Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробити гроші на сайті, заробіток на блозі

 1. Як заробити гроші на сайті, заробіток на блозі Продовжуємо вивчати тему заробітку в інтернеті. У...
 2. Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?
 3. Свій сайт - це надійно
 4. нульові інвестиції
 5. Вести свій блог на перших порах можна в будь-який зручний для вас час
 6. Безліч способів заробітку
 7. Одного разу виконана робота буде годувати вас дуже довго
 8. Не потрібно бути професійним журналістом або копірайтером
 9. Не потрібно бути супер експертом
 10. Розкриває підприємницьку жилку
 11. Кому не підійде даний вид заробітку в інтернеті
 12. Як заробити гроші на сайті, заробіток на блозі
 13. Чим відрізняється сайт від блогу?
 14. Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?
 15. Свій сайт - це надійно
 16. нульові інвестиції
 17. Вести свій блог на перших порах можна в будь-який зручний для вас час
 18. Безліч способів заробітку
 19. Одного разу виконана робота буде годувати вас дуже довго
 20. Не потрібно бути професійним журналістом або копірайтером
 21. Не потрібно бути супер експертом
 22. Розкриває підприємницьку жилку
 23. Кому не підійде даний вид заробітку в інтернеті
 24. Як заробити гроші на сайті, заробіток на блозі
 25. Чим відрізняється сайт від блогу?
 26. Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?
 27. Свій сайт - це надійно
 28. нульові інвестиції
 29. Вести свій блог на перших порах можна в будь-який зручний для вас час
 30. Безліч способів заробітку
 31. Одного разу виконана робота буде годувати вас дуже довго
 32. Не потрібно бути професійним журналістом або копірайтером
 33. Не потрібно бути супер експертом
 34. Розкриває підприємницьку жилку
 35. Кому не підійде даний вид заробітку в інтернеті

Як заробити гроші на сайті, заробіток на блозі

Продовжуємо вивчати тему заробітку в інтернеті. У цій серії заміток ми накидали 50 різних способів заробітку в інтернеті . Потім ми розбили їх на сім основних груп і почали розбиратися з тим, які з існуючих заробітків найбільш вигідні і прибуткові, які з них підійдуть саме вам, у чому їх плюси і мінуси.

Ми вже розібрали такі групи заробітків в інтернеті: підробіток , робота на себе (freelance) , робота за наймом в інтернеті .

У цьому випуску ми розглянемо з вами наступну велику групу заробітків в інтернеті і відповімо на такі питання: Як створити і заробити на сайті, як заробити на власному блозі.

Забігаючи вперед хочу сказати, що це найприбутковіша і вигідна на мій погляд схема заробітку в інтернеті. І саме цій схемі будуть присвячені всі мої подальші уроки в яких ми поетапно розберемося з тим:

 • Як вибрати нішу для свого сайту або блогу;
 • Як створити свій блог швидко і без знань програмування;
 • Як його монетизувати за допомогою декількох різних способів;
 • Як розкрутити свій сайт;
 • Як автоматизувати велику частину роботи і зробити так, щоб сайт генерував прибуток на автоматі.

У цій статті ми не будемо вдаватися в технічні тонкощі і деталі. Цим ми займемося в окремих статтях. Зараз же ми розберемо чому саме цей спосіб заробітку в інтернеті є найвигіднішим і прибутковим, чим він відрізняється від розглянутих нами раніше груп заробітку і чому я рекомендую вкладатися саме в цей напрямок.

Перш ніж ми перейдемо до вигод цього способу заробітку давайте розберемося з поняттями сайт і блог. Якщо ви помітили в заголовку статті фігурують обидва цих слова.

Чим відрізняється сайт від блогу?

По суті ні чим. Сайт це загальне поняття, яке по суті об'єднує всі відомі нам сторінки в інтернеті.

Дослівно Сайт перекладається як "місце", "частина", "сегмент" (від англ. Site - місце). Сайт - це сукупність різних електронних документів (текст, відео, аудіо), що належать конкретній людині або організації, об'єднаних під одним загальним ім'ям (доменом або IP-адресою), розташованих на спеціальному сервері в інтернеті (хостинг), за допомогою якого ці документи можуть відображатися через браузер (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox) на комп'ютерах різних людей.

Кожен сайт має індивідуальний дизайн завдяки спеціальному мови гіпертекстової розмітки HTML, завдяки якому ми можемо створювати різні сторінки, на яких виводити потрібну нам інформацію.

Поняття блог з'явилося для характеризації конкретних сайтів і виділення їх із загальної маси. Наприклад, той же інтернет-магазин це в першу чергу сайт, але ми називаємо його так, щоб відразу було зрозуміло, що мова йде про сайті на якому можна купити ті чи інші товари.

Форум - це теж сайт, але ми відразу розуміємо, що це сайт для спілкування.

Соціальні мережі - це теж сайт, але зі своїм ухилом.

Блог - це особистий щоденник, який публікується в інтернеті. Якщо раніше люди вели щоденники в зошитах і щоденниках, куди записували власні думки, міркування і так далі, то з розвитком інтернет-технологій люди стали вести щоденники в інтернеті. Це практичніше. Вам не потрібно тягати з собою ручку і щоденник.

Такі щоденники в інтернеті можна зробити як особистими, так і публічними. Після того, як перші блогери стали робити свої записи публічними, вони помітили, що інші люди стали читати їх замітки, коментувати.

Інформація про цікаві нотатках стала поширюватися між людьми. Якщо комусь сподобалася стаття блогера, то він поспішав поділитися нею з іншими людьми. З розвитком соціальних мереж ділитися цікавими посиланнями стало простіше.

Так блогери почали обзаводитися натовпами шанувальником, читачів і коментаторів. Блоги стали перетворюватися в Кошти Масової Інформації. А це, як ви розумієте, можливість заробити. На чому заробляють все ЗМІ? Правильно, на рекламі.

У контексті даної статті ми будемо говорити про заробіток на блогах. Прошу зауважити, що ми будемо говорити не тільки про рекламу на своєму блозі, а й про інші цікаві варіанти заробітку. І якщо в тексті статті зустрічатиметься поняття заробіток на своєму сайті, то під цим буде матися на увазі заробіток на своєму блозі.

Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?

Перша причина - ГРОШІ! За допомогою власного сайту або блогу можна заробити значно більше, ніж якщо ви будете займатися підробітком , фрілансом або роботою за наймом . По суті, дохід тут необмежений. Це може бути як тисяча доларів в місяць, так і кілька мільйонів рублів на місяць.

Сума заробітку багато в чому залежить від того, які способи заробітку ви використовуєте на своєму сайті. Але, які способи і схеми ви б не використовували - сайт це основа, це фундамент.

Наприклад, в блозі Мій рубль я використовую 6 основних генераторів прибутку:

 1. Розміщення банерів від прямих рекламодавців;
 2. Контекстна реклама Яндекс.Директ і Google Adsense;
 3. Статті та прес-релізи на замовлення;
 4. інфопродукти;
 5. Партнерські програми;
 6. Консультації та коучинг.

Більш докладно всі ці способи заробітку ми розглянемо в наступних статтях. Також в одній з наступних статей я розповім скільки я на цьому заробляю.

Свій сайт - це надійно

Друга причина по якій я вибрав створення блогу і заробіток на ньому, тому що це надійніше і підсумковий грошовий результат залежить в першу чергу від мене, ніж від будь-кого іншого.

Що я маю на увазі під цим?

Справа в тому, що займаючись підробітком в інтернеті , фрілансом або працюючи по найму , Ваш дохід залежить від інших людей. Є роботодавець, значить у вас є робота. Немає роботодавця, значить будете сидіти без роботи і без грошей.

Мене завжди напружувала ця залежність. Я завжди хотів бути господарем свого життя, в якій тільки я вирішую що мені робити, як заробляти, коли і скільки. Такий життєвий сценарій є для мене визначальним, головним.

Я волелюбна людина. Довго час я залежав від кого-то. Від своїх батьків, від своїх друзів, від своїх роботодавців. Це обмежувало мене, мою волю, до тих пір поки я не усвідомив, що я можу будувати своє життя так, як вважаю за потрібне і правильне.

Це така тонка психологічна складова, яка комусь може здатися незрозумілою.

Я не женуся за грошима. Для мене це не є пріоритетним в житті. Я готовий заробляти менше, але при цьому працювати тільки на себе і ні на кого іншого, нехай навіть мені будуть пропонувати роботу за наймом, де заробіток буде перевершувати мій власний в рази.

Таке вільне стан речей, коли я прокидаюся коли хочу, снідаю або обідаю скільки хочу, не думаючи про те, що мене можуть позбавити премії за запізнення, коли я можу піти погуляти або в кінотеатр коли хочу, коли я вибираю зручне для себе час відвідування спортзалу , а не підлаштовують свій розклад під свого роботодавця, коли я можу одягатися як хочу і люблю, носити спортивні костюми тому що я цього хочу, а не натягувати на себе кожен день уніформу у вигляді білого верху і чорного низу, до якого привчають всіх білих комірців і . Д.

Так ось, таке вільне стан речей робить мене щасливою людиною, знижуючи стреси в моєму житті практично до нуля. Мені по кайфу так жити і саме ведення власного блогу дозволяє мені так жити.

Також під надійністю цього виду заробітку я маю на увазі наступне: якщо ви, наприклад, займаєтеся підробітком на сайті Seosprint , То ваш дохід залежить від існування цього сайту. Якщо раптом завтра його закриють або атакують хакери, в результаті чого сайт Seosprint буде не доступний, то ви не зможете заробляти там гроші. Якщо ж у вас є свій блог, то тільки ви будете вирішувати закривати його чи ні.

Або ось ще один приклад. Припустимо ви вирішили заробляти на Youtube. Я вже описував кілька способів заробітку на цьому сервісі тут: спосіб 1 , спосіб 2 , спосіб 3 . Уявіть що ви витратили рік або два, зробили не одну сотню класних відеороликів, а потім хтось із користувачів поскаржився на вас в Youtube і вас забанили, а таке між іншим відбувається в Ютубі. Все, ваш труд коту під хвіст.

У випадку з власним блогом такого не станеться. Ваш сайт - це ваша власність.

нульові інвестиції

Наступна причина по якій я вибрав ведення власного блогу з метою заробітку - це практично нульові стартові інвестиції. Так, вам буде потрібно витратити 300 рублів на рік на домен і близько 1500 руб. в рік на хостинг. Але це просто смішні гроші .

Мій найперший бізнес досвід полягав у тому, що я відкрив невелику студію засмаги. Тоді я витратив на це близько 250 000 - 300 000 рублів. І це були всі мої накопичення. Цей бізнес мені довелося продати через рік після відкриття, так як власник приміщення сам вирішив займатися цією темою. Я просто продав йому все обладнання. У підсумку я залишився в плюсі, відбив вкладені гроші і примножив їх за рік більш ніж в 2 рази.

Тому коли я дізнався, що можна створити в інтернеті власний бізнес на відкриття якого досить витратити всього пару тисяч, а то і менше, якщо платити за хостинг помісячно (виходить близько 120-150 рублів), то я був дуууже здивований.

Погодьтеся, втратити пару тисяч рублів на спробі побудувати додатковий, а може навіть і основне джерело доходу в інтернеті МЕНШ страшно, ніж втратити 200 000 - 300 000 рублей, намагаючись створити який-небудь традиційний оффлайн бізнес.

До речі, 200 000 - 300 000 рублей на створення оффлайн бізнесу - це практично самі мінімальні інвестиції що я міг знайти в той час. Будь-який інший бізнес зажадає набагато більших вкладень. Самі подумайте, скільки грошей потрібно на те, щоб відкрити кафе, ресторан, аптеку, автомийку, СТО, продуктовий магазин або модний бутік? Тут суми будуть обчислюватися мільйонами.

Вести свій блог на перших порах можна в будь-який зручний для вас час

Наступна важлива причина по якій я вирішив займатися власним блогом полягає в тому, що цим можна займатися в будь-який зручний для вас час.

Наприклад, коли я тільки починав вести даний блог, то я писав статті вечорами і на вихідних, тому що в той час працював "на дядю". Спочатку я не особливо вірив, що ця затія "вистрілить". Але коли я вже через кілька місяців заробив свою першу тисячу рублів на блозі, то зрозумів, що в інтернеті реально є гроші і потрібно займатися цим більш професійно.

Через 4 місяці після запуску даного блогу я звільнився з роботи за наймом і став присвячувати весь свій час цього заняття.

Звертаю вашу увагу на те, що для того, щоб створити сайт і заробляти на ньому гідні гроші - цього потрібно приділяти багато часу. В інтернеті сьогодні дуже багато рекламних заголовків, які обіцяють десятки тисяч рублів, а іноді навіть і доларів в якомусь новому проекті, якому досить приділяти 2-3 години в день.

Я таким заголовкам не вірю. І вас відразу попереджаю. Якщо ви любитель халяви і ледар, то ведення свого блогу і заробіток на ньому - НЕ ДЛЯ ВАС!

Однак, звертаю вашу увагу на таку тонкість. На перших порах цілком реально витрачати на свій блог пару годин день і навіть тиждень. Я навіть рекомендую так робити. Створіть собі який-небудь постійне джерело доходу, наприклад знайдіть роботу, а у вільний час почніть вести свій блог.

Як тільки ваші доходи від блогу стануть покривати ваші мінімальні щомісячні потреби, можете сміливо звільнятися і почати присвячувати блогу 5-8 годин на добу.

За рахунок цього ви швидше наберете обороти, а потім можна буде знизити кількість щоденних годин, які ви витрачаєте на блог до 2-4 на добу.

В ідеалі є цілком готова схема як повністю автоматизувати роботу блогу і зробити так, щоб ви приділяли цьому 2-3 години в місяць. Детальніше про це ми поговоримо нижче.

До речі, особисто я зараз не займаюся блогом кожен день. Наприклад, в даний момент я витрачаю досить багато часу на розвиток свого інтернет-магазину і блог фактично відійшов для мене на другий план.

При цьому він стабільно приносить мені гроші. Правда менше ніж тоді, коли я приділяв йому по 5-8 годин на добу. Однак ця сума значно більше ніж та зарплата, яку я отримував, працюючи за наймом. А отримував я не мало, так як працював начальником відділу кредитування в банку, а потім начальником відділу продажів в оптовій компанії.

Безліч способів заробітку

Якщо порівнювати гнучкість заробітку на своєму сайті з іншими варіантами заробітку в інтернеті, то можна сміливо стверджувати, що це самий гнучкий спосіб заробітку.

Якщо ви займаєтеся підробітком , То тут також можна займатися в будь-який зручний час. Але багато завдань, які ви візьмете в роботу мають обмеження за часом. Я коли даю такі завдання, то як правило обмежую час виконання до 1-3 годин.

З фрілансом також. Будь-який грамотний роботодавець завжди обмежує виконання роботи тимчасовими рамками, інакше фрілансери наберуть купу роботи у різних роботодавців і будуть робити її дуже довго.

Так що якщо ви плануєте заробляти фрілансом , То будьте готові до того, що над вами тяжкою ношею висітимуть терміни.

Якщо ви працюєте за наймом , То тим більше. Хоча багато залежить від того на яких умовах ви будете працювати. Наприклад, у мене в інтернет-магазині є віддалений менеджер, який обробляє вхідні дзвінки, оформляє заявки, консультує клієнтів в чаті, який жорстко прив'язаний до часовим графіком.

Магазин працює з 9 до 18 годин за київським часом, відповідно він повинен бути в цей час завжди біля комп'ютера. Якщо його немає і він не попередив мене про це заздалегідь, то я його штрафую.

Інший співробітник, який по суті не є найманим, а працює більше як фрілансер - пише для мене статті. З цією людиною у нас немає ніяких обмежень. Ми заздалегідь погоджуємо тему статті, він бере її в роботу і здає як тільки виконає. Я не напружую людини термінами. Хоче - може написати одну статтю на місяць, хоче - одну статтю в тиждень.

Коли ви ведете свій блог, то ви можете писати статті в будь-який зручний для вас час. Ви можете місяць писати статті кожен день, а потім місяці на 2-3 "забити" на цю справу. Вам за це нічого не буде. Вас за це не звільнять і не забанити, як можуть зробити на роботі за наймом або на одному з сайтів підробітку або фрілансу.

Одного разу виконана робота буде годувати вас дуже довго

Ось ми і підібралися до найціннішої причини по якій я вибрав заробіток на блозі. Це той самий пасивний або його ще називають резидуальний джерело доходу про який багато хто мріє.

Сила вашого блогу в тому, що одного разу написана стаття або записане відео годуватимуть вас ще дуже і дуже довго. І це дуже суттєва відмінність від будь-яких інших заробітків.

Дайте відповідь на таке питання: та робота, яку ви зробили вчора, буде годувати вас через рік, два або через двадцять років? Якщо так, то це добре. У більшості випадків те, що ви зробили вчора на своїй роботі не принесе вам ніяких дивідендів завтра. І це погано.

Поясню на прикладі. Я створив свій блог в 2009 році. Ті статті, які були написані з перших днів до сих пір приносять мені прибуток. Я одного разу витратив пару годин на написання однієї статті, а люди через роки продовжують заходити на цю сторінку, читати її, отримувати користь, клікати по рекламі, по банерах, підписуватися на мої безкоштовні курси і купувати платні.

Я нічого не робив з тією статтею за ці роки, а вона все одно приносить мені прибуток.

Тепер розглянемо зворотний приклад. Мій батько працює водієм. Він возить на автобусі вахту. Робить він це кожен день і в кінці місяця отримує за це зарплату. Те, що він витратив свій час на те, щоб відвезти вахту, наприклад, вчора - не буде годувати його завтра. Так, він буде отримувати пенсію. Але я то буду отримувати і пенсію і доходи від свого блогу навіть коли буду в похилому віці.

Розумієте різницю? Я не кажу про те, що мій батько займається не тією справою. Я поважаю його і його професію. Просто в його час не було таких можливостей і таких понять, як пасивний дохід і лінійний.

Зараз він отримує лінійний дохід, який не буде годувати його, коли він вийде на пенсію.

Однак він все ще може виправити ситуацію. Наприклад, він цілком може створити свій блог, почати писати туди у вільний час. А коли він вийде на пенсію, то буде отримувати заслужені гроші від пенсійного фонду + мати додатковий пасивний дохід зі свого блогу.

Хтось може заперечити: "Але ж ти продовжуєш працювати і писати нові статті. Хіба це пасивний дохід? "

По суті зараз я займаюся створенням нових джерел доходу. Адже кожна нова стаття буде генерувати мені нових відвідувачів, а значить буде збільшувати мій дохід.

Якщо я зараз перестану писати статті в свій блог, то він все одно буде приносити мені прибуток, правда не довго. Десь рік-два він точно буде генерувати мені дохід, а потім цей дохід буде знижуватися, поки не вичерпається.

Справа в тому, що пошукові системи, які призводять на мій сайт нових відвідувачів уважно стежать за кожним сайтом. Зокрема, вони дивляться за тим, як часто оновлюється той чи інший блог, сайт.

Если на сайті Постійно з'являються Нові статті, то це означає, что сайт живе, розвівається. А если пошукова система (Яндекс, Google) побачать, что на сайті перестали з'являтися Нові матеріали, то вона буде поступово зніжуваті такий сайт в життя без відачі. Це означає, що ті сторінки мого блогу, які зараз знаходяться на перших місцях у видачі яндекса або гугла, будуть поступово знижуватися, поки не перемістяться далеко-далеко, куди люди навіть і не заглядають.

Але і тут є вихід. Згодом, коли ваш блог буде генерувати достатньо грошей, ви зможете повністю замінити свою працю найманим. Для цього вам достатньо буде найняти кількох журналістів або копірайтерів , Які будуть писати за вас нові статті та викладати їх в блозі.

І тоді ви отримаєте повністю автоматизований бізнес, який буде працювати на повному автоматі. Вам достатньо буде іноді заходити на сайт і перевіряти роботу журналістів. А також погоджувати з ними нові матеріали.

Я знаю таких власників сайтів, які самі жодної статті туди не написали. Все зав'язано на найманих людей, які пишуть їм статті на замовлення. Деякі з цих власників створюють десятки сайтів різних тематик і добре на цьому заробляють.

Загалом, тут дуже багато варіантів можна придумати, головне щоб ви зараз побачили ті переваги, які можна отримати створивши свій сайт перед усіма іншими способами заробітку як в інтернеті , Так і за його межами.

Не потрібно бути професійним журналістом або копірайтером

Раз вже зайшла мова про журналістів і копірайтерів, то хочу сказати ще про одну перевагу заробітку на власному блозі. Щоб вести свій блог, вам НЕ потрібно бути професійним журналістом, письменником, автором, копірайтером і т.д. Вам НЕ потрібно для цього 5 років вчитися у ВНЗ і отримувати якісь дорогі скоринки.

Вам навіть не потрібно мати 4 або 5 з російської мови. Все що вам потрібно - це вміння грамотно викладати свої думки. Якщо ви спілкуєтеся зі своїми близькими, друзями і колегами і якщо вони розуміють те, що ви говорите, то, що ви намагаєтеся їм донести - цього вже достатньо.

Що таке стаття в блог? Це по суті ваші розумові роздуми на ту чи іншу тему, перенесені на папір, чи то пак в електронний вигляд статті, розміщеної в вашому блозі.

Навіть якщо ви пишете з помилками - це не біда, тому що сьогодні існує маса програм і сервісів, які знайдуть і виправлять ваші помилки. А якщо ви не там кому поставили, то нехай це буде проблемою прискіпливих зазнаек-перфекціоністів.

Мені періодично надходять листи, де якийсь розумник намагається тицьнути мене носом в мої помилки. При чому, рідко коли ці люди пишуть з чистих спонукань, щоб допомогти мені виправити текст. Найчастіше мене намагаються вколоти моїми помилками і показати який я дурень.

Особисто сам ніколи не звертаю уваги на такі дрібниці, коли читаю статті інших блогерів, тому що мені важлива суть статті, а не те, наскільки грамотно вона написана.

Ваш блог - це як засіб масової інформації в якому тільки вам вирішувати як буде написана ваша стаття. Ви і автор, і головний редактор в одній особі. Головне щоб ваші статті були простими, дохідливими і допомагали людям вирішувати їх проблеми, або розважали.

Не потрібно бути супер експертом

Писати статті не складно. Вам НЕ потрібно для цього бути професором або академіком. Я пишу статті на ті теми, які мені цікаві. А це інвестиції , фінансова свобода , заробіток в інтернеті , особиста ефективність .

Якщо ви вирішите заробляти за допомогою власного блогу, то важливо вибирати той напрям, який вам цікаво, в якому ви розбираєтеся або плануєте розбиратися, напрямок, яке вас заводить.

Це не означає, що якщо у вас немає таких ідей і захоплень, про які можна було б писати в блозі, то значить ви не зможете створити свій блог і заробляти на цьому.

Я знаю багато блогерів, які вибирали собі теми, в яких вони не розбиралися, але які були потенційно їм цікаві. Починали писати статті і незабаром починали заробляти на цьому.

Як це Виглядає? Припустимо, ви хочете домогтися фінансової незалежності і стати вільним, забезпеченим людиною. Ви починаєте збирати інформацію про те, як домогтися цього, читаєте блоги, книги, вивчаєте тренінги.

Потім починаєте впроваджувати отримані знання в життя, а свої результати описуєте в блозі. От і все. Подібним чином можна розписати будь-яку тему для блогу:

 • кулінарія;
 • здоров'я;
 • схуднення;
 • Спорт;
 • інвестиції;
 • сайтостроєніє;
 • творчість;
 • відносини;
 • Робота, кар'єра;
 • Виховання дітей;
 • І т.д.

Ми зараз не будемо затримуватися на темі вибору ніші для свого блогу. Цим ми займемося в наступній статті. Я приготував для вас велику статтю по темі вибору ніші для свого блогу.

Зараз же моя основна задача показати вам переваги ведення власного блогу, а також допомогти позбутися страхів і зневіри в себе і власні сили.

Багато людей вважають, що не зможуть з цим впоратися, що це все дуже складно і т.д. У наступних статтях я покажу вам приклади самих звичайних людей, які змогли подолати свої комплекси і страхи, зробили круті блоги і зараз нормально на них заробляють.

Розкриває підприємницьку жилку

Розкриває підприємницьку жилку

Заробіток на своєму сайті допоможе вам розкрити і прокачати підприємницьку жилку. Люди, які звикли працювати за наймом, не люблять приймати рішення. Вони звикли, що за них це зроблять інші люди, що начальство дасть їм конкретні інструкції та вказівки.

Саме з цієї причини мені НЕ подобаються перші три види заробітку в інтернеті: підробіток , фріланс и робота за наймом .

Займатися блогінг по моїй моделі зможуть тільки підприємці. Це не означає, що ви вже повинні бути зареєстрованим підприємцем. В першу чергу я маю на увазі натуру, підприємницький дух Підприємець - це людина, готова до рішучих змін у своєму житті. Шукач пригод, готовий кинути виклик нудним і сірим будням.

Підприємець - це людина, яка робить якісь дії для реалізації своїх цілей. Він шукає можливості, будує плани, думає, приймає рішення.

Нагадаю, що я був найманим співробітником коли завів свій блог і став писати перші статті. Але я завжди мріяв відкрити свою справу, працювати на себе і бути незалежним.

Якщо ви працюєте за наймом, але в душі підприємець, який хоче жити за своїми власними правилами, то заробіток на власному сайті - це для вас.

Життя підприємця набагато складніше, однак саме це загартовує і дозволяє підприємцю домогтися небувалих висот в житті.

Я завжди мріяв бути підприємцем, займатися своєю справою, бути господарем свого життя, а не офісним бранцем. І в підсумку, я прийшов до висновку, що мислення підприємців відрізняється від мислення працівників за наймом.

І ось в який бік ...

ПІДПРИЄМЕЦЬ

Працівників із найму

Бере відповідальність на себе Перекладає відповідальність на інших Ініціативний безініціативний Чи ризикує Шукає безпечну мілину Приймає рішення Чекає вказівок Розуміє, що назад дороги немає Може легко змінити роботу Відповідає за результат перед самим собою Відповідає за результат перед шефом Шукає рішення Шукає виправдання

Це лише частина відмінностей, як в способі мислення, так і в способі життя.

Займатися бізнесом - це набагато небезпечніше і ризикованіше, ніж сидіти на попі смирно і чекати подачок з боку боса.

Багато людей, що працюють за наймом і які розуміють незадоволеність своїм становищем, не можуть зважитися на корінні зміни в своєму житті в силу обмеженості мислення.

Мислення працівників за наймом знаходиться в рамках, в лещатах, в клітці, яку створив для людини його образ життя.

Спосіб життя підприємця більш вільний. Підприємець - він як птах, що ширяє в небі. З висоти свого польоту, він бачить масу можливостей для зростання, створення нових джерел доходу, пошуку креативних рішень.

У той же час, підприємець знаходиться в більш жорстких умовах, в плані відповідальності. Якщо працівник за наймом "забиває" на наслідки своїх помилок, може навмисно "накосячіть", нагрубити клієнту, і йому "за це" нічого не буде (позбавлення премії або звільнення - це дрібниця), то для підприємця подібні помилки можуть стати причиною втрати бізнесу , а значить і втрати його улюбленої справи, його досягнень, його доходу, на який він існує ...

Ведення свого блогу з метою заробітку допоможе вам стати особистістю на мільйон доларів. Якщо ви не розумієте про що я, то подумайте про ці слова:

Щоб заробити мільйон доларів, спочатку потрібно стати особистістю на мільйон доларів.

Кому не підійде даний вид заробітку в інтернеті

Безумовно, заробляти подібним чином зможе не кожен:

 • По-перше, цей спосіб заробітку в інтернеті не підійде для нетерплячих людей, які хочуть всього і відразу. На Відміну Від підробітку в інтернеті , фрілансу або роботи за наймом , Заробіток на блозі принесе вам більше менш істотні гроші не раніше ніж через 6-12 місяців. Якщо вам потрібні швидкі гроші тут і зараз, то це не для вас.
 • По-друге, заробіток на блозі не підійде для ледарів. Якщо ви звикли після роботи пити пиво і витріщатися в ящик, то це не для вас. Нагадаю, я виділяю три основні етапи створення грошового блогу: поєднання - це перший етап, коли ви поєднуєте роботу за наймом і ведення свого блогу, занурення - це другий етап, коли ви звільняєтеся з роботи і починаєте присвячувати блогу не 1-2 години в день , а 6-8. У цей час потрібно добре попрацювати, щоб зробити заділ на майбутнє. Автоматизація - це третій етап, коли ваш блог починає приносити хороший дохід, який дозволить вам брати найманих співробітників і скоротити ваш робочий час до мінімуму.
 • По-третє, даний варіант заробітку в інтернеті не підійде обмеженим людям, які живуть сіркою, нудним життям, яка їх влаштовує. Якщо у вас немає ніяких інтересів і ви не хочете це виправляти, то вам не навіщо створювати власний блог. Це заняття для людей захоплених чимось.
 • По-четверте, дане заняття не підійде людям з однією-двома звивинами в голові. Якщо ви не любите напружувати свої мізки, якщо для вас охоронець - це ідеальне місце роботи, то вам теж не варто створювати власний блог з метою заробітку.

Отже, сподіваюся в цій замітці мені вдалося показати вам основні відмінності між заробітком на своєму сайті або блозі в порівнянні з іншими варіантами. Це ще не кінець. Якщо вам цікава ця тема і ви хочете дізнаватися першим про нові статтях і матеріалах з даної тематики, то підписуйтесь на розсилку .

Щоб створити сайт, аналогічний моєму, використовуйте ці уроки:

Відео на десерт: 10 найзагадковіших островів в світі

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту Ведмедики и натісніть Ctrl + Enter.

Як заробити гроші на сайті, заробіток на блозі

Продовжуємо вивчати тему заробітку в інтернеті. У цій серії заміток ми накидали 50 різних способів заробітку в інтернеті . Потім ми розбили їх на сім основних груп і почали розбиратися з тим, які з існуючих заробітків найбільш вигідні і прибуткові, які з них підійдуть саме вам, у чому їх плюси і мінуси.

Ми вже розібрали такі групи заробітків в інтернеті: підробіток , робота на себе (freelance) , робота за наймом в інтернеті .

У цьому випуску ми розглянемо з вами наступну велику групу заробітків в інтернеті і відповімо на такі питання: Як створити і заробити на сайті, як заробити на власному блозі.

Забігаючи вперед хочу сказати, що це найприбутковіша і вигідна на мій погляд схема заробітку в інтернеті. І саме цій схемі будуть присвячені всі мої подальші уроки в яких ми поетапно розберемося з тим:

 • Як вибрати нішу для свого сайту або блогу;
 • Як створити свій блог швидко і без знань програмування;
 • Як його монетизувати за допомогою декількох різних способів;
 • Як розкрутити свій сайт;
 • Як автоматизувати велику частину роботи і зробити так, щоб сайт генерував прибуток на автоматі.

У цій статті ми не будемо вдаватися в технічні тонкощі і деталі. Цим ми займемося в окремих статтях. Зараз же ми розберемо чому саме цей спосіб заробітку в інтернеті є найвигіднішим і прибутковим, чим він відрізняється від розглянутих нами раніше груп заробітку і чому я рекомендую вкладатися саме в цей напрямок.

Перш ніж ми перейдемо до вигод цього способу заробітку давайте розберемося з поняттями сайт і блог. Якщо ви помітили в заголовку статті фігурують обидва цих слова.

Чим відрізняється сайт від блогу?

По суті ні чим. Сайт це загальне поняття, яке по суті об'єднує всі відомі нам сторінки в інтернеті.

Дослівно Сайт перекладається як "місце", "частина", "сегмент" (від англ. Site - місце). Сайт - це сукупність різних електронних документів (текст, відео, аудіо), що належать конкретній людині або організації, об'єднаних під одним загальним ім'ям (доменом або IP-адресою), розташованих на спеціальному сервері в інтернеті (хостинг), за допомогою якого ці документи можуть відображатися через браузер (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox) на комп'ютерах різних людей.

Кожен сайт має індивідуальний дизайн завдяки спеціальному мови гіпертекстової розмітки HTML, завдяки якому ми можемо створювати різні сторінки, на яких виводити потрібну нам інформацію.

Поняття блог з'явилося для характеризації конкретних сайтів і виділення їх із загальної маси. Наприклад, той же інтернет-магазин це в першу чергу сайт, але ми називаємо його так, щоб відразу було зрозуміло, що мова йде про сайті на якому можна купити ті чи інші товари.

Форум - це теж сайт, але ми відразу розуміємо, що це сайт для спілкування.

Соціальні мережі - це теж сайт, але зі своїм ухилом.

Блог - це особистий щоденник, який публікується в інтернеті. Якщо раніше люди вели щоденники в зошитах і щоденниках, куди записували власні думки, міркування і так далі, то з розвитком інтернет-технологій люди стали вести щоденники в інтернеті. Це практичніше. Вам не потрібно тягати з собою ручку і щоденник.

Такі щоденники в інтернеті можна зробити як особистими, так і публічними. Після того, як перші блогери стали робити свої записи публічними, вони помітили, що інші люди стали читати їх замітки, коментувати.

Інформація про цікаві нотатках стала поширюватися між людьми. Якщо комусь сподобалася стаття блогера, то він поспішав поділитися нею з іншими людьми. З розвитком соціальних мереж ділитися цікавими посиланнями стало простіше.

Так блогери почали обзаводитися натовпами шанувальником, читачів і коментаторів. Блоги стали перетворюватися в Кошти Масової Інформації. А це, як ви розумієте, можливість заробити. На чому заробляють все ЗМІ? Правильно, на рекламі.

У контексті даної статті ми будемо говорити про заробіток на блогах. Прошу зауважити, що ми будемо говорити не тільки про рекламу на своєму блозі, а й про інші цікаві варіанти заробітку. І якщо в тексті статті зустрічатиметься поняття заробіток на своєму сайті, то під цим буде матися на увазі заробіток на своєму блозі.

Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?

Перша причина - ГРОШІ! За допомогою власного сайту або блогу можна заробити значно більше, ніж якщо ви будете займатися підробітком , фрілансом або роботою за наймом . По суті, дохід тут необмежений. Це може бути як тисяча доларів в місяць, так і кілька мільйонів рублів на місяць.

Сума заробітку багато в чому залежить від того, які способи заробітку ви використовуєте на своєму сайті. Але, які способи і схеми ви б не використовували - сайт це основа, це фундамент.

Наприклад, в блозі Мій рубль я використовую 6 основних генераторів прибутку:

 1. Розміщення банерів від прямих рекламодавців;
 2. Контекстна реклама Яндекс.Директ і Google Adsense;
 3. Статті та прес-релізи на замовлення;
 4. інфопродукти;
 5. Партнерські програми;
 6. Консультації та коучинг.

Більш докладно всі ці способи заробітку ми розглянемо в наступних статтях. Також в одній з наступних статей я розповім скільки я на цьому заробляю.

Свій сайт - це надійно

Друга причина по якій я вибрав створення блогу і заробіток на ньому, тому що це надійніше і підсумковий грошовий результат залежить в першу чергу від мене, ніж від будь-кого іншого.

Що я маю на увазі під цим?

Справа в тому, що займаючись підробітком в інтернеті , фрілансом або працюючи по найму , Ваш дохід залежить від інших людей. Є роботодавець, значить у вас є робота. Немає роботодавця, значить будете сидіти без роботи і без грошей.

Мене завжди напружувала ця залежність. Я завжди хотів бути господарем свого життя, в якій тільки я вирішую що мені робити, як заробляти, коли і скільки. Такий життєвий сценарій є для мене визначальним, головним.

Я волелюбна людина. Довго час я залежав від кого-то. Від своїх батьків, від своїх друзів, від своїх роботодавців. Це обмежувало мене, мою волю, до тих пір поки я не усвідомив, що я можу будувати своє життя так, як вважаю за потрібне і правильне.

Це така тонка психологічна складова, яка комусь може здатися незрозумілою.

Я не женуся за грошима. Для мене це не є пріоритетним в житті. Я готовий заробляти менше, але при цьому працювати тільки на себе і ні на кого іншого, нехай навіть мені будуть пропонувати роботу за наймом, де заробіток буде перевершувати мій власний в рази.

Таке вільне стан речей, коли я прокидаюся коли хочу, снідаю або обідаю скільки хочу, не думаючи про те, що мене можуть позбавити премії за запізнення, коли я можу піти погуляти або в кінотеатр коли хочу, коли я вибираю зручне для себе час відвідування спортзалу , а не підлаштовують свій розклад під свого роботодавця, коли я можу одягатися як хочу і люблю, носити спортивні костюми тому що я цього хочу, а не натягувати на себе кожен день уніформу у вигляді білого верху і чорного низу, до якого привчають всіх білих комірців і . Д.

Так ось, таке вільне стан речей робить мене щасливою людиною, знижуючи стреси в моєму житті практично до нуля. Мені по кайфу так жити і саме ведення власного блогу дозволяє мені так жити.

Також під надійністю цього виду заробітку я маю на увазі наступне: якщо ви, наприклад, займаєтеся підробітком на сайті Seosprint , То ваш дохід залежить від існування цього сайту. Якщо раптом завтра його закриють або атакують хакери, в результаті чого сайт Seosprint буде не доступний, то ви не зможете заробляти там гроші. Якщо ж у вас є свій блог, то тільки ви будете вирішувати закривати його чи ні.

Або ось ще один приклад. Припустимо ви вирішили заробляти на Youtube. Я вже описував кілька способів заробітку на цьому сервісі тут: спосіб 1 , спосіб 2 , спосіб 3 . Уявіть що ви витратили рік або два, зробили не одну сотню класних відеороликів, а потім хтось із користувачів поскаржився на вас в Youtube і вас забанили, а таке між іншим відбувається в Ютубі. Все, ваш труд коту під хвіст.

У випадку з власним блогом такого не станеться. Ваш сайт - це ваша власність.

нульові інвестиції

Наступна причина по якій я вибрав ведення власного блогу з метою заробітку - це практично нульові стартові інвестиції. Так, вам буде потрібно витратити 300 рублів на рік на домен і близько 1500 руб. в рік на хостинг. Але це просто смішні гроші .

Мій найперший бізнес досвід полягав у тому, що я відкрив невелику студію засмаги. Тоді я витратив на це близько 250 000 - 300 000 рублів. І це були всі мої накопичення. Цей бізнес мені довелося продати через рік після відкриття, так як власник приміщення сам вирішив займатися цією темою. Я просто продав йому все обладнання. У підсумку я залишився в плюсі, відбив вкладені гроші і примножив їх за рік більш ніж в 2 рази.

Тому коли я дізнався, що можна створити в інтернеті власний бізнес на відкриття якого досить витратити всього пару тисяч, а то і менше, якщо платити за хостинг помісячно (виходить близько 120-150 рублів), то я був дуууже здивований.

Погодьтеся, втратити пару тисяч рублів на спробі побудувати додатковий, а може навіть і основне джерело доходу в інтернеті МЕНШ страшно, ніж втратити 200 000 - 300 000 рублей, намагаючись створити який-небудь традиційний оффлайн бізнес.

До речі, 200 000 - 300 000 рублей на створення оффлайн бізнесу - це практично самі мінімальні інвестиції що я міг знайти в той час. Будь-який інший бізнес зажадає набагато більших вкладень. Самі подумайте, скільки грошей потрібно на те, щоб відкрити кафе, ресторан, аптеку, автомийку, СТО, продуктовий магазин або модний бутік? Тут суми будуть обчислюватися мільйонами.

Вести свій блог на перших порах можна в будь-який зручний для вас час

Наступна важлива причина по якій я вирішив займатися власним блогом полягає в тому, що цим можна займатися в будь-який зручний для вас час.

Наприклад, коли я тільки починав вести даний блог, то я писав статті вечорами і на вихідних, тому що в той час працював "на дядю". Спочатку я не особливо вірив, що ця затія "вистрілить". Але коли я вже через кілька місяців заробив свою першу тисячу рублів на блозі, то зрозумів, що в інтернеті реально є гроші і потрібно займатися цим більш професійно.

Через 4 місяці після запуску даного блогу я звільнився з роботи за наймом і став присвячувати весь свій час цього заняття.

Звертаю вашу увагу на те, що для того, щоб створити сайт і заробляти на ньому гідні гроші - цього потрібно приділяти багато часу. В інтернеті сьогодні дуже багато рекламних заголовків, які обіцяють десятки тисяч рублів, а іноді навіть і доларів в якомусь новому проекті, якому досить приділяти 2-3 години в день.

Я таким заголовкам не вірю. І вас відразу попереджаю. Якщо ви любитель халяви і ледар, то ведення свого блогу і заробіток на ньому - НЕ ДЛЯ ВАС!

Однак, звертаю вашу увагу на таку тонкість. На перших порах цілком реально витрачати на свій блог пару годин день і навіть тиждень. Я навіть рекомендую так робити. Створіть собі який-небудь постійне джерело доходу, наприклад знайдіть роботу, а у вільний час почніть вести свій блог.

Як тільки ваші доходи від блогу стануть покривати ваші мінімальні щомісячні потреби, можете сміливо звільнятися і почати присвячувати блогу 5-8 годин на добу.

За рахунок цього ви швидше наберете обороти, а потім можна буде знизити кількість щоденних годин, які ви витрачаєте на блог до 2-4 на добу.

В ідеалі є цілком готова схема як повністю автоматизувати роботу блогу і зробити так, щоб ви приділяли цьому 2-3 години в місяць. Детальніше про це ми поговоримо нижче.

До речі, особисто я зараз не займаюся блогом кожен день. Наприклад, в даний момент я витрачаю досить багато часу на розвиток свого інтернет-магазину і блог фактично відійшов для мене на другий план.

При цьому він стабільно приносить мені гроші. Правда менше ніж тоді, коли я приділяв йому по 5-8 годин на добу. Однак ця сума значно більше ніж та зарплата, яку я отримував, працюючи за наймом. А отримував я не мало, так як працював начальником відділу кредитування в банку, а потім начальником відділу продажів в оптовій компанії.

Безліч способів заробітку

Якщо порівнювати гнучкість заробітку на своєму сайті з іншими варіантами заробітку в інтернеті, то можна сміливо стверджувати, що це самий гнучкий спосіб заробітку.

Якщо ви займаєтеся підробітком , То тут також можна займатися в будь-який зручний час. Але багато завдань, які ви візьмете в роботу мають обмеження за часом. Я коли даю такі завдання, то як правило обмежую час виконання до 1-3 годин.

З фрілансом також. Будь-який грамотний роботодавець завжди обмежує виконання роботи тимчасовими рамками, інакше фрілансери наберуть купу роботи у різних роботодавців і будуть робити її дуже довго.

Так що якщо ви плануєте заробляти фрілансом , То будьте готові до того, що над вами тяжкою ношею висітимуть терміни.

Якщо ви працюєте за наймом , То тим більше. Хоча багато залежить від того на яких умовах ви будете працювати. Наприклад, у мене в інтернет-магазині є віддалений менеджер, який обробляє вхідні дзвінки, оформляє заявки, консультує клієнтів в чаті, який жорстко прив'язаний до часовим графіком.

Магазин працює з 9 до 18 годин за київським часом, відповідно він повинен бути в цей час завжди біля комп'ютера. Якщо його немає і він не попередив мене про це заздалегідь, то я його штрафую.

Інший співробітник, який по суті не є найманим, а працює більше як фрілансер - пише для мене статті. З цією людиною у нас немає ніяких обмежень. Ми заздалегідь погоджуємо тему статті, він бере її в роботу і здає як тільки виконає. Я не напружую людини термінами. Хоче - може написати одну статтю на місяць, хоче - одну статтю в тиждень.

Коли ви ведете свій блог, то ви можете писати статті в будь-який зручний для вас час. Ви можете місяць писати статті кожен день, а потім місяці на 2-3 "забити" на цю справу. Вам за це нічого не буде. Вас за це не звільнять і не забанити, як можуть зробити на роботі за наймом або на одному з сайтів підробітку або фрілансу.

Одного разу виконана робота буде годувати вас дуже довго

Ось ми і підібралися до найціннішої причини по якій я вибрав заробіток на блозі. Це той самий пасивний або його ще називають резидуальний джерело доходу про який багато хто мріє.

Сила вашого блогу в тому, що одного разу написана стаття або записане відео годуватимуть вас ще дуже і дуже довго. І це дуже суттєва відмінність від будь-яких інших заробітків.

Дайте відповідь на таке питання: та робота, яку ви зробили вчора, буде годувати вас через рік, два або через двадцять років? Якщо так, то це добре. У більшості випадків те, що ви зробили вчора на своїй роботі не принесе вам ніяких дивідендів завтра. І це погано.

Поясню на прикладі. Я створив свій блог в 2009 році. Ті статті, які були написані з перших днів до сих пір приносять мені прибуток. Я одного разу витратив пару годин на написання однієї статті, а люди через роки продовжують заходити на цю сторінку, читати її, отримувати користь, клікати по рекламі, по банерах, підписуватися на мої безкоштовні курси і купувати платні.

Я нічого не робив з тією статтею за ці роки, а вона все одно приносить мені прибуток.

Тепер розглянемо зворотний приклад. Мій батько працює водієм. Він возить на автобусі вахту. Робить він це кожен день і в кінці місяця отримує за це зарплату. Те, що він витратив свій час на те, щоб відвезти вахту, наприклад, вчора - не буде годувати його завтра. Так, він буде отримувати пенсію. Але я то буду отримувати і пенсію і доходи від свого блогу навіть коли буду в похилому віці.

Розумієте різницю? Я не кажу про те, що мій батько займається не тією справою. Я поважаю його і його професію. Просто в його час не було таких можливостей і таких понять, як пасивний дохід і лінійний.

Зараз він отримує лінійний дохід, який не буде годувати його, коли він вийде на пенсію.

Однак він все ще може виправити ситуацію. Наприклад, він цілком може створити свій блог, почати писати туди у вільний час. А коли він вийде на пенсію, то буде отримувати заслужені гроші від пенсійного фонду + мати додатковий пасивний дохід зі свого блогу.

Хтось може заперечити: "Але ж ти продовжуєш працювати і писати нові статті. Хіба це пасивний дохід? "

По суті зараз я займаюся створенням нових джерел доходу. Адже кожна нова стаття буде генерувати мені нових відвідувачів, а значить буде збільшувати мій дохід.

Якщо я зараз перестану писати статті в свій блог, то він все одно буде приносити мені прибуток, правда не довго. Десь рік-два він точно буде генерувати мені дохід, а потім цей дохід буде знижуватися, поки не вичерпається.

Справа в тому, що пошукові системи, які призводять на мій сайт нових відвідувачів уважно стежать за кожним сайтом. Зокрема, вони дивляться за тим, як часто оновлюється той чи інший блог, сайт.

Если на сайті Постійно з'являються Нові статті, то це означає, что сайт живе, розвівається. А если пошукова система (Яндекс, Google) побачать, что на сайті перестали з'являтися Нові матеріали, то вона буде поступово зніжуваті такий сайт в життя без відачі. Це означає, що ті сторінки мого блогу, які зараз знаходяться на перших місцях у видачі яндекса або гугла, будуть поступово знижуватися, поки не перемістяться далеко-далеко, куди люди навіть і не заглядають.

Але і тут є вихід. Згодом, коли ваш блог буде генерувати достатньо грошей, ви зможете повністю замінити свою працю найманим. Для цього вам достатньо буде найняти кількох журналістів або копірайтерів , Які будуть писати за вас нові статті та викладати їх в блозі.

І тоді ви отримаєте повністю автоматизований бізнес, який буде працювати на повному автоматі. Вам достатньо буде іноді заходити на сайт і перевіряти роботу журналістів. А також погоджувати з ними нові матеріали.

Я знаю таких власників сайтів, які самі жодної статті туди не написали. Все зав'язано на найманих людей, які пишуть їм статті на замовлення. Деякі з цих власників створюють десятки сайтів різних тематик і добре на цьому заробляють.

Загалом, тут дуже багато варіантів можна придумати, головне щоб ви зараз побачили ті переваги, які можна отримати створивши свій сайт перед усіма іншими способами заробітку як в інтернеті , Так і за його межами.

Не потрібно бути професійним журналістом або копірайтером

Раз вже зайшла мова про журналістів і копірайтерів, то хочу сказати ще про одну перевагу заробітку на власному блозі. Щоб вести свій блог, вам НЕ потрібно бути професійним журналістом, письменником, автором, копірайтером і т.д. Вам НЕ потрібно для цього 5 років вчитися у ВНЗ і отримувати якісь дорогі скоринки.

Вам навіть не потрібно мати 4 або 5 з російської мови. Все що вам потрібно - це вміння грамотно викладати свої думки. Якщо ви спілкуєтеся зі своїми близькими, друзями і колегами і якщо вони розуміють те, що ви говорите, то, що ви намагаєтеся їм донести - цього вже достатньо.

Що таке стаття в блог? Це по суті ваші розумові роздуми на ту чи іншу тему, перенесені на папір, чи то пак в електронний вигляд статті, розміщеної в вашому блозі.

Навіть якщо ви пишете з помилками - це не біда, тому що сьогодні існує маса програм і сервісів, які знайдуть і виправлять ваші помилки. А якщо ви не там кому поставили, то нехай це буде проблемою прискіпливих зазнаек-перфекціоністів.

Мені періодично надходять листи, де якийсь розумник намагається тицьнути мене носом в мої помилки. При чому, рідко коли ці люди пишуть з чистих спонукань, щоб допомогти мені виправити текст. Найчастіше мене намагаються вколоти моїми помилками і показати який я дурень.

Особисто сам ніколи не звертаю уваги на такі дрібниці, коли читаю статті інших блогерів, тому що мені важлива суть статті, а не те, наскільки грамотно вона написана.

Ваш блог - це як засіб масової інформації в якому тільки вам вирішувати як буде написана ваша стаття. Ви і автор, і головний редактор в одній особі. Головне щоб ваші статті були простими, дохідливими і допомагали людям вирішувати їх проблеми, або розважали.

Не потрібно бути супер експертом

Писати статті не складно. Вам НЕ потрібно для цього бути професором або академіком. Я пишу статті на ті теми, які мені цікаві. А це інвестиції , фінансова свобода , заробіток в інтернеті , особиста ефективність .

Якщо ви вирішите заробляти за допомогою власного блогу, то важливо вибирати той напрям, який вам цікаво, в якому ви розбираєтеся або плануєте розбиратися, напрямок, яке вас заводить.

Це не означає, що якщо у вас немає таких ідей і захоплень, про які можна було б писати в блозі, то значить ви не зможете створити свій блог і заробляти на цьому.

Я знаю багато блогерів, які вибирали собі теми, в яких вони не розбиралися, але які були потенційно їм цікаві. Починали писати статті і незабаром починали заробляти на цьому.

Як це Виглядає? Припустимо, ви хочете домогтися фінансової незалежності і стати вільним, забезпеченим людиною. Ви починаєте збирати інформацію про те, як домогтися цього, читаєте блоги, книги, вивчаєте тренінги.

Потім починаєте впроваджувати отримані знання в життя, а свої результати описуєте в блозі. От і все. Подібним чином можна розписати будь-яку тему для блогу:

 • кулінарія;
 • здоров'я;
 • схуднення;
 • Спорт;
 • інвестиції;
 • сайтостроєніє;
 • творчість;
 • відносини;
 • Робота, кар'єра;
 • Виховання дітей;
 • І т.д.

Ми зараз не будемо затримуватися на темі вибору ніші для свого блогу. Цим ми займемося в наступній статті. Я приготував для вас велику статтю по темі вибору ніші для свого блогу.

Зараз же моя основна задача показати вам переваги ведення власного блогу, а також допомогти позбутися страхів і зневіри в себе і власні сили.

Багато людей вважають, що не зможуть з цим впоратися, що це все дуже складно і т.д. У наступних статтях я покажу вам приклади самих звичайних людей, які змогли подолати свої комплекси і страхи, зробили круті блоги і зараз нормально на них заробляють.

Розкриває підприємницьку жилку

Розкриває підприємницьку жилку

Заробіток на своєму сайті допоможе вам розкрити і прокачати підприємницьку жилку. Люди, які звикли працювати за наймом, не люблять приймати рішення. Вони звикли, що за них це зроблять інші люди, що начальство дасть їм конкретні інструкції та вказівки.

Саме з цієї причини мені НЕ подобаються перші три види заробітку в інтернеті: підробіток , фріланс и робота за наймом .

Займатися блогінг по моїй моделі зможуть тільки підприємці. Це не означає, що ви вже повинні бути зареєстрованим підприємцем. В першу чергу я маю на увазі натуру, підприємницький дух Підприємець - це людина, готова до рішучих змін у своєму житті. Шукач пригод, готовий кинути виклик нудним і сірим будням.

Підприємець - це людина, яка робить якісь дії для реалізації своїх цілей. Він шукає можливості, будує плани, думає, приймає рішення.

Нагадаю, що я був найманим співробітником коли завів свій блог і став писати перші статті. Але я завжди мріяв відкрити свою справу, працювати на себе і бути незалежним.

Якщо ви працюєте за наймом, але в душі підприємець, який хоче жити за своїми власними правилами, то заробіток на власному сайті - це для вас.

Життя підприємця набагато складніше, однак саме це загартовує і дозволяє підприємцю домогтися небувалих висот в житті.

Я завжди мріяв бути підприємцем, займатися своєю справою, бути господарем свого життя, а не офісним бранцем. І в підсумку, я прийшов до висновку, що мислення підприємців відрізняється від мислення працівників за наймом.

І ось в який бік ...

ПІДПРИЄМЕЦЬ

Працівників із найму

Бере відповідальність на себе Перекладає відповідальність на інших Ініціативний безініціативний Чи ризикує Шукає безпечну мілину Приймає рішення Чекає вказівок Розуміє, що назад дороги немає Може легко змінити роботу Відповідає за результат перед самим собою Відповідає за результат перед шефом Шукає рішення Шукає виправдання

Це лише частина відмінностей, як в способі мислення, так і в способі життя.

Займатися бізнесом - це набагато небезпечніше і ризикованіше, ніж сидіти на попі смирно і чекати подачок з боку боса.

Багато людей, що працюють за наймом і які розуміють незадоволеність своїм становищем, не можуть зважитися на корінні зміни в своєму житті в силу обмеженості мислення.

Мислення працівників за наймом знаходиться в рамках, в лещатах, в клітці, яку створив для людини його образ життя.

Спосіб життя підприємця більш вільний. Підприємець - він як птах, що ширяє в небі. З висоти свого польоту, він бачить масу можливостей для зростання, створення нових джерел доходу, пошуку креативних рішень.

У той же час, підприємець знаходиться в більш жорстких умовах, в плані відповідальності. Якщо працівник за наймом "забиває" на наслідки своїх помилок, може навмисно "накосячіть", нагрубити клієнту, і йому "за це" нічого не буде (позбавлення премії або звільнення - це дрібниця), то для підприємця подібні помилки можуть стати причиною втрати бізнесу , а значить і втрати його улюбленої справи, його досягнень, його доходу, на який він існує ...

Ведення свого блогу з метою заробітку допоможе вам стати особистістю на мільйон доларів. Якщо ви не розумієте про що я, то подумайте про ці слова:

Щоб заробити мільйон доларів, спочатку потрібно стати особистістю на мільйон доларів.

Кому не підійде даний вид заробітку в інтернеті

Безумовно, заробляти подібним чином зможе не кожен:

 • По-перше, цей спосіб заробітку в інтернеті не підійде для нетерплячих людей, які хочуть всього і відразу. На Відміну Від підробітку в інтернеті , фрілансу або роботи за наймом , Заробіток на блозі принесе вам більше менш істотні гроші не раніше ніж через 6-12 місяців. Якщо вам потрібні швидкі гроші тут і зараз, то це не для вас.
 • По-друге, заробіток на блозі не підійде для ледарів. Якщо ви звикли після роботи пити пиво і витріщатися в ящик, то це не для вас. Нагадаю, я виділяю три основні етапи створення грошового блогу: поєднання - це перший етап, коли ви поєднуєте роботу за наймом і ведення свого блогу, занурення - це другий етап, коли ви звільняєтеся з роботи і починаєте присвячувати блогу не 1-2 години в день , а 6-8. У цей час потрібно добре попрацювати, щоб зробити заділ на майбутнє. Автоматизація - це третій етап, коли ваш блог починає приносити хороший дохід, який дозволить вам брати найманих співробітників і скоротити ваш робочий час до мінімуму.
 • По-третє, даний варіант заробітку в інтернеті не підійде обмеженим людям, які живуть сіркою, нудним життям, яка їх влаштовує. Якщо у вас немає ніяких інтересів і ви не хочете це виправляти, то вам не навіщо створювати власний блог. Це заняття для людей захоплених чимось.
 • По-четверте, дане заняття не підійде людям з однією-двома звивинами в голові. Якщо ви не любите напружувати свої мізки, якщо для вас охоронець - це ідеальне місце роботи, то вам теж не варто створювати власний блог з метою заробітку.

Отже, сподіваюся в цій замітці мені вдалося показати вам основні відмінності між заробітком на своєму сайті або блозі в порівнянні з іншими варіантами. Це ще не кінець. Якщо вам цікава ця тема і ви хочете дізнаватися першим про нові статтях і матеріалах з даної тематики, то підписуйтесь на розсилку .

Щоб створити сайт, аналогічний моєму, використовуйте ці уроки:

Відео на десерт: 10 найзагадковіших островів в світі

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту Ведмедики и натісніть Ctrl + Enter.

Як заробити гроші на сайті, заробіток на блозі

Продовжуємо вивчати тему заробітку в інтернеті. У цій серії заміток ми накидали 50 різних способів заробітку в інтернеті . Потім ми розбили їх на сім основних груп і почали розбиратися з тим, які з існуючих заробітків найбільш вигідні і прибуткові, які з них підійдуть саме вам, у чому їх плюси і мінуси.

Ми вже розібрали такі групи заробітків в інтернеті: підробіток , робота на себе (freelance) , робота за наймом в інтернеті .

У цьому випуску ми розглянемо з вами наступну велику групу заробітків в інтернеті і відповімо на такі питання: Як створити і заробити на сайті, як заробити на власному блозі.

Забігаючи вперед хочу сказати, що це найприбутковіша і вигідна на мій погляд схема заробітку в інтернеті. І саме цій схемі будуть присвячені всі мої подальші уроки в яких ми поетапно розберемося з тим:

 • Як вибрати нішу для свого сайту або блогу;
 • Як створити свій блог швидко і без знань програмування;
 • Як його монетизувати за допомогою декількох різних способів;
 • Як розкрутити свій сайт;
 • Як автоматизувати велику частину роботи і зробити так, щоб сайт генерував прибуток на автоматі.

У цій статті ми не будемо вдаватися в технічні тонкощі і деталі. Цим ми займемося в окремих статтях. Зараз же ми розберемо чому саме цей спосіб заробітку в інтернеті є найвигіднішим і прибутковим, чим він відрізняється від розглянутих нами раніше груп заробітку і чому я рекомендую вкладатися саме в цей напрямок.

Перш ніж ми перейдемо до вигод цього способу заробітку давайте розберемося з поняттями сайт і блог. Якщо ви помітили в заголовку статті фігурують обидва цих слова.

Чим відрізняється сайт від блогу?

По суті ні чим. Сайт це загальне поняття, яке по суті об'єднує всі відомі нам сторінки в інтернеті.

Дослівно Сайт перекладається як "місце", "частина", "сегмент" (від англ. Site - місце). Сайт - це сукупність різних електронних документів (текст, відео, аудіо), що належать конкретній людині або організації, об'єднаних під одним загальним ім'ям (доменом або IP-адресою), розташованих на спеціальному сервері в інтернеті (хостинг), за допомогою якого ці документи можуть відображатися через браузер (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox) на комп'ютерах різних людей.

Кожен сайт має індивідуальний дизайн завдяки спеціальному мови гіпертекстової розмітки HTML, завдяки якому ми можемо створювати різні сторінки, на яких виводити потрібну нам інформацію.

Поняття блог з'явилося для характеризації конкретних сайтів і виділення їх із загальної маси. Наприклад, той же інтернет-магазин це в першу чергу сайт, але ми називаємо його так, щоб відразу було зрозуміло, що мова йде про сайті на якому можна купити ті чи інші товари.

Форум - це теж сайт, але ми відразу розуміємо, що це сайт для спілкування.

Соціальні мережі - це теж сайт, але зі своїм ухилом.

Блог - це особистий щоденник, який публікується в інтернеті. Якщо раніше люди вели щоденники в зошитах і щоденниках, куди записували власні думки, міркування і так далі, то з розвитком інтернет-технологій люди стали вести щоденники в інтернеті. Це практичніше. Вам не потрібно тягати з собою ручку і щоденник.

Такі щоденники в інтернеті можна зробити як особистими, так і публічними. Після того, як перші блогери стали робити свої записи публічними, вони помітили, що інші люди стали читати їх замітки, коментувати.

Інформація про цікаві нотатках стала поширюватися між людьми. Якщо комусь сподобалася стаття блогера, то він поспішав поділитися нею з іншими людьми. З розвитком соціальних мереж ділитися цікавими посиланнями стало простіше.

Так блогери почали обзаводитися натовпами шанувальником, читачів і коментаторів. Блоги стали перетворюватися в Кошти Масової Інформації. А це, як ви розумієте, можливість заробити. На чому заробляють все ЗМІ? Правильно, на рекламі.

У контексті даної статті ми будемо говорити про заробіток на блогах. Прошу зауважити, що ми будемо говорити не тільки про рекламу на своєму блозі, а й про інші цікаві варіанти заробітку. І якщо в тексті статті зустрічатиметься поняття заробіток на своєму сайті, то під цим буде матися на увазі заробіток на своєму блозі.

Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?

Перша причина - ГРОШІ! За допомогою власного сайту або блогу можна заробити значно більше, ніж якщо ви будете займатися підробітком , фрілансом або роботою за наймом . По суті, дохід тут необмежений. Це може бути як тисяча доларів в місяць, так і кілька мільйонів рублів на місяць.

Сума заробітку багато в чому залежить від того, які способи заробітку ви використовуєте на своєму сайті. Але, які способи і схеми ви б не використовували - сайт це основа, це фундамент.

Наприклад, в блозі Мій рубль я використовую 6 основних генераторів прибутку:

 1. Розміщення банерів від прямих рекламодавців;
 2. Контекстна реклама Яндекс.Директ і Google Adsense;
 3. Статті та прес-релізи на замовлення;
 4. інфопродукти;
 5. Партнерські програми;
 6. Консультації та коучинг.

Більш докладно всі ці способи заробітку ми розглянемо в наступних статтях. Також в одній з наступних статей я розповім скільки я на цьому заробляю.

Свій сайт - це надійно

Друга причина по якій я вибрав створення блогу і заробіток на ньому, тому що це надійніше і підсумковий грошовий результат залежить в першу чергу від мене, ніж від будь-кого іншого.

Що я маю на увазі під цим?

Справа в тому, що займаючись підробітком в інтернеті , фрілансом або працюючи по найму , Ваш дохід залежить від інших людей. Є роботодавець, значить у вас є робота. Немає роботодавця, значить будете сидіти без роботи і без грошей.

Мене завжди напружувала ця залежність. Я завжди хотів бути господарем свого життя, в якій тільки я вирішую що мені робити, як заробляти, коли і скільки. Такий життєвий сценарій є для мене визначальним, головним.

Я волелюбна людина. Довго час я залежав від кого-то. Від своїх батьків, від своїх друзів, від своїх роботодавців. Це обмежувало мене, мою волю, до тих пір поки я не усвідомив, що я можу будувати своє життя так, як вважаю за потрібне і правильне.

Це така тонка психологічна складова, яка комусь може здатися незрозумілою.

Я не женуся за грошима. Для мене це не є пріоритетним в житті. Я готовий заробляти менше, але при цьому працювати тільки на себе і ні на кого іншого, нехай навіть мені будуть пропонувати роботу за наймом, де заробіток буде перевершувати мій власний в рази.

Таке вільне стан речей, коли я прокидаюся коли хочу, снідаю або обідаю скільки хочу, не думаючи про те, що мене можуть позбавити премії за запізнення, коли я можу піти погуляти або в кінотеатр коли хочу, коли я вибираю зручне для себе час відвідування спортзалу , а не підлаштовують свій розклад під свого роботодавця, коли я можу одягатися як хочу і люблю, носити спортивні костюми тому що я цього хочу, а не натягувати на себе кожен день уніформу у вигляді білого верху і чорного низу, до якого привчають всіх білих комірців і . Д.

Так ось, таке вільне стан речей робить мене щасливою людиною, знижуючи стреси в моєму житті практично до нуля. Мені по кайфу так жити і саме ведення власного блогу дозволяє мені так жити.

Також під надійністю цього виду заробітку я маю на увазі наступне: якщо ви, наприклад, займаєтеся підробітком на сайті Seosprint , То ваш дохід залежить від існування цього сайту. Якщо раптом завтра його закриють або атакують хакери, в результаті чого сайт Seosprint буде не доступний, то ви не зможете заробляти там гроші. Якщо ж у вас є свій блог, то тільки ви будете вирішувати закривати його чи ні.

Або ось ще один приклад. Припустимо ви вирішили заробляти на Youtube. Я вже описував кілька способів заробітку на цьому сервісі тут: спосіб 1 , спосіб 2 , спосіб 3 . Уявіть що ви витратили рік або два, зробили не одну сотню класних відеороликів, а потім хтось із користувачів поскаржився на вас в Youtube і вас забанили, а таке між іншим відбувається в Ютубі. Все, ваш труд коту під хвіст.

У випадку з власним блогом такого не станеться. Ваш сайт - це ваша власність.

нульові інвестиції

Наступна причина по якій я вибрав ведення власного блогу з метою заробітку - це практично нульові стартові інвестиції. Так, вам буде потрібно витратити 300 рублів на рік на домен і близько 1500 руб. в рік на хостинг. Але це просто смішні гроші .

Мій найперший бізнес досвід полягав у тому, що я відкрив невелику студію засмаги. Тоді я витратив на це близько 250 000 - 300 000 рублів. І це були всі мої накопичення. Цей бізнес мені довелося продати через рік після відкриття, так як власник приміщення сам вирішив займатися цією темою. Я просто продав йому все обладнання. У підсумку я залишився в плюсі, відбив вкладені гроші і примножив їх за рік більш ніж в 2 рази.

Тому коли я дізнався, що можна створити в інтернеті власний бізнес на відкриття якого досить витратити всього пару тисяч, а то і менше, якщо платити за хостинг помісячно (виходить близько 120-150 рублів), то я був дуууже здивований.

Погодьтеся, втратити пару тисяч рублів на спробі побудувати додатковий, а може навіть і основне джерело доходу в інтернеті МЕНШ страшно, ніж втратити 200 000 - 300 000 рублей, намагаючись створити який-небудь традиційний оффлайн бізнес.

До речі, 200 000 - 300 000 рублей на створення оффлайн бізнесу - це практично самі мінімальні інвестиції що я міг знайти в той час. Будь-який інший бізнес зажадає набагато більших вкладень. Самі подумайте, скільки грошей потрібно на те, щоб відкрити кафе, ресторан, аптеку, автомийку, СТО, продуктовий магазин або модний бутік? Тут суми будуть обчислюватися мільйонами.

Вести свій блог на перших порах можна в будь-який зручний для вас час

Наступна важлива причина по якій я вирішив займатися власним блогом полягає в тому, що цим можна займатися в будь-який зручний для вас час.

Наприклад, коли я тільки починав вести даний блог, то я писав статті вечорами і на вихідних, тому що в той час працював "на дядю". Спочатку я не особливо вірив, що ця затія "вистрілить". Але коли я вже через кілька місяців заробив свою першу тисячу рублів на блозі, то зрозумів, що в інтернеті реально є гроші і потрібно займатися цим більш професійно.

Через 4 місяці після запуску даного блогу я звільнився з роботи за наймом і став присвячувати весь свій час цього заняття.

Звертаю вашу увагу на те, що для того, щоб створити сайт і заробляти на ньому гідні гроші - цього потрібно приділяти багато часу. В інтернеті сьогодні дуже багато рекламних заголовків, які обіцяють десятки тисяч рублів, а іноді навіть і доларів в якомусь новому проекті, якому досить приділяти 2-3 години в день.

Я таким заголовкам не вірю. І вас відразу попереджаю. Якщо ви любитель халяви і ледар, то ведення свого блогу і заробіток на ньому - НЕ ДЛЯ ВАС!

Однак, звертаю вашу увагу на таку тонкість. На перших порах цілком реально витрачати на свій блог пару годин день і навіть тиждень. Я навіть рекомендую так робити. Створіть собі який-небудь постійне джерело доходу, наприклад знайдіть роботу, а у вільний час почніть вести свій блог.

Як тільки ваші доходи від блогу стануть покривати ваші мінімальні щомісячні потреби, можете сміливо звільнятися і почати присвячувати блогу 5-8 годин на добу.

За рахунок цього ви швидше наберете обороти, а потім можна буде знизити кількість щоденних годин, які ви витрачаєте на блог до 2-4 на добу.

В ідеалі є цілком готова схема як повністю автоматизувати роботу блогу і зробити так, щоб ви приділяли цьому 2-3 години в місяць. Детальніше про це ми поговоримо нижче.

До речі, особисто я зараз не займаюся блогом кожен день. Наприклад, в даний момент я витрачаю досить багато часу на розвиток свого інтернет-магазину і блог фактично відійшов для мене на другий план.

При цьому він стабільно приносить мені гроші. Правда менше ніж тоді, коли я приділяв йому по 5-8 годин на добу. Однак ця сума значно більше ніж та зарплата, яку я отримував, працюючи за наймом. А отримував я не мало, так як працював начальником відділу кредитування в банку, а потім начальником відділу продажів в оптовій компанії.

Безліч способів заробітку

Якщо порівнювати гнучкість заробітку на своєму сайті з іншими варіантами заробітку в інтернеті, то можна сміливо стверджувати, що це самий гнучкий спосіб заробітку.

Якщо ви займаєтеся підробітком , То тут також можна займатися в будь-який зручний час. Але багато завдань, які ви візьмете в роботу мають обмеження за часом. Я коли даю такі завдання, то як правило обмежую час виконання до 1-3 годин.

З фрілансом також. Будь-який грамотний роботодавець завжди обмежує виконання роботи тимчасовими рамками, інакше фрілансери наберуть купу роботи у різних роботодавців і будуть робити її дуже довго.

Так що якщо ви плануєте заробляти фрілансом , То будьте готові до того, що над вами тяжкою ношею висітимуть терміни.

Якщо ви працюєте за наймом , То тим більше. Хоча багато залежить від того на яких умовах ви будете працювати. Наприклад, у мене в інтернет-магазині є віддалений менеджер, який обробляє вхідні дзвінки, оформляє заявки, консультує клієнтів в чаті, який жорстко прив'язаний до часовим графіком.

Магазин працює з 9 до 18 годин за київським часом, відповідно він повинен бути в цей час завжди біля комп'ютера. Якщо його немає і він не попередив мене про це заздалегідь, то я його штрафую.

Інший співробітник, який по суті не є найманим, а працює більше як фрілансер - пише для мене статті. З цією людиною у нас немає ніяких обмежень. Ми заздалегідь погоджуємо тему статті, він бере її в роботу і здає як тільки виконає. Я не напружую людини термінами. Хоче - може написати одну статтю на місяць, хоче - одну статтю в тиждень.

Коли ви ведете свій блог, то ви можете писати статті в будь-який зручний для вас час. Ви можете місяць писати статті кожен день, а потім місяці на 2-3 "забити" на цю справу. Вам за це нічого не буде. Вас за це не звільнять і не забанити, як можуть зробити на роботі за наймом або на одному з сайтів підробітку або фрілансу.

Одного разу виконана робота буде годувати вас дуже довго

Ось ми і підібралися до найціннішої причини по якій я вибрав заробіток на блозі. Це той самий пасивний або його ще називають резидуальний джерело доходу про який багато хто мріє.

Сила вашого блогу в тому, що одного разу написана стаття або записане відео годуватимуть вас ще дуже і дуже довго. І це дуже суттєва відмінність від будь-яких інших заробітків.

Дайте відповідь на таке питання: та робота, яку ви зробили вчора, буде годувати вас через рік, два або через двадцять років? Якщо так, то це добре. У більшості випадків те, що ви зробили вчора на своїй роботі не принесе вам ніяких дивідендів завтра. І це погано.

Поясню на прикладі. Я створив свій блог в 2009 році. Ті статті, які були написані з перших днів до сих пір приносять мені прибуток. Я одного разу витратив пару годин на написання однієї статті, а люди через роки продовжують заходити на цю сторінку, читати її, отримувати користь, клікати по рекламі, по банерах, підписуватися на мої безкоштовні курси і купувати платні.

Я нічого не робив з тією статтею за ці роки, а вона все одно приносить мені прибуток.

Тепер розглянемо зворотний приклад. Мій батько працює водієм. Він возить на автобусі вахту. Робить він це кожен день і в кінці місяця отримує за це зарплату. Те, що він витратив свій час на те, щоб відвезти вахту, наприклад, вчора - не буде годувати його завтра. Так, він буде отримувати пенсію. Але я то буду отримувати і пенсію і доходи від свого блогу навіть коли буду в похилому віці.

Розумієте різницю? Я не кажу про те, що мій батько займається не тією справою. Я поважаю його і його професію. Просто в його час не було таких можливостей і таких понять, як пасивний дохід і лінійний.

Зараз він отримує лінійний дохід, який не буде годувати його, коли він вийде на пенсію.

Однак він все ще може виправити ситуацію. Наприклад, він цілком може створити свій блог, почати писати туди у вільний час. А коли він вийде на пенсію, то буде отримувати заслужені гроші від пенсійного фонду + мати додатковий пасивний дохід зі свого блогу.

Хтось може заперечити: "Але ж ти продовжуєш працювати і писати нові статті. Хіба це пасивний дохід? "

По суті зараз я займаюся створенням нових джерел доходу. Адже кожна нова стаття буде генерувати мені нових відвідувачів, а значить буде збільшувати мій дохід.

Якщо я зараз перестану писати статті в свій блог, то він все одно буде приносити мені прибуток, правда не довго. Десь рік-два він точно буде генерувати мені дохід, а потім цей дохід буде знижуватися, поки не вичерпається.

Справа в тому, що пошукові системи, які призводять на мій сайт нових відвідувачів уважно стежать за кожним сайтом. Зокрема, вони дивляться за тим, як часто оновлюється той чи інший блог, сайт.

Якщо на сайті постійно з'являються нові статті, то це означає, що сайт живе, розвивається. А якщо пошукова система (Яндекс, Google) побачать, що на сайті перестали з'являтися нові матеріали, то вона буде поступово знижувати такий сайт в своїй видачі. Це означає, що ті сторінки мого блогу, які зараз знаходяться на перших місцях у видачі яндекса або гугла, будуть поступово знижуватися, поки не перемістяться далеко-далеко, куди люди навіть і не заглядають.

Але і тут є вихід. Згодом, коли ваш блог буде генерувати достатньо грошей, ви зможете повністю замінити свою працю найманим. Для цього вам достатньо буде найняти кількох журналістів або копірайтерів , Які будуть писати за вас нові статті та викладати їх в блозі.

І тоді ви отримаєте повністю автоматизований бізнес, який буде працювати на повному автоматі. Вам достатньо буде іноді заходити на сайт і перевіряти роботу журналістів. А також погоджувати з ними нові матеріали.

Я знаю таких власників сайтів, які самі жодної статті туди не написали. Все зав'язано на найманих людей, які пишуть їм статті на замовлення. Деякі з цих власників створюють десятки сайтів різних тематик і добре на цьому заробляють.

Загалом, тут дуже багато варіантів можна придумати, головне щоб ви зараз побачили ті переваги, які можна отримати створивши свій сайт перед усіма іншими способами заробітку як в інтернеті , Так і за його межами.

Не потрібно бути професійним журналістом або копірайтером

Раз вже зайшла мова про журналістів і копірайтерів, то хочу сказати ще про одну перевагу заробітку на власному блозі. Щоб вести свій блог, вам НЕ потрібно бути професійним журналістом, письменником, автором, копірайтером і т.д. Вам НЕ потрібно для цього 5 років вчитися у ВНЗ і отримувати якісь дорогі скоринки.

Вам навіть не потрібно мати 4 або 5 з російської мови. Все що вам потрібно - це вміння грамотно викладати свої думки. Якщо ви спілкуєтеся зі своїми близькими, друзями і колегами і якщо вони розуміють те, що ви говорите, то, що ви намагаєтеся їм донести - цього вже достатньо.

Що таке стаття в блог? Це по суті ваші розумові роздуми на ту чи іншу тему, перенесені на папір, чи то пак в електронний вигляд статті, розміщеної в вашому блозі.

Навіть якщо ви пишете з помилками - це не біда, тому що сьогодні існує маса програм і сервісів, які знайдуть і виправлять ваші помилки. А якщо ви не там кому поставили, то нехай це буде проблемою прискіпливих зазнаек-перфекціоністів.

Мені періодично надходять листи, де якийсь розумник намагається тицьнути мене носом в мої помилки. При чому, рідко коли ці люди пишуть з чистих спонукань, щоб допомогти мені виправити текст. Найчастіше мене намагаються вколоти моїми помилками і показати який я дурень.

Особисто сам ніколи не звертаю уваги на такі дрібниці, коли читаю статті інших блогерів, тому що мені важлива суть статті, а не те, наскільки грамотно вона написана.

Ваш блог - це як засіб масової інформації в якому тільки вам вирішувати як буде написана ваша стаття. Ви і автор, і головний редактор в одній особі. Головне щоб ваші статті були простими, дохідливими і допомагали людям вирішувати їх проблеми, або розважали.

Не потрібно бути супер експертом

Писати статті не складно. Вам НЕ потрібно для цього бути професором або академіком. Я пишу статті на ті теми, які мені цікаві. А це інвестиції , фінансова свобода , заробіток в інтернеті , особиста ефективність .

Якщо ви вирішите заробляти за допомогою власного блогу, то важливо вибирати той напрям, який вам цікаво, в якому ви розбираєтеся або плануєте розбиратися, напрямок, яке вас заводить.

Це не означає, що якщо у вас немає таких ідей і захоплень, про які можна було б писати в блозі, то значить ви не зможете створити свій блог і заробляти на цьому.

Я знаю багато блогерів, які вибирали собі теми, в яких вони не розбиралися, але які були потенційно їм цікаві. Починали писати статті і незабаром починали заробляти на цьому.

Як це виглядає? Припустимо, ви хочете домогтися фінансової незалежності і стати вільним, забезпеченим людиною. Ви починаєте збирати інформацію про те, як домогтися цього, читаєте блоги, книги, вивчаєте тренінги.

Потім починаєте впроваджувати отримані знання в життя, а свої результати описуєте в блозі. От і все. Подібним чином можна розписати будь-яку тему для блогу:

 • кулінарія;
 • здоров'я;
 • схуднення;
 • Спорт;
 • інвестиції;
 • сайтостроєніє;
 • творчість;
 • відносини;
 • Робота, кар'єра;
 • Виховання дітей;
 • І т.д.

Ми зараз не будемо затримуватися на темі вибору ніші для свого блогу. Цим ми займемося в наступній статті. Я приготував для вас велику статтю по темі вибору ніші для свого блогу.

Зараз же моя основна задача показати вам переваги ведення власного блогу, а також допомогти позбутися страхів і зневіри в себе і власні сили.

Багато людей вважають, що не зможуть з цим впоратися, що це все дуже складно і т.д. У наступних статтях я покажу вам приклади самих звичайних людей, які змогли подолати свої комплекси і страхи, зробили круті блоги і зараз нормально на них заробляють.

Розкриває підприємницьку жилку

Розкриває підприємницьку жилку

Заробіток на своєму сайті допоможе вам розкрити і прокачати підприємницьку жилку. Люди, які звикли працювати за наймом, не люблять приймати рішення. Вони звикли, що за них це зроблять інші люди, що начальство дасть їм конкретні інструкції та вказівки.

Саме з цієї причини мені НЕ подобаються перші три види заробітку в інтернеті: підробіток , фріланс і робота за наймом .

Займатися блогінг по моїй моделі зможуть тільки підприємці. Це не означає, що ви вже повинні бути зареєстрованим підприємцем. В першу чергу я маю на увазі натуру, підприємницький дух Підприємець - це людина, готова до рішучих змін у своєму житті. Шукач пригод, готовий кинути виклик нудним і сірим будням.

Підприємець - це людина, яка робить якісь дії для реалізації своїх цілей. Він шукає можливості, будує плани, думає, приймає рішення.

Нагадаю, що я був найманим співробітником коли завів свій блог і став писати перші статті. Але я завжди мріяв відкрити свою справу, працювати на себе і бути незалежним.

Якщо ви працюєте за наймом, але в душі підприємець, який хоче жити за своїми власними правилами, то заробіток на власному сайті - це для вас.

Життя підприємця набагато складніше, однак саме це загартовує і дозволяє підприємцю домогтися небувалих висот в житті.

Я завжди мріяв бути підприємцем, займатися своєю справою, бути господарем свого життя, а не офісним бранцем. І в підсумку, я прийшов до висновку, що мислення підприємців відрізняється від мислення працівників за наймом.

І ось в який бік ...

ПІДПРИЄМЕЦЬ

Працівників із найму

Бере відповідальність на себе Перекладає відповідальність на інших Ініціативний безініціативний Чи ризикує Шукає безпечну мілину Приймає рішення Чекає вказівок Розуміє, що назад дороги немає Може легко змінити роботу Відповідає за результат перед самим собою Відповідає за результат перед шефом Шукає рішення Шукає виправдання

Це лише частина відмінностей, як в способі мислення, так і в способі життя.

Займатися бізнесом - це набагато небезпечніше і ризикованіше, ніж сидіти на попі смирно і чекати подачок з боку боса.

Багато людей, що працюють за наймом і які розуміють незадоволеність своїм становищем, не можуть зважитися на корінні зміни в своєму житті в силу обмеженості мислення.

Мислення працівників за наймом знаходиться в рамках, в лещатах, в клітці, яку створив для людини його образ життя.

Спосіб життя підприємця більш вільний. Підприємець - він як птах, що ширяє в небі. З висоти свого польоту, він бачить масу можливостей для зростання, створення нових джерел доходу, пошуку креативних рішень.

У той же час, підприємець знаходиться в більш жорстких умовах, в плані відповідальності. Якщо працівник за наймом "забиває" на наслідки своїх помилок, може навмисно "накосячіть", нагрубити клієнту, і йому "за це" нічого не буде (позбавлення премії або звільнення - це дрібниця), то для підприємця подібні помилки можуть стати причиною втрати бізнесу , а значить і втрати його улюбленої справи, його досягнень, його доходу, на який він існує ...

Ведення свого блогу з метою заробітку допоможе вам стати особистістю на мільйон доларів. Якщо ви не розумієте про що я, то подумайте про ці слова:

Щоб заробити мільйон доларів, спочатку потрібно стати особистістю на мільйон доларів.

Кому не підійде даний вид заробітку в інтернеті

Безумовно, заробляти подібним чином зможе не кожен:

 • По-перше, цей спосіб заробітку в інтернеті не підійде для нетерплячих людей, які хочуть всього і відразу. На відміну від підробітку в інтернеті , фрілансу або роботи за наймом , Заробіток на блозі принесе вам більше менш істотні гроші не раніше ніж через 6-12 місяців. Якщо вам потрібні швидкі гроші тут і зараз, то це не для вас.
 • По-друге, заробіток на блозі не підійде для ледарів. Якщо ви звикли після роботи пити пиво і витріщатися в ящик, то це не для вас. Нагадаю, я виділяю три основні етапи створення грошового блогу: поєднання - це перший етап, коли ви поєднуєте роботу за наймом і ведення свого блогу, занурення - це другий етап, коли ви звільняєтеся з роботи і починаєте присвячувати блогу не 1-2 години в день , а 6-8. У цей час потрібно добре попрацювати, щоб зробити заділ на майбутнє. Автоматизація - це третій етап, коли ваш блог починає приносити хороший дохід, який дозволить вам брати найманих співробітників і скоротити ваш робочий час до мінімуму.
 • По-третє, даний варіант заробітку в інтернеті не підійде обмеженим людям, які живуть сіркою, нудним життям, яка їх влаштовує. Якщо у вас немає ніяких інтересів і ви не хочете це виправляти, то вам не навіщо створювати власний блог. Це заняття для людей захоплених чимось.
 • По-четверте, дане заняття не підійде людям з однією-двома звивинами в голові. Якщо ви не любите напружувати свої мізки, якщо для вас охоронець - це ідеальне місце роботи, то вам теж не варто створювати власний блог з метою заробітку.

Отже, сподіваюся в цій замітці мені вдалося показати вам основні відмінності між заробітком на своєму сайті або блозі в порівнянні з іншими варіантами. Це ще не кінець. Якщо вам цікава ця тема і ви хочете дізнаватися першим про нові статтях і матеріалах з даної тематики, то підписуйтесь на розсилку .

Щоб створити сайт, аналогічний моєму, використовуйте ці уроки:

Відео на десерт: 10 найзагадковіших островів в світі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?
Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?
Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?
Чим відрізняється сайт від блогу?
На чому заробляють все ЗМІ?
Чому я рекомендую заробляти саме на блозі?
Що я маю на увазі під цим?
Самі подумайте, скільки грошей потрібно на те, щоб відкрити кафе, ресторан, аптеку, автомийку, СТО, продуктовий магазин або модний бутік?
Розумієте різницю?
Хіба це пасивний дохід?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: