Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зробити власний фешн-блог

Вести власний фешн-блог - звичне для дівчат з Нью-Йорка чи Парижа справа, все одно що для деяких - мати свою сторінку Вконтакте. У Росії виразних фешн-блогів поки менше десятка, так що, якщо обзавестися їм прямо зараз, то їх цілком можна наздогнати і перегнати. З чого почати?

З чого почати

Над назвою потрібно міцно задуматися в першу чергу - воно повинно бути нескладним для вимовляння і давати зрозуміти, який смисловий стрижень блогу. Хорошими прикладами можуть послужити, наприклад, Sea of ​​Shoes або She's In Vogue . Всякі новоутворення від слів 'fashion' або 'style' не обов'язкові - вже надто замилений. Якщо увіткнути ім'я-прізвище (або ім'я без прізвища) в назву, воно може вийти досить вдалим і буде вибачати суб'єктивність у виборі тем і іншого. Крім того, читачам не доведеться гадати і вигадувати, хто веде блог - відразу ясно, скажімо, Garance Dore це, Bryan Boy або Ingrid Holm .

Крім того, читачам не доведеться гадати і вигадувати, хто веде блог - відразу ясно, скажімо,  Garance Dore  це,  Bryan Boy  або  Ingrid Holm


Потім потрібно вибрати відповідний блогових сервіс. Якщо хочеться понадабавлять в друзі закордонних фешн-блогерів (а може, і спробувати конкурувати з ким-небудь з них), то краще зупинитися на blogger (Безкоштовний і дуже простий у використанні). Як варіант, можна завести блог на Myspace (Безкоштовно, але не дуже зручно).


Можна зробити блог в livejournal (Легко освоюваний і безкоштовний, але якісь функції, наприклад, перегляд статистики переходів з пошукових систем, доведеться сплатити). Там дуже зручно переглядати статистику переглядів (як зареєстрованих користувачів, так і анонімних гостей) - за її даними можна відкоригувати зміст блога. Це, напевно, найпростіший спосіб - з кількістю відвідувачів і коментарів негараздів майже напевно не виникне (якщо, звичайно, пости блогу більш-менш стерпні). Хоча, звичайно, блоги в жж виглядають чужеродно - він все-таки більше підходить для особистих щоденників.

Останній варіант - купити хостинг і домен. Це, напевно, хоча і самий витратний, але і найвдаліший варіант як для читацького запам'ятовування, так і для можливих рекламодавців. Для цього можна вибрати wordpress (Безкоштовний, але зробити дизайн більш персоніфікованим важкувато для непідготовленого) або typepad (Безкоштовний і зрозумілий навіть тим, хто не дуже володіє мовою).

Для цього можна вибрати  wordpress  (Безкоштовний, але зробити дизайн більш персоніфікованим важкувато для непідготовленого) або  typepad  (Безкоштовний і зрозумілий навіть тим, хто не дуже володіє мовою)Анна Фрост, блог Annafrostdailyfashion

У Росії непопулярні wordpress і blogspot , Хоча зараз ситуація повільно, але змінюється. LJ при цьому втратив свою привабливість. Труднощів особливих немає - в нашій країні дуже мало блогів, в основному люди ведуть саме щоденники, тому конкурентного середовища немає. Але будь-який хороший блог - це унікальний контент + правильна подача матеріалу + харизма його творця. Зробити блог простіше простого, для цього не потрібно ніяких особливих навичок або знання програмування.

Зробити блог простіше простого, для цього не потрібно ніяких особливих навичок або знання програмування

Наступний і ключовий момент - сформулювати, ніж заповнювати блог і якими інструментами завойовувати і утримувати читацьку увагу. Хто скрізь - той ніде, тому хапатися і за огляди журнальних зйомок, і за переклади новин з якогось NYMag , Встигаючи ще й милуватися модельними особами, не варто. Потрібно визначитися з тією призмою, крізь яку буде розглядатися фешн-індустрія: можна стати експертом по ботильйони, обурюватися поганою організацією Тижнів Моди, секретничати про те, як мало (або багато) платять редакторам моди, та хоч на моді для товстих зосередитися. Якщо нічого путнього в голову не приходить, можна Зробити блог-дайджест, пости якого будуть замінювати читачам годину повноцінного моніторингу гугл-рідера. Перший час можна орієнтуватися на Refinery29 або Fashion Copious .

Перший час можна орієнтуватися на  Refinery29  або  Fashion Copious

Еталонні блоги гарні якщо не єдиним контентом, то такими прийомами, якими суперники володіють значно гірше: на WhoWhatWear показують колажі про те, хто в чому і за скільки, Jak & Jil діляться фотографіями підданих фешн-королівства, а на Fashion Gone Rogue є всі значущі едіторіали. Думаючи над змістом записів, головне - не намагатися бути другий Сьюзі Баббл (Дотепний і уїдливий приклад всім фешн-блогерів), та й взагалі не озиратися ні на кого. Писати в блог потрібно регулярно. Зробити дюжину постів в перші три дні, а потім заледащіти до запису в тиждень - не дуже правильно.

Зробити дюжину постів в перші три дні, а потім заледащіти до запису в тиждень - не дуже правильноЮля Видолоб, блог It's So Last Season

Головне - робити хоч що-небудь своє, не переписувати замітки із західних блогів, не копіювати прес-релізи, а відривати жопу від стільця і ​​виходити на вулицю, розмовляти з цікавими людьми, самим дізнаватися якісь цікаві подробиці і писати так, щоб ніде , крім вашого блогу, більше не можна було про це прочитати. І не кидати почате на півдорозі. Потрібно хоча б приблизно уявляти, про що ти збираєшся вести блог і бути впевненим, що ніхто ще не пише те ж саме (накше навіщо це треба?). Втім, поки у нас це досить легко - хороші блоги можна перерахувати по пальцях, всі шляхи відкриті.

Втім, поки у нас це досить легко - хороші блоги можна перерахувати по пальцях, всі шляхи відкритіДаша Косарєва, блог It's So Last Season

Потрібно чітко розуміти, якою є загальна концепція блогу і вибудовувати зміст відповідно до неї. Труднощами можуть бути тільки власна лінь і убогість інформаційних приводів московського рітейлу.

Труднощами можуть бути тільки власна лінь і убогість інформаційних приводів московського рітейлу

Потрібно подумати про те, як буде організовано простір блогу. Найважливіше (на кшталт поширених запитань або опису) може перебувати у верхній частині сторінки або бути виділено яскравим кольором. Не варто захоплюватися дизайном, який все-таки другорядне по відношенню до змісту. Якщо пости в блозі написані дубовою мовою, то оформлення, яким можна замилуватися, нічим допомогти не зможе. Найкраще, якщо воно буде простим і зрозумілим, без всяких відволікаючих завитків і миготливих сердечок.

Найкраще, якщо воно буде простим і зрозумілим, без всяких відволікаючих завитків і миготливих сердечок

Щоб правильно перерозподілити акценти, в блозі має бути простір без контенту взагалі. Якщо сторінка переповнена фотографіями, колажами та текстом, то від неї, як від мультфільму про Покемонів, може стати погано. Тоді читачі не зможуть зосередитися на сприйнятті інформації, і не зрозуміють, хто ж все-таки попрацював над капсульної лінійкою для Uniqlo - Jil Sander або Jak & Jil. Головна сторінка з двадцятьма картинками (а то і більше) довго завантажується і виглядає занадто ваговито. Якщо хочеться показати читачам сподобалися образи з показу або одноманітні кривляки перед дзеркалом, все, крім однієї, краще прибрати під кат.

Якщо хочеться показати читачам сподобалися образи з показу або одноманітні кривляки перед дзеркалом, все, крім однієї, краще прибрати під катМаша Попова, блог Popmasha

Зараз блогів так багато, що треба розуміти, чим новий блог буде відрізнятися від інших. Це найголовніше. Простіше робити блог, якщо ти вже більш-менш відома в якомусь колі персона. Ще важливо розуміти, як люди будуть дізнаватися про блозі. Круто, звичайно, коли блог весь із себе такий незалежний, але мені особисто в першу чергу подобається спостерігати за реакцією і саме спілкування на задані постом теми. Хоча є дофіга людей, які просто постять картинки і лінки та навіть відрубують коментарі. Такі мовчазні мовники, я це не дуже розумію. Треба мати певний рівень знань і уменій..ілі хоча б вроджену інтуїтивну кмітливість. Технічно ж все досить просто, є море шаблонів. Але потрібно мати посидючість, щоб з усім розібратися.

Але потрібно мати посидючість, щоб з усім розібратися

Щоб зробити свій блог популярним, можна трохи поексплуатувати соціальні мережі, атакуючи повідомленнями і додаючи в друзі всіх без розбору. Головне - не перестаратися в нав'язливості. Інший спосіб - просто розповісти про своє новому починанні друзям, заодно попросивши їх згадати про блозі у себе на фейсбуці або де-небудь ще. Можна подружитися з іншими фешн-блогерів і обмінюватися посиланнями один на одного - як правило, вони дуже контактні, тому що чіпляються за кожну можливість підвищення трафіку.

Можна подружитися з іншими фешн-блогерів і обмінюватися посиланнями один на одного - як правило, вони дуже контактні, тому що чіпляються за кожну можливість підвищення трафіку

Схожий варіант - зареєструватися на форумі, зробивши підписом посилання на блог, і почати проявляти активність, або опублікувати пост з блогу з посиланням, або ще як-небудь пожонглювати посиланнями. Не завадить додати meta-теги в HTML блогу. Потрібно визначитися з 5-10 ключовими словами, що описують блог, наприклад: "Мода. Новини моди. Магазини Москви", і попросити генератор тегів AddMe зробити код. Ці слова повинні часто зустрічатися в заголовках і в тексті. Також можна додавати ці слова в атрибут alt розміщуються картинок.

Також можна додавати ці слова в атрибут alt розміщуються картинок

До моменту, коли блог почнуть відвідувати хоча б 10000 читачів на місяць (визначити їх число можна за допомогою Google Analytics ), Можна почати займатися "пошуковою оптимізацією". Коли хто-небудь зацікавлений гуглит, наприклад, 'Новини Моди', за гроші блог починає з'являтися в списку посилань, за гроші побільше - в першій десятці посилань. Далі доведеться платити від 5 до 10 рублів за кожен перехід по посиланню з пошукової системи.

Далі доведеться платити від 5 до 10 рублів за кожен перехід по посиланню з пошукової системи

Далі вже можна обзавестися "крутилкой" - кодом в блозі для розміщення і забезпечення ротації банерів. Це дозволить змінюватися ними (безкоштовно) з дружніми сайтами, читачам яких може сподобатися ваш блог. Коли число відвідувачів знову збільшиться (хоча б до 40000 відвідувачів в місяць), можна наінать продавати рекламу великим гравцям фешн-ринку ( FashionToast , Наприклад, живе за рахунок American Apparel ). Для залучення рекламодавців спочатку краще не набивати собі ціну - нехай вона буде нижче, ніж у конкурентів. Доходи від реклами стануть першим прибутком, яка покриє витрати на пошукову оптимізацію.

Доходи від реклами стануть першим прибутком, яка покриє витрати на пошукову оптимізаціюАнна Фрост, блог Annafrostdailyfashion

Способів заробити на блозі безліч - від простого продажу реклами, до різноманітного піару etc. Продумуючи контент блогу, відразу варто задуматися, що ти хочеш з цього витягти. Але не варто повністю підлаштовуватися під "рекламодавця" - це спочатку пропаща справа. І потрібно знати, що таке RSS і теги.

І потрібно знати, що таке RSS і тегиЮля Видолоб, блог It's So Last Season

Заробити - напевно, теоретично можна, але на практиці я ніколи не намагалася. Труднощів ніяких тут бути не може, крім ліні або нестачі часу і сил. Вести в поодинці повноцінний фешн-блог, весь час підтримувати його в живому стані - пекельна праця без відпустки, поодинці це досить складно робити.

Вести в поодинці повноцінний фешн-блог, весь час підтримувати його в живому стані - пекельна праця без відпустки, поодинці це досить складно робитиДаша Косарєва, блог It's So Last Season

Заробити на блозі можна - Афіша нам зробила пропозицію, від якого ми не змогли відмовитися, зараз ми значимося в штаті журналу "Афіша" і отримуємо фіксовану зарплату, при цьому It's So Last Season залишився авторським незалежним блогом.

Створення фешн-блогу, звичайно, не може підкорятися описаного тут алгоритму, тому залишені в коментарях упущені нюанси і цінні зауваження будуть доповнювати пост.

З чого почати?
?накше навіщо це треба?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: