Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як встановити шаблон в Joomla - два способи установки

 1. Як встановити шаблон в Joomla?
 2. Спосіб перший. Встановлюємо шаблон в Joomla стандартним монтажником.
 3. Другий спосіб установки шаблону в Joomla

Після установки системи управління Joomla на локальний або віртуальний сервер, перед нами постає питання: як встановити шаблон і де його скачати? У цьому уроці ми розглянемо, як же встановити шаблон в Joomla і які способи установки шаблонів існують. Вибір і установка шаблону, є важливим етапом, якому варто приділити особливу увагу. Так само я приведу приклади і рішення проблем, які можуть з'явитися під час установки шаблону.

Установка шаблона в Joomla 3.2 - перейти до перегляду

Керівництво по установці шаблону в Joomla 3 версії дивіться за посиланням вище!

Як встановити шаблон в Joomla?

Встановити шаблон в Joomla можна двома способами: за допомогою стандартної установки Joomla встановити / видалити і вручну, шляхом копіювання файлів шаблону в папку templates.

Спосіб перший. Встановлюємо шаблон в Joomla стандартним монтажником.

Для початку викачуємо шаблон який хочемо встановити. Після того, як архів з шаблоном викачаний, необхідно переконатися, що в викачаному архіві знаходиться саме шаблон, а не архів з шаблонами або як дуже часто буває, що в архіві, міститься ще кілька архівів. Архів Шаблона Joomla повинен мати розширення zip, а в архіві обов'язково повинні знаходиться файли:

 1. templateDetails.xml - використовується для інсталяції шаблону в адміністративному інтерфейсі;
 2. index.php - містить всю структуру (код) шаблону.
 3. params.ini - необхідний Joomla для збереження ваших налаштувань

Так само переконайтеся, що в архіві знаходяться папки:

 1. css - містить таблиці стилів
 2. images - в цій папці містяться зображення, які використовуються в шаблоні
 3. js - файли сценаріїв JavaScript (jquery.js, mootools.js, scripts.js)

У прикладі не всі файли і папки які знаходяться в шаблоні Joomla. Кількість файлів і папок залежить від самого шаблону, я лише перерахував тільки ті, які в основному є у всіх шаблонах joomla і без яких шаблон не працюватиме.

Наприклад, якщо ви завантажили шаблон, а в архіві знаходиться ще кілька архівів, тоді за цими ознаками можна легко визначити, який з архівів є шаблоном і встановити його.

Слід зазначити, що вибираючи шаблон, потрібно звертати увагу на дату його випуску і наскільки він відповідає тій версії Joomla, з якої Ви працюєте.

Наприклад, деякі з шаблонів більш раннього випуску вже не працюють у версії Joomla 1.5 або відображаються некоректно.

Примітка: Архів з шаблоном для установки через стандартний установник встановити / видалити повинен мати розширення .zip або .tar.gz

В адміністративної панелі виберіть "Розширення" - "встановити / видалити" Далі виберіть архів з вашим шаблоном на вашому комп'ютері і натисніть кнопку "Завантажити файл & Встановити". Якщо шаблон відповідає вашій версії Joomla через кілька секунд шаблон буде завантажений і встановлено, ви побачите повідомлення, що шаблон успішно встановлений.

Після того, як шаблон встановиться виберіть "Розширення" - "Менеджер шаблонів". У Менеджері шаблонів ви побачите всі встановлені шаблони і шаблон який щойно встановили. (За замовчуванням, в Joomla вже встановлені два стандартних шаблону: rhuk_milkyway і JA_Purity) Виберіть потрібний шаблон встановивши перемикач навпроти шаблону і натисніть кнопку "За замовчуванням".

(За замовчуванням, в Joomla вже встановлені два стандартних шаблону: rhuk_milkyway і JA_Purity) Виберіть потрібний шаблон встановивши перемикач навпроти шаблону і натисніть кнопку За замовчуванням

Другий спосіб установки шаблону в Joomla

Цей спосіб можна використовувати коли необхідно встановити велику кількість шаблонів або просто бувають випадки коли шаблон не встановлюється стандартним способом встановити / видалити.

Для установки шаблону цим способом потрібно розпакувати архів з шаблоном в папку (ім'я папки може бути будь-який, головне англійськими літерами). Далі запускаємо FTP - клієнт і відкриваємо папку / templates на сайті для якого встановлюємо шаблон і закачуємо в неї нашу папку з шаблоном.

Якщо ваш сайт знаходиться на локальному сервері, тоді потрібно просто скопіювати нашу папку в папку / templates /. Якщо хочете змінити назву шаблону, тоді в папці шаблону потрібно знайти файл templateDetails.xml, відкрити його блокнотом або будь-яким текстовим редактором і знайти рядок з тегом <name> August </ name>, August - це ім'я шаблону, міняємо його на будь-яке інше ( не забуваємо писати латинськими літерами).

Як я вже говорив, що за замовчуванням, в Joomla вже встановлені два, іноді три стандартних шаблону: rhuk_milkyway і JA_Purity, які ви можете сміливо використовувати при створенні вашого проекту.

На сьогоднішній день вибір шаблонів для сайту дуже великий, і розробники навіть ділять їх за тематикою: шаблони для бізнес сайтів, для розважальних порталів, святкові, нерухомість, музика, соціальні мережі, кіно, відео, спорт, туризм та багато інших.

Варто відзначити, що деякі з шаблонів створені на комерційній основі і, перш ніж їх використовувати, необхідно оплатити розробнику, в іншому випадку це буде вважатися порушенням авторських прав. Тому перш ніж встановлювати на сайт той чи інший шаблон перевірте автора, їх зараз величезна кількість, і на яких умовах він надає шаблон для використання.

Якщо шаблонів завантажено велику кількість, а Ви не пам'ятаєте назву потрібного шаблону, то при наведенні на посилання з назвою кожного зі списку, Ви можете переглянути його мініатюру.

Далі відкрийте Ваш сайт, поновіть сторінку і подивіться, яким чином новий шаблон встановився на сайт.

При виборі шаблону також потрібно звертати увагу на його структуру, блоки і позиції, які він в себе включає. Адже перш, ніж створювати сайт, напевно Ви вже спланували , Що і де буде на ньому розташовуватися: чи буде хедер (зазвичай це картинка, розміщена зверху, його ще називають шапка сайту), логотип, верхнє або вертикальне меню, кількість блоків на сторінці і т.д.

Для того, щоб перевірити позиції в тому чи іншому шаблоні можна набрати в адресному рядку браузера http: // ваш сайт /? Tp = 1 і перед Вами постануть всі можливі позиції шаблону і їх назви.

Як встановити шаблон в Joomla?
Як встановити шаблон в Joomla?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: