Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробити на своєму блозі, а також ще 50 способів заробити в інтернеті

 1. Способи заробітку в інтернеті
 2. Розглядати всі вище перераховані варіанти заробітку ми будемо в першу чергу з позиції лінійного і пасивного...
 3. Погодьтеся, це дуже приємно займатися улюбленою справою, частіше бачитися з близькими, рідними, друзями,...

Починаючи з цієї публікації я буду знайомити своїх читачів більш докладно з тим, як можна заробити в інтернеті за допомогою власного блогу

Починаючи з цієї публікації я буду знайомити своїх читачів більш докладно з тим, як можна заробити в інтернеті за допомогою власного блогу. Незважаючи на те, що я проводив платний тренінг на цю тему, а також в безкоштовних матеріалах можна знайти курс по створенню блогу на wordpress - це буде абсолютно новий матеріал, який буде містити в собі все краще як з платного, так і безкоштовного матеріалу.

Це буде абсолютно новий безкоштовний курс в якому я викладу весь свій більш ніж чотирирічний досвід по заробітку в інтернеті за допомогою власного блогу!

До речі, розташовуватися він буде тут . Вже зараз ви можете зареєструватися і отримати цей курс абсолютно БЕЗКОШТОВНО одним з перших. Вивчивши даний курс ви дізнаєтеся:

 • Які існують способи заробітку в інтернеті взагалі і чим на фоні інших виділяється заробіток на своєму блозі;
 • Ви дізнаєтеся як правильно вибрати нішу для свого майбутнього блогу, так щоб вам не набридло вести його через пару місяців;
 • Ви підберете доменне ім'я для свого майбутнього блогу, а також знайдемо надійний хостинг на якому буде розташовуватися ваш блог;
 • Ви дізнаєтеся які помилки можна допустити при виборі домена і хостингу;
 • Ви встановите на хостинг найпоширеніший і абсолютно безкоштовний движок WordPress на якому працює більшість блогерів світу, заодно розберетеся з усіма необхідними поняттями;
 • Ви дізнаєтеся як розкрутити і монетизувати свій блог, щоб він приносив вам як мінімум 30 000 рублів на місяць.

Те що я перерахував вище це всього лише верхівка айсберга. Цікавою і актуальною інформацією буде значно більше. Все буде зроблено у формі простих, зрозумілих, покрокових уроків.

І почати занурення в світ грошового блогінгу я хочу з того, щоб показати вам скільки різних цікавих можливостей надає нам інтернет. Чим вони відрізняються один від одного. Що вигідніше, як вони класифікуються і чому я вибрав саме блогінг в якості основи свого інтернет-бізнесу.

Способів заробити в інтернеті сьогодні так багато, що те, що ви зараз побачите нижче, а саме 50 різних способів заробити в інтернеті - це далеко не повний перелік. Давайте подивимося на цей список.

Способи заробітку в інтернеті

 1. Виконання завдань в соціальних мережах;
 2. Реєстрація на сайтах;
 3. Участь в опитуваннях;
 4. Продажі речей на Авито;
 5. Заробіток на файловому хостингу;
 6. Партнерські програми;
 7. Репетиторство;
 8. програмування;
 9. Веб дизайн;
 10. Написання статей на замовлення;
 11. фотопослуги;
 12. Створення та / або обробка аудіо, відео;
 13. PR на замовлення;
 14. Створення сайтів;
 15. трейдинг;
 16. Онлайн консультант;
 17. Менеджер з продажу;
 18. Особистий помічник;
 19. Спеціаліст по контекстній рекламі;
 20. Seo-специалист;
 21. Менеджер інтернет-проектів;
 22. Заробіток на рекламі Google Adsense;
 23. Заробіток на рекламі РСЯ;
 24. Продаж і розміщення рекламної рядки Nolix;
 25. Продаж і Розміщення банерів;
 26. Продаж і розміщення посилань;
 27. Сайт з щомісячною оплатою;
 28. Індивідуальні консультації;
 29. коучинг;
 30. Проведення вебінарів;
 31. Створення майстер-групи;
 32. Мережевий маркетинг;
 33. Створення інфопродуктов;
 34. Створення сайтів-сервісів;
 35. Інтернет магазин;
 36. Торгівля через одностранічнікі;
 37. Торгівля в соціальних мережах;
 38. Торгівля через сайти купонів;
 39. Участь в грошових конкурсах;
 40. Дропшиппінг;
 41. фріланс;
 42. Продаж реклами в розсилках;
 43. Розкрутка груп в соціальних мережах;
 44. Транскрібація аудіо в текст;
 45. Переклад статей;
 46. Розміщення чужих статей на своєму сайті за гроші;
 47. Заробіток на форумах;
 48. СПА-партнерки;
 49. Заробіток на Youtube;
 50. Заробіток в Інстаграмм.

Як ви бачите варіантів дуже багато, і як я вже зазначав варіантів заробітку насправді ще більше. І цей список я зараз привів просто для прикладу, щоб показати новачкам, що варіантів заробітку в інтернеті дуже багато.

І швидше за все у будь-якого новачка при перегляді всіх цих варіантів перше питання який приходить в голову звучить так: за який же з цих варіантів найкраще братися? Який з них найкраще? Який прибутковіше? Легше, врешті-решт?

Перш ніж ми приступимо до створення пропонованого мною варіанти заробітку в інтернеті, необхідно зрозуміти і визначитися, що краще за все підійде саме вам. Адже не кожній людині буде цікаво створювати свій блог, писати статті і т.д.

Тому спочатку ми повинні зробити огляд різних варіантів заробітку в інтернеті, щоб побачити всі переваги і недоліки з якими ми можемо зіткнутися. Огляд цей буде поверхневий. Ми зараз не будемо в деталях розбирати кожен з варіантів.

Але цього огляду цілком буде досить, щоб отримати необхідне уявлення про кожен спосіб заробітку і зрозуміти, за що варто братися, а за що ні.

Розглядати всі вище перераховані варіанти заробітку ми будемо в першу чергу з позиції лінійного і пасивного доходу

Лінійний дохід - це такий дохід для отримання якого нам постійно потрібно робити якісь дії. Найкраще даний варіант заробітку асоціюється з лопатою.

Поки ми копаємо - нам в кишеню надходять гроші. Але варто нам тільки зупинитися копати, як гроші тут же перестають надходити в нашу кишеню. Ми можемо захворіти, поїхати у відпустку або просто лягти спати і ми тут же позбавляємося доходу.

Пасивний (резидуальний) дохід - це такий дохід, для організації якого необхідно прикласти свої зусилля на початку або один раз, після чого створена нами система починає генерувати нам постійний дохід на повному автоматі без активних зусиль з нашого боку.

Тобто, постарався спочатку, вклався в створення системи, а потім можеш курити бамбук і пожинати плоди своєї діяльності.

Якщо ви не впевнені у виборі способу заробітку в інтернеті, то я рекомендую вам просівати всі варіанти через сито пасивного і лінійного доходу. Якщо ви бачите, що той чи інший варіант відноситься до лінійного, то краще відмовтеся від нього і шукайте пасивні системи.

Знаєте як вам буде приємно лежачи на пляжі або хоча б навіть вдома на дивані - усвідомлювати, що в даний момент створений вами джерело доходу працює за вас і приносить вам прибуток.

Як сказав Джордж Бернард Шоу: "Банківський відсоток не знає ні відпочинку, ні богослужінь, він працює і по ночах, і в неділю, і навіть в дощові дні"

До речі, банківський депозит є найпростішим і зрозумілим прикладом пасивного джерела доходу. Або, наприклад, здача нерухомості в оренду. Ви витратили сили, накопичили або заробили достатню суму грошей, щоб купити квартиру в Москві, здали її тисяч за 40-50 і живете на ці гроші, якщо є ще одна квартира.

В інтернеті також існують такі способи заробітку, які можна віднести до пасивних. Мені це ще подобається тим, що створивши один пасивний дохід в інтернеті, ви можете переключитися на інший.

Створивши таким чином 5-10 різних варіантів, ви істотно збільшите свій дохід і будете спокійні на той випадок, якщо якийсь із створених вами варіантів "загнеться". У вас завжди будуть запасні, додаткові варіанти, які не залишать вас без шматка хліба. Це я називаю множинними джерелами доходу, на цю тему ви можете почитати в мене такі статті:

Це особисто моя думка. Ви можете з ним не погоджуватися. Я вважаю, що краще і вигідніше вкладати свій час, сили і гроші в створення саме пасивних джерел доходу. Саме це дасть вам справжню фінансову свободу, при якій ви будете займатися улюбленими справами і у вас завжди буде на що жити.

Погодьтеся, це дуже приємно займатися улюбленою справою, частіше бачитися з близькими, рідними, друзями, більше часу приділяти собі, своїм зовнішнім виглядом, здоров'ю, самоосвіти, дітям і т.д.

Тому я вважаю своїм обов'язком показати вам всі перераховані вище способи заробітку в інтернеті через призму пасивного джерела доходу. Цілком можливо, що ви знаєте якісь інші способи заробітку в інтернеті, яких немає в наведеному вище списку, або можливо в найближчому майбутньому ви дізнаєтеся про якісь нові варіанти заробітку.

Ви повинні вміти визначати до якого типу належить той чи інший варіант і на основі цього робити висновок: варто вам з ним зв'язуватися чи ні.

Я розбив всі способи заробітку на 7 основних груп:

 1. Подработка
 2. Робота на себе (Freelanсe)
 3. Робота за наймом
 4. Заробіток з власним сайтом
 5. Створення сайтів-сервісів
 6. Інтернет-торгівля
 7. Youtube

Подработка  Робота на себе (Freelanсe)  Робота за наймом  Заробіток з власним сайтом  Створення сайтів-сервісів  Інтернет-торгівля  Youtube

І в наступних публікаціях ми познайомимося з кожною групою більш детально.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

data-full-width-responsive = "false">

І швидше за все у будь-якого новачка при перегляді всіх цих варіантів перше питання який приходить в голову звучить так: за який же з цих варіантів найкраще братися?
Який з них найкраще?
Який прибутковіше?
Легше, врешті-решт?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: