Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зробити блог на joomla. Створення блогу джумла

Самостійне створення блогу - справа вельми цікаве. Ви занурюєтеся в новий світ корисних знань. Зараз веб майстерність настільки прогресує, що кожен день з'являються новинки в веб програмуванні і дизайні. Хтось розповість, як зробити гарне меню, що випадає, хтось порекомендує як купувати посилання. Все це чудово! Є можливість зробити блог у себе в будинку. Сьогодні хочу від себе внести лепту в допомогу починаючим блогерам і любителям веб-мастерингу. Будемо розбирати тему створення блогу на cms Joomla.

Напевно багато хто скаже, що для таких цілей існує Вордпресс. Звичайно, можна і на цьому движку розробляти блоги. Підходить ідеально. У випадки вибору дороги завзятого блогера звертайтеся до WordPress. У мене на сайті розміщено досить багато корисних постів щодо даного движка. А для тих у кого мети трохи інші, поговоримо про Джумла. Про яких цілях йдеться? Розумієте, багато бізнесменів в інтернеті починали свій бізнес зі звичайного блогу. Програмували блог писали статті в певній ніші і з часом їх блог перетворювався в популярний інтернет-магазини, або величезний новинний портал.

Уявіть собі, що у вас з'явилося кілька тисяч відвідувачів і вас осяяла думка перетворити цих відвідувачів в покупців. Мимоволі спадає на думку про переробку сайту. Робити інтернет-магазин краще на Джумла. Вона відмінно розширюється і до неї вже існує маса готових доповнень. Навіщо писати місяцями новий компонент, або плагін якщо все вже готово. Та й навантаження дана система управління контентом витримує добре.

А тому закачуємо рукави і і починаємо робити справу. Для початку розвитку майбутнього бізнесу створимо бложек на Джумла.

Передбачається, що у нас система управління контентом вже встановлена ​​і коректно працює. Заходимо в адміністраторську частина і в верхньому меню приблизно по середині переходимо в менеджер категорій і вибираємо пункт "Створити". Створюємо кілька базових категорій.

Створюємо кілька базових категорій

У вікні з'являється редактор і різні поля для налаштувань. В поле "Тема" вписуємо назву категорії / розділу. Навпаки написано "Аліас" - тут за бажанням на латиниці пишемо назву url. При незаповненому полі движок генерує все автоматично.

При незаповненому полі движок генерує все автоматично

В області написання тексту "Опис" рекомендую придумати сюди опис на 1000 - 1500 символів. Люди будуть розуміти про що категорія. Пошуковим система теж подобатися, коли на сторінці сайту унікальний контент.

Слід чітко зрозуміти, що хороший блог завжди має чітку структуру і тематичну спрямованість. Багато починаючі припускаються помилки, коли намагаються на блозі зліпити все в купу. Подумайте на яку тему будете писати статті. В якій галузі ви є фахівцем, або володієте знаннями, якими можете поділитися. Суть блогу в тому, щоб підносити читачеві корисну практичну, або цікаву інформацію. Після вибору тематики слід зібрати семантичне ядро ​​і орієнтуючись на нього зробити розділи для блогу.

Для тематик з великими і різнобічними запитами рекомендують створювати багаторівневі розділи. Тобто створюються кілька основних розділів, а потім до них приєднуються групи. Наприклад, основний розділ "Вітчизняні автомобілі", "Зарубіжні автомобілі". Потім до ці розділах створюються категорії різних марок машин.

Потім до ці розділах створюються категорії різних марок машин

Отже, існують:

 • - однорівневі категорії (розділи), у яких немає батьків
 • - багаторівневі, коли існує прив'язка до основних батьківським

- однорівневі категорії (розділи), у яких немає батьків  - багаторівневі, коли існує прив'язка до основних батьківським

По суті категорії - це наше майбутнє меню, яке буде виводиться на сайті і допомагати читачам знаходити потрібну інформацію.

Допоміжним функціоналом для пошуку матеріалів є "Мітки". Блогери називають їх тегами. Давайте сформуємо набір цільових позначок.

Заходимо через пункт меню "Компоненти" в "Мітки". З'являється схожа область, як в попередньому випадку. Заповнюємо "Тема" і "Опис".

Зверніть увагу, що теги в основному є ключовими словами. Вони пишуться максимум в три слова і не повторюються. Натиснувши на посилання тега, система запропонує користувачеві всі пости, які прив'язані до мітки.

Основну структуру ми зробили. Тепер час створити статті. Завжди звертайте увагу на утримання. Розміщуйте тільки корисне. Пам'ятайте хостинг не гумовий. За додаткове треба платити грошики. А наше завдання полягає в тому, щоб через мінімум статей залучити велику кількість читачів.

Для створення статті заходимо в менеджер матеріалів і пункт "Створити матеріал". Заповнюємо знайомі поля. Вибираємо в випадаючому списку з права категорію. Прив'язка можлива тільки до однієї категорії. Плюс прив'язуємо до відповідних мітках.

Спочатку може здатися, що все скрізь однаково. Насправді є ще й інші вкладки.

Зверніть увагу, що заголовок статті повинен бути унікальним і нести в коротких фразах основну думку статті. Вміст статті завжди розбивається на кілька додаткових абзаців і заголовків. Позалицятися за своєю творчістю. Додайте картинки. Різні підкреслення і колірні блоки для розстановки смислових акцентів. Звичайно ж не перестарайтеся. У підсумку, правильне оформлення статті завжди притягує до себе і слова легко читаються.

У підсумку, правильне оформлення статті завжди притягує до себе і слова легко читаються

У кожного поста блогу є вступна частина, яка виводиться в розділі. Внизу текстового редактора натискаємо кнопку "Подробнее". Текст розділитися пунктирною лінією на дві частини. Верхня маленька частина - це і є вступний текст. Орієнтуйтеся на 100-200 символів.

Відкриваємо нову вкладку "Публікація". Подивіться трохи правіше. Все тут на місці. Cms надає можливість сформувати мета-теги ключових слів і сниппета для пошукової видачі Google. Єдиний недолік - відсутній тег title. Він найважливіший. Тому додатково встановіть компонент SEO Boss для управління тайтла. До речі, там є і інші корисності для оптимізації контенту.

Наступна вкладка "Зображення і посилання". Вибираємо зображення для вступної частини тексту і основний. Картинки можуть відрізнятися. З права знаходяться поля для додавання посилання і способи її відкриття. Експериментуйте самі.

Натискаємо кнопку "Зберегти". Як варіант "Зберегти і закрити". У такому випадки матеріал зберегтися і ми вийдемо з редактора статті.

Останній крок - це висновок постів на головній сторінці. У блозі прийнято виводити на головній сторінці всі статті, а внизу пагінацію.

Заходимо в менеджер меню. Вибираємо основне меню і звичну кнопочку "Створити". Зараз ми створюємо новий пункт меню. Хоча ви можете відредагувати існуючі пункти.

Спливаюче вікно покаже кілька типів меню. Вибираємо тип "Матеріали" і далі макет "У блозі категорій". Щоб вивести повністю всі пости необхідно вибрати базовий загальний розділ для все категорій. В поле "Тема" придумуємо назву пункту меню.

Вкладка "Параметри макета Блогу" містить налаштування зовнішнього вигляду блогу.

Навіть без знання програмування виходить легко вивести контент в одну, дві колонки, відобразити різну кількість статей. Познайомимося з основними полями:

 • На всю ширину - регулює кількість матеріалів, які виводяться з верху над колонками, якщо вони присутсвуют в матеріалах.
 • Тільки введення - кількість матеріалів для
 • Кількість колонок - вказує в скількох колонках виводити анонси статей.
 • Кількість посилань - мається на увазі посилання під усіма анонсами.
 • Включати підкатегорії - опція запитує чи потрібно виводити матеріал підкатегорій.

Як бачите існують інші вкладки з настройками. Дані кошти служать для гнучкого налаштування виводу контенту. Наприклад, ми захотіли, щоб в постах показувалася дата створення, посилання на розділ і т.д.

Вітаю! Ми створили блог. Натискаємо "Зберегти". Новий пункт створений. Призначимо його головною сторінкою. Кількома на зірочку. Помітили зірочка стала жовтою. Значить пункт став головним. Подивіться вийшла відмінна структура блогу. Для поліпшення юзабіліті виведемо категорії в меню справа.

Для поліпшення юзабіліті виведемо категорії в меню справа

На цьому урок по створенню блогу на Джумла закінчений. Ми розглянули самі ази і ключові моменти. Їх досить для базової установки. У наступних уроках поговоримо про вибір шаблону і його налаштування.

Схожі статті:

Про яких цілях йдеться?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: