Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як видалити Аміго, Комета та інші програми Mail.Ru назавжди

Опубліковано: 24.06.2015 Опубліковано: 24

Подзвонив мені один і попросив допомогти вирішити проблему з комп'ютером. Приїхавши до нього, я відкрив ноутбук і побачив наступну картину: на робочому столі з'явилися ярлики Аміго, Шукати в Інтернеті, Вконтакте, Одноклассники, Kometa, Kinoroom Browser, Аміго.Музика; "Пуск" був видозмінений; справа з'явилася панель "Запуск Комети". Крім того, при запуску будь-якого браузера - відкривалася стартова сторінка з адресою smartinf.ru; пошуковою системою за замовчуванням всюди стала Mail.Ru.

З софтом від Mail.Ru , Який встановлюється нахабним і не зовсім чесним чином на комп'ютери користувачів, я зустрічаюся не в перший раз. А тому комп'ютер одного я від цієї гидоти досить швидко очистив. Але після цього попросив розповісти, як він примудрився все це встановити.

А справа була так: він зайшов на сайт з безкоштовними програмами і хотів там знайти інсталяційний файл браузера Google Chrome. В результаті скачати файл з підозрілою назвою install.exe. Але сайт був перевіреним (НЕ виразника який-небудь), тому один цей файлик запустив. Після цього через кілька хвилин на комп'ютері самі собою з'явилися програми та сервіси від Mail.Ru.

Отже, як вже сказав, проблему його ми вирішили, а ось скачаний їм exe-файл я забрав з собою на флешці і потім запустив його у себе на комп'ютері. Зробив я це для того, щоб подивитися як відбувалося "зараження", і після цього розповісти вам, як видалити весь софт від Mail.Ru з комп'ютера.

Запустивши файл install.exe, я побачив таке вікно: Запустивши файл install Зверніть увагу, що в нижній частині даного вікна стоять ледь помітні галки. Причому вони неактивні. Щоб їх зняти, необхідно було спочатку клацнути мишкою по третій зверху Галці - тільки після цього вони активізувалися. Погодьтеся, не кожен користувач до цього додумається. Ось і мій друг, не помітив їх і не зняв. Якби зняв, то можливо що програми від Mail.Ru не встановив би на його комп'ютер.

Отже, натиснувши тут кнопку "Завантажити", попередньо не знявши галки, я конкретно потрапив 🙂.
Буквально на очах на робочому столі стали з'являтися ярлики різних програм від Mail.Ru: спочатку «Шукати Інтернеті", потім браузер "Аміго", ярлики "Вконтакте", "Однокласники". А ще через кілька хвилин мені повідомили, що тепер у мене є браузер Kometa, кнопка "Пуск" -Kometa і праворуч панель "Запуск Комети". Отже, натиснувши тут кнопку Завантажити, попередньо не знявши галки, я конкретно потрапив 🙂 Коли я запустив по черзі всі свої браузери, то виявилося що у всіх них змінилася стартова сторінка: замість мого улюбленого Яндекса відкривався сайт smartinf.ru:

У той момент, коли це все з'являлося і змінювалося - я відкрив "Диспетчер завдань" Windows: у вкладці "Процеси" висіли процеси Mail.Ru updater і MailRuSputnik: У той момент, коли це все з'являлося і змінювалося - я відкрив Диспетчер завдань Windows: у вкладці Процеси висіли процеси Mail

на вкладці "Автозавантаження" були вони ж і Amigo: на вкладці Автозавантаження були вони ж і Amigo:

Після того, як поява нових ярликів на моєму робочому столі припинилося, я приступив до видалення всієї цієї зарази під назвою "Софт від Mail.Ru".

1. Насамперед йдемо в "Пуск" - "Панель управління" - "Програми" - "Програми та засоби". У вікні, сортуємо програми за датою установки. Зверху відобразяться програми, які сьогодні встановилися на комп'ютер. Видаляємо їх все по черзі (щось піде моментально, щось доведеться хвилину-дві почекати): 1

2. Після цього йдемо в "Диспетчер завдань". Для цього можна натиснути правою клавішею миші внизу екрану на панелі завдань і вибрати пункт "Диспетчер завдань" (в Windows 7 пункт називається "Запустити диспетчер задач"): 2 Тут у вкладці "Процеси" знаходимо, що ще залишилося від програм, які ми тільки що видалили.

Перший з процесів, який мені попався - Kometa browser updater. Клацаємо по ньому правою клавішею миші - вибираємо пункт "Відкрити розташування файлу" (в Windows 7 - "Відкрити місце зберігання файлу"): Перший з процесів, який мені попався - Kometa browser updater

Відкриється вікно - його поки рухаємо в сторону. А на процесі клацаємо ще раз правою клавішею і вибираємо "Зняти завдання" (в Windows 7 - "Завершити процес"). Процес зникне: Відкриється вікно - його поки рухаємо в сторону

Повертаємося до відкрився вікна - в ньому клацаємо правою клавішею на файлі kometaup.exe - "Видалити": Повертаємося до відкрився вікна - в ньому клацаємо правою клавішею на файлі kometaup

Після цього у вкладці "Процеси" клацаємо правою клавішею миші по наступного процесу, який називається Kometa Launch Panel - вибираємо "Відкрити розташування файлу": Після цього у вкладці Процеси клацаємо правою клавішею миші по наступного процесу, який називається Kometa Launch Panel - вибираємо Відкрити розташування файлу:

Вікно - поки відкладаємо в сторону. А на процесі клацаємо правою клавішею і вибираємо "Зняти завдання".

Повертаємося до відкрився вікна - в ньому переходимо на два рівня вгору: Повертаємося до відкрився вікна - в ньому переходимо на два рівня вгору:

Видаляємо повністю папку "Kometa": Видаляємо повністю папку Kometa:

Далі в "Процесах" знаходимо процес MailRuSputnik - клацаємо по ньому правою клавішею і як зазвичай вибираємо пункт "Відкрити розташування файлу": Далі в Процесах знаходимо процес MailRuSputnik - клацаємо по ньому правою клавішею і як зазвичай вибираємо пункт Відкрити розташування файлу:

Відкриється вікно - відсуває його ненадовго в сторону. А на процесі клацаємо ще раз мишкою - "Зняти завдання".

Повертаємося до відкрився вікна з файлом - в ньому переходимо аж на три рівні вгору і видаляємо папку Mail.Ru з усім вмістом: Повертаємося до відкрився вікна з файлом - в ньому переходимо аж на три рівні вгору і видаляємо папку Mail

І тут я помічаю, що крім щойно віддаленої папки Mail.Ru, тут же в C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Local є ще одна папка з назвою MailRu (назва така ж - тільки без крапки). Відкриваю її - а тут лежить файл MailRuUpdater.exe. Причому в "Процесах" його не було. Обов'язково повністю видаляємо цю папку, в якій лежить дане зображення: І тут я помічаю, що крім щойно віддаленої папки Mail Дуже важливо видалити папку з файлом MailRuUpdater.exe. Оскільки цей файл поселяється в автозавантаженні Windows і викачує в фоновому режимі софт від Mail.Ru. Тобто навіть якщо ви видалите з комп'ютера всі програми від Mail.Ru, але в системі залишиться MailRuUpdater.exe - то через деякий час ви виявите, що всі видалені програми знову з'явилися на вашому комп'ютері.

3. Йдемо далі. Вся та погань, яка захиталася сьогодні на наш комп'ютер з того моменту, як ми запустили невідомий exe-файл - зараз лежить в папці Temp. Тому відкриваємо її і видаляємо все, що в ній знаходиться.

Йдемо в C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Local \ Temp. Виділяємо все, що тут є і видаляємо (можливо якісь файли відмовляться віддалятися - нічого страшного, нехай залишаються): Йдемо в C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Local \ Temp

4. Тепер запускаємо на комп'ютері програму CCleaner. Якщо у вас її ще немає - скачати можна тут .

У ній зліва вибираємо вкладку "Сервіс" - потім "Автозавантаження". Тут в першій вкладці "Windows" ми бачимо, що ж у нас прописався в автозавантаження системи. Шукаємо тут записи про софт від Mail.Ru - потім відключаємо їх і видаляємо.

У себе я їх відразу побачив - ось вони: У себе я їх відразу побачив - ось вони:  Якщо ви не здогадалися, то верхній рядок - це Супутник; під нею - це Комета; а третій рядок - відповідає за те, що в браузерах у нас в якості стартової сторінки відкривається сайт smartinf Якщо ви не здогадалися, то верхній рядок - це Супутник; під нею - це Комета; а третій рядок - відповідає за те, що в браузерах у нас в якості стартової сторінки відкривається сайт smartinf.ru.

По черзі відключаємо кожну з цих рядків (праворуч є кнопка "Вимкнути"), а потім тиснемо кнопку "Видалити": По черзі відключаємо кожну з цих рядків (праворуч є кнопка Вимкнути), а потім тиснемо кнопку Видалити:  Видаливши ці три рядки, я ще раз уважно переглядаю весь список - нічого підозрілого більше немає Видаливши ці три рядки, я ще раз уважно переглядаю весь список - нічого підозрілого більше немає.

Тепер за допомогою того ж CCleaner зробимо на всякий випадок фінальну чистку:

Заходимо зліва у вкладку "Очищення" - далі тиснемо кнопку "Аналіз" - і потім кнопку "Очищення": Заходимо зліва у вкладку Очищення - далі тиснемо кнопку Аналіз - і потім кнопку Очищення:

Після цього заходимо у вкладку "Реєстр" - тиснемо кнопку "Пошук проблем" - потім "Виправити" (можете зберегти копію реєстру, коли запропонують) - "Виправити зазначені": Після цього заходимо у вкладку Реєстр - тиснемо кнопку Пошук проблем - потім Виправити (можете зберегти копію реєстру, коли запропонують) - Виправити зазначені:

5. Тепер повернемо наші браузери до того стану, в якому вони були до "зараження".

У браузері Google Chrome натискаємо кнопку в правому верхньому кутку і вибираємо "Налаштування". Далі вибираємо пункт "При запуску відкривати" - "Задані сторінки" - тиснемо "Додати": У браузері Google Chrome натискаємо кнопку в правому верхньому кутку і вибираємо Налаштування Тут видаляємо рядок, яка прописана: А потім вводимо назву потрібного нам сайту: наприклад, yandex.ru.

Далі йдемо: "Зовнішній вигляд" - "Показувати кнопку Головна сторінка" - "Змінити": Далі йдемо: Зовнішній вигляд - Показувати кнопку Головна сторінка - Змінити:

Замість того, що тут написано - пишемо своє (yandex.ru): Замість того, що тут написано - пишемо своє (yandex

Далі: "Пошук" - міняємо Mail.Ru на Яндекс: Далі: Пошук - міняємо Mail

Сайт smartinf.ru без попиту створив в правому верхньому куті браузера свою вкладку: клацаємо по ній правою клавішею миші - "Відмінити закріплення вкладки": Сайт smartinf

У браузері Internet Explorer заходимо в "Сервіс" - "Властивості браузера" - вкладка "Загальні". Тут прописуємо Домашньою сторінкою - yandex.ru: У браузері Internet Explorer заходимо в Сервіс - Властивості браузера - вкладка Загальні

У браузері Mozilla Firefox тиснемо в правому верхньому куті кнопку "Відкрити меню" - потім вибираємо "Налаштування". Тут на вкладці "Основні" міняємо Домашню сторінку на yandex.ru: У браузері Mozilla Firefox тиснемо в правому верхньому куті кнопку Відкрити меню - потім вибираємо Налаштування

На вкладці "Пошук" вибираємо пошукову систему за замовчуванням Яндекс: На вкладці Пошук вибираємо пошукову систему за замовчуванням Яндекс:

Після цього вгорі ліворуч закриваємо вкладку, яку створив сайт smartinf.ru: Після цього вгорі ліворуч закриваємо вкладку, яку створив сайт smartinf Після цього перезапустіть браузер і переконайтеся, що тепер в ньому все відображається, як і раніше.

У моєму випадку в браузері Mozilla Firefox навіть після всіх пророблених вище дій - ні в яку не хотіла змінюватися стартова сторінка: замість Яндекса кожен раз відкривався сайт smartinf.ru. Якщо у вас така ж ситуація, як і у мене, то необхідно зробити наступне:

Потрібно зайти в папку профілю, яка розташована за наступним шляхом: C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ назва з букв і ціфр.default.

Відкривши папку, знаходимо тут файл user.js: Відкривши папку, знаходимо тут файл user Відкриваємо його за допомогою Блокнота.

У мене в ньому була строчка з веб-адресою, яка і повертала кожен раз сайт smartinf.ru в якості домашньої сторінки: У мене в ньому була строчка з веб-адресою, яка і повертала кожен раз сайт smartinf Нічого в цьому файлі не змінюємо - а просто його видаляємо:

Потім знову запускаємо браузер Mozilla Firefox - в настройках в останній раз задаємо домашню сторінку: yandex.ru. Після цього перезапускаємо браузер - тепер все повинно бути в порядку: відкриється Яндекс.

Якщо раптом і це не допомогло, тоді в цій же папці профілю знайдіть файл prefs.js і відкрийте його за допомогою Блокнота: Якщо раптом і це не допомогло, тоді в цій же папці профілю знайдіть файл prefs У відкритому файлі зайдіть в рядку меню в "Правка" - "Знайти" - введіть слово homepage - потім натисніть кнопку "Знайти далі": У мене тут після https прописаний адресу www.yandex.ru. Якщо у вас в цьому рядку буде прописана якась дурниця - замініть її на ту ж адресу, що і у мене: Ну ось, в общем-то і все. Особисто мені вистачило описаних вище дій, щоб позбутися від софта MailRu. І більше на комп'ютері він не з'являвся.

Є ще один спосіб позбутися від слідів перебування програм від MailRu на вашому комп'ютері. Але він підходить тільки досвідченим користувачам, тому що передбачає роботу з реєстром Windows. Якщо ви знайомі з редактором реєстру і усвідомлюєте всі можливі наслідки роботи з ним - тоді можете скористатися таким способом. Але повторюся, без крайньої необхідності в реєстр лізти не варто.

Для того, щоб потрапити в редактор реєстру Windows, зайдіть в "Пуск" - "Виконати" - в віконці введіть слово regedit і натисніть ОК. У редакторі реєстру зайдіть в рядку меню в пункт "Правка" - "Знайти". У рядку пошуку введіть слово Mail.ru: Для того, щоб потрапити в редактор реєстру Windows, зайдіть в Пуск - Виконати - в віконці введіть слово regedit і натисніть ОК Натисніть кнопку "Знайти далі". Коли пошук закінчиться - будуть знайдені однойменні папки і файли: Їх потрібно буде видалити. Видаливши одну знайдену папку - переходите до іншої, натиснувши клавішу F3 на клавіатурі. Але робити це потрібно не бездумно: уважно дивіться що саме видаляєте. І якщо не знаєте, за що відповідає той чи інший параметр або файл - краще не чіпайте його.

Переглядів 506 047 & nbsp & nbsp & nbsp & nbsp & nbsp & nbsp

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: