Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вибрати хостинг для блогу

Ви створили блог, а тепер перебуваєте в пошуку надійного хостингу? Дана стаття допоможе Вам визначитися, який хостинг потрібен для блогу і якими характеристиками він повинен володіти. Створення і ведення блога. Що для цього потрібно? Детальніше тут .

Від вибору відповідного хостингу для блогу залежить сам процес розміщення сайту і запобігання проблем в майбутньому. Ми розглянули найважливіші характеристики, якими повинен володіти хостинг. Тож почнемо.

Перш за все, Вам потрібно визначити компанію не одноденку, з великим досвідом роботи на даному ринку. Спочатку проаналізуйте сайт хостера. Серйозний хостинг-провайдер обов'язково розмістить свої контакти на сторінках сайту: і це не тільки мейл або ICQ, але і телефонні номери, включаючи безкоштовні, адреса офісу і тп. Зверніть увагу на вік хостинг-компанії, як давно існує доменне ім'я сайту хостера.

Пошукайте відгуки про даному хостингу. Як правило, на хвалебні відгуки не варто звертати особливої ​​уваги, але ось негатив завжди або майже завжди пишуть незадоволені клієнти, звичайно ж, не варто виключати і конкурентів, які також можуть попрацювати і залишити парочку негативу. Крім того в Мережі існує велика кількість різноманітних рейтингів хостингів, наприклад, pickuphost, siterost, hostdb, hosting101 і безліч інших. Правда, не потрібно до всіх рейтингах ставитися серйозно, більшість з них беруть оплату з хостерів за розміщення в топі, тому вважати їх найкращими по таких не об'єктивним оцінкам зовсім не варто.

Інформацію про хостинг-компаніях також варто пошукати на спеціалізованих форумах. Хостери з досвідом завжди мають там свої розміщені теми, крім того можна запитати поради у "старих" форумчан. Таких форумів досить багато, за допомогою них можна проаналізувати як хостер веде спілкування з клієнтами, відповідає на їхні запитання. Серед популярних російськомовних форумів, наприклад, варто виділити searchengines, maultalk, seocafe, cypr і багато інших подібних.

Другий пункт вибору хостингу для блогу це, звичайно ж, технічні характеристики, які Вам потрібні для роботи на обраному хостингу. Спочатку визначте цілі майбутнього блогу, чи буде він комерційним, чи будуть на ньому зображення, многол інформації ви плануєте розміщувати. Під ці характеристики варто підбирати і технічні параметри тарифів. Якщо блог буде наповнений лише текстовим контентом, то можна почати з невеликого обсягу, наприклад, 1 Гб. Якщо захочете розширювати блог відео або фото контентом, зможете перейти на тариф з більш великим об'ємом. Зі свого боку радимо вибирати тариф з запасом дискового простору, однак не перестарайтеся, щоб не довелося переплачувати за ресурси, які не використовуються.

З кількістю дискового простору ми вже визначилися, але є ще й інші важливі параметри, які притаманні якісному хостингу. Наприклад, звертайте увагу на кількість сайтів, які можна розмістити на одному тарифі. Ця перевага важливо в тому випадку, якщо у Вас є не один блог, або Ви плануєте в майбутньому запускати ще парочку сайтів.

Обов'язкова умова - наявність файлового менеджера або cPanel, можливість управляти файлами блогу через FTP. Необхідний хостинг, де є обидві можливості: FTP доступ і файловий менеджер / cPanel.

Серед технічні вимоги важлива наявність Mysql 5.0.2 і вище, PHP версія 5.2.4 або вище.

Ваш блог на WordPress? тоді шукайте хостинг, який вже має встановлений WordPress . Працювати з таким хостингом буде набагато легше і швидше.

Якщо Ви використовуєте іншу CMS для блогу, варто перевірити сумісність хостингу до вибраної системи управління сайтом. Ці вимоги в більшості випадків стосуються насамперед операційної системи хостингу, веб-сервера Appache, мови PHP, який використовується для створення динамічних веб-сайтів і баз даних MySQL.

Рекомендуємо робити вибір на хостера, який орієнтований на роботу з конкретною CMS. Тоді Ваш блог буде працювати безпроблемно.

Якщо раніше Ви не працювали з хостингом, то важливим параметром буде панель управління. Для новачків рекомендують cPanel або ISPmanager. Використовуючи тестовий період хостингу (солідні компанії його надають) можна визначитися з якою панель Вам найпростіше і зручніше працювати.

Серед інших важливих параметрів хостингу, варто виділити ціну, способи оплати, роботу технічної підтримки і ап-тайм серверів хостинг-компанії.

Багато починаючі власники сайтів переймаються питанням, чи варто платити за хостинг, якщо можна скористатися безкоштовним. Відповідь однозначна - варто, якщо Ви плануєте довге життя для свого блогу. Варто шукати хостинг в середній ціновій категорії, не кидатися на занадто низькі ціни, але і не платити втридорога, коли можна платити менше за ті ж ресурси. Але як і писали вже вище звертайте увагу спочатку на репутацію компанії, а потім вже і на цінову політику. Важливо, щоб було багато способів оплати за подібні послуги (кредитні карти, вуличні термінали, інтернет гаманці, виписка рахунку і тп).

Якщо торкатися теми роботи технічної підтримки хостера, то вона однозначно повинна бути цілодобовою і швидкою. Зручно, якщо буде багато каналів зв'язку з саппортом, в тому числі і телефон. Зверніть увагу і на те, що деякі хостери не пропонують безкоштовну технічну підтримку взагалі, тільки за додаткову плату. Подумайте, чи потрібно Вам така співпраця.

Багато провайдерів на першій сторінці сайту заявляють, що у них 100% аптайм. Це або обман для залучення клієнтів, або подібна хостинг-компанія працює не дуже довго на ринку хостингу. Збої в роботі трапляються з усіма хостингами. Звертайте увагу на ті компанії, Аптайм яких вище 99%. Таким хостерам варто довіряти однозначно. Існують спеціальні сервіси для перевірки таких даних і Ви зможете перевірити їх самостійно.

Як бачимо, параметрів для вибору надійного і стабільного хостингу для Вашого блогу досить. Кожен з перерахованих параметрів має велике значення для якісної роботи сайту. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам у цьому виборі!

Також зверніть увагу, що компанія Hyper Host ™ надає послуги хостингу для блогів, в тому числі у нас багато тарифів для популярних CMS . Звертайтеся, будемо раді підібрати відповідний тариф для Вашого блогу, а якщо потрібно, то швидко і безкоштовно перенесемо його зі старого хостингу. Приємної роботи!

Блог для заробітку. Що для цього потрібно?

3188 раз (а) 2 Сьогодні переглянуто раз (а)

Ви створили блог, а тепер перебуваєте в пошуку надійного хостингу?
Що для цього потрібно?
Що для цього потрібно?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: