Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробити на блозі новачкові: чи реально це

 1. Що таке блог
 2. Як розкрутити блог
 3. Чи можна отримувати дохід з блогу
 4. прибуткові тематики
 5. Плюси онлайн роботи

Привіт, дорогі читачі блогу Blog-Bridge

Привіт, дорогі читачі блогу Blog-Bridge.ru! З вами Катерина Калмикова. Чи цікаво вам дізнатися, як можна отримати прибуток зі свого сайту? Я думаю ваша відповідь: однозначно так! Тому в цій статті ми розглянемо, як заробити на блозі новачкові. А це повинен знати кожен.

Швидше за все, ви вже помітили, що досить велика кількість людей стали працювати в мережі. Особливо останнім часом багато направили свої погляди і зусилля з оффлайн на роботу в інтернеті. Адже додатковий заробіток, а також пасивний дохід ще нікому не був зайвим.

В інтернеті можна знайти велику кількість інформації, яким чином можна почати свій бізнес онлайн, як його розкрутити і т.д. Ми ж з вами сьогодні поговоримо про такий вид бізнесу як ведення власного веб-ресурсу і розберемо всі етапи його створення.

Так як стаття розрахована на новачків, тому ми коротко пройдемося по всіх етапах, що передують заробітку на блозі.

Зміст статті:

Що таке блог

Перш ніж говорити про те, як отримувати дохід з блогу, потрібно визначитися з його поняттям. Отже, блог - це власний інтернет-ресурс, на якому ви ділитеся інформацією з читачами на різноманітні теми. Тематику ви вибираєте самі, про те, яка область може виявитися прибутковою, ми поговоримо пізніше.

Як створити свій блог

На це питання у нас є окрема стаття, тому детально ми зупинятися не будемо, але коротко я нагадаю основні моменти створення блогу для заробітку. Отже, щоб ви мали можливість заробляти на сайті, вам необхідно:

 1. продумати напрямок свого майбутнього проекту, вибрати його тематику ;
 2. придумати назву (доменне ім'я), перевірити його історію і зареєструвати ;
 3. вибрати відповідний хостинг , Де буде розміщений ваш контент;
 4. вибрати майданчик для створення власного блогу. Однією з найпопулярніших систем для ведення власних інформаційних проектів є платформа водрпресс (Wordpress).
 5. налаштувати свій сайт так, як ви хочете, щоб він виглядав і все - можете приступати до наповненню .

Таким чином, виконавши п'ять досить простих пунктів, в результаті ви отримаєте власний блог, за допомогою якого згодом ви зможете мати додатковий, а може і основний дохід.

Як розкрутити блог

Перш ніж говорити про прибуток, потрібно розуміти, що сайт повинен бути розкручений, його повинні відвідувати. Не можна написати одну статтю і відразу отримати мільйон. Для того, щоб ви з допомогою свого ресурсу отримали перші гроші, вам необхідно зробити його популярним. Яким же чином?

Перерахую основні моменти:

 1. Якісна стаття. Необхідно, щоб в ній містився розгорнуту відповідь на будь-яке питання потенційного читача.
 2. Наявність посилань. Посилання на вас повинні бути присутніми на інших порталах, тоді пошуковики Яндекс і Гугл просуватимуть вас вище у видачі.
 3. Дружба з іншими блогерами. Обмінюйтеся постами з авторами інших блогів, що так само дозволить вам просунутися в пошуку.
 4. Контакт з аудиторією. Спілкуйтеся зі своїми читачами, відповідайте їм на питання. Це допоможе вам просунутися в соціальному плані і почне роботу сарафанне радіо.

Статті в тему:

Основи seo просування сайту або швидкий старт нового веб-ресурсу

Що таке сео просування і чи потрібне воно

Ось основні правила успішного розкручування, які допоможуть вам створити прибутковий сайт. А тепер переходимо до найголовнішого, як можна виручити гроші на своєму ресурсі.

Чи можна отримувати дохід з блогу

Напевно вас відвідав питання, чи реально взагалі отримати хоч якісь кошти і яким чином? Ось і нам з чоловіком стало дуже цікаво дізнатися, а чи правда це. Адже багато блогерів-профі на веденні блогу заробляють більше 2 тис. $ На місяць за їхніми словами.

Ми вирішили це перевірити і дізнатися скільки можна заробити, в результаті чого створили блог Blog-Bridge.ru, де і проводимо своє блогер-шоу в режимі онлайн. Результатом, якого будете наша відповідь: Так, реально! або Ні, все це лохотрон! Тому підписуйтесь і спостерігайте, щоб бути в темі.

Отже, звідки може з'явитися прибуток?

В основному це реклама товарів, послуг і т.д. Тому, давайте зупинимося детальніше і поговоримо, яка реклама існує.

Це текст або картинка, розміщена в будь-який вигідний частині сторінки для залучення уваги відвідувачів ресурсу. Тизери можуть бути різних видів і на різні теми. Найчастіше на них зображені привабливі заголовки і шокуючі фото, тому у виборі даного виду реклами треба бути гранично обережним, щоб не отримати зворотний ефект від користувача: замість кліка швидке закриття вашої сторінки. Адже суть заробітку полягає в переході читача по посиланню. Як правило, один клік коштує близько 20 копійок. В місяць може вийти від 1000 до 10 000 рублів. Залежить від відвідуваності ресурсу. Свого клієнта можна знайти або на спеціальному майданчику, або самостійно, запропонувавши свої послуги.

Це красиві картинки, що містять посилання на рекламний продукт і розміщені у вас на сайті. Однак платять за такого роду просування, як правило, не за клік, а просто за те, що він у вас є. В місяць можна отримати від 1000 до 10 000 рублів. Клієнта ви можете так само знайти самостійно, або на спеціальних майданчиках, які надають такі послуги.

Це коротке рекламне оголошення, що містить посилання на зовнішній веб-ресурс. Контекстна реклама може бути різного виду: текст, банер і ін. Реклама може змінюватися відповідно до інтересів і власних уподобань і зміною інтернет-сторінки, які він відвідує. Такий вид реклами надають Яндекс (РСЯ), Гугл (Google AdWords) і ін. Тобто якщо рекламодавець бажає прорекламувати свій продукт, йому необхідно звернутися в Яндекс або Гугл і за певну винагороду розмістити оголошення.

При тематичному запиті користувач зможе побачити рекламу і при зацікавленості перейде по ній для ознайомлення.

Для того щоб отримувати гроші від такого роду послуг, повинна бути дуже хороша відвідуваність, тоді заробіток може скласти від 9000 до 30 000 тисяч рублів на місяць. Все залежить від того, скільки людина здійснять перехід по вашій контекстній рекламі.

 • партнерські програми

Ви можете розмістити оголошення (банер або текст), що містить реферальне посилання на сайт партнерської продукту. У разі переходу користувача і покупки продукту, ви отримуєте комісійну винагороду. Дохід може варіюватися в залежності від умови партнерської програми і знову ж відвідуваності вашого ресурсу. Або ось ще приклад. У вас є друг, який продає курси по вирощуванню помідорів, ви домовляєтеся з ним про розміщення інформації про це у себе, і якщо продукт продається - він вам платить відсоток, який ви обговорили заздалегідь.

Так само ви можете продавати посилання сторонніх сайтів, розміщувати їх у себе в статті. Ціну ви вказуєте на свій розсуд, і домовляєтеся з замовником на пряму. Згадали один раз - отримали гроші.

У своїх статтях ви можете розповідати про продукцію ваших клієнтів або замовників, писати про них відгук. Головне, щоб огляд був об'єктивним, інакше - втратите читачів і їх довіру, а відповідно і гроші.

 • оголошення в рекламних рядках

Так само, на своєму ресурсі можна розміщувати оголошення з посиланням на сайт рекламодавця або на продає сторінку. Ціну ви так само обговорює зі своїм замовником-рекламодавцем.

Якщо ви володієте певними знаннями або маєте унікальний досвід, ви можете «упакувати» їх в інформаційний продукт і запропонувати його всьому інтернет спільноті. Наприклад, написати книгу або випустити тренінг, який буде володіти цінністю для інших людей, і його будуть купувати. Тут потрібно працювати за принципом win-win: ви отримуєте дохід, покупець отримує знання, цінність. Обидві сторони повинні бути у виграші.

 • реклама на ютуб

Якщо на своїй сторінці ви викладаєте не тільки тексти, але ще і відео, і у вас є свій канал на ютуб, який переглядає велику кількість людей, ви так само можете отримувати виручку, розмістивши на початку або середині відеоролика рекламу якогось продукту. Підписуйтесь на наш канал - там скоро з'явиться багато цікавої і корисної інформації.

прибуткові тематики

прибуткові тематики

«На якому ж блозі можна заробити?» - запитаєте ви. Моя думка така: сайт будь-якої тематики знайде своїх читачів. Головне, все-таки якщо ви вирішили створити блог, то робити це треба з душею. Блог повинен бути з людським обличчям, тоді буде у вас і відвідуваність, і відповідно прибуток.

В даний час люди все частіше стали цікавитися тематикою бізнесу, а саме продажем валюти, придбанням франшиз і т.д. Будете говорити про це, швидко станете популярним.

Так само великий інтерес викликає будівництво і нерухомість. На веденні ресурсу, наприклад, про правильну установку фундаменту або будівництво еко-будинку можна непогано заробити. Так само можна розповідати про нюанси купівлі-продажу нерухомості.

Жіноча тематика теж користується великою популярністю. Навіть якщо ви чоловік, вам варто спробувати себе в цій сфері, жінкам буде цікаво почитати вашу думку))

Спорт, хобі, розваги, в общем-то можна писати про будь-яку сферу, яка вам цікава, головне її правильно подати, і зробити легко читається, тоді ви точно зможете використовувати свій інформаційний блог як спосіб заробити. Ви будете працювати з задоволенням в тому випадку, якщо тема ваших статей буде вам близька і ви будете в ній розбиратися.

Плюси онлайн роботи

Отже, ми плавно перейшли до розбору плюсів, існуючих в роботі онлайн, давайте їх розглянемо.

 1. Економія часу. Ведучи роботу з інформаційними текстами, ви витрачаєте всього кілька годин свого часу, іншим можете розпоряджатися як вам завгодно!
 2. Свобода. Ви ні від кого не залежите, тільки від інтернету. Раз ви читаєте цю статтю, то проблем з ним у вас немає)) Ви можете навіть виїхати в іншу країну і працювати там.
 3. Дохід. Ви отримуєте прибуток не тільки коли працюєте над своїм блогом, але і коли спите, адже основний вид заробітку - це реклама, а люди сидять в мережі 24 години на добу.

Переваг роботи в інтернеті набагато більше, я лише перерахувала основні і на, мій погляд, найбільш значущі. Буду вдячна, якщо ви в коментарях доповніть цей розділ плюсами роботи онлайн на вашу думку.

Ми вже приблизно знаємо скільки можна заробити і як на своєму ресурсі. Залишилося перевірити всі способи в реальності. Слідкуйте за нами, нашим блогер-шоу , підписуйтесь на статті нашого блогу, якщо є питання - пишіть нам, і ми разом з Вами розвіємо всі міфи інтернет бізнесу.

З повагою, Катерина Калмикова

Чи цікаво вам дізнатися, як можна отримати прибуток зі свого сайту?
Яким же чином?
Отже, звідки може з'явитися прибуток?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: