Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вести свій блог в інтернеті?

 1. Правила ведення будь-якого блогу
 2. поширені помилки
 3. Де вести свій блог?

Почати вести свій блог в глобальній павутині досить просто, потрібно всього лише зареєструвати хоча б в тому ж ЖЖ, а ось як його вести правильно і цікаво - завдання не з легких. Так як доведеться писати регулярно докладні статті, допомагати читачам, працювати над своїм стилем, вишукувати цікаві теми.

Про це та багато іншого ми і поговоримо в цій статті. Новачкам дам поради, які отримав з особистого досвіду.

Правила ведення будь-якого блогу

Нижче дам рекомендації про те, як правильно потрібно вести свій блог :

 1. Визначтеся з темою. Дуже важливо дати блогу певний вектор, звичайно, онлайн-щоденник може і не мати певної тематики, але без цього буде складніше знайти однодумців, які захоплюються темі ж речами, що і автор. Вибираючи тему, усвідомлюйте той факт, що доведеться писати багато і часто, а тут випливає розумне питання: а чи не набридне вам це заняття? Крім того, тематичність блог будуть читати лише в тому випадку, якщо будуть бачити, що автор розбирається в тому, про що пише. У будь-який блог бажано час від часу публікувати особисті пости з життя, в яких описувати свої плани, думки, ідеї. Це додасть проекту особистості і відкритості. Та й кожен з нас не проти зазирнути, як живуть інші.
 2. Знайдіть свою відмінну рису. Стати популярним, затребуваним і цікавим блогером досить складно, так як практично в будь-якій ніші є тисячі подібних сайтів, тому ваше завдання виділиться серед них. Виділіть час і в спокійній обстановці поміркуйте, яким чином читач буде відрізняти вас. Знайдіть свою особливість. Можливо, це стиль письма, оформлення тексту, публікація нікому не відомих секретів по темі. Можна підкуповувати читачів, наприклад, якщо ведете блог про додатки для iPad - публікуйте в кожному новому пості промокодом зі знижкою на додатки або пишіть які програми сьогодні будуть безкоштовними.
 3. Повністю розкривайте тему поста. Будь-яка інформація в блозі повинна бути «розжовані». Намагайтеся писати так, щоб будь-який новачок розібрався з запропонованої інформації. Особливо це стосується інструкцій, рекомендацій або навіть звичайних рецептів з кулінарії. Ведете блог про програми для комп'ютера? Тоді обов'язково робіть скріншоти, а ще краще - записуйте відео. Щоб отримана стаття мала вигляд справжнього мануала. Наприклад, на написання своєї статті « Як створити гаманець WebMoney »Я витратив кілька днів, але, погодьтеся, воно того варте. Довго пишіть статті? Не біда! Навчіться швидко друкувати на клавіатурі .
 4. Пишіть регулярно. Блог - це онлайн-проект, який не потребує щоденної публікації постів, проте, регулярності слід дотримуватися. Вона потрібна для того, щоб постійний читач знав, коли слід заходити на сайт, щоб прочитати що-небудь свіженьке і цікаве. Ще одна особиста фішка: робіть іноді вливання додаткових постів поза звичайною дати. Ті, хто підписані на оновлення, будуть здивовані такою раптовістю і обов'язково зайдуть прочитати публікацію. Однак не зачистите, інакше пропаде інтерес. Доповнюйте такі несподівані пости «пляшками» для тих, хто зайшов першим.
 5. Спілкуйтеся з читачами, допомагайте їм. Для блогу велике значення має робота з читачами, будьте відкритою людиною - залишайте свої контакти, відповідайте на листи і коментарі, намагайтеся по максимуму допомогти яка звернулася. Така допомога ніким не буде залишена без уваги і подяки. Будьте добрим і веселим - людям це імпонує. Для збільшення активності влаштовуйте конкурси, наприклад, на найактивнішого коментатора. Або просите вгадати, скільки коментарями було залишено за рік користувачами. Призи повинні бути, якщо не грошовими, то тематичність ресурсами.
 6. Діліться особистим досвідом і наведіть приклади. Чи не вподібнюйтеся Вікіпедії, загальна інформація - це, звичайно, добре, але гість же читає саме блог. Доповнюйте пости особистою думкою, досвідом, підсумком, проведених експериментів. Припустимо, ви ведете б'юті-блог (ресурс про красу), і пропонуєте застосувати якийсь крем для обличчя, вас послухають лише в тому випадку, якщо самі розкажіть про свій досвід застосування, а ще краще наочно продемонструєте. Результати особистих тестів і експериментів - взагалі, чудове доповнення до будь-якої статті. Такі пости читають на одному диханні і рекомендують друзям. Тому задумайтеся!
 7. Робіть свій контент різноманітним. Основний контент на блозі - це, звичайно ж, статті, однак, з часом вони стомлюють, особливо, якщо публікуєте довгі мануали. Пропонуйте своїм читачам альтернативу. Наприклад, напишіть статтю і запишіть до неї відео, щоб ті, хто не любить читати - змогли наочно побачити відео. Публікуйте іноді пости, які містять в собі виключно фото. Наприклад, фотозвіт відвідування музею космонавтики, де розумно розмістити купу фото і мінімум тексту. Таке чергування приверне більшу аудиторію, та й фотографіями або відеороликами часто діляться з друзями. Якщо берете у кого-небудь інтерв'ю, не лінуйтеся записати подкаст, їх часто слухають в машинах, коли стоять у пробках, тобто, це знову ж таки розширить аудиторію.
 8. Люди важливіше пошукових систем. Звичайно, всім би хотілося, щоб їх блог став популярним, і один із способів це - SEO (Оптимізація сайту для пошукових систем). Однак оптимізація часто завдає шкоди постійним читачам. Виражається це по-різному, наприклад, доводиться публікувати статті на ті теми, які навряд чи цікаві постійної аудиторії або змінювати стиль написання (збільшувати обсяг, виключати дублі текстів). Загалом, якщо не маєте навичок в SEO, краще і не думайте про це. Крім того, сьогодні пошукові системи, навпаки, прагнуть до того, щоб тексти, написані для людей з'являлися вищі за ті, які розміщені для ПС.
 9. Пишіть по справі. Намагайтеся писати по справі, не потрібно відходити від теми і лити «воду». Якщо назвали статтю «Як встановити газову колонку», то і пишіть про правила установки, а не про те, чим хороша ця техніка, скільки часу витратили на її вибір тощо. Поважайте час свого читача. Будьте максимально інформативним. Написавши пост, перечитайте, видаліть зайві пропозиції, а, можливо, і абзаци. До речі, рекомендую час від часу оновлювати статтю, якщо з'явилися нові факти, оновлення можна дописувати в кінці під абревіатурою «UPD», а також корегуйте дату, щоб постійні читачі, теж знали про зміни.
 10. Удосконалюйтеся, але не міняються. Блог має специфічну аудиторію, яка любить автора за те, яким він є, з усіма його перевагами і недоліками. Будь-які нововведення обговорюйте в постах, попереджаючи читачів, а ще краще - питаючи їхньої думки, так як, можливо, їм взагалі це не потрібно (влаштовуйте опитування). Як показує практика великих журналів, навіть зміна дизайну, може негативно позначитися на числі відвідувань, тому розвивайтеся, але акуратно.

Як показує практика великих журналів, навіть зміна дизайну, може негативно позначитися на числі відвідувань, тому розвивайтеся, але акуратно

поширені помилки

Чого ж не варто робити в своєму блозі? Давайте розбиратися!

 1. Вважати себе найкращим фахівцем. Не варто говорити про себе, як про фахівця, не варто вважати свою думку безпомилковим, так як будь-яка помилка призведе до краху всієї репутації. Крім того, такі люди дратують і читати їх просто не хочеться. Будьте простіше і люди потягнуться.
 2. Вести проект тільки заради грошей. Багато твердять, що стають популярними тільки проекти створені для заробітку. Можливо, це так, але я б хотів відзначити іншу тенденції, що відсотків дев'яносто з створених блогів були видалені, тільки лише з тієї причини, що створені виключно заради грошей. Справа все в тому, що ведення блогу має поєднувати в собі обидві сторони. Проект повинен приносити і моральне задоволення, інакше мотивації розвивати його, як і грошей - точно не буде.
 3. Очікувати від свого блогу мегапопулярності в перші місяці життя. Змиріться з тим, що популярними можуть стати лише унікальні особистості, які мають до цього хист і, головне, удачу. Без цих двох пунктів, швидкої популярності не бачити. Тому не варто впадати у відчай, багато домагаються, хоч якогось визнання роками, тому запасіться терпінням і не робіть поспішних висновків про свій проект. Той, хто нічого не чекає, той і не розчаровуються.
 4. Зациклення на зовнішньому вигляді проекту. Хороші, цікаві, корисні пости будуть читати і на білому листку паперу. Тому нерозумно витрачати гроші на дизайн. Підійде цілком класичний, зручний шаблон. Змінити вигляд можна завжди, але не рекомендую на перших етапах витрачати на це гроші і свій час.
 5. Спам. ДУЖЕ велика помилка початківців блогерів! Реклама - це одне, але вона повинна бути або на оплачена, або вставлена ​​до місця (бути корисна читачеві). Я б не рекомендував де-небудь вставляти свої посилання, це низько по відношенню до себе. Ви вже або заплатите, або взагалі не ставте її. Краще час витратити на вдосконалення поста, ніж на спамние розсилку.

Де вести свій блог?

Розглянемо популярні варіанти місць ведення онлайн-щоденника:

LiveJournal.com (в народі сервіс називають - ЖЖ)

Один з найпростіших і доступних сервісів. Блоги, які створюються на цій платформі в повній мірі відповідають класичному розумію даного терміну. Тут буде особливо комфортно новачкам, так як є спільноти, має велику аудиторію і інтуїтивно зрозумілий функціонал. Однак є проблема ЖЖ-шки погано монетизуються, іншими словами, якщо хочете отримувати хоч якусь копійку з онлайн-щоденника, LiveJournal.com - не для вас. Якщо бажаєте просто спілкуватися і писати свої думки - кращого сервісу не знайти!

Про подробиці реєстрації та написання першого поста розповість відео:

Blogger.com (зазвичай сервіс називають Блоггер або Блогспот)

Ідеальний інструмент для тематичних блогів. Тут можна створювати вже більш-менш серйозний проект, так як є великий потенціал в плані розвитку і монетизації. Є можливість кардинального зміни дизайну блогу і його функціоналу.

На такому блозі, ви не тільки навчитеся писати і оформляти свої перші статті, але також спіткає ази оформлення веб-сайтів і оптимізації. Підійде платформа і для новачків, і для досвідчених користувачів, які не хочуть платити за автономний блог.

Про те як створити блог на Blogger.com, налаштувати і наповнити його дивіться відео:


WordPress. com

Сервіс від творців системи управління сайту (CMS) - WordPress. Прекрасна платформа, величезний функціонал і сучасна оболонка. Блог буде виглядати на всі 100, завдяки приголомшливим шаблонами, які встановлюються в два кліка. Кращий варіант для тих, хто хоче згодом перейти на автономний блог або взагалі зайнятися створенням сайтів.

Сервіс незважаючи на деякі обмеження (у безкоштовній версії) багатий функціоналом і дозволяє запустити блог будь-якої складності. Створення являє собою звичайну реєстрацію, як і в попередніх двох випадках.

Я б рекомендував новачкам скористатися саме цією платформою для ведення першого блогу!

uCoz. ru

Деякі блогери згодом перетворюють свій проект в портали, доповнюючи його файловим каталогом, форумом, а іноді і зовсім роблячи спільнотою. Подібне організувати на вищеописаних сервісах дуже складно (часом нереально), а ось з uCoz - це швидко і легко. Дивує той факт, що подібний функціонал абсолютно безкоштовний, так у вас буде висіти банер від сервісу, але це не страшно, згодом, його завжди можна прибрати заплативши символічну суму.

Сервіс підійде тим, хто не впевнений, що хоче саме блог (є думки і про створення звичайного сайту). До речі, ще один козир платформи - в наявності величезного числа професійних, безкоштовних дизайнів.

Про реєстрацію сайту в системі uCoz.ru розповість відео:

автономний блог

Якщо плани на свій проект великі, то краще спочатку створити блог на платному хостингу і домені другого рівня. Такий ресурс досить просто «розкрутити». Він не має обмежень, немає чужих рекламних банерів, до нього з повагою відносять пошукові системи. Автономний блог можна розширити до будь-якого рівня, а також, при бажанні, вигідно продати.

Створювати блог рекомендую на CMS - WordPress. Вона безкоштовна, проста, функціональна, зручна. Доменну зону вибрати виходячи з цільової аудиторії. Якщо це російська аудиторія, то взяти домен в зоні .RU, якщо українська - .COM.UA і т.д.

І на останок. Вести свій блог - досить складне завдання, так як інтерес до нього є тільки на початку життя проекту, але рано чи пізно це стане якоюсь обов'язком. Тому подумайте, а чи потрібно вам все це ...

Вибираючи тему, усвідомлюйте той факт, що доведеться писати багато і часто, а тут випливає розумне питання: а чи не набридне вам це заняття?
Ведете блог про програми для комп'ютера?
Довго пишіть статті?
Де вести свій блог?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: