Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вибрати доменне ім'я для сайту: способи і сервіси

 1. Що таке домен
 2. види доменів
 3. Як вибрати доменне ім'я для сайту
 4. Як підібрати доменне ім'я для сайту. Способи та сервіси
 5. Види доменних зон
 6. 10 наших рекомендації по вибору домену

Вітаю всіх на нашому блозі Blog-Bridge

Вітаю всіх на нашому блозі Blog-Bridge.ru! З вами Катерина Калмикова. Сьогоднішній пост відкриє цикл пізнавально-практичних статей на тему створення блогу. І перший пост буде присвячений одній з основ сайту - домену.

Інформації буде багато, тому для її структуризації і зручності прочитання я виділила кілька підрозділів, уважно ознайомтеся зі змістом статті і давайте вже приступимо.

До речі, в кінці статті підготовлений для вас невеличкий анонс. Думаю, він буде вам корисний))

Отже, в цій статті я розповім:

 1. Що таке домен;
 2. Види доменів;
 3. Як вибрати доменне ім'я для сайту;
 4. Як підібрати доменне ім'я для сайту. Способи та сервіси;
 5. Види доменних зон.

Ну що ж почнемо!

Що таке домен

Домен - електронна адреса сайту в інтернет е. Щоб знайти певний сайт або чийсь блог в інтернеті, потрібно набрати його адресу (домен) в пошуковому рядку використовуваного браузера. Наприклад, щоб потрапити до нас на блог, вам потрібно набрати наше доменне ім'я blog-bridge.ru

Просте і зрозуміле порівняння - це адреса сайту та адресу будинку. Кожен будинок має свою адресу, щоб прийти в гості до свого друга, ви приходите до нього додому за певною адресою, де він відповідно і проживає. Так і в інтернеті, кожен сайт має таку адресу і щоб його відвідати, треба знати лише його домен.

Доменне ім'я - це певна комбінація латинський букв, можливо вживання цифр, дефіса, тобто все, що йде до точки.

Доменна зона - це зона, в якій зареєстрований домен, вказується після точки. Детальніше про неї ми поговоримо трохи нижче.

Розглянемо приклад: домен блогу - maksistart.ru. До розділового знака точки вказано доменне ім'я сайту, а після доменна зона.

види доменів

Існують домени трьох рівнів.

1-ий рівень. Домени, що належать першому або самого верхнього рівня, не можна використовувати в якості імені сайту. Вони служать для створення доменів 2-ої рівня, який найчастіше і використовується для позначення адреси сайтів. Домени верхнього рівня діляться на дві групи:

 1. Домени, що вказують на територіальну приналежність. Наприклад, .ru - Росія, .by - Білорусія, .cn - Китай. За даними доменів можна з легкістю визначити країну його приналежності.
 2. Домени, що вказують на певне призначення сайтів. Наприклад, .com - комерційна організація, .info - інформаційний сайт, .biz - бізнес-сайти. За даними доменів можна дізнатися вектор спрямованості сайту.

2-ий рівень. На будь-якому з доменів першого рівня, можна зареєструвати домени другого рівня. Саме ці домени краще запам'ятовуються і читаються не тільки людьми, а й пошуковими системами, тому в інтернеті їх більшість. У нашому випадку - це maksistart.ru

3-й рівень. Домени третього рівня створюються на основі доменів другого рівня, ще вони називаються піддомени. Зареєструвавши домен другого рівня, ви скільки завгодно можете створити доменів третього рівня. наприклад forum.maksistart.ru

ru

Як вибрати доменне ім'я для сайту

Вибір домена досить серйозний крок в процесі створення сайту. Як я вже писала, це одна з його основ. Не дарма ж існує приказка «Як назвеш корабель, так він і попливе». Так і з сайтом можна провести аналогію. Мабуть, ніхто не захоче затонути в світі інтернету, не встигнувши поплавати.

Так ось, щоб цього з вами не трапилося, наступну частину статті потрібно прочитати уважно. І не тільки прочитати, а застосувати всі рекомендації на практиці.

Коли ми з чоловіком вирішили створити свій блог, перед нами постало питання: «Доменне ім'я - як вибрати?» Ми почали вивчати інформацію, читати різні джерела, знайомитися з сервісами і ось зараз ми хочемо поділитися з вами своїми рекомендаціями, в яких систематизовані всі знання , почерпнуті нами по темі «Як вибрати доменне ім'я для сайту».

Сподіваюся, і вам вони виявляться корисними.

Отже, давайте розберемо, чим відрізняється хороший домен від поганого?

1. Благозвучність. Це не просто безглуздий набір букв і цифр, хороший домен повинен звучати.

2. Запоминаемость. Вам потрібно придумати таке ім'я сайту, яке буде або його описувати, або з ним асоціюватися. Такий домен легко запам'ятається користувачеві і він без проблем при бажанні зайти до вас на сайт, згадає і ваше ім'я (домен). До речі, блоги найчастіше називають ім'ям або прізвищем творця / автора блогу, що теж цілком логічно і запоминаемо.

3. Відтворюваність. Якщо у вас назва організації занадто довге, то потрібно подумати про скороченому варіанті. Так користувачеві набагато легше буде запам'ятати, відтворити і набрати домен в пошуковому рядку браузера.

4.Фонетіческая правильність. Хороший домен повинен містити в собі правильні фонетичні вирази або слова.

5. Простий набір. Вибирати домен краще, в якому будуть відсутні, так би мовити, потенційні помилки. У користувача при наборі домену не повинні виникнути сумніви у виборі латинських символів, що позначають певну букву в домені.

У користувача при наборі домену не повинні виникнути сумніви у виборі латинських символів, що позначають певну букву в домені

Як підібрати доменне ім'я для сайту. Способи та сервіси

Існують прості методи підбору домену, якими досить часто користуються користувачі.

До них відносяться:

1. Ім'я домену = товар або послуга організації (наприклад, Fanta.ru). Організація позиціонує свій бренд як синонім продукту або послуги.

2. І мя домену = назва компанії (наприклад, avon.com). Компанія / організація однозначно ідентифікує свій бренд в мережі.

3. Ім'я домену = яскравий емоційний слоган (наприклад, vkontakte.com). Компанія закликає до взаємодії з нею.

4. Ім'я домену = відомий, але зайнятий домен + «красива» цифра (наприклад, bank24, smi2, say7). Красиві домени давно зайняті, тому можна використовувати цифри в назві і обіграти доменне ім'я.

5. Ім'я домену = поєднання 2-х слів (наприклад, coraltravel, rozatour). Перше слово, як правило, пов'язане з діяльністю компанії, друге слово - пов'язане з яких з твариною, назвою квітки, назвою дорогоцінного каменю і т.д.

Існують також спеціальні сервіси - помічники по підбору домену. Вам лише необхідно в певні графи внести ключові слова і сервіс запропонує вам варіанти, з яких ви згодом можете вибрати найбільш гідний.

Наприклад, такі сервіси, як reg.ru, mastername.ru, r01.ru.

Розглянемо, як підібрати доменне ім'я для сайту на прикладі перших двох сервісів.

Заходимо на головну сторінку сайту reg.ru, вибираємо «Домени» і натискаємо «Підібрати домен».

Вводимо головне і додаткове слово, яке ви хочете, щоб містилося в імені сайту. Наприклад, я ввела start і blog і натискаємо «Підібрати домен».
Вводимо головне і додаткове слово, яке ви хочете, щоб містилося в імені сайту

Сервіс вам запропонує вільні варіанти, що складаються з ваших запитаних слів. За вами залишається тільки вибрати найбільш привабливий.
Сервіс вам запропонує вільні варіанти, що складаються з ваших запитаних слів

Також покажу як підбирати домен на сервісі mastername.ru. Заходимо на сайт, натискаємо «whois» і далі «Сервіс підбору доменних імен».

Вводимо аналогічно першому сервісу ключові слова і натискаємо «Ок».
Вводимо аналогічно першому сервісу ключові слова і натискаємо «Ок»

Вуаля! Результат підбору готовий. Дивимося, які вільні імена і вибираємо сподобався.

Дивимося, які вільні імена і вибираємо сподобався

Види доменних зон

При виборі доменної зони необхідно орієнтувати на свою цільову аудиторію.

- російські національні доменні зони (.ru, .рф, .su);

- міжнародні доменні зони (.net, .eu, .com, .org, .biz).

Природно російським користувачам зручно використовувати домени на зрозумілій мові, не спотворюючи звичні слова і вирази.

У 2014 році з'явилися кириличні зони (.сайт, .рус, .Москва, .рф, .онлайн).

Різноманітність доменних зон дозволяє вибрати саме те, що потрібно вам. Кожна доменна зона спрямована на відображення своєї суті.

.сайт і .онлайн - підкреслює певну тематичну зв'язок з мережею, легко набрати і запам'ятати;

.company - цілком очевидний і природний вибір для всіх компаній;

.guru - заявляє про статус експерта в певній сфері;

.center - вибір для всіх центрів, від торгово-розважальних до науково-дослідних;

.today - показує актуальність інформації, продукту або послуги.

При вдалому виборі доменної зони, вона доповнить ваше доменне ім'я. Таким чином, домен для користувача розкриється повністю.

Природно слідувати відразу всім рекомендаціям в статті складно, але якщо ви будете прагнути до цього, то зможете підібрати своє успішне і ефективне ім'я сайту або блогу.

Ми бажаємо вам вибрати відмінний домен для вашого проекту. Вам в допомогу склали десять, на наш погляд, важливих рекомендацій.

10 наших рекомендації по вибору домену

1. Визначте географічну спрямованість і соціальну приналежність вашого проекту. Якщо проект розрахований на множинну цільову аудиторію, то вибирайте домен в доменних зонах .com, .org, .info і т. Д. Якщо проект (сайт) розрахований на певний сегмент, на аудиторію з конкретною територіальною приналежністю, то вибирайте доменні зони такі, як ru .by .ua .de .us і т. д.

2. Довжина доменного імені не повинна перевищувати 63 знаки.

3. У доменному імені можна використовувати символи, цифри і дефіс. До речі дефіс не використовується на початку і в кінці домену.

4. Уникайте в імені домена вживання наступних неоднозначних символів: російська символ «у» можна написати як «y» і як «u», російський символ «до» можна написати як «k» або «c». Труднощі виникають при вживанні таких комбінацій як «zh», «ch», «j». Якщо Ви транслюєте російські слова на латинський, намагайтеся не вживати такі літери з російської алфавіт як щ, й та т. Д, оскільки користувачі можуть ці літери писати по-різному.

5. Намагайтеся не використовувати цифри. Наприклад, цифру «нуль» можна запросто переплутати з буквою «о».

6. Щоб домен легше запам'ятовувався, використовуйте такий спосіб як римування.

7. Обов'язково ваш домен повинен бути унікальним і відрізнятися від доменів ваших конкурентів.

8. Придумайте домен по можливості короткий. Як кажуть «Стислість-сестра таланту». Такий домен напевно користувач зможе безпомилково і легко набрати.

9. Добре було б придумати домен, що містить ключове слово, що відбиває вашу основну ідею сайту.

10. Подумайте про доцільність реєстрації обраного вами домену відразу в різних доменних зонах, наприклад і в зоні .ru, і в зоні .рф. Це захистить вас від кіберсквотинг і призведе на ваш сайт додаткову аудиторію. В майбутньому один з цих доменів можна використовувати як основний, а з другого перенаправляти, використовуючи 301-редирект.

До речі, скоро я закінчу свою книгу, в якій буде весь мій досвід і практичні рекомендації по доменної темі. Всім новачкам вона стане помічником. Прочитавши її, я впевнена, ви зможете уникнути багатьох помилок, які, на жаль, не оминули мене стороною.

Але завдяки їм, у мене і виникла ідея все описати в книзі, тим самим попередити інших людей про підводні камені в даній темі.

Щоб дізнатися про вихід в числі перших рекомендую підписатися .

Бувай!

Коли ми з чоловіком вирішили створити свій блог, перед нами постало питання: «Доменне ім'я - як вибрати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: