Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як викласти відео в Ютуб. Покрокове керівництво + Відео урок

 1. Навіщо викладати відео на Ютуб?
 2. 1. Великий обхват аудиторії
 3. 2. На цьому можна заробляти гроші
 4. 3. Необмежена сховище відео
 5. 4. Багато функцій і зручні налаштування
 6. Як створити обліковий запис в Ютуб?
 7. Як створити канал на Ютубі?
 8. Як викласти відео на Youtube?
 9. Як налаштувати відео на Ютубі?
 10. Відео, які не можна викладати в Youtube
 11. Як викласти відео з мобільного телефону

Привіт, дорогі читачі BiznesSystem

Привіт, дорогі читачі BiznesSystem.ru, сьогодні я підготував для вас статтю і відео урок про те, як викласти відео в Ютуб. До створення цієї інструкції мене підштовхнули кілька листів моїх читачів, отриманих після того, як я розмістив статтю про розкручування відео роликів в цьому сервісі, прочитати її ви можете тут .

Коли я робив свої перші кроки в Інтернеті, мені теж було незрозуміло, як розмістити ролики в Інтернеті, які сервіси використовувати, яким чином їх оформляти і т.д. Виявляється, людей, що мають аналогічні проблеми, багато. Сподіваюся, що сьогодні я зможу заповнити цю прогалину в ваших знаннях. Отже, з цієї статті ви дізнаєтеся:

Почну я з відео уроку. У ньому показані тільки технічні моменти, тому для повноти картини рекомендую прочитати і статтю теж, так як інформації в ній більше.

Навіщо викладати відео на Ютуб?

В Інтернеті є маса сервісів, куди можна додавати ваші творчі напрацювання в відео форматі. Але, чому я вирішив дати інструкцію, саме з цього відео хостингу? Причин кілька:

1. Великий обхват аудиторії

Youtube це найпопулярніший відео сервіс в світі, тому ваші ролики на цьому сайті зможе побачити максимальна кількість людей. А, значить, вони швидше стануть популярними.

2. На цьому можна заробляти гроші

Youtube дозволяє монетизувати ваш відео контент. Це означає, що ви створюєте своє відео не просто так, воно може приносити вам гроші. Навіть якщо ваш ролик не має ніякої комерційної спрямованості, ви можете розмістити на його сторінці рекламу і отримувати за це гроші. Про те, як заробити на Youtube я розповім докладно в одній з наступних статей.

3. Необмежена сховище відео

Цей сервіс дає можливість вбудувати ваше відео на будь-який інший сайт за допомогою дуже простого коду. Зберігати великі обсяги відео контенту на звичайному хостингу для сайту буває накладно, адже кліпи займають багато місця.

4. Багато функцій і зручні налаштування

Ютуб має кілька дуже важливих налаштувань, завдяки яким ми можемо гнучко управляти нашими роликами. Зокрема, ми можемо самі вказати, які відео можуть бачити всі, які тільки обрані люди, а які залишаться для особистих потреб. Можна не боятися, що щось особисте стане надбанням громадськості.

Можна не боятися, що щось особисте стане надбанням громадськості

Природно, все починається зі створення облікового запису, без неї все перераховане вище недосяжно.

Як створити обліковий запис в Ютуб?

Уже кілька років цей сайт належить компанії Google, тому, для реєстрації вам потрібен акаунт в Google. Всі сервіси найбільшої в світі пошукової системи працюють під одним обліковим записом, заснованої на адресу електронної пошти Gmail.

Якщо у вас є поштовий ящик на Gmail, відмінно, процедура реєстрації спрощується в рази. Якщо немає, то теж не біда, зараз ви її заведете. Перейдіть на сайт www.youtube.com. У правому верхньому куті натисніть кнопку "увійти" (показано на малюнку).

У правому верхньому куті натисніть кнопку увійти (показано на малюнку)

Вам відкриється вікно, в якому необхідно ввести дані вашого облікового запису Google (пошти gmail). Якщо така пошта є - вводите адресу і пароль і переходите далі. Якщо пошти немає, то під формою входу є невелика посилання - «Створити обліковий запис» - натискаєте її.

Якщо пошти немає, то під формою входу є невелика посилання - «Створити обліковий запис» - натискаєте її

У формі вносите всі необхідні дані. Під полем про поштову адресу натисніть посилання «Створити нову адресу Gmail». У формі є поле з номером телефону - воно не обов'язково до заповнення, але я рекомендую внести ваш мобільний - це підвищить безпеку вашого облікового запису.

У формі є поле з номером телефону - воно не обов'язково до заповнення, але я рекомендую внести ваш мобільний - це підвищить безпеку вашого облікового запису

Після заповнення всіх осередків і відправки даних, потрібно буде підтвердити свій новий акаунт. На ваш телефон прийде СМС з кодом, який потрібно буде ввести на сайті. Після цього сервіс привітає вас з реєстрацією і запропонує повернутися на сайт Youtube.

Після цього сервіс привітає вас з реєстрацією і запропонує повернутися на сайт Youtube

Вітаю, тепер ви маєте власний аккаунт на цьому відео хостингу. При першому вході, сайт запропонує вам вибрати кілька каналів інших користувачів з різних тематик. Якщо є бажання - можете вибрати, що вам подобається. Згодом, в рекомендованих кліпах вам будуть показувати ролики з обраних каналів.

Тиснете кнопочки «далі» і «зберегти» і знову потрапляєте на головну сторінку сервісу, але в правому верхньому куті сайту, замість кнопки увійти, буде написано ваше ім'я та прізвище, які ви вказали при реєстрації.

З тим, як зареєструватися в Ютубі ми розібралися, тепер переходимо до створення каналу.

Як створити канал на Ютубі?

Цей пункт буде дуже коротким. Створити канал на Ютубі простіше простого, потрібно натиснути всього 2 кнопки. У верхній частині сайту ви знайдете велику кнопку «Додати відео». Сміливо тисніть її - це пульт для запуску вашого каналу на Youtube.

Після натискання кнопки, відкриється вікно і вам буде потрібно вказати ім'я вашого каналу. Воно може збігатися з ім'ям вашого облікового запису або ви можете придумати будь-яке інше назву.

Воно може збігатися з ім'ям вашого облікового запису або ви можете придумати будь-яке інше назву

Після натискання на кнопку OK ваш канал буде створений і ви можете приступати до завантаження даних.

Як викласти відео на Youtube?

Ось ми і дісталися до самого цікавого. У цій статті я НЕ розповідаю про те, як створювати ролики - це окрема тема. Я думаю, що скористатися мобільним телефоном або цифровим фотоапаратом кожен з вас зможе самостійно, а про те, як записати відео з екрану монітора я розповім в одній з наступних статей.

Зараз, вважаємо, що контент у вас вже є і готовий до використання.

Після натискання на кнопку «ОК» і створення каналу, ви потрапляєте на сторінку для завантаження відео. Потім, потрапити на цю сторінку ви зможете за допомогою все тієї ж кнопки «Додати відео».

На цій сторінці є всього дві кнопки. Одна з них дозволяє зробити головну настройку завантажується кліпу - вказати, для кого воно буде доступно - для всіх, для тих у кого є посилання або тільки вам. За замовчуванням варто для всіх, якщо хочете вибрати щось інше - зробіть це за допомогою списку.

Друга кнопка - це велика біла стрілка на червоному тлі. Її необхідно натиснути, щоб відкрити вікно з провідником, через яке вам потрібно буде вказати файл на вашому комп'ютері. Як тільки файл буде обраний, почнеться закачування. Хід завантаження файлу буде відображатися на сторінці, у вигляді заповнюється смужки з відсотками.

Час завантаження буде залежати від обсягу файлу і швидкості вашого інтернеті. Коли файл буде повністю переданий на сервера відео хостингу, замість смуги з відсотками з'явиться зелена галочка і посилання, по якій ваше відео відразу стане доступним для перегляду. Можете роздавати це посилання вашим друзям і знайомим - ролик уже в Інтернеті.

Як налаштувати відео на Ютубі?

Якщо ви хочете, щоб ваші відео ролики знаходили інші люди, а не тільки ті, кому ви дали на них посилання, то обов'язково зробіть 3 речі:

 1. Зробіть зрозуміле і цікаве назву. Воно повинно відповідати тому, що глядач побачить всередині вашого відео.
 2. Обов'язково вставте докладний опис. З цього опису сам сервіс і інші пошукові системи будуть визначати релевантність сторінки з відео певних ключових запитах. Чим краще сторінка буде підходити під запит, тим більше шансів, що її побачать інші люди в результатах пошуку.
 3. Вкажіть теги. Теги - це те ж саме, що і ключові запити - це слова за якими ви хочете, щоб ваш ролик знаходили користувачі.
 4. Вкажіть категорію, до якої належить цей ролик.

Вкажіть категорію, до якої належить цей ролик

Відео, які не можна викладати в Youtube

Повний перелік заборон ви можете прочитати на самому сайті, я лише відзначу найбільш важливі моменти.

Пильніше всього гугловський сервіс стежить за дотриманням авторських прав, тому не можна додавати чужі ролики або їх фрагменти. Сюди включаються кліпи, фільми, записи виступів, концертів і т.д. Якщо ви хочете розміщувати подібний матеріал, вам буде потрібно письмовий дозвіл авторів.

Я сам одного разу настав на ці граблі. Виклав 5-й хвилинний запис виступу Радислава Гандапаса на одному з його семінарів. Результатом стало зниження репутації мого каналу на пів року. Зниження репутації накладає масу обмежень на використання сервісу, включаючи заборону монетизації.

Крім того, не можна викладати записи ігор і програмного забезпечення. Але в цьому випадку є невелике пояснення - якщо запис гри або робота програми супроводжується вашими поясненнями і носить навчальний характер, то такі ролики викладати можна.

Також, до порушення авторських прав прирівнюється накладення невирішеною музики на ваш відео файл, так що будьте акуратніше з озвученням.

Як викласти відео з мобільного телефону

Функціонал мобільних телефонів не такий широкий, як у персональних комп'ютерів, тому безпосередньо додавати з них відео на Ютуб вміють не всі. Якщо говорити про сучасних пристроях на Android, то там в спеціальному додатку є значок зі стрілкою. Він працює за тим же принципом, що і кнопка додати в звичайній версії сайту.

У всіх інших випадках, найпростіший варіант для того, щоб викласти відео з телефону - використовувати електронну пошту. Вам необхідно відправити відео по електронній пошті на адресу, яка вказана в налаштуваннях вашого облікового запису в Youtube. Після чого підтвердити розміщення через СМС повідомлення, яке прийде до вас на телефон. Для кожного облікового запису електронний ящик унікальний. Подивитися його можна тут:

Подивитися його можна тут:

Ну от і все. Тепер ви можете без праці додавати свої роботи в Інтернет, розвивати свій канал і набирати перегляди. А висока популярність ваших кліпів може дати вам ще й непоганий дохід, але про це ми поговоримо пізніше.

Навіщо викладати відео на Ютуб?
Як створити канал на Ютубі?
Як викласти відео на Youtube?
Як налаштувати відео на Ютубі?
Навіщо викладати відео на Ютуб?
Але, чому я вирішив дати інструкцію, саме з цього відео хостингу?
Як створити обліковий запис в Ютуб?
Як створити канал на Ютубі?
Як викласти відео на Youtube?
Як налаштувати відео на Ютубі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: