Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як планувати сімейний бюджет? / Статті / ДЕТСКІЙВОПРОС.РФ

Автор: Наталя Устинова, фото: ru.freepik.com

Створюючи свою сім'ю, багато молодята і не здогадуються, що розбрат в їхні щасливі сімейні будні може принести неправильне планування сімейного бюджету. Адже кожен з них отримує дохід у вигляді заробітної плати та намагається витратити в першу чергу на свої потреби і розваги і тільки потім на різні комунальні та інші послуги. ДЕТСКІЙВОПРОС.РФ підкаже, як вести сімейний бюджет.

П'ять ознак того, що у вашій родині є фінансові проблеми

- У вас майже немає заощаджень. І якщо раптом хтось втратить роботу, накопичених грошей вам не вистачить, щоб прожити три місяці - максимально-оптимальний термін для працевлаштування.

- Ви ніколи не займалися урахуванням своїх фінансів і не знаєте, куди йде ваша зарплата.

- Ви не знаєте, звідки будете брати гроші, якщо у кого-то з родини виникнуть проблеми зі здоров'ям.

- Ваші борги частенько оплачують батьки або знайомі - дуже грізний ознака фінансової неспроможності.

- Банки відмовляють вам у кредиті - значить, професіонали, проаналізувавши ваші фінансові можливості, розуміють, що виплатити кредит ви будете не в змозі.

Один з найголовніших питань, яке задають подружжя один одному: «Ти куди подів (справи) гроші?» Щоб допомогти будь-якій сім'ї правильно планувати свої доходи і витрати, спробуємо розібратися і скласти перелік практичних порад і рекомендацій.

Рада № 1. Вчимося рахувати свої витрати

Для початку протягом місяця (так радять багато фахівців) записуйте в зошит свої постійні та непостійні доходи і витрати, зберігайте чеки. Вони допоможуть вам надалі проаналізувати ситуацію.

Сюди увійдуть три основні статті, за якими піде рахунок:

- Обов'язкові витрати: оплата комунальних послуг, дитячого садка, школи, навчання, якщо є - оплата кредитів.

- Основні витрати: харчування, ліки, покупка необхідного одягу, оплата мобільного зв'язку, інтернету, утримання автомобіля, домашнього господарства та інші кишенькові витрати.

- Гроші на відпочинок і розвага, подарунки собі та близьким.

Ще є дуже важливий пункт, який водиться не у всіх в родині. Резервні гроші - це гроші, які ви, незважаючи на перераховані вище витрати, відкладаєте на різні форс-мажорні ситуації. Зазвичай їх зберігають на картці або рахунку в банку.

Потім проаналізуйте всі ваші витрати за даними пунктами. Відзначте для себе ще, скільки в місяць ви витрачаєте на різні емоційні покупки. Особливо це стосується жінок (красиві брелочки, заколочки, біжутерія). Фахівці стверджують, що близько 40% таких покупок виявляються непотрібними і витратними.

Рада № 2. Ставимо нові фінансові цілі

Кожна сім'я рано чи пізно мріє про великі покупки, будь то покупка квартири, машини або довгоочікуваний ремонт, а може, майбутнє гідну освіту дітей.

Визначте для себе свою фінансову мета (то, на що вам просто необхідно накопичити гроші).

Визначте для себе терміни її виконання, наприклад, «хочу зробити ремонт в кінці року або купити машину».

Створіть покрокову інструкцію по досягненню своєї мети, переглянете свій бюджет, адже тепер доведеться економити гроші.

Постійно нагадуйте про свою мету, може бути, буде краще, якщо ви разом з чоловіком зробите «дошку бажань», на якій ви визуализируете свої цілі. Адже у кожного вона може бути своя. Так буде легше постійно собі нагадувати, можна повісити "Напоміналка" всюди на стікерах.

Перевіряйте щотижня то, що вдалося накопичити.

Найчастіше зустрічаються три варіанти ведення бюджету сім'ї.

Загальний: подружжя має загальну «касу». Спільно обговорюють і планують витрати, накопичують заощадження, відкладають на спільний відпочинок, навчання, конкретні цілі.

Частково загальний (частково - роздільний). Подружжя «складаються» на спільні витрати, покупки і т. П. Частково. А «залишок» - «вільні» гроші, якими кожен з партнерів розпоряджається на свій розсуд.

Роздільний бюджет. У кожного своя «каса», партнери, як то кажуть, нічого один одному не «повинні», наявним капіталом розпоряджаються на свій розсуд, без погодження з партнером.

Форму ведення сімейного бюджету кожна пара вибирає для себе сама. У кожної є свої плюси і мінуси. Але в будь-якому випадку плюси кожної з форм організації сімейного бюджету більш відчутні, коли між подружжям є взаємне розуміння і узгоджене прийняття домовленостей.

Рада № 3. Обговорюємо все фінансові питання з чоловіком

За статистикою, багато пар розлучаються якраз через те, що не обговорюють один з одним фінансові питання. Тому дуже важливо вести сімейний бюджет спільно. Іноді фінансові бажання членів сім'ї розходяться один з одним. Ти мрієш про відпочинок на морі, а він бачить себе за кермом класної іномарки. Дійсно, кожен має право мріяти про своє. Намагайтеся просто обговорювати заздалегідь щомісячну суму, яку будете відкладати на виконання заповітного бажання. Сучасні фінансові відносини дозволяють вести роздільні рахунки у вашій родині і позбавлять вас від необхідності виправдовуватися при тій чи іншій покупці. Головне, щоб була довіра один до одного. Будьте чесні один з одним, особливо якщо це стосується боргів, адже навіть цілком невинна брехня може похитнути ваші відносини.

Розподіліть фінансові обов'язки: хто і за що буде платити. У будь-якому випадку один з подружжя буде вести облік грошей, найчастіше в сім'ї це робить дружина. Але запам'ятайте, що в рішенні ключових питань в родині, наприклад, великі покупки, останнє слово має залишатися за чоловіком. Це дасть йому можливість бути відповідальним.

Вчіться розуміти один одного, планувати витрати і доходи, тоді, можливо, скандалів і сварок з приводу верховенства стане менше!


Один з найголовніших питань, яке задають подружжя один одному: «Ти куди подів (справи) гроші?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: