Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вибрати гарний домен для блогу

 1. Якої довжини домен краще вибрати для сайту?
 2. Яку доменну зону вибрати?
 3. Чи потрібно включати ключові слова в доменне ім'я?
 4. Який домен вибрати: трансіліт або англійське написання?
 5. Чи варто використовувати своє ім'я в якості домену?
 6. Чи варто вибирати кириличні домени?
 7. Мінуси кириличних доменів:
 8. Часті помилки при виборі доменного імені сайту
 9. Послідовність дій при виборі домена
 10. Кілька важливих думок на закінчення:

У цій статті я покажу вам кілька супер важливих речей, про які вам краще знати, в той момент, коли ви вибираєте домен для свого блогу чи сайту

У цій статті я покажу вам кілька супер важливих речей, про які вам краще знати, в той момент, коли ви вибираєте домен для свого блогу чи сайту.

Коли ваша мама була вагітна вами, можу посперечатися, ваші батьки чимало часу провели в роздумах над тим, як вас назвати. Упевнений, вони намагалися вибрати для вас саме гідне ім'я, з глибоким змістом, яке вплинуло б на ваш майбутній характер.

Наприклад, мої батьки назвали мене Артем, їм подобалося це ім'я і в 1983 році воно було в дивину. Я був їх першою дитиною і вони хотіли, щоб я був особливим.

Схожа ситуація і з доменним ім'ям сайту. Домен, це одна з перших речей, яка впадає в очі новому відвідувачу. І в якомусь сенсі, домен впливає на те, скільки грошей в Мережі ви заробляєте .

У нашому місті є безліч фірм, які займаються продажем систем спостереження і стеження. Але тільки одна має контактний телефон з номером 55-55-55. У них всього один рекламний борд в місті, але на прохідному місці. І цей простий номер став тією єдиною причиною, чому я зателефонував саме їм, коли єдиний раз в житті мені знадобився їх товар. Я пам'ятав його напам'ять.

Чому вашого блогу потрібен гарний домен? З тієї ж причини, чому ваш мобільний телефон за краще гарний номер. Домен, це адреса за яким вас можна знайти в Мережі. А вибрати гідним домен, це перший виклик автору блога, коли він заводить свій блог .

Цей пост може стати початком вашого успішного шляху в цифровому бізнесі. Вибрати правильний домен, також важливо, як правильно назвати свій сайт .

Зміст статті

Якої довжини домен краще вибрати для сайту?

Найголовніше правило говорить - чим коротше доменне ім'я, тим легше його запам'ятати. І в той же час, чим коротше домен, тим вірогідніше, що він уже зайнятий. Короткі імена виділяються на тлі довгих, але знайти вільний і відповідний домен, може стати непростим завданням.

Якщо говорити про великі онлайн сервісах і порталах, то існує неписане правило, вибирати домен не довше 8 символів (VK, Facebook, Google, Yandex). Такі домени коштують занадто дорого для початківця автора блога.

Тому, коли ви тільки стартуєте зі своїм блогом, намагайтеся вибрати домен коротше, але не перетворюйте цю затію в панацею. Якщо стоїть вибір між доменом в 8 і 15 символів, то віддавайте перевагу першому варіанту. Але якщо немає відповідного вільного домену, то це ще не кінець світу.

Наприклад, мій минулий проект SmartRealtors.ru має 13 символів в домені і успішно існував. Ось ще один приклад, SmartPassiveIncome.com - 18 символів і дуже популярний.

Що стосується мене особисто, то я вважаю за краще вибирати домен до 12 символів (BlogTactics.ru), але якщо ви знайшли щось підходяще, але довший, це не повинно стати проблемою.

Яку доменну зону вибрати?

Найпопулярніші пошукові системи Рунета - Yandex і Google, трафік з інших пошукових систем незначний. З цієї причини є сенс орієнтувати на два цих гіганта.

Якщо говорити про Яндексі, то сайти з доменами в зоні RU (за інших рівних умов) індексуються цією пошуковою системою швидше, ніж з доменами в зоні COM, NET, INFO. Домен в зоні RU за замовчуванням означає приналежність до Рунету. А Яндекс - це пошукова система орієнтована на російськомовну аудиторію.

Уподобання Google в цьому плані менш виражені, і все ж, бажано вибирати домен в зоні RU або ж (на самий крайній випадок) в зоні COM.

Вибір регіонального домену позитивно позначається на позиціях блогу в результатах пошуку в цільовому регіоні. Наприклад, проект на домені «.ru» матиме кращі позиції в результатах пошуку в Росії, ніж в Казахстані при одному і тому ж запиті. Сайт на домені «.kz» - навпаки.

Якщо ваш проект орієнтований на російськомовну аудиторію, то кращим вибором буде домен в зоні RU.

Чи потрібно включати ключові слова в доменне ім'я?

Є думка, що варто включати ключові слова на адресу домену, щоб підняти свій сайт в результатах видачі. Google і Яндекс розуміють транслит. І дійсно можна включити головний пошуковий запит на адресу домену.

Запит «книга» в Google:

Запит «книга» в Google:

Запит «книга» для Яндекса:

Запит «книга» для Яндекса:

Але потрібно розуміти, що алгорітни пошукових систем постійно змінюються. І не факт, що навіть завтра цей трюк спрацює.

Ось, наприклад, що пише з цього приводу Сергій Кокшаров (Seo блогер):

«Тенденція пошукових систем така, що по комерційним запитам в ТОПі вони хочуть бачити серйозні компанії з хоч якимось ім'ям, ніж просто онлайн-магазин з продажу чогось без імені і особи, але зі словом" купити "в заголовку».

З огляду на всі ці моменти, я можу зробити висновок, що не варто особливо зациклюватися на тому, щоб включити ключові слова в свій домен. Домени складаються з назви бренду (BlogTactics.ru або SmartRealtors.ru), більш ефективний варіант.

Який домен вибрати: трансіліт або англійське написання?

На мій погляд, назва домену, виконане на трансліті, виглядає неестетично.

Порівняйте транслит «UmniiRieltori» і його аналог на англійській мові «SmartRealtors». Перший варіант це колекція якихось символів, які складно запам'ятати. Тому, я рекомендую переводити назва домену на англійську мову.

Тим більше, що Google розуміє англійську. Наприклад, якщо набрати запит «книга», то його англійський переклад буде розпізнано пошуковою системою (у Яндекса такої функції немає).

Чи варто використовувати своє ім'я в якості домену?

Мій перший проект Блог винахідливого Продавця знаходився в Мережі за адресою ArtemFaryevych.com, що є моїм справжнім ім'ям.

Чи зможете запам'ятати, а потім без помилок набрати цю адресу? Це не просто. Легко сплутати «y» з «i» при написанні. Це одна з причин чому не варто використовувати прізвище в якості домену.

Безумовно, якщо ви сильно хочете, то можете використовувати своє ім'я в якості домену. Я лише натякаю на те, що не варто створювати людям додаткові складності. Краще вибрати адресу в якому складно наробити помилок. Це і буде самим чудовим рішенням.

Чи варто вибирати кириличні домени?

Це про те, чи варто вибирати домен виду http: //мойблог.рф.

З одного боку це виглядає чудовою ідеєю. Адже можна включати головний пошуковий запит в домен і це допоможе піднятися на вершину пошукової видачі. Також, це полегшить життя людям, хто не знає англійської.

Все це так, але ось мінуси такого домену перекреслюють всі його плюси на мій погляд.

Мінуси кириличних доменів:

1. Ви не зможете створити email на своєму домені (наприклад [email protected]мойблог.рф) тому що поштові служби не працюють з такими ящиками. А якщо ви просуваєте свій бренд, то логічно і пошту робити на своєму домені.

2. Ви втрачаєте читачів з-за кордону, у яких просто немає російських букв на клавіатурі.

3. Щоб набрати в рядку http: //мойблог.рф людям доведеться міняти розкладку клавіатури. Це додаткові складності.

4. Вам буде складно просувати сайт, тому що багато скрипти, сайти і пошукові системи некоректно розуміють кирилицю і перетворять її в латиницю за допомогою punycode. Посилання мойблог.рф буде виглядати http: //xn--90aeqjcmd.xn--p1ai. Погодьтеся, навряд чи хтось захоче поділитися таким посиланням.

Ось моя думка з цього питання. Є міжнародний стандарт в написанні доменних імен і його потрібно дотримуватися. Тому що розробники софта і різних сервісів орієнтуються на ці стандартні. Адже якщо сьогодні ми будемо використовувати кирилицю, то завтра прийдуть китайці і нав'яжуть нам ієрогліфи?

Я не беруся стверджувати, що кириличний домен поставить хрест на вашому проекті. Я говорю про те, що він принесе вам додаткові складності. А чи потрібні вони вам?

Навіть сайт президента Росії, який раніше знаходився за адресою президент.рф, переїхав на звичний домен www.kremlin.ru. А це вже про щось говорить, чи не так?

Якщо вам дуже хочеться кириличний домен, купите його, але налаштуйте редирект (перенаправлення) на звичний домен латиницею. Це єдиний спосіб захистити себе від всіх можливих проблем. Власне так і надійшли з сайтом президента Росії.

Часті помилки при виборі доменного імені сайту

Є кілька нюансів, яких я б рекомендував уникати при виборі доменного імені. Це потрібно для того, щоб знизити ймовірність неправильного написання домену вашого проекту.

Ось, що не слід включати в адресу домену:

- цифри. Якщо вони не несуть смислового навантаження. В іншому випадку, це виглядає незграбно. Уявіть Яндекс з доменом www.yandex83.ru. Нерозумно, чи не так? А ось www.formula1.ru виглядає добре, тому що цифра несе сенс.

- важкі слова для написання. В домені ArtemFaryevych.com легко допустити помилки при написанні та втратити відвідувача.

- абревіатура. Якщо ви ведете блог на тему реклами в інтернеті, ви могли б використовувати слова PPC або CTR в домені і назві. Ті люди, хто вже займаються інтернет рекламою знають, що означають ці слова, а ті хто тільки починають, немає. У цьому вся проблема.

- дефіси. Люди часто забувають, що потрібно додати дефіс, тому потрапляють на інший сайт. І на мій погляд, домени з дефісами виглядають кустарно.

- складних словосполучень, коли перше слово закінчується букової на яку починається друге слово (я відмовився від минулого домену ContentTraffic.ru бо дві літери «t» викликали складності в написанні).

Звичайно, є доменні імена, які порушують ці умови, і сайту на які вони ведуть успішні.
Але тим не менше, якщо у вас є можливість, постарайтеся врахувати ці правила при виборі домена.

Послідовність дій при виборі домена

Нижче, я привожу послідовність дій, якої дотримуюся, коли стоїть завдання підібрати домен для блогу.

Крок 1. Список слів і фраз, які характеризують тему блогу

Подумайте, які слова можна використовувати для опису теми вашого блогу. Які слова, терміни, вирази використовують люди, коли ведуть розмову на тему, якої присвячений ваш блог?

Якщо це нерухомість, то список може складатися з наступних слів «агент, ріелтор, нерухомість, угода, іпотека і т.д.» Якщо це здоровий спосіб життя «фітнес, йога, рецепти, здоров'я, калорії, фігура і т.д.»

Коли я підбирав домен для проекту Блог Тактика, то словами характеризують мою тему були «блог, контент, копірайтинг, трафік, конверсія і т.д». Я розділив лист на дві частини і записав ці слова в одну колонку.

У другу колонку я накидав слова, які могли охарактеризувати мою аудиторію (блогери, цифрові підприємці, інфобізнесмени), формат подачі матеріалу (поради, тактики, стратегії, правила, керівництва) і кінцевий результат до якого прийде людина після вивчення мого проекту (розумний, успішний , знаменитий, багатий і т.д).

Список вийшов дуже об'ємний. На жаль, його не залишилося, інакше б виклав фото.

Крок # 2. складаємо комбінацію

Далі, потрібно поєднати слова з двох колонок з один з одним у всіх можливих варіаціях, вибрати кращі варіанти і перевірити їх доступність для реєстрації.

Можна зробити це вручну, переглядаючи, складаючи слова і перевіряючи сподобалися варіанти на доступність. Це довгий спосіб, але найнадійніший. Я робив саме так.

Можна скористатися більш швидким способом і підібрати варіанти за допомогою сервісу Onreg.ru. Все що потрібно, це вказати слова їх різних колонок і програма сама видасть можливі комбінації.

Якщо всі потрібні вам комбінації слів зайняті, спробуйте замінити ключові слова на слова синоніми. Це можна зробити за допомогою сервісу SynonymOnline.ru.

Крок # 3. Перевірка на доступність і реєстрація домену

Є багато сервісів для перевірки і реєстрації доменних імен. Я розповім про тих, з якими у мене склався позитивний досвід роботи.

Найпростіший варіант, який позбавить вас від зайвих налаштувань - це купити домен там, де ви плануєте орендувати хостинг. Якщо хочете почути мою думку, то я рекомендую BeGet (Входить до п'ятірки найбільш стабільних хостингів Рунета з розумними тарифами).

До того ж, Beget дозволяє створити блог на WordPress клікнув всього кілька разів мишкою. Ця експрес установка захистить вас від усіх технічних складнощів на кшталт створення бази даних, редагування файлів і т.д. Подивіться по посиланню вище, як я встановлюю блог за допомогою BeGet менш, ніж за 5 хвилин.

Кілька важливих думок на закінчення:

Ви повинні розуміти, що один домен, будь він правильний чи порушує всі рекомендації, які не є визначальний фактор успіху. Навіть самий безглуздий домен може вести на популярний блог. Домен впливає на перше враження про проект, але його вплив не такий значний, як назва проекту.

З цієї причини не варто сильно зациклюватися на домені. Відведіть 2-3 дні на те, щоб вибрати домен і по закінченню цього проміжку виберіть найдостойніший з усіх, які ви придумали.

І все ж, правильний, красивий і легкий домен, це безсумнівний плюс вашому проекту. Тому, мій кращий рада на тему того, як вибрати домен зводиться до наступного - використовуйте назву свого бренду в якості доменного імені проекту.

PS Якщо вам сподобалася стаття, натисніть «Like» і залиште коментар. Так я буду знати, що проробив гарну роботу.

(1

оцінок, середнє: 5,00 з 5)
оцінок, середнє: 5,00 з 5)  Завантаження Завантаження ...

Якої довжини домен краще вибрати для сайту?
Яку доменну зону вибрати?
Чи потрібно включати ключові слова в доменне ім'я?
Який домен вибрати: трансіліт або англійське написання?
Чи варто використовувати своє ім'я в якості домену?
Чи варто вибирати кириличні домени?
Чому вашого блогу потрібен гарний домен?
Яку доменну зону вибрати?
Чи потрібно включати ключові слова в доменне ім'я?
Який домен вибрати: трансіліт або англійське написання?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: