Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробити біткоіни і іншу криптовалюта безкоштовно без вкладень

 1. Мікро заробіток біткоіни
 2. Ігри на біткоіни і інші криптовалюта
 3. PTC (Paid-to-Click) - онлайн-сервіси, які виплачують гроші за кліки
 4. Біткоіни крани (приблизно $ 0,05-0,08 на годину)
 5. Виконання невеликих завдань
 6. Продаж товарів за біткоіни
 7. Написання статей про криптовалюта
 8. Написання статей для новинних сайтів і блогів
 9. Надання послуг, пов'язаних зі сферою застосування біткоіни
 10. Робота ескроу-агентом біткоіни
 11. Надання коштів у борг
 12. Сайти для інвестування в біткоіни (слід уникати їх за всяку ціну!)
 13. Майнінг біткоіни
 14. Азартні ігри (гемблінг)
 15. трейдинг
 16. Партнерські програми
 17. Ротатор біткоіни кранів
 18. Ігри, які не потребують початкових внесків
 19. Отримання біткоіни за відповіді на питання
 20. на Закінчення

Ще ніхто не зміг придумати простий спосіб заробітку грошей в доларах, євро або будь-який інший валюті, проте якщо не полінуватися і прикласти деякі зусилля, можна забезпечити собі стабільний дохід в глобальній мережі

Ще ніхто не зміг придумати простий спосіб заробітку грошей в доларах, євро або будь-який інший валюті, проте якщо не полінуватися і прикласти деякі зусилля, можна забезпечити собі стабільний дохід в глобальній мережі. Необхідно зрозуміти, що безкоштовних біткоіни і інших віртуальних валют не буває, щоб їх отримати потрібно затратити певні ресурси. Це зовсім не означає, що для отримання біткоіни доведеться використовувати особисті кошти. Зазвичай в якості таких ресурсів виступають особистий час користувача, витрачений на виконання різних завдань, наприклад, розсилок по e-mail, переглядів рекламних оголошень і інших. Якщо такий вступ до статті не підірвало ваш інтерес до питання «як отримати 1 біткоіни безкоштовно без вкладень?», Розглянемо основні актуальні на сьогоднішній день способи заробітку криптовалюта без вкладень.

Мікро заробіток біткоіни

До цієї нішу потрапити найлегше, але заробіток тут є одним з найбільш трудомістких занять. Користувачам має бути виконаний різних завдань або проходження гри, що вимагають багато вільного часу і зусиль. Що стосується оплати, то вона найчастіше є незначною. До того ж на більшості сайтів, які надають можливість такого заробітку, присутні віруси і шкідливі програми, тому використовуйте тільки перевірені посилання нижче.

Ігри на біткоіни і інші криптовалюта

В інтернеті існує безліч біткоіни ігор , Виконаних в різноманітних жанрах. Деякі з них дозволяють заробити криптовалюта, яку можна буде вивести на свій гаманець. Найпопулярніший сайт, який об'єднав понад 600 ігор - Bitstarz . Тут можна зіграти в різні азартні ігри абсолютно без вкладень - реєструючись по цієї засланні, ви отримаєте 20 фріспінов в подарунок! Таким чином, є прекрасний шанс заробити більше 5 видів криптовалюта і при цьому не втратити ні копійки.

PTC (Paid-to-Click) - онлайн-сервіси, які виплачують гроші за кліки

На таких сайтах можна заробити певну кількість біткоіни за перегляд рекламних оголошень і переходи на інші сайти (до $ 0,40 на годину). Одним з найкращих таких сервісів є ads4BTC. Тут користувачам надано вибір між оголошеннями, які необхідно переглядати протягом 5, 10 або 20 секунд. Якщо протягом 24 годин переглядати 20-секундні оголошення, можна заробити до 0.0216BTC.

Біткоіни крани (приблизно $ 0,05-0,08 на годину)

Незважаючи на те, що використання кранів може бути досить вигідним заняттям, даний вид заробітку не надто поширений. біткоіни крани - це онлайн-сервіси, які виплачують незначну кількість віртуальної валюти через певні проміжки часу. Фактично, це сервіси, на яких можна отримати безкоштовний біткоіни. Наприклад, на сайті FreeBitcoin видають трохи Сатоши щогодини. Якщо підрахувати, за 24 години можна заробити не більше 0.0021 біткоіни. Але багато інших ресурсів виплачують і того менше.

Виконання невеликих завдань

У глобальній мережі існує чимало онлайн сервісів, що надають можливість заробити біткоіни за виконання невеликих завдань. Хорошим прикладом є сайт Coinworker . Тут трапляються завдання різної складності, суть яких полягає в постінгу новин в соціальних мережах, тестуванні веб-додатків та інше.

Продаж товарів за біткоіни

Згідно з даними, опублікованими Google Trends, нинішні бізнесмени і власники великих компаній все частіше вводять плату біткоіни. Сучасні маркетплейси, бажаючі йти в ногу з часом, додали можливість продажу товарів за біткоіни. Такий підхід до справи дозволяє привернути увагу широкої аудиторії. До того ті, заробити на майданчиках, що пропонують продаж товарів за біткоіни може будь-хто. Досить виставити на продаж товар або послугу і очікувати свого покупця.

Один з кращих прикладів кріптовалютного маркеплейса - Alphateca.

Один з кращих прикладів кріптовалютного маркеплейса - Alphateca

Alphateca - це глобальна міжнародна торгова платформа, де будь-який користувач може продавати або купувати різні товари і послуги, починаючи від автомобіля і закінчуючи іграшками для тварин, безпосередньо від продавця в будь-якій точці світу, використовуючи цифрову валюту. Торговий майданчик дозволяє купувати і продавати товари і послуги самих різних категорій всього за кілька кліків.

Основне завдання сервісу - розробити і спростити міжнародну онлайн-торгівлю з використання цифрових валют і зробити її доступною кожному.

Для того, щоб організувати принципово новий вид торгівлі на Alphateca досить пройти просту процедуру реєстрації та подати оголошення. Платформа пропонує два типи продажу:

 • продаж за встановленою ціною;
 • відкриття аукціону по предмету торгів.

Далі потрібно вибрати категорію і підкатегорію для свого товару, придумати йому оригінальний заголовок і додати опис, місце розташування та іншу інформацію, яка може бути корисна покупцеві. Коли всі поля заповнені слід завершити подачу оголошення, після чого товар надійде на перевірку адміністратору, і в разі якщо всі поля заповнені вірно, а регламент сайту не забороняє продаж такого роду продукції, то товар будуть виставлено на продаж протягом 30 хвилин.

Коли ви продаєте товар за біткоіни, то покупець оплачує мінімальний відсоток комісії за переклад. Мінімальна вартість пересилання залежить від складності мережі, але це завжди буде дешевше і зручніше, ніж розрахунки банківською картою, особливо якщо мова йде про міжнародну торгівлю.

Криптовалюта у всіх на слуху ось уже як кілька років, тому ви можете бути впевненими, що будь-який товар знайде свого покупця серед власників цифрової валюти.

Написання статей про криптовалюта

Для написання статей про біткоіни необхідно володіти відповідними знаннями. Такий спосіб заробітку може принести хороший дохід в залежності від обраного сервісу для розміщення статей.

 • Написання статей за умовами кампанії BitcoinTalk (До $ 2.67 на годину) Приблизно в середині 2014 року була запущена кампанія BitcoinTalk, використовувана для реклами криптовалюта, в рамках якої користувачі отримують виплати за кожну створену запис. Зрозуміло, деякі тексти не містять корисної інформації. Наприклад, деякі користувачі просто залишають свою подяку або захоплюються прочитаним постом.

Рівень оплати залежить від категорії членства в BitcoinTalk. Зазвичай ті користувачі, які не є повноцінними членами спільноти, отримують незначні виплати або не отримують їх зовсім. Щоб стати повноцінним членом необхідно написати мінімум 120 повідомлень. Надалі за кожен новий пост буде нараховуватися оплата в розмірі 0.0005 біткоіни.

Існують деякі обмеження для написання постів:

 • Повідомлення повинно містити не менше 60 слів, а сам текст повинен бути оригінальним;
 • У користувача не повинен мати негативний рейтинг;
 • Заборонено розміщувати рекламні оголошення, які не мають відношення до тематики криптовалюта;
 • Необхідно писати певну кількість постів за тиждень;
 • Зрозуміло, дані матеріали повинні бути написані англійською мовою.

Якщо врахувати, що для створення осмисленого тексту з 60 слів потрібно мінімум 5 хвилин, за 24 години безперервної роботи можна отримати до 0.144 біткоіни. Однак на багатьох онлайн-сервісах також існує обмеження на максимальну кількість постів. Тому працювати цілодобово не вийде.

Написання статей для новинних сайтів і блогів

При наявності достатніх знань, можна внести власний внесок у розвиток технології біткоіни, зайнявшись написанням статей для блогів і новинних сайтів. Багато сайтів відчайдушно шукають авторів статей, оскільки для підтримки їх позицій в пошуковій видачі потрібно щоденна публікація певної кількості постів. При роботі через різні біржі заробіток значно нижче, ніж при співпраці безпосередньо із замовником, і може скласти від $ 0,85 за 1000 символів і більше, в залежності від складності обраної теми. Будучи одним з авторів «розкрученого» порталу про біткоіни можна отримувати від $ 1,7 до $ 3,5 за 1000 символів і більше.

Знання англійської стане величезною перевагою для автора, оскільки на зарубіжних сервісах заробити біткоіни можна набагато швидше. Зазвичай вартість таких замовлень визначається за кількістю слів, а не символів. За 1000 осмислених слів про криптовалюта можна отримати від 35 до 80 доларів.

Надання послуг, пов'язаних зі сферою застосування біткоіни

Це більш широка сфера діяльності, оскільки вона включає різноманітні послуги, пов'язані з біткоіни, за які буде нараховуватися плата. Щоб вибрати відповідну сферу діяльності можна знайти корисну інформацію на форумах BitcoinTalk, або відвідати англомовний ресурс Coinality . Наприклад, найбільш затребуваними фахівцями є:

 • Розробник блокчейн ;
 • Адміністратор веб-сервісу;
 • Графічний дизайнер;
 • Експерт з Майнінг;
 • Інтернет-маркетолог і багато інших.

Розробник  блокчейн  ;  Адміністратор веб-сервісу;  Графічний дизайнер;  Експерт з Майнінг;  Інтернет-маркетолог і багато інших

Робота ескроу-агентом біткоіни

Ще одним видом послуг, які є затребуваними на сьогоднішній день, є арбітраж транзакцій криптовалюта, який виконують ескроу-агенти. Зрозуміло, щоб почати свою діяльність в цій сфері, потрібно мати хорошу репутацію в співтоваристві біткоіни. Складно сказати, на який дохід можна розраховувати, надаючи даний вид послуг, оскільки оплата буває різною.

Надання коштів у борг

Цей спосіб підійде тим людям, у яких вже є деяка сума грошей в біткоіни, яку хотілося б збільшити. У мережі існує безліч проектів, пов'язаних з біткоіни, які потребують фінансування. Будучи інвестором одного з них, можна отримувати прибуток у вигляді відсотків від виданої суми.

Однак така діяльність пов'язана з певними ризиками. Деякі люди, які отримали кошти в борг, можуть їх не повернути. Тому слід уважно ставитися до вибору проектів, в які можна вкласти особисті фінанси.

На сьогоднішній день кращими онлайн-сервісами по кредитуванню в біткоіни є Biterest, Bitbond, Loanbase, Pure Central і Bitlending. сервіс Biterest найбільш орієнтований на громадян з країн колишнього СНД.

Варто зауважити, що кредитування в біткоіни - досить ризикована справа, яка швидше за спричинить за собою збитки, ніж принесе прибуток. Тому новачкам цей спосіб заробітку навряд чи підійде.

Сайти для інвестування в біткоіни (слід уникати їх за всяку ціну!)

Останнім часом в інтернеті, особливо в рунеті, з'явилося безліч сайтів, на яких обіцяють надвисоку щоденну прибуток. Часто можна зустріти такі пропозиції, як «отримати 1 біткоіни безкоштовно» або подібні. Для цього учасникам необхідно надати свої особисті кошти в біткоіни. Якщо судити за численними відгуками реальних людей, власниками таких сайтів є шахраї і аферисти. Їх реальна діяльність полягає в зборі максимальної суми коштів від інвесторів, після чого вони просто зникають. Тому такий спосіб заробітку біткоіни може обернутися втратою всіх ваших коштів.

Майнінг біткоіни

Майнінг не можна віднести до способів, які дозволяють отримувати безкоштовні біткоіни. Щоб налагодити процес, необхідно витратити час на те, щоб стати обізнаним в даній області і придбати відповідне обладнання. Для Майнінг можна використовувати і звичайний ПК, але прості розрахунки показують, що заробіток за добу не перевищить 0.00000968 біткоіни. Витрати на оплату рахунків постачальника електрики перевищать прибуток від Майнінг.

Для розрахунку прибутковості Майнінг навіть були придумані спеціальні калькулятори. В основі їх алгоритму лежить формула, яка враховує такі фактори, як вартість використовуваного обладнання, кількість кВт споживаної електроенергії та інші. Щоб зробити розрахунок прибутковості Майнінг з урахуванням обраної криптовалюта і ціни на електроенергію, скористайтеся нашим калькулятором Майнінг .

Оскільки винагороду у вигляді біткоіни за створений блок кожні 4 роки зменшується вдвічі, до 2020 року воно складе всього 6,25 біткоіни. Ймовірно, з того моменту Майнінг біткоіни буде доцільним тільки для великих компаній, що володіють дорогим устаткуванням.

Альтернативою класичним Майнінг є хмарний майнінг . Цей спосіб менш витратний, але при цьому також дозволяє непогано заробити при мінімальних вкладеннях.

Азартні ігри (гемблінг)

Цей спосіб заробітку навряд чи потребує докладних роз'яснень. В інтернеті існує безліч сервісів з азартними іграми, на яких можна заробити біткоіни. Один з найпопулярніших - Bitstarz , Про який ми говорили вище. Сервіс надає можливість виграти криптовалюта абсолютно безкоштовно, видаючи бонусні фріспіни за реєстрацію. На інших сервісах користувач часто вносить певну суму в обмін на шанс пристойного виграшу. Перевагою є те, що для гри не потрібні особливі навички. Однак це скоріше спосіб втратити свої фінанси, ніж виграти що-небудь.

трейдинг

На сьогоднішній день існує безліч способів для трейдингу . Але щоб почати торгівлю біткоіни, необхідно володіти відповідними знаннями. Основними видами трейдингу є:

 • Внутрішньоденний, що передбачає купівлю та продаж віртуальних валют протягом одного дня. Вигода від подібних угод залежить від короткострокових коливань цін.
 • Інвестиції в клас активів без реального володіння ними (CFD або контракти на різницю). Купівля проводиться через брокерів, тому замість покупки реальних коштів користувач може придбати контракт на них. При настанні відповідного моменту (стрибку курсу) контракт можна вигідно продати і заробити біткоіни.
 • Бінарні опціони - форма торгівлі, при якій учасники виконують прогнозування курсу криптовалюта. За правильний прогноз користувачеві нараховується винагорода, в іншому випадку він несе збитки.

Фактично бінарні опціони можна вважати формою азартних ігор, яка отримала привабливу назву. Ніхто не зможе точно передбачити, якою буде вартість криптовалюта. В іншому випадку вже все стали б мільярдерами.

Партнерські програми

Для здійснення даного виду діяльності необхідно мати власний сайт або блог з високою відвідуваністю. Суть партнерського маркетингу полягає в рекламуванні продукту компанії, з якою був укладений контракт про співпрацю. За кожну покупку рекламованого товару, здійснену в результаті переходу з сайту, на якому був розміщений рекламний блок, його власнику нараховується певний відсоток від продажу. Такі виплати можуть нараховуватися в біткоіни.

Ротатор біткоіни кранів

Цей спосіб з'явився відносно недавно і значно спрощує отримання коштів з численних біткоіни-кранів, якими буквально переповнений інтернет. Він передбачає використання особистого сайту з досить простим інтерфейсом, що дозволяє швидко перемикатися між біткоіни-кранами, не відкриваючи кожен раз нову вкладку в браузері.

Ротатори значно збільшують прибуток, але мають кілька недоліків:

 • За використання скрипта розробники забирають частину прибутку користувачів у вигляді відсотків;
 • Багато безкоштовні біткоіни крани ведуть боротьбу проти використання ротаторів, тому останні потребують постійного оновлення.

Щоб почати заробіток необхідно мати власний сайт. Його можна створити безкоштовно за допомогою онлайн-конструкторів або доступних CMS і записати на безкоштовний хостинг. Потім додати скрипт ротатора і почати отримувати прибуток. Користувачам ротатора надана можливість редагування списку біткоіни-кранів. Рекомендується використовувати ті сервіси, які роздають безкоштовні біткоіни на автоматі, - крани з моментальною виплатою.

Ігри, які не потребують початкових внесків

На відміну від азартних ігор, можна грати в біткоіни ігри безкоштовно, отримуючи за це винагороду. Фактично, такі ігри є біткоіни-кранами, завдяки яким можна цікаво і з користю провести час. Серед подібних ігрових додатків для мобільних пристроїв можна виділити Chopcoin , Coinbrawl і Bitcoin Aliens .

Отримання біткоіни за відповіді на питання

Порівняно недавно в інтернеті з'явився сервіс Bitfortip , На якому можна отримати грошову винагороду за правильну відповідь на поставлене запитання. Ідея полягає в тому, що хтось розміщує питання, за кращий відповідь на який нараховується грошову винагороду. Для відповіді необхідно пошукати інформацію в інтернеті. Наприклад, питання можуть бути наступними:

 • Скільки коштує найдешевший мобільний телефон?
 • Яка найкраща рекламна платформа Bitcoin?

Яка найкраща рекламна платформа Bitcoin

Сума винагороди залежить від того, хто розмістив пост з питанням. Недоліком сервісу є занадто низький трафік. Нові питання з'являються всього 1-2 рази в тиждень. Можливо, в майбутньому його власникам вдасться залучити достатню кількість користувачів, щоб він став хорошим місцем для заробітку біткоіни.

на Закінчення

Як бачим, отріматі біткоіні абсолютно безкоштовно практично Неможливо. Для цього буде нужно затратіті свой особистий годину або кошти. Навіть для отримання прийнятною прибутку від біткоіни-кранів знадобиться спеціальне онлайн додаток - ротатор, за використання якого необхідно платити. Але найголовніше - слід остерігатися сайтів, які пропонують користувачам отримувати біткоіни безкоштовно щогодини. Найчастіше їх власниками є шахраї, які хочуть збагатитися за рахунок довірливих людей.

Якщо такий вступ до статті не підірвало ваш інтерес до питання «як отримати 1 біткоіни безкоштовно без вкладень?
Яка найкраща рекламна платформа Bitcoin?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: