Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вибрати CMS для сайту | Безкоштовні та платні CMS для сайту компанії | Вибір движка для інтернет-магазину

 1. Що таке ЦМС і чи потрібна вона?
 2. Яку CMS вибрати?
 3. Безкоштовні CMS для інтернет-магазину
 4. Платні движки для інтернет-магазину
 5. CMS для сайту-візитки
 6. CMS для сайту компанії

Якщо Ви вирішили створити свій сайт, наприклад, для надання послуг через інтернет, або для організації інтернет-магазину, перше питання, з яким Ви зіткнетеся, - яку CMS вибрати?

Що таке ЦМС і чи потрібна вона?

CMS (від англ. Content Management System - «система управління вмістом», «движок») - інформаційна система або комп'ютерна програма для забезпечення і організації спільного процесу створення, редагування і управління контентом.

Іншими словами, CMS - це набір скриптів (особливих програм), які використовуються для значного спрощення роботи з сайтом, а також для реалізації додаткових функціональних можливостей. Наприклад, для інтернет-магазинів це кошик, пошук по сайту, сортування товарів і так далі.

Сайт, звичайно, може працювати і без CMS (спочатку саме так і працювали всі сайти в Мережі). Для цього досить створити набір окремих HTML-файлів і зображень. Однак в цьому випадку, щоб скорегувати будь-якої елемент (наприклад, перемістити логотип трохи лівіше), доведеться коригувати все або частину файлів вручну. Звичайно, для невеликих сайтів це буде зробити нескладно, але можуть виникнути складності з просуванням і технічною підтримкою .

Справа в тому, що алгоритми пошукових систем для хорошого ранжирування сайту вимагають його розвитку, в тому числі збільшення кількості сторінок, а значить, і збільшення кількості окремих HTML-файлів. Очевидно, що в згодом вносити зміни в такий сайт стане дуже складно.

Отже, потрібна ЦМС для сайту? Так, потрібна.

Яку CMS вибрати?

Для початку потрібно визначитися: використовувати платну CMS або скористатися безкоштовною.

Давайте разом розберемо самі основні переваги та недоліки платних і безкоштовних ЦМС.

зручність редагування

Безкоштовні CMS поширюються з відкритим кодом, тобто будь-який програміст може самостійно додати туди нові модулі, розширення, доповнення або особисті доопрацювання. При цьому всі зміни в коді будуть вноситися на свій страх і ризик. Також великим їх плюсом є велика кількість додаткової інформації по вихідного коду.

У платних ЦМС код може бути закритий, тобто програміст не зможе його вільно змінювати. З одного боку це обмежує можливості доопрацювання, з іншого - збільшує стабільність системи. Ще одна перевага в тому, що платні CMS мають техпідтримку (ТП), яка допоможе при виникненні труднощів. Треба зауважити, що технічна підтримка сайтів зазвичай розглядає лише відомі їм проблеми. Якщо ж Вам необхідно додавання унікального функціонала, то можна розраховувати максимум на посилання на офіційну документацію для розробників.

додаткові модулі

У платних CMS зазвичай є редакції, в яких покупець сам вибирає початковий набір функціоналу або ж згодом може придбати додаткові модулі. Наприклад, у 1C-Bitrix є свій магазин додатків, доступний з панелі адміністратора.

У деяких безкоштовних CMS, таких як, наприклад, Joomla! , MODx, OpenCart, WordPress, є можливість знайти вже готовий вихідний код будь-якого додаткового функціоналу.

Безпека сайту

Одне з основних переваг платних ЦМС - це безпека, наявність захисту від злому. Так, наприклад, «Проактивний захист» 1C-Bitrix обійти досить складно. При цьому для безкоштовних CMS можна встановити додаткові модулі безпеки.

Як видно, функціонал і зручність безкоштовних і платних CMS один одному не поступаються, що стосується безпеки, то великий вплив робить компетентність розробника. То яку ж ЦМС вибрати?

Розглянемо рейтинг популярності CMS, складений фахівцями Demis Group з урахуванням того, наскільки кожна з систем підходить для SEO.

Безкоштовні: Платні: MODx Revolution «1С-Бітрікс» Opencart AMIRO.CMS Joomla CS-Cart WordPress StoreLand TYPO3 CMS UMI.CMS A5.ru NetCat Moguta.CMS HostCMS uCoz Shop-Script 6 InstantCMS InSales Wezom CMS 4+ DataLife Engine

Окремо наведемо статистику популярності платних і безкоштовними CMS на червень 2015 ( http://track.ruward.ru/cms ).

Як видно, більше 65% сайтів використовують безкоштовні CMS, що говорить про їхню надійність і зручність використання. Однак це знову не дає нам відповіді на питання про те, яку ж CMS вибрати?

Тим часом однозначної відповіді немає. Є, звичайно, універсальні системи управління сайтами, але найбільшу ефективність різні CMS будуть показувати при вирішенні різних завдань. Розглянемо їх окремо.

Безкоштовні CMS для інтернет-магазину

OpenCart

 • Ця CMS призначена саме для створення інтернет-магазинів і каталогів. Вона ідеально підходить для постійного редагування даних, додавання опису товарів і створення об'ємних каталогів. Цей безкоштовний движок можна розмістити на будь-якому сервері, який підтримує PHP і MySQL.

переваги:

 • її установка не займе багато часу, вона досить проста в напрямку, орієнтована на SEO-просування, є велика база безкоштовних тим і розширень;
 • відкритий, а головне читабельний код дозволяє підлаштувати програму під себе;
 • налічується більше 10 000 безкоштовних і дешевих платних модулів (15-20 доларів на офіційному сайті);
 • у движка широкий функціонал для інтернет-магазину: прив'язка знижок і акцій до товарів, можливість видавати подарункові сертифікати, створювати рейтинги, наявність інтегрованих платіжних систем, формування звітів по замовленнях і повернень, статистика продажів;
 • є «Особистий кабінет» для покупців: реалізована можливість переглядати історію замовлень і статуси, автоматичне збереження адрес доставки, віртуальна корзина;
 • движок досить швидкий: магазин з 20-30 тис. товарів працює навіть на дешевому віртуальному хостингу;
 • надається функціонал для SEO-оптимізації сайту: можливість вручну прописувати URL, теги, заголовки.

недоліки:

 • тимчасова затримка локалізації російських версій;
 • різні версії движка несумісні один з одним;
 • виникнення дублів - одна сторінка може мати кілька різних URL;
 • без програмування і впровадження додаткових модулів будуть проблеми: складно завантажувати товари і зображення, неможливо створити нову форму замовлення, а в існуючій занадто багато полів.

При створенні інтернет-магазинів OpenCart сильно виграє у багатофункціональних CMS.

MODx

 • Це універсальна CMS, на її основі можна створити практично будь-який сайт. Вона розрахована на великі навантаження. Наприклад, Ви можете вибирати CMS для інтернет-магазинів і блогів. Дуже добре підходить для зберігання величезної кількості інформації, функціонал дозволяє самостійно створювати будь-які шаблони, зручна для SEO. Зверніть увагу, що на сьогоднішній день існує дві версії MODx, фахівці Demis Group рекомендують використовувати Revolution.

переваги:

 • проста установка на хостинг - можна сміливо вибирати движок при наявності системи MySQL, підтримки PHP і вільного сервера Apache або IIS;
 • відкритий код дозволяє скорегувати будь-який елемент;
 • движок MODx адаптований під просування сайту: дозволяє провести внутрішню оптимізацію, не видає дублів сторінок;
 • панель адміністратора інтуїтивно зрозуміла;
 • MODx Revolution, на відміну від Evolution, підходить новачкам. Їм варто вибирати движок цієї версії, так як він простіше і зручніше. Можна легко читати код, створювати нові модулі і редагувати наявні.

недоліки:

 • обмежена кількість готових модулів;
 • буває складно знайти відповіді на питання через нечисленність російськомовної аудиторії;
 • у MODx власна термінологія, відмінна від інших CMS-движків.

Платні движки для інтернет-магазину

«1С-Бітрікс»

 • Це одна з найпопулярніших і поширених платних CMS.

переваги:

 • велика поширеність, що дозволяє легко знайти фахівця для роботи з сайтом або ж вносити зміни самостійно, велика кількість готових додаткових модулів;
 • CMS дозволяє легко вносити правки по юзабіліті і управління торгівлею;
 • інтеграція з «1С» спрощує роботу бухгалтерії і відділу продажів і частково знімає навантаження з ресурсу;
 • наявність SEO-модуля дозволяє оптимізувати сайт в CMS під вимоги пошукових систем;
 • потужна система безпеки захищає від хакерських атак і злому;
 • є вбудована адаптація під екрани мобільних пристроїв;
 • версії «1С-Бітрікс» призначені для проектів різного масштабу. Одні варіанти підходять для початківців бізнесменів, які поки не знають, яку CMS вибрати для інтернет-магазину, інші - для великих корпорацій;
 • технічна підтримка, яка відповідає протягом 4 годин.

недоліки:

 • потрібно досить багато часу для настройки;
 • послуги сертифікованих програмістів по роботі з «1С-Бітрікс» дорожче, ніж послуги розробників, що спеціалізуються на інших CMS;
 • є платні функції: додаткові модулі, оновлення системи (ліцензія видається на рік);
 • потрібен хостинг, який відповідає технічним вимогам (підійде не кожен, так як платний движок досить важкий);
 • надлишковий код гальмує завантаження;
 • необхідно пройти короткий онлайн-курс, щоб навчитися керувати сайтом і правильно розміщувати товари та описи в інтернет-магазині.

UMI

 • UMI - платна CMS, яка набирає популярність.

переваги:

 • можливість автоматично зберігати всі версій змінених сторінок (в 1C-Bitrix і MODx теж є така можливість, але за допомогою додаткових модулів);
 • можливість редагування заголовків, цін, назв, описів, фотоконтентом прямо в призначеній для користувача частині;
 • присутній SEO-орієнтованість, CMS адаптована під мобільні пристрої;
 • система ніколи не видає помилку 404. Справа в тому, що при помилковому введенні URL користувач побачить сторінку зі схожим з написання адресою. Цей підбір відбувається автоматично;
 • як правило, дана CMS - це вибір для інтернет-магазинів, хоча підходить для створення будь-якого сайту;
 • є безкоштовні курси по роботі з движком;
 • просте управління - можливо редагувати вміст сторінок без виходу в панель адміністратора, а вбудований тулбар сповіщає про нові замовлення, повідомленнях і т. д .;
 • реалізована можливість інтеграції з «1С» і російськими платіжними системами.

недоліки:

 • складно проводити роботу щодо поліпшення юзабіліті з XSLT-шаблонізатором сайту;
 • пред'являються серйозні вимоги до хостингу;
 • ліцензія дорога і потрібна подальша настройка системи.

CMS для сайту-візитки

Безкоштовні CMS

MODx

 • Ця універсальна ЦМС відмінно підійде для такої мети. Про її переваги та недоліки ми вже написали в попередньому розділі.

WordPress

 • Ця безкоштовна CMS дуже поширена і має безліч доповнень, за допомогою яких можна вирішити практично будь-які завдання. Цей движок є відмінним вибором для власників особистих блогів і новинних порталів. Але з безкоштовним модулем WooCommerce він підходить і для інтернет-магазинів з невеликою кількістю товарів.

переваги:

 • просто встановлюється на сервер;
 • легко вибрати тему оформлення;
 • SEO-орієнтована;
 • часто оновлюється;
 • має відкритий код;
 • інтуїтивно зрозуміла панель управління не вимагає тривалого освоєння;
 • є великий вибір безкоштовних і платних шаблонів;
 • легко знайти відповіді на питання завдяки популярності системи.

недоліки:

 • не оптимізовані під велику кількість користувачів, а значить, не підходить для створення сайтів з великою кількістю відвідувачів, але для сайту-візитки цей недолік не грає великої ролі;
 • швидкість роботи сильно залежить від хостингу. Якщо він поганий, будуть помітні довгий перехід по посиланнях і повільне завантаження зображень;
 • слабкий захист від злому. Але в руках хорошого програміста проблема вирішується.

Платні CMS

DataLifeEngine (DLE).

 • Якщо не можете визначитися, яку CMS вибирати для блогів та інформаційних порталів, зверніть увагу на DataLifeEngine. Вона розроблена спеціально для таких ресурсів. Ця платна CMS відмінно підійде для Вашого сайту.

переваги:

 • легкість в роботі з великими навантаженнями;
 • можливість розширення функціоналу;
 • SEO-орієнтованість;
 • багато можливостей для публікації статей і новин;
 • легко додавати мультимедіа;
 • можливість управляти рекламою на сайті;
 • вбудована система розсилки листів;
 • багато безкоштовних і платних модулів.

недоліки:

 • проблеми в безпеці, легко піддається злому;
 • для управління системою необхідно знати PHP, CSS і HTML;
 • складно змінити дизайн;
 • відсутність автоматичного оновлення системи.

CMS для сайту компанії

Для вирішення цього завдання відмінно підходять вже описані CMS:

Також можна використовувати:

Сподіваємося, що наш невеликий огляд допоможе Вам зробити вибір. Головне - пам'ятайте, що від CMS в подальшому буде залежати стабільність роботи вашого сайту і зручність редагування на ньому інформації. Тому спочатку вибирайте ту CMS, яка дозволить вирішувати Ваші задачі найбільш просто і менш затратно. Загальна рада можна дати такий: якщо хочете отримати найбільшу функціональність, максимальну якість і простоту використання, то вибирайте платну CMS.

Що таке ЦМС і чи потрібна вона?
Яку CMS вибрати?
Що таке ЦМС і чи потрібна вона?
Отже, потрібна ЦМС для сайту?
Яку CMS вибрати?
То яку ж ЦМС вибрати?
Однак це знову не дає нам відповіді на питання про те, яку ж CMS вибрати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: