Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вибрати доменне ім'я?

 1. Що не слід робити при виборі доменного імені.
 2. Вибір доменної зони.
 3. Як перевірити домен на доступність?
 4. Перевірити домен на фільтри і санкції пошукових систем.
 5. Безкоштовне доменне ім'я другого рівня.

Зараз ви дізнаєтеся, як правильно вибрати доменне ім'я для сайту. При створенні сайту багато хто стикається з проблемою, як вибрати доменне ім'я? Яке воно повинно бути. Що можна використовувати при виборі доменного імені?

Тут потрібен творчий підхід і інтеграція з SEO. По-перше, вам потрібно визначиться, якої тематики буде сайт. По-друге знаючи тематику, ви вже зможете зібрати семантичне ядро сайту. Після збору семантичного ядра його потрібно згрупувати для сторінок вашого сайту. Знаючи групу ключових слів, ви можете використовувати самі високо частотні слова для того що б придумати ім'я домену. Кращий варіант буде, в тому випадку якщо ваше доменне ім'я буде містити ключовий запит в цілому або хоча б слово з найбільш високочастотних ключів в групі на головну сторінку. Але це в разі якщо ви хочете отримати додаткову перевагу для SEO оптимізації сайту.

Є й інші випадки, коли ви створюєте свої особистий блог, то ви просто можете назвати його своїм ім'ям і надалі розкручувати своє ім'я як бренд. Наприклад, сайт Ірини Вініковой irina-vinnikova.com. Тут все дуже просто, якщо ви позиціонуєте своє ім'я як бренд, то ви просто підбираєте максимально короткий доменне ім'я і використовуєте його. Але тут є один нюанс поки ваше ім'я не стане досить відомим, в плані SEO толку від такого імені буде мало. Подумайте над цим, перед тим як зробити вибір.

При виборі доменного імені для бізнесу, потрібно мислити так. Бажано що б в імені сайту було і назва бренду і спрямованість діяльності компанії. Наприклад, сайт про ремонт комп'ютерів під брендом Спец Комп - spec-komp.com. тут присутній і ім'я бренду і слово комп що дає зрозуміти що сайт присвячений комп'ютерам. Таке ім'я домену дасть вам максимально позитивний ефект для SEO оптимізації сайту.

Природно при виборі доменного імені потрібно старіють робити його максимально коротким і легко запам'ятовується. Якщо сайт дійсно цікавий то люди захочуть повернуться на нього знову. Чим легше і коротше буде назва доменного імені тим більше шанс що користувач згадає адреса сайту і повернеться на нього, а це в свою чергу дасть вам приріст до якості поведінкових факторів.

Багато організацій використовують в назві сайту абревіатуру. Іноді навіть скорочують доменне ім'я до мінімуму наприклад, сайт МГУ маєте доменне ім'я www.msu.ru, я інтерпретую це як московський університет. Природно більш співзвучним ім'ям було б МГУ точка ру, але схоже що дане доменне ім'я було зайнято на момент створення сайту.

Що не слід робити при виборі доменного імені.

Якщо ви розраховуєте на довгу і корисну роботу вашого сайту, рекомендую не допускати таких помилок:

 • Не вибирайте незрозумілі доменні імена наприклад xxopik.ru ніхто не зрозуміє що там написано, то чи іксіксопік, то чи Хорик, жорик, жопік і т.д
 • Не використовуйте назви схожі на назви великих сайтів, наприклад, prom.ua і promo.ua. В такому випадку буде складно розкрутити своє доменне ім'я, тому що його можуть плутати з іншим більш відомим сайтом.
 • Були випадки, коли великі корпорації забирали доменне ім'я у дрібних підприємців або тих, хто хотів зробити собі ім'я за рахунок великої корпорації. Так сталося з доменом windows.ru, це був сайт, на якому продавили вікна. Компанія Microsoft подала в суд з метою забрати це доменне ім'я, так як windows це зареєстрована торгова марка, що і було зроблено після суду. Компанія відсудила право використовувати цей домен для своїх потреб.
 • Перед покупкою доменного імені перевіряйте, чи не накладена фільтр пошукових систем на такий домен.
 • Намагайтеся не використовувати доменні імена на кирилиці, такі домени в плані SEO оптимізації сайту просто провальними.
 • Якщо є кілька співзвучних і близьких з написання вільних доменів підходять для вашого сайту викупите їх всіх що б шахраї не могли зробити копію сайту і використовувати схожість в своїх цілях.
 • Якщо відповідний домен вільний, то реєструйте його відразу, так як його можуть дуже швидко викупити.
 • Не робіть доменне ім'я довше 3 слів, навіть якщо вони короткі. Довгі доменні імена дуже важко запам'ятати та й писати в браузері буде довго, і ніхто не захоче це робити.
 • Не робіть занадто коротких і незрозумілих доменів, навіть якщо вони вільні. Наприклад, 1ru.
 • Не купуйте домени 3 і більше рівня крім тих які добре зарекомендували себе наприклад .COM.RU або COM.UA. Домени 4 рівня і вище взагалі немає сенсу купувати так як вони доступні цілком безкоштовно.

Вибір доменної зони.

Є безліч різних доменних зон, наприклад, COM, NET, ORG, RU, UA, BY, KZ, CLUB, PRO, INFO і т.д Що б зрозуміти яку доменну зону вам вибрати, знову таки потрібно розуміти під яку аудиторію ви хочете просувати ваш сайт і де ця аудиторія географічно розташована. Наприклад, для просування по Москві дуже вигідно використовувати домен .MOSCOW якщо бізнес охоплює більше одного міста в одній країні, можна просувати такі домени як RU, UA, BY і KZ це домени країн. Якщо наприклад ви хочете просувати ваш сайт на території СНД можна використовувати домен .SU або знову таки .RU так як ним користуються не тільки в Росії але і у всьому рунеті. Якщо ваш сайт розрахований на всю світову аудиторію, то можна використовувати домен .COM для комерційних організацій, домен .ORG для некомерційних, .NET для всього що пов'язано з мережами і інтернетом. Так само зараз з'явилося дуже багато різних тематичних доменів першого рівня наприклад .CLUB, .PRO, .MOBI, .TV і багато інших. Логічно що для сайту клубу підійде доменне ім'я .CLUB, для профі в своїй справі підійде домен .PRO. Пошукові системи говорять, що не поділяють сайти по доменах, якщо тільки це не безкоштовні домени і домени вище 4 рівня. Для пошукових систем підійде будь-який адекватний домен. Вибір за вами.

Як перевірити домен на доступність?

Тут все дуже просто це допоможе нам зробити будь-який сервіс реєстрації доменних імен. Зробити перевірку і реєстрацію домену можна дуже легко. Просто введіть в рядок бажане доменне ім'я та система сама визначить, які доменні імена вільні і скільки вони коштують.

Подивіться і оберете відповідний вам домен і купите його. При покупці рекомендую вносити правдиві дані що б не втратити домен або в подальшому без проблем його продати.

Перевірити домен на фільтри і санкції пошукових систем.

Є можливість, що то домен який ви хочете купити вже використовувався. Можливо навіть що на цей домен були накладені санкції пошукових систем. В результаті купуємо домен без перевірки, оптимізуємо і зростання сайт, а він ніяк не може досягти навіть маленьких результатів. Це буває через те що до вас домен використовували в шахрайських цілях або просто не грамотно. Перевірити чи працював домен до вас це пошукові системи і сервіс веб архіву. У пошуковій системі все просто просто забийте URL вашого майбутнього сайту в пошук і подивіться чи є якісь згадки про нього, виходячи з цих даних ви вже багато чого зрозумієте. Якщо через пошук знайти домен не вдалося тоді йдемо на сайт archive.org і забиваємо в пошук доменне ім'я вашого майбутнього сайту. Якщо сайт напише що знімків такого сайту немає, то швидше за все до вас доменом ніхто не користувався, але це не дає 100% гарантію. Якщо будуть знайдені знімки сайту на домені, то значить цей домен вже використовували. Тут може проблема в тому що використовувати його могли погано і ПС могли накласти фільтри. Є багато сервісів де ви можете перевірити які фільтри накладені на сайт. Перед покупкою домена перевірте їх там.

Безкоштовне доменне ім'я другого рівня.

Багато хто задається питанням, чи можна отримати гарне доменне ім'я безкоштовно? Так, можна на даний момент я розповім про найпопулярнішому безкоштовному доменному імені 2 рівня, це домен .TK, на островах Токелау його надають абсолютно безкоштовно для всіх у кого хоча б є 5 заходів на сайт в день. Отже йдемо на сайт www.dot.tk/ru/ і можемо безкоштовно зареєструвати там доменні імена .СА .GA .GQ .ML і .TK. Мінлива на цю тему валом на просторах інтернету, та й там все російською і інтуїтивно зрозуміло.

Мінлива на цю тему валом на просторах інтернету, та й там все російською і інтуїтивно зрозуміло

Отримати безкоштовний домен

Отримати безкоштовний домен

Безкоштовні домени .СА .GA .GQ .ML і .TK

Тепер ви повністю підготовлені до покупки доменного імені для свого сайту і можете використовувати ці знання для SEO просування вашого сайту. На все добре і правильного вам вибору.

Як перевірити домен на доступність?
При створенні сайту багато хто стикається з проблемою, як вибрати доменне ім'я?
Що можна використовувати при виборі доменного імені?
Як перевірити домен на доступність?
Багато хто задається питанням, чи можна отримати гарне доменне ім'я безкоштовно?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: