоб їм подобався Ваш ресурс. Потрібно створити його, щоб могли ділитися своїми враженнями, досвідом у певній галузі і все таке ... Хіба ні? (Питання до досвідчених блогерів).

Для того щоб Вас читали, необхідно правильно вести блог, щоб його могли знайти в інтернеті за певними ключовими словами введені в пошуковий рядок браузера. Ще блог повинен бути популярним і цікавим, саме тому дана стаття «Як вести блог в інтернеті» стане в нагоді багатьом.

Коротше кажучи, цей написаний пост для людей, у яких молоді блоги і для тих, хто тільки думає створити його і не знає, як вести свій блог в інтернеті правильно. Для тих, хто сподівається отримувати від блогу додатковий або постійний дохід, для тих, хто хоче, щоб на їх інтернет ресурси приходило багато людей, блог приносив тільки прибуток!

Я відразу Вам потрібно засмутити: гроші просто так не прийдуть, працювати доведеться дуже багато і тоді вони обов'язково з'являться. Читайте ще дуже корисні пости:

Тут всього три статті про заробіток на блозі. Заробити на своєму сайті можна багатьма різними способами, саме тому, будуть писатися статті на тему як заробляти на блозі.

Є ще й такі способи заробітку в інтернеті - платне розміщення статей, контекстна реклама, розміщення банерів, постові і т.д. Вони є у мене, тому знайдіть в пошуку, щоб прочитати і застосувати в житті сидячи за комп'ютером.

Вони є у мене, тому знайдіть в пошуку, щоб прочитати і застосувати в житті сидячи за комп'ютером

Щоб правильно вести блог в інтернеті, спочатку почитайте ось цю статтю: « Поради блогерам! Помилки початківців блогерів! », А потім продовжуйте дочитувати цю. Прочитали вищевказану статтю? Тоді поїхали далі ...

Перша помилка - це коли тематика Вашого блогу обрана для заробітку, а потрібно для себе, для душі. Більшість новачків дізнавшись, що на блозі можна добре заробляти (так і є!) Думають наступне - «яку тематику для ведення блогу краще вибрати?».

Повторюся - це груба помилка! Прибуткових тематик дуже багато, наприклад, бізнес, страхування, будівництво, перераховувати можна ще дуже довго ... Чому? Насправді, яка найприбутковіша тематика є в інтернеті - не так важливо! Блог повинен бути в першу чергу для Вас і для людей!

Можете писати про вирощування помідорів або як правильно дресирувати собак, в цьому немає нічого страшного, найголовніше, щоб Ви робили і писали на блозі від душі, щось корисне, а не просто «Шаламов-балам». Він повинен бути приємний для читачів і для Вас!

У всіх є хобі, значить, у Вас воно теж є. Улюблена справа в Вашому житті, ось про це і треба вести блог в інтернеті. Давайте візьму приклад зі свого життя: наприклад, я інтернет-підприємець (дивіться сторінку - про автора), зробив свій перший блог «partnership», на той момент, я взагалі не знав, що на ньому можна заробляти!

Займався форексом (валютна біржа) і зробив блог під назвою «Про форекс», де ділився своїми думками з людьми, мені це було в кайф! На сьогоднішній день цей блог приносить мені не погану прибуток щомісяця.

Якось лазив по сайтам форумам і набрів на один сайт, де було написано наступне - «Увага люди! Гроші заробляють сайти, зроблені з душею ». Це точно!

ДРУГА ПОМИЛКА ВЕДЕННЯ БЛОГУ В ІНТЕРНЕТІ - ДИЗАЙН БЛОГУ ЗРОБЛЕНО, ЛИШЕ-Б ВВАЖАЛОСЯ

Тематика для блогу обрана. Що далі? Тепер необхідно створити його! Одна із ступенів створення блогу - це вибір шаблону. Якщо у Вас ще немає блогу або не знаєте, як його створити, то читайте мою статтю «Як створити блог для життя на движку WordPress», це швидкий спосіб створення, так що рекомендую!

Сьогодні в інтернеті можна знайти купу різних безкоштовних шаблонів і тим - качай, скільки хочеш, але ж ці шаблони вже десь стоять на якомусь з блогів, але ж потрібно зробити унікальним.

Це означає, що необхідно ставити собі таку тему, який просто не існує в природі, більше ніде! Вам треба виділитися з інтернет маси! Для того щоб зробити свою тему унікальною, читайте статтю « Як змінити дизайн блогу або як змінити дизайн сайту «.

Буває, заходжу на різні блоги в інтернеті, і мене не слабо від них нудить. Нудить від цих блогу-клонів, тобто однакових. Зазвичай люблять це робити мережевики. Так він на те і мережевик, він, такий же як всі, плагіат у них вітається, навіть, напевно, в моді. Тільки один з них, щось зробить нове, його ідею моментально підхоплять і повторять, зроблять те ж саме.

Мій Вам рада - зробіть дизайн свого ресурсу класним! У найпершу чергу він повинен подобатися Вам самим! Створений дизайн блогу не повинен різати очі, інакше всі відвідувачі будуть бігти з нього як щури з тонучого корабля! Коли до Вас потрапляє відвідувач, він повинен розуміти, що це за блог, куди він взагалі потрапив, куди потрібно натискати.

ТРЕТЯ ПОМИЛКА ВЕДЕННЯ БЛОГУ - ТРЕБА ШВИДКО-ШВИДКО ЗАРОБЛЯТИ

Це сама величезна помилка блогера! Він ще не оформив свій блог, не зробив всі необхідні настройки (читайте « Налаштування блогу WordPress «), Не захистив його, чи не оптимізував, не зробив правильний robots.txt для WordPress, не створив карту блогу, не знає, як створити правильний файл .htaccess, ще не встиг написати 10-30 постів, а вже хоче заробляти. Так не буває!!!

Заходиш на якийсь молодий блог і ніби все тобі в ньому подобається, дизайн гідний, контент типу цікавий і корисний, адже я там опинився через пошукових систем, а це вже про що говорить? Ну, а реклами напхано в усі щілини! Навіть очі ріже!

На майбутнє новачкам - хлопці не напихати свій ресурс відразу рекламою, Begun, Adsense, тизерами і т.д. Багато сподіватися заробляти на Яндекс Директ, якщо до Вас приходить по 1000 відвідувача за добу, тоді так, можна. А взагалі це ні до чого доброго не приведе, через рекламу на блозі втрачається авторитет у пошукових систем.

Для розміщення якийсь реклами, потрібно щоб блогу виповнився хоча б один рік і у нього повинна бути гарна відвідуваність, інакше пошуковики взагалі заб'ють на Вас і про відвідувачів можна забути! Ні відвідувачів, ні доходу !!!

Один хлопчина написав мені листа: «Олексій якомога зареєструватися в Яндекс Директ? Читав, що там багато платять грошей за рекламу, розміщену на своєму ресурсі. У мене вже є свій сайт, погляньте, будь ласка, на нього і скажіть, скільки я зможу заробляти ». Я відповідаю - добре, подивлюся на нього. А він мені каже - насправді блогу у мене ще немає, ось на днях зроблю.

Та ну да - це прикольно! Не робіть подібних помилок при веденні блогу в інтернеті! Візьміть, наприклад, один з найпопулярніших сайтів - [urlspan] Вконтакте [/ Urlspan], згадайте, як він починав своє існування в інтернеті. Може бути, хтось пам'ятає на ньому розміщену рекламу? Ні, не було там ніяких реклам!

А за перший рік його існування, теж не пам'ятаєте! Я ось теж не пригадую такого. Подивіться зараз на нього. Хлопці, які ведуть цей самий сайт - соціальну мережу, заробляють на ньому мільйони за місяць! Круто так?

Спочатку все складалося для людей, а вже після для заробітку! Звичайно, я не можу знати, що було в голові у Паші Дурова, напевно він і не думав заробляти на ньому, а може і розраховував заробляти? Як би там не було, це було зовсім на задньому плані! Яка взагалі різниця, що він там думав, адже головне результат! Правильно?

А результат як ми бачимо відмінний. Подивіться фільм соціальна мережа, погляньте на те, як розвивалася величезна мережа FaceBook, подивіться на те, як один Марка Цуперберга хотів засипати цей сайт рекламою, але Марк знав, що це буде початок кінця для його суперпроекту!

ЧЕТВЕРТА ПОМИЛКА ВЕДЕННЯ БЛОГУ В ІНТЕРНЕТІ - це різке РОЗКРУЧУВАННЯ ВАШОГО РЕСУРСУ

Це одна з грубих помилок новачків у веденні своїх блогів в мережі інтернет. Блог тільки створив, а вже через день або два розкручує його, різко розкручує. Звідки вони беруть інформацію з розкрутки? Так Ви праві, вичитують з інтернету, що попадеться на всяких форумах і сайтах SEO оптимізаторів.

Прочитають про те, що свій блог або сайт необхідно просувати. Скажу я Вам: для цього треба високо підняти позиції статей ресурсу в пошуковій видачі, а, щоб це зробити, треба піднімати PR і ТИЦ і завойовувати довіру пошукових систем (траст), тільки робіть це природно, без закупівлі говно-посилань.

Проганяють свій ресурс по великій купі каталогів, розсилають спам в соціальних мережах, падають на різні дошки оголошень заяви про розміщення, купують посилання, розміщують спам коментарі на різних блогах, реєструються в купі форумах і т.д. В результаті отримують бан від пошукової системи Яндекс або Google. А якщо Ви отримали бан від ПС, то все, «пиши, пропало». Ось саме тому не рвіться різко в бій!

П'ЯТА ПОМИЛКА блогерів - кидає ВЕДЕННЯ СВОГО БЛОГУ В ІНТЕРНЕТІ, КОЛИ НЕ БАЧАТЬ бажаного результату

Зазвичай зроблять блог, поведуть його максимум півроку і закидають в інтернеті. Так, саме так і буває. Напевно Ви зустрічали ресурси, які давно не оновлювалися - це занедбані проекти.

Як це трапляється? Зробив собі блог в інтернеті, спочатку у них все йде добре або на якийсь час вистачає терпіння вести свій блог, вони живуть в надії, розраховуючи, що незабаром їх проект буде відомим і популярним і тоді поллється дохід. Повзунки блогу ТІЦ і PR буде величезним і все таке. ... І це завзяття зникає.

А куди воно зникло? Насправді тут все просто. Чи не отримують ці хлопці того самого заповітного результату. Тут руки і опускаються, напевно ще й проблем вистачає в родині з близькими, на роботі і т.д. Такий ступор, це нормально, він був у кожного блогера, але Ви повинні розуміти - не буває в житті, щоб все було добре і йшло як по маслу! Завжди бувають падіння і злети.

Для того щоб Ваше ведення блогу в інтернеті, а точніше Ваш сайт або блог йшов впевнено до верхів, потрібно їм займатися дуже серйозно. Писати унікальні, цікаві статті, оптимізувати їх, вчити завжди, щось нове, того чого поки не знаєш в просуванні та розкрутці свого блогу в інтернеті (читайте « Як розкрутити блог «). Насправді все не так просто, як може здатися на перший погляд!

Писати унікальні статті, напевно, зможе кожен, а займатися серйозно своїм проектом- просуванням, розкруткою і все таке, не кожен зміг-б. Адже для цього треба вчитися і не просто вчитися, а багато навчатися - вчити різну інформацію в інтернеті, читати, дивитися пізнавальні відеокурси, читайте « Як створити відео уроки, а по ним відеокурс? Які програми для цього потрібні? " і так далі. Коротше, для досягнення своїх цілей, вчитися потрібно завжди!

Але для цього треба час, а час зазвичай іде на інші справи, на найважливіші - сім'ю, дітей, роботу і т.д. Не кожен має купу вільного часу!

Як я говорив раніше - для розвитку блога треба дуже багато часу. Тому якщо Ви хочете вести свій блог в інтернеті правильно, то потрібно спочатку знайти час, а потім вже створювати свій проект.

По-моєму, я перерахував всі основні помилки блогерів вчинені в інтернеті на блогах. Цих помилок звичайно набагато більше, але все ось так відразу не перерахуєш. Залиште в коментарях інші проблеми, це допоможе новачкам у веденні блогу стати розумнішими і не допускати подібних помилок.

На цьому у мене все. [Urlspan] Підписуйтесь на оновлення мого блогу [/ Urlspan], щоб не упустити корисні статті. До нової зустрічі!

Якщо не заробляти на блозі, то навіщо Ви його взагалі створили?
Так чому б вам не поєднати ці корисні речі теж?
Хіба ні?
Прочитали вищевказану статтю?
Більшість новачків дізнавшись, що на блозі можна добре заробляти (так і є!) Думають наступне - «яку тематику для ведення блогу краще вибрати?
Чому?
Що далі?
Заходиш на якийсь молодий блог і ніби все тобі в ньому подобається, дизайн гідний, контент типу цікавий і корисний, адже я там опинився через пошукових систем, а це вже про що говорить?
Один хлопчина написав мені листа: «Олексій якомога зареєструватися в Яндекс Директ?
Може бути, хтось пам'ятає на ньому розміщену рекламу?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: