Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вибрати доменне ім'я для сайту?

 1. вибір імені
 2. 2. Співзвуччя домену бренду
 3. 3. Номер телефону
 4. 4. Географія
 5. рівень домену
 6. Доменна зона
 7. Правила і помилки при виборі домена

Привіт друзі! Сьогодні ми знову продовжимо розглядати тему інструментів Інтернет бізнесу, а точніше, поговоримо про те, як вибрати доменне ім'я для сайту. У минулій статті йшлося про те, що таке сайт , В даній статті мова піде про його назві. Згадайте фразу з мультфільму «Пригоди Капітана Врунгеля» - «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Власне, це і варто тримати в голові, коли ви починаєте створювати свою майбутню Інтернет імперію.

що таке сайт

Існує кілька способів вибрати доменне ім'я для сайту. Найпростіший, коли ви, не замислюючись, пишете навмання набір букв і цифр, ми розглядати не будемо, краще подивимося більш продумані варіанти.

Коли будете вибирати назву, відразу перевіряйте домен на зайнятість .

вибір імені

1. Напрямок сайту

Ім'я вашого сайту може відображати напрямок вашої діяльності. Наприклад, мій блог BiznesSystem.ru як раз з такої категорії, його доменне ім'я вже підказує, про що буде мова всередині. Такі назви запам'ятовуються і дуже зрозумілі. Є, правда в ньому невеликий косяк, розповім про помилку нижче.

2. Співзвуччя домену бренду

Можна піти й іншим шляхом, прив'язати доменне ім'я сайту до певного бренду. В цьому випадку в доменному імені присутні імена власні товарів, фірм або людей. Наприклад, мій сайт DmitriyZhilin.ru явно говорить про те, що сайт належить мені. Якщо ви напишете назву компанії, то буде зрозуміло, що володіє сайтом конкретна компанія. Такі назви добре виглядають на візитних картках і теж добре запам'ятовуються.

3. Номер телефону

Є ще одна фішка, яку я помітив - цифрові назви сайтів, що збігаються з номерами телефонів. Такий підхід дуже зручний для організацій, чия робота заснована на дзвінках клієнтів. Їх зручно рекламувати на великих рекламних щитах і розтяжках, так як одночасно запам'ятовується і сайт і телефон.

4. Географія

Різні міські портали або будь-які сайти, відповідні організаціям, чий регіон роботи обмежений, можна забезпечити адресою домену із зазначенням місця розташування. Напевно, ви не раз зустрічали адреси закінчуються цифрами, відповідними автомобільному регіону - 66 (Єкатеринбург). Можете також використовувати цифри, а можете і прямим текстом зробити добавку, наприклад - avtoservis-kostroma.

Можна придумувати щось ще, але цих варіантів для нас з вами вистачить.

рівень домену

Тепер що стосується рівня домену. Часто мені ставлять питання про те, чи варто купувати відразу персональний домен 2 рівня, як biznessystem.ru або можна використовувати безкоштовний домен 3 рівня типу biznessystem.narod.ru або biznessystem.blogspot.com.

Плюси такого доменного імені - безкоштовність, на цьому всі вони закінчуються і починаються суцільні мінуси. Крім того, що подібні адреси ніким не сприймаються всерйоз (суб'єктивно), так можуть бути і цілком об'єктивні складності:

 • Відсутність повного контролю сайту (домен належить не вам, ви не є власником, що позбавляє вас будь-яких прав на нього). Наприклад, недавно blogspot.com взяв і переклав всі домени на зону, що відповідатиме стандартам країни. Один мій сайт повинен був перейти - blogspot.ru, а він проіндексованих на blogspot.co.il - і фіг знає що з цим робити.
 • Багато способи монетизації недоступні для доменів 3 рівня - їх не приймають в рекламні мережі. А там де приймають ціни на рекламу набагато нижче аналогічних персональних адрес. Безкоштовні домени сайтів не допускаються до участі в Rotaban, Miralinks, Gogetlinks, що автоматом позбавить вас декількох можливих джерел доходу.
 • Крім того, якщо в майбутньому ви все ж вирішите переїхати з безкоштовного доменного імені на своє персональне, то вся ваша робота по наповненню і просуванню сайту , Яку ви проводили, піде на смарку, так як перенести її ви не зможете. Перенесете статті - отримаєте повністю дубльований контент - це прямий шлях під фільтри пошукових систем .

Так, що беріть домен 2 рівня відразу, тим більше що купити для свого сайту платне ім'я можна всього на 100-150 рублів на рік.

Доменна зона

Доменна зона - це остання частина URL сайту, що стоїть після крапки. Доменні зони вказують або приналежність до країни, або до певної категорії.

 • Країни - .ru (Росія), .uk (Британія), .by (Білорусь), .ua (Україна) і т.д. Якщо у вас сайт регіональний і працює тільки на білоруський або український ринок, то є сенс взяти відповідну зону, але якщо у вас ресурс інформаційний (типу блог або форум) і розрахований на весь рунет, то краще брати зону .ru.
 • Категорії - .com (комерційний), .biz (бізнес), .net (інтернет). У західній частині інтернету на тематику доменів звертають увагу, у нас рідко.

Російські домени найдешевші, так, що якщо адреса потрібний вам в цій зоні вільний - беріть його, не помилитеся. Яндекс, наприклад, віддає у видачі російською мовою перевагу нашим сайтам. Якщо ж ви плануєте сайт англійською, то краще перебратися на com або щось ще.

Правила і помилки при виборі домена

 1. Перед реєстрацією, обов'язково перевірте історію домену (інструкція тут ), Домен може бути кинутим перебувати під санкціями пошукових систем.
 2. Не змішуйте російську транслітерацію і англійські слова (як це зроблено у мене). Коли я підбирав домен я цього не знав. Робіть або транслітерацію російських слів, або повністю англійські.
 3. Намагайтеся не використовувати тире, якщо є аналогічний домен без тире, так як ви ризикуєте частину своїх клієнтів відправляти конкурентам.
 4. Не використовуйте в адресі багато слів (максимум 2-3).
 5. Намагайтеся вибирати URL якомога коротше. Чим довше, тим складніше запам'ятати.
 6. Уникайте слів, що містять складні літери (які можуть на латиниці виглядати по різному), наприклад, "щ".
 7. Не вмикайте в назву складні цифрові комбінації, якщо вони не несуть смислового навантаження. Неправильно - biznes48573. Припустимо - biznes66 (регіон Єкатеринбург), biznes2 (простий).

Потренуйтеся з вибором доменного імені, а в наступний раз ми поговоримо про те, який хостинг вибрати , Краще вибирати його заздалегідь, щоб не довелося робити перенесення сайту на інший хостинг в майбутньому.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: