Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як правильно вести сімейний бюджет?

 1. Для чого вести бюджет? Може краще без нього?
 2. Що потрібно знати для складання сімейного бюджету?
 3. Приклад плану сімейного бюджету
 4. Плануємо сімейний бюджет
 5. Як вести бюджет сім'ї?
 6. Де вести сімейний бюджет
 7. КОМП'ЮТЕР, КПК АБО СМАРТФОН
 8. формування звітів
 9. Ведення декількох типів рахунків
 10. планування фінансів
 11. Розрахунок кредитів і вкладів
 12. Контроль за боргами
 13. Захист інформації
 14. Нагадування про необхідні платежі
 15. Як вести сімейний бюджет
 16. Ведення сімейного бюджету
 17. Що далі?

Навіщо витрачати час на ведення бюджету? Якщо коротко, планування бюджету дозволяє досягти поставлених цілей в максимально короткий термін. Важливо розуміти, що можна управляти тільки тим, що ви порахували. Якщо ви не знаєте скільки і куди витрачається ваших грошей, значить ви не контролюєте свої фінанси, і своє життя.

До речі ви напевно помітили, що банки дуже «люблять» тих хто не веде бюджет і бездумно витрачає гроші направо і наліво. Такі клієнти легко погоджуються випуск карти з кредитним лімітом, і з часом, коли людина влазить в борги, банк постійно непогано на ньому заробляє.

Для чого вести бюджет? Може краще без нього?

Будь фінансово грамотна людина розуміє важливість планування доходів і витрат і не шкодує свого часу на це нудне на перший погляд заняття. Навіщо все це потрібно, буде першим питанням багатьох з нас. Але варто тільки озирнутися навколо себе, і можна знайти безліч прикладів того, як люди домагалися здавалося б недосяжного саме за допомогою чітко продуманих і заздалегідь складених планів. Наприклад, будь-яка успішна компанія, особливо велика, має ретельно розроблені плани виробничої і фінансової діяльності.

Вирушаючи в кругосвітнє плавання, кожен капітан має в своєму розпорядженні заздалегідь прокладений курс. Без цього є ризик не тільки не досягти кінцевого пункту подорожі, але і наразити на небезпеку життя пасажирів і команди судна. Цей курс і є заздалегідь складений план. Не нехтуйте плануванням сімейного бюджету. Грамотно розпорядитися своїми коштами без нього практично неможливо!

Та й ніякої особливої ​​складності в цьому немає.

Що потрібно знати для складання сімейного бюджету?

 • Перше. Дані про ваші минулі доходи та витрати. Отримати її можна за допомогою ретельного обліку всіх надходжень і витрат.
 • Друге. Потрібно зібрати всю інформацію про майбутні сімейні витрати. Сюди відносяться покупка подарунків близьким по різним питанням, оплата податків і кредитів, витрати на проведення сімейних торжеств і безліч інших приводів розлучитися з грошима. Щоб зробити цей процес системним, найкраще обзавестися органайзером або використовувати спеціальну програму по веденню сімейного бюджету з функцією календаря.
 • Третє. Обов'язково потрібно взяти до уваги сезонність деяких витрат. Наприклад, Новий рік, 8 березня або 23 лютого. Напередодні цих подій в магазинах нерідко піднімаються ціни на певні види товарів. Влітку нерідко дорожчає бензин, а восени - товари для школярів та студентів.

Де планувати сімейний бюджет?

Бюджет не можна складати «в голові», у нього обов'язково повинен бути «фізичний носій». Це може бути файл в програмі Excel або спеціальна програма, яку нескладно скачати в інтернеті.

Приклад плану сімейного бюджету

План сімейного бюджету на календарний місяць може виглядати наступним чином:

КАТЕГОРІЯ

ЗАПЛАНОВАНО

ФАКТ

ДОХОДИ:

чоловік

35 000

Дружина

18 000

інші джерела

17 000

ВИТРАТИ:

обов'язкові витрати

30 000

продукти

7 000

автомобіль

3 000

Розваги

2 500

Товари для дому

1 000

Турбота про себе

2 500

Освіта

35 000

Різне

2 000

бізнес

3 000

РАЗОМ:

Дохід

70 000

витрата

86 000

залишок

-16 000

З представленого прикладу наочно видно, що бюджет складений з дефіцитом, тобто витрати сім'ї перевищують її доходи. Однак це зовсім не означає, що грошей на всі сімейні витрати не вистачить. Це план тільки на один місяць. Якщо за підсумками минулих періодів доходи цієї родини були більше її витрат, яких бракує 16 000 рублів можуть бути взяті з цього залишку.

Плануємо сімейний бюджет

Чим раніше почати планувати свій бюджет, тим швидше дотримання фінансової дисципліни увійде в звичку. На самому першому етапі головне завдання кожної сім'ї не починати ставити глобальні цілі і починати їх ретельно домагатися. Для початку потрібно просто навчитися рахувати гроші. Цілком можливо, що це вийде зовсім не відразу. Багато хто може розчаруватися в собі: «Все марно, ми нічого не можемо вдіяти зі своїми примхами !!!».

Але опускати руки не можна ні в якому разі. Потрібно будь-що-будь домогтися свого і скласти реальний фінансовий план і, найголовніше, виконати його. Ну а здогадатися, що буде далі зовсім не важко! Кожна сім'я, яка успішно пройде цей перший і найскладніший етап, побачить, наскільки легше стане фінансова складова її повсякденному житті.

Необхідність позичати гроші та зарплати у родичів або, не дай бог, в банку залишиться в минулому. Більше того, після закінчення майже кожного місяця будуть залишатися зайві гроші (хоча, хіба вони можуть бути зайвими). Це дозволить почати інвестувати свої кошти, а значить отримувати додатковий дохід. Витрат «від балди» стане набагато менше.

Багато людей не дуже-то люблять обмежувати себе і дотримуватися дисципліни, особливо якщо це стосується грошей. Ми звикли плисти за течією, не замислюючись про завтрашній день, не кажучи вже про наближення старості, а вона не так вже й далеко. 20 і навіть 30 років пролетять непомітно. І якщо ви не син мільйонера і ваше прізвище не "Рокфеллер», то саме час задуматися про те, як самостійно домогтися фінансової свободи.

Чи не залежати від свого роботодавця. Займатися не тільки тим, що витрачати всі зароблені гроші, а інвестувати їх, створюючи тим самим додаткові джерела доходів. Без планування своїх фінансових потоків зробити це просто нереально.

Як вести бюджет сім'ї?

Насправді складання сімейного бюджету - заняття дуже цікаве. А коли ви побачите перші плоди своєї праці, воно сподобається вам ще більше.

Є кілька способів складання фінансового плану. Для цього цілком підійде звичайна зошит. Тим, хто з комп'ютером «на ти», можна використовувати свого електронного друга. Можна знайти безліч різних програм, спеціально розроблених для ведення сімейного бюджету. У кожної з них є сильні і слабкі сторони.

Де вести сімейний бюджет

ТЕТРАДЬ АБО амбарний КНИГА

Якщо з якоїсь причини ви не можете використовувати комп'ютер для особистого фінансового планування, робити це можна в звичайному зошиті. Для цього найзручніше розділити лист на три графи: дохід, витрата, разом. У шпальтах «Дохід» та «Витрата» ви повинні відображати всі надходження і витрати. У графі «Разом» потрібно відобразити підсумковий результат, який повинен чітко відповідати кількості грошей у вашому гаманці.

КОМП'ЮТЕР, КПК АБО СМАРТФОН

Знайти спеціальну програму для ведення сімейного бюджету з використанням будь-якого з перерахованих вище пристосувань не складе ніяких труднощів. Отримати таку програму можна як за плату, так і абсолютно безоплатно.

У такого способу ведення сімейного бюджету маса позитивних сторін. Ось лише деякі з них.

формування звітів

Це одна з найважливіших складових ведення сімейного бюджету. Комп'ютер зробить це швидко, позбавивши вас від необхідності робити самостійні обчислення. На підставі аналізу отриманих звітів можна скласти алгоритм подальших дій, а також вносити необхідні корективи в уже складений план.

Ведення декількох типів рахунків

Комп'ютерні програми дозволяють окремо вести облік операцій по декількох рахунках: сімейні бюджет, депозитні вклади, вкладення в цінні папери і т.д. Формат відображення інформації на екрані дуже зручний для сприйняття.

планування фінансів

Програми дозволяють вносити інформацію про очікувані надходження грошових коштів і майбутні платежі. Це дає можливість заздалегідь продумувати свої дії з управління сімейним бюджетом.

Розрахунок кредитів і вкладів

У більшості програм реалізована функція калькулятора за кредитами або вкладами. Це дуже мотивуюча річ, особливо якщо справа йде про депозити. Ви наочно побачите, як розміщення грошей під відсотки відіб'ється на стані вашого бюджету.

Контроль за боргами

Спеціальні функції дозволяють вносити інформацію про те хто і скільки вам повинен. Це зробить фінансовий план більш актуальним і дозволить не забути про позичених коштах. Іноді для того, щоб отримати свої гроші назад, боржнику потрібно про це нагадати.

Захист інформації

Вашу особисту фінансову інформацію можна легко захистити за допомогою надійного пароля.

Нагадування про необхідні платежі

Оплатити комунальні послуги, погасити кредит, купити подарунок, та хіба мало що ще потрібно зробити. Про все це програма нагадає вам вчасно. Все-таки пам'ять комп'ютера краще, ніж у людини.

І це далеко не повний перелік корисних функцій спеціальних програм для управління особистими фінансами.

Як вести сімейний бюджет

Для того щоб домогтися успіху в справі особистого фінансового планування, вносити інформацію в свій план потрібно якомога частіше. Найкраще щодня, тим більше що багато часу для цього не буде потрібно. На початковому етапі буде досить просто ретельно враховувати всі свої доходи і витрати.

Ведення сімейного бюджету

Перш ніж почати аналізувати інформацію про те, скільки грошей ви отримуєте і на що їх витрачаєте, має пройти приблизно 2-3 місяці. Даних за підсумками одного місяця для цього буде недостатньо.

Спробуйте набратися терпіння на цей термін. Набридне, змушувати вас ніхто не стане. Найголовніше і одночасно складне - найретельнішим чином враховувати всі свої витрати, особливо дрібні.

Великі платежі запам'ятати легко, а от згадати покупку пачки жуйки набагато складніше. Але саме на подібні витрати кожен місяць йде від 10 до 30% сімейного бюджету. Наша забудькуватість і неуважність перетворює їх в «чорні діри», в які грошики витікають в буквальному сенсі слова.

Для того щоб полегшити це завдання, записуйте всі свої витрати (в блокнот або мобільний телефон), обов'язково просите в магазинах чеки на всі, навіть найдрібніші покупки. Домігшись успіху в справі ведення сімейного бюджету, ви підвищите якість свого життя, зможете реалізувати навіть самі амбітні цілі.

Але без праці не витягнеш і рибку зі ставка. Дійте, і ваші старання буду винагороджені.

Що далі?

Отже, ви визначилися зі способом ведення сімейного бюджету. Тепер прийшов час визначити статті своїх доходів і витрат.

Якщо таких категорій буде занадто багато, існує ризик, що ви в них просто потоне і кинете вести бюджет своєї сім'ї, так і не домігшись результату. Процес управління особистими фінансами повинен бути не тільки корисним, але і приносити задоволення.

Зібравши інформацію про всі доходи та витрати за кілька місяців, ви можете сміливо переходити до наступного етапу - планування та оптимізації грошових потоків.

Планування грошових потоків буде присвячена одна з наступних публікацій, будь ласка слідкуйте за оновленнями.

Для чого вести бюджет?
Може краще без нього?
Що потрібно знати для складання сімейного бюджету?
Навіщо витрачати час на ведення бюджету?
Для чого вести бюджет?
Може краще без нього?
Що потрібно знати для складання сімейного бюджету?
Де планувати сімейний бюджет?
Як вести бюджет сім'ї?
Що далі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: