Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як встановити шаблон (тему) на wordpress?

 1. Як встановити шаблон (тему) на wordpress
 2. 1. Установка шаблона wordpress з адміністративної панелі ресурсу
 3. 2. Встановлення шаблону wordpress за допомогою ftp - клієнта filezilla
 4. 3. Установка шаблона за допомогою панелі управління хостингом

Всім привіт!

Сьогоднішній пост буде присвячений новачкам, і в ньому я розповім вам, як встановити шаблон (тему) на wordpress? Всі прекрасно розуміють, що стандартні шаблони, які за умовчанням йдуть разом з «движком» wordpress, не блищать красою і оригінальністю.

Тому, перед кожним новачком, після установки движка на хостинг постає завдання підібрати гарний і оригінальний шаблон, який буде радувати, як самого автора ресурсу, так і його відвідувачів. Ах, скільки мук і часу вимагає це заняття. То одне не подобається, то інше, що є в одній темі, немає в інший ... Жах, одним словом. А як хочеться, щоб блог відрізнявся від інших ресурсів в мережі.

Насправді, в інтернеті існує величезна кількість тем, як платних, так і безкоштовних. І якщо вам хочеться, що б ваш ресурс ні походив не на чий інший доведеться трохи розщедритися і придбати платний шаблон. В цьому випадку розробник допоможе вам довести його до досконалості. Але не кожен новачок готовий викласти, нехай і невелику, але все ж грошики на покупку платній теми. Хоча, розкид вартості шаблонів досить пристойний, але зараз не про це.

Ось і доводиться на перших парах підбирати собі, щось більш-менш задовольняє ваші потреби. Ось кілька сайтів, на яких ви можете підібрати шаблон для свого ресурсу:

http: // www .goodwinpress .ru / http: // blogstyle .ru / http: // www .wptheme .us / http: // wordpresse .ru / http: // skinwp .ru / http: // www. webblock .ru / http: // wp -templates .ru / http: // xtemplate .ru /

А якщо трохи постаратися, то і безкоштовну тему можна змінити до невпізнання і зробити її хоч трохи унікальною в очах пошукових систем. Але про це я, як-небудь напишу окрему статтю , Тому пропоную вам, щоб нічого не пропустити. А зараз перейдемо безпосередньо до теми нашої поста.

Як встановити шаблон (тему) на wordpress

Встановити шаблон на wordpress можна трьома різними способами, принаймні мені відомі тільки три. Можливо, ви знаєте і інші варіанти установки? Буду вам вдячний, якщо поділитеся ними в коментарях до даного посту. І зараз ми розглянемо кожен з них більш детально. Отже, приступимо.

1. Установка шаблона wordpress з адміністративної панелі ресурсу

Для управління темами в адміністративній панелі ресурсу перейдіть у вкладку «Зовнішній вигляд / Теми», в якій ви зможете управляти, вже наявними шаблонами:

Або ж, перейшовши у вкладку «Встановити теми», і підібрати більш відповідний шаблон для свого ресурсу:

Тут вам пропонується на вибір три варіанти:

1. Завантажити вже наявну тему зі свого ПК. Для цього натисніть посилання «Завантажити», «Обзор», вкажіть шлях до неї і натисніть «Встановити»:

Для цього натисніть посилання «Завантажити», «Обзор», вкажіть шлях до неї і натисніть «Встановити»:

Після завантаження вам запропонують переглянути, як вона буде виглядати, активувати її або перейти на сторінку «Зовнішній вигляд / Теми»:

Після завантаження вам запропонують переглянути, як вона буде виглядати, активувати її або перейти на сторінку «Зовнішній вигляд / Теми»:

2. Скористатися пошуком за ключовим словом. Хоча навряд чи вам вдасться повноцінно ним насолодитися. Справа в тому, що пошук, м'яко кажучи, огидний. Мені вдалося знайти кілька шаблонів тільки тоді, коли я ввів в пошуковий рядок запит «SEO». Решта ключових слова, що вводяться мною, повністю ігнорувалися.

При введенні будь-якого іншого слова мені весь час висвічувалася одна і та ж напис: «Ні тим, що задовольняють вашому запиту». Таке відчуття, що в інтернеті не існує блогів на інші тематики ... При введенні будь-якого іншого слова мені весь час висвічувалася одна і та ж напис: «Ні тим, що задовольняють вашому запиту» Спробуйте самі, може у вас вийде знайти шаблон, який відповідає іншому ключовому запиту ?

3. Ну і останній пункт - скористайтеся фільтрами. Тут вам пропонується підібрати шаблон відповідний вашим вимогам за певними особливостями. В принципі можна погратися з фільтрами і знайти підходящу тему для свого сайту. Після того, як ви визначитеся з вибором, вам просто потрібно буде активувати шаблон і на цьому установка його буде завершена.

2. Встановлення шаблону wordpress за допомогою ftp - клієнта filezilla

Цей і наступний спосіб не зовсім затребувані, тому що поступаються в плані зручності, але все ж я вирішив про них розповісти. Можливо, кому-небудь коли-небудь стане в нагоді. Отже, як ще можна встановити шаблон wordpress? Якщо хто з вас не знає, що таке filezilla і як з ним звертатися, почитайте ось цю посаду . Після його прочитання вам стане все зрозуміло. Прочитали? Тоді можна продовжити.

Щоб встановити шаблон wordpress, ви заздалегідь повинні завантажити на свій ПК (персональний комп'ютер) вже готовий шаблон і розпакувати його. Після чого єднаємося з сервером за допомогою клієнта:

Після чого єднаємося з сервером за допомогою клієнта:

І просто перетягуємо шаблон курсором мишки зі свого ПК в папку на сервері, яка називається themes, шлях до папки: httpdocs або public_html (в залежності від хостингу) / wp-content / themes. Після чого, як сказано в першому способі установки, переходимо в адміністративну панель ресурсу у вкладку «Зовнішній вигляд / Теми» і просто активуємо її. На цьому установка теми wordpress закінчена.

3. Установка шаблона за допомогою панелі управління хостингом

І зараз я вам розповім про останньому способі установки шаблону wordpress, через панель управління хостингом. Я користуюся послугами чудовою хостинг компанії Макхост , Тому буду показувати на її прикладі. Отже, поїхали. Для того що б встановити шаблон worpdress, він як і в другому випадку повинен бути заздалегідь завантажений на ПК. Тільки єдина відмінність від другого варіанту установки, його не потрібно розпакувати.

Після того, як тема завантажена, переходимо в панель управління хостингом все в ту ж папку themes і натискаємо «Завантажити файл»:

Після того, як тема завантажена, переходимо в панель управління хостингом все в ту ж папку themes і натискаємо «Завантажити файл»:

Вказуємо шлях до архіву з шаблоном і натискаємо «Закачати»:

Вказуємо шлях до архіву з шаблоном і натискаємо «Закачати»:

Тепер архів буде доступний в папці themes. Разархівіруйте його, а сам архів видаліть, щоб він не займав зайве місце на сервері:

Разархівіруйте його, а сам архів видаліть, щоб він не займав зайве місце на сервері:

Після цього знову переходимо в адміністративну панель блогу у вкладку «Зовнішній вигляд / Теми» і активуємо її. Все тема встановлена.

Ми розглянули з вами три способи, як встановити шаблон на wordpress і тепер у вас не повинно виникнути з цим проблем. Але хотілося б згадати ще про один момент. Після закачування шаблону на wordpress, не поспішайте його відразу ж активувати. Спочатку переконайтеся в його чистоті, а при необхідності почистіть шкідливі коди. Як це зробити? прочитайте статтю про плагін ТАК і все зрозумієте!

На цьому у мене все. Бажаю всім удачі. Поки і до нових зустрічей!

Як вам стаття? А який спосіб установки ви надаєте перевагу? Чекаю на ваші коментарі!

З повагою, Микола Коротков

Можливо, ви знаєте і інші варіанти установки?
Отже, як ще можна встановити шаблон wordpress?
Прочитали?
Як це зробити?
Як вам стаття?
А який спосіб установки ви надаєте перевагу?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: