Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробити на рекламі в інтернеті?

 1. Які сайти підходять для заробітку?
 2. Звідки, взагалі, беруться гроші?
 3. Що потрібно сайту для заробітку на рекламі?
 4. Як заробити на рекламі? - 3 кроки
 5. 1. Створити свій сайт
 6. 2. Розкрутити сайт
 7. 3. Починаємо продавати рекламу
 8. Як заробити на контексті?
 9. Як заробити на банерах?
 10. Як заробити на тізера?
 11. Як заробити, продаючи рекламні посилання?
 12. У чому плюси заробітку на рекламі?

Привіт дорогі читачі. Сьогодні ми будемо говорити про те, як заробити на рекламі. Якщо ви уважно стежите за моїми статтями, то вже знаєте про те, які види реклами в Інтернеті бувають, а також про те, як оцінити ефективність реклами для просування вашого сайту. У різних нішах все індивідуально, тому вкладайте ваші гроші з розумом.

оцінити ефективність реклами

Але, все, що було описано вище, стосується розкрутки вашого проекту, тобто витрати ваших грошей. Сьогодні ми будемо говорити про зворотній бік, про те, як ці гроші заробити.

Інтернет він такий - дуже багатогранний 🙂

Перш за все, вкладаємо гроші, щоб зробити проекти популярним, потім на цій популярності заробляємо. Виходить, своєрідне інвестування - вклалися, підняли бізнес і далі отримуємо дивіденди. До речі, розкручений сайт можна і продати, це ще один спосіб заробити, але сьогодні не про нього.

Які сайти підходять для заробітку?

Для заробітку на рекламі підходять далеко не всі сайти. Ну, в принципі, можна пристосувати будь-який ресурс, але віддача може бути ніяка.

Я б розділили всі сайти на два типи - інформаційні та комерційні.

Комерційні сайти з самого початку орієнтуються на продаж будь-яких товарів або послуг. Це інтернет магазини, сайти компаній і різних установ. Їх дохід йде від клієнтів, а то, що можна отримати з них від реклами - це крапля в морі. Тому, таким ресурсам набагато вигідніше конвертувати своїх відвідувачів в покупців, а не переганяти цей трафік на інші сайти.

Інформаційні ресурси, навпаки, ідеально підходять для того, щоб заробляти на рекламі. Вони приваблюють багато людей, але нічого не продають. Можуть, звичайно, і на цих сайтах пропонуватися будь-які товари, але це не головне. Інформаційні портали і блоги не продають газонокосарки або телевізори, по крайней мере, я такого не зустрічав. Але трафік за схожими запитами залучати вони можуть.

Загалом, ідеальними для монетизації за допомогою реклами є сайти інформаційної спрямованості. Як створити сайт для такого заробітку з нуля написано тут .

Звідки, взагалі, беруться гроші?

Уявіть собі, що ви є власником популярної в вашому місті газети або телеканалу. В ту ж мить як це станеться до вас в гості постукає маса бажаючих розмістити рекламу. І чим популярніше буде ваше засіб масової інформації, тим довше буде черга з бажаючих і тим більше грошей вони будуть готові заплатити за доступ до ваших читачів або глядачів.

Зауважте, що на відміну від магазинів, заводів та інших установ, власнику засобів масової інформації нічого не потрібно продавати. Все що потрібно - це готувати хороший контент, для того, щоб людям подобалася газета або телеканал.

Інтернет вже давно став засобом масової інформації. І кожен сайт в цьому середовищі є невеликим (або великим) журналом зі своєю читацькою аудиторією. Бути може, ви помітили, що більшість людей вже давно не читають друковані видання, а все що їм потрібно знаходять в Інтернеті.

Що потрібно сайту для заробітку на рекламі?

Я вже бачу, як у вас з'явилося бажання скоріше розмістити на своєму блозі рекламний блок від Google Adsense. Не поспішайте. Для того, щоб ваш сайт мав хороший дохід від реклами, йому дещо потрібно, це не тільки багато сторінок цікавого і унікального контенту. Хоча, звичайно ж, написати побільше унікальних статей не завадить. Причому, саме унікальних, так як плагіат користі багато не принесе.

Якщо ви не знаєте, наскільки ваші статті неповторні, то ось тут я написав про те, як перевірити текст на унікальність . Перевірте сторінки вашого сайту і доведіть цей показник хоча б до 70-80%. Інакше, можуть бути проблеми з трафіком.

Ну ось, ми плавно і підійшли до вимог для нашого сайту, що заробляє на рекламі. Клієнтів, які захочуть купувати рекламу на вашому сайті, буде цікавити одне із запитань:

 • Який обсяг прямого трафіку ви можете перекачати зі свого сайту на їх ресурси?
 • Яку користь ваш сайт може надати для їх сайтів в просуванні до топу пошукових систем?

У першому випадку, вам потрібна хороша відвідуваність. У різних нішах для гарної відвідуваності цифри будуть різними, так як розважальні сайти більш популярні, а сайти присвячені бізнесу або науці мають в десятки разів меншу аудиторію. Тому рівень відвідуваності потрібно оцінювати в своїй тематиці.

У другому випадку, вам потрібні інші пузомерки, які відповідають за рівень авторитетності вашого сайту в очах пошукових систем. Це тематичний індекс цитування у Яндекса і page rank у Google ( Що таке ТИЦ і PR ). Чим вище ці характеристики, тим більше користі ваш сайт може принести іншому сайту схожої тематики в просуванні, якщо поставить на нього посилання. Як перевірити ТИЦ і PR я писав тут .

Як заробити на рекламі? - 3 кроки

Ось ми і перейшли до найголовнішого. Отримувати дохід від реклами не складно, цей як навчитися грати в шашки. Набагато складніше навчитися вигравати! робити на рекламі багато!

Зараз пройдемося по тих кроках, які необхідно зробити, а далі поговоримо про те, що робити для того, щоб ваш дохід від реклами мав пристойні розміри.

Для того, щоб почати заробляти вам необхідно всього 3 кроки:

1. Створити свій сайт

Можна цю справу замовити спеціалізованим компаніям або фрілансерам. Але в цьому є сенс тільки, якщо ви плануєте створити якийсь мегапортал. Звичайний блог, наприклад, як у мене можна створити самому безкоштовно. Піде за часом хвилин 40, а з витрат знадобиться тільки оплата хостингу. Як я зробив свій сайт я розповідаю в відео уроках тут .

При бажанні, можна, звичайно, і своїми руками і супер крутий сайт зробити, але цього повчитися доведеться довше.

2. Розкрутити сайт

В залежності від того, який тип реклами буде переважати на нашому сайті, в тому напрямку і потрібно розкручувати свій ресурс. Само собою, різні види доходу можна поєднувати, але все одно щось буде основним.

Сайти, які заробляють на трафіку, потенційно більш вигідні, крім того, пошукові системи працюють за такими алгоритмами, які люблять відвідувані сайти. Але такі сайти створювати і розкручувати трохи важче.

По-перше, там повинен бути дуже якісний контент, статті повинні не просто залучати людей з пошуку, але і змушувати їх зачитати, а, отже, залишитися на сайті надовго. Купити купу статей по 30 рублів за штуку тут не прокотить.

По-друге, кожну статтю такого сайту потрібно просувати по потрібних запитах, для того, щоб вона в пошуковій видачі вище була і відвідувачів приваблювала.

Як розкручувати такі сайти я розповідав в своєму тренінгу по просуванню - там є безкоштовна версія, якої для багатьох буде досить - скачати можна тут .

Сайти, які заробляють на продажу посилань, розкручуються простіше. Там головне - багато сторінок і показники ТИЦ і PR, про які я вище казав. Статті можна писати, не особливо запарівая з оптимізацією , Головне, щоб унікальними були, і обсягу в 2000 знаків буде досить. Пишете тексти, прискорюєте індексацію сайту , Щоб всі сторінки в пошуковий індекс увійшли і можете продавати з них посилання.

Щоб посилання з вашого сайту коштували дорожче треба ТИЦ підняти хоча б до 10. Робиться це просто - купуєте посилання на свій сайт з інших ресурсів схожої тематики. Зазвичай, достатньо 50-100 посилань, іноді буває і при 10 посиланнях цей показник піднімається.

Рекомендую вибирати в якості донорів сайти пожирнее (у яких ТІЦ більше 110), так ви швидше собі піднімете пузомерку. Далі вартість посилань з вашого сайту буде рости повільно (між ТИЦ 10 і 30 ціни не сильно відрізняються). Наступна сходинка це ТІЦ в районі 50.

3. Починаємо продавати рекламу

Коли відвідуваність сайту буде мати адекватний рівень, мінімум 100-200 відвідувачів на добу, краще 500, вже можна переходити до монетизації.

Головна проблема у невеликих сайтів, типу блогів, полягає в пошуку рекламодавців. Якщо ви володієте великим порталом, який щодоби по 10 тисяч чоловік відвідує, які бажають розмістити на ньому банер будуть до вас самі ломитися з усіх боків.

У нашому випадку, щоб заробити, доведеться вдаватися до допомоги посередників. Це спеціалізовані сервіси і біржі, які об'єднують в собі безліч рекламних майданчиків і спрощують взаємодію між рекламодавцями і власниками сайтів. Само собою вони беруть за це невелику комісію.

Як заробити на контексті?

Найпопулярнішими сервісами, які дозволяють отримати з вашого сайті фінансову вигоду є системи контекстної реклами Яндекс Директ і Google Adwords.

Це найпростіші і легальні способи монетизації, тому що належать двом найпопулярнішим в Росії пошуковикам. Оплата в них йде за кліки по оголошеннях. Ви розміщуєте рекламний код системи і, далі, сервіс автоматично розміщує на вашому сайті оголошення, змінює їх на інші і т.д. - вам стежити не потрібно.

За кожен клік вашого відвідувача по оголошенню ви отримуєте в районі 70% від тієї суми, яку заплатив рекламодавець.

Як заробити на банерах?

Другим способом реклами, що дозволяє вашому сайту заробити, є банерна. Ви розміщуєте на сайті картинку, натискаючи на яку відвідувач переходить на сайт рекламодавця. Зазвичай банери розміщуються на певний строк, незалежно від того, скільки переходів по ним було скоєно.

Можна самостійно шукати бажаючих повісити до вас на сайт банер, можна через біржі посередники. Одна з них біржа Ротабан, я її використовую. Точно також ви розміщуєте код біржі на сайті, але банери біржа не показує автоматично. Як тільки з'являється бажаючий розмістити свою картинку у вас на сайті, біржа вас повідомляє, і ви вже вирішуєте, потрібен вам такий банер на сайті чи ні. Будь-яку туфту можете не пропускати.

Ротабан теж бере комісію, вона складає 15%.

Як заробити на тізера?

Наступний спосіб заробити на трафіку - це тизери. Вона являє собою щось середнє між контекстної і банерної. Невелика картинка з коротким текстом, зазвичай провокаційного характеру - такі рекламні блоки сильно привертають увагу.

Тізерна реклама найкраще підходить для розважальних сайтів, так як для серйозних ресурсів, вона виглядає дуже несерйозно. Постійне мерехтіння може відлякати навіть лояльну аудиторію.

Кращі тизерну партнерки:

 • ladycash.ru
 • medianet.adlabs.ru
 • pay-click.ru

Як заробити, продаючи рекламні посилання?

Є 2 типу посилань, які можна продавати на сайті.

 • Перший тип - це постійні. Вони розміщуються назавжди, тобто на весь термін існування сайту.
 • Другий тип - це тимчасові. Вони розміщуються на певний час (орендуються). Зазвичай, вартість розміщення таких посилань вказується на 1 місяць.

Постійні посилання приносять більше грошей в моменті, тимчасові ж дають практично пасивний дохід.

Що краще? - кожен сам вирішує для себе.

Шукати рекламодавців і для цього виду реклами простіше через біржі. Таких бірж кілька. Працюють вони абсолютно однаково. Постійні посилання розміщуються вручну власником сайту, а система періодично перевіряє їх наявність. А для показу тимчасових посилань на сайті розміщується спеціальний код та система сама виводить оплачені посилання і видаляє ті, оплата яких не надходить.

У кожній біржі є правили і інструкції по налаштуванню, обов'язково прочитайте їх, перш ніж почати заробляти на їх рекламу.

Біржі постійних посилань - Rotapost, Gogetlinks, Miralinks

Біржі орендованих посилань - Linkfeed, Sape

У чому плюси заробітку на рекламі?

Чи не кожен сайт може собі дозволити продавати якийсь товар, в цьому і полягає головна перевага описаного в цій статті способу створення доходу від сайту.

Ви не прив'язані до якихось продуктів, вам не потрібно займатися виробництвом товарів або виступати в ролі посередника, не потрібно писати замовні рекламні статті. Висока ліквідність таких способів реклами робить доходи дуже стабільними, так як рекламодавців багато і на зміну одному завжди прийде інший.

Які сайти підходять для заробітку?
Звідки, взагалі, беруться гроші?
Що потрібно сайту для заробітку на рекламі?
Як заробити на рекламі?
Як заробити на банерах?
Як заробити на тізера?
Як заробити, продаючи рекламні посилання?
У чому плюси заробітку на рекламі?
Які сайти підходять для заробітку?
Звідки, взагалі, беруться гроші?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: