Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вибрати псевдонім блогеру

 1. Псевдоніми навколо нас
 2. Навіщо псевдонім блогеру?
 3. 9 прийомів вибору псевдоніма
Блог-маркетинг

18 июня 2012г. 18 июня 2012г

А Ви задоволені вашим ПІБ?

«Що робити, якщо у мене негарна прізвище?»

Таке питання часто виникає у початківців блогерів, а деяким необхідність публікації власного імені заважає відкрити блог. Рішення вкрай просте - взяти псевдонім.

На відміну від никнеймов , Псевдоніми - не спосіб приховати особистість або спростити ідентифікацію себе в інтернет-співтоваристві, а спосіб побудови свого нового образу. Того образу, який призведе блогера до грошей і слави.

Псевдоніми навколо нас

Можливо, хтось думає, що звучне гарне поєднання імені та прізвища - це випадковість, заслуга далекоглядних батьків або божий дар. Це аж ніяк не так.

Леонід Утьосов, Мерилін Монро, Кір Буличов, Володимир Ілліч Ленін, Фредді Мерк'юрі - вгадайте які з цих імен справжні?

Не варто довго гадати, жодна з наведених імен не є справжнім, все це псевдоніми. Більш того, складно знайти видатного громадського діяча виступаючого під своїм реальним ім'ям і прізвищем. Зараз в блогінгу залишилося ще багато никнеймов (як пережиток минулого), але майбутнє за псевдонімами.

Навіщо псевдонім блогеру?

Існує 5 об'єктивних причин, за якими будь-якого публічній людині (або колективу) потрібен псевдонім:

 1. Лаконічність імені - довгі імена складно запам'ятати, «Олексій Міргашвадзе» запам'ятовується куди гірше, ніж «Льоша Мирний».
 2. Запам'ятовуваність імені - занадто поширені імена, такі як «Олександр Петров», розмиваються в сприйнятті людей, зливаючись з десятками схожих прізвищ або однофамільців. А ось щось більш унікальне - «Алекс Перший», запам'ятається куди краще.
 3. Зв'язати з родом діяльності - краще сприймаються і запам'ятовуються прізвища, пов'язані з професією людини. Наприклад в брендінгу повно назв типу «Смачний», «Блінофф», «Бистров».
 4. Приховати походження - шовіністичні настрій щодо окремих націй, довго ще не вщухнуть, тому економічно більш обґрунтовано вибирати нейтральні псевдоніми, або з легким американським ухилом.
 5. Чи не бути схожим на відомого однофамільця - наприклад, чуючи прізвище Толстой, згадується виключно Лев Миколайович. На початку своєї діяльності, я сам мав проблеми з просуванням в пошукових системах, через широкої популярності мого однофамільця Володимира Литвина (голови Верховної Ради України).

9 прийомів вибору псевдоніма

Як такої технології формування псевдонімів немає, інакше все б імена зірок і письменників були на один манер. Але існує ряд прийомів, використовуючи які, ви можете вибрати собі псевдонім.

 1. Підгонка імені під прізвище (і навпаки) - якщо у вас дисгармоніюють ім'я та прізвище, найбільш просте рішення змінити одне з них. Наприклад, з «Федір Тарасов», можна зробити «Тарас Тарасов», або взяти щось екзотичне для імені. Хороший приклад - Анжеліка Варум (Марія Варум).
 2. Ім'я та прізвище з однієї літери - такий оборот простий і добре запам'ятовується. Наприклад, Мерилін Монро, Альона Апіна, Гаррі Гаррісон.
 3. Прізвиська і клички - часто відомі люди беруть в якості прізвища вдалі прізвиська, дані в школі, інституті, армії. Прізвище можна трохи змінити і взяти псевдонім. Приклад - Олександр Маршал.
 4. Герої книг і кінофільмів - можна взяти щось з імені або прізвища улюбленого персонажа (бажано позитивного) і скласти, таким чином псевдонім. Приклад - Алекс Айвенго.
 5. Прізвища виходячи мул заняття - простий прийом скласти прізвище виходячи з вашого заняття. Наприклад, «Чемоданов», «Тортів», «Прокатний».
 6. Прізвища виходячи з якостей - також, як і з попереднім прикладом можна вчинити і з позитивними якостями. Приклад - «Добров», «Веселов», «Щасливий».
 7. Прізвища-імена - безліч легких для сприйняття псевдонімів створюються освітою прізвища з імені. Наприклад, Олександра Марініна, Ромен Гарі.
 8. Асоціативні прізвища - творчим людям, прізвище для псевдоніма можна скласти з особистих асоціацій з самим собою. Прикладами можуть виступати - Олександр Грін, Андрій Білий, Дем'ян Бідний, Ігор Северянин.
 9. Спадкування прізвища - ви можете обрати в якості прізвища місто, країну, націю, є позитивним явищем. Таким образів в вашого прізвища буде відзвуки мощі оригіналу. Приклади - Джек Лондон, Леся Українка, Максим Танк.

Якщо у вас немає чіткого уявлення, яким інструментів скористатися, ви можете скласти список варіантів псевдонімів, а потім вже вибрати з них найкращий.

У будь-якому випадку, вибрали ви чи собі новий псевдонім або залишили ім'я за паспортом, проведіть експеримент на відповідність. Уявіть себе на вершині успіху, на обкладинці журналу або на трибуні перед багатотисячною аудиторією. Яке ім'я написано на обкладинці, яке ім'я вимовляє ведучий? Ваше поточне або нове?


А Ви задоволені вашим ПІБ?
«Що робити, якщо у мене негарна прізвище?
Навіщо псевдонім блогеру?
Яке ім'я написано на обкладинці, яке ім'я вимовляє ведучий?
Ваше поточне або нове?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: