Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вести сімейний бюджет. Таблиця сімейний бюджет приклад скачати.

 1. Переваги ведення сімейного бюджету:
 2. Недоліки ведення сімейного бюджету:
 3. Методи ведення сімейного бюджету:
 4. Можу порекомендувати безкоштовну програму AbilityCash, якої користуюся сама, скачати її можна за цим посиланням
 5. Щоб уникнути цього, варто засвоїти три найголовніших правила обліку.

Часто можна зіткнутися з тим, що сім'ї дивуються, на що витрачаються їхні гроші. Після перерахування заробітної плати можуть за тиждень спустити більше половини доходу, а потім позичати гроші у друзів або, що ще гірше, брати незліченні банківські кредити. Крім того, нестача грошей часто стає причиною побутових сварок і розлучень в сім'ях. Так що ж таке сімейний бюджет , Які переваги і недоліки його ведення?

Обов'язково почитайте мій відгук на тему Навіщо потрібен облік особистих фінансів і як я до цього прийшла тільки в 37 років, рівно 1,5 роки тому.

Сімейний бюджет - баланс доходів і витрат сім'ї за встановлений період часу.

Переваги ведення сімейного бюджету:

 • Загальна картина доходів сім'ї за період - основний і додатковий заробітки. Це та база, від якої варто відштовхуватися у своїх можливостях на плановані витрати.

 • Повний контроль витрат сім'ї. Щоб уникнути суперечок картина витрат завжди покаже, хто і на що витратив гроші. Надалі динаміка витрат по кожній статті дозволить скорегувати їх в залежності від уподобань і усвідомленого вибору.

 • Накопичення коштів і мінімізація боргів.

 • планування великих покупок і подорожей. Динаміка основних витратних статей дозволяє спланувати в певному періоді великі заходи за рахунок накопичених раніше засобів.

Недоліки ведення сімейного бюджету:

 • Повна прозорість доходів і витрат всіх членів сім'ї, що не всім може сподобатися.
 • Можливість зациклитися на ідеї економії, перейти кордони і обмежувати себе та інших членів сім'ї в будь-яких потребах.

Принципи ведення сімейного бюджету:

Доходи і витрати необхідно розділити на статті. Їх кількість може бути будь-яким на розсуд і зручність кожного. Наприклад, спочатку витратні статті можуть більш деталізовані: харчування, господарські товари, платежі за квартиру, платежі за телефон, інші платежі на дитячі секції та шкільні обіди і т.д. Пізніше частина витрат доцільніше об'єднати. Наприклад, всі обов'язкові щомісячні платежі в одну статтю.

Перші два місяці досить просто фіксувати свої доходи і витрати в розрізі статей. Надалі бюджет треба обов'язково планувати на майбутнє, хоча б на один період вперед.

Зручніше записувати витрати кожен день, звіряти залишки грошових коштів (готівки, банківських карт, рахунків, електронних грошей і т.д.).

При правильному розподілі бюджету витрат сім'ї не повинен перевищувати бюджет доходів. Таки чином буде формуватися резервна частина, яку можна накопичити або витратити на необхідні потреби. Рекомендується, щоб щомісячний резерв був не менше 10% від доходу.

Доцільно резервну частину ділити, як мінімум, на дві складові - придбання корисних покупок і недоторканний запас. Останній необхідний як «запасна подушка» в разі раптової втрати постійного заробітку (звільнення, скорочення), глибокої фінансової кризи, непередбачених обставин.

Методи ведення сімейного бюджету:

 • «По-старому» - товстий зошит з ручними записами і підрахунком на калькуляторі: трудомісткий і незручний варіант в частині аналізу та динаміки;

 • ведення розгорнутої зручною таблиці в програмі Microsoft Office Excel на будь-якому комп'ютері, використовуючи індивідуальний підхід;

 • сервіси для ведення бюджету (онлайн-сайти і мобільні додатки) з можливістю вибрати найбільш зручний і відповідний.

 • Можливо, дублювання, наприклад, ведення експрес-бюджету в мобільному додатку для швидкого фіксування витрат і більш детального бюджету з аналізом і динамікою в Microsoft Excel.

Приклад ведення сімейного бюджету в Excel в нашій родині.

Приклад ведення сімейного бюджету в Excel в нашій родині

як скласти бюджет сім'ї

Крім ведення таблиці в Excel, рекомендую щоденний облік витрат і доходів в спеціальних додатках з ведення сімейного бюджету, наприклад, Домашня бухгалтерія , Яка крім усього іншого може бути встановлена ​​в якості Індивідуальні або сімейного додатки, тобто на 2 пристрої на Андроїд, Windows або iOS.

Можу порекомендувати безкоштовну програму AbilityCash, якої користуюся сама, скачати її можна за цим посиланням

Програма сімейний бюджет. Завантажити безкоштовно.

Домашня бухгалтерія дозволяє швидко зрозуміти, куди йдуть гроші і де є резерви для економії.

Вивчіть різні програми, і виберіть зручну для Вас. Важливо, щоб в програмі була можливість ділити витрати на різні статті, отримувати статистику витрат по кожній статті, використовувати різні фільтри даних.

Багато сімей не враховують нюанси правильності ведення сімейного бюджету, тому виникає безліч фінансових питань в родині.

Щоб уникнути цього, варто засвоїти три найголовніших правила обліку.

№1. Визначити точну загальну суму доходу за місяць. Доведеться взяти все дохідні суми за місяць і шляхом складання з'ясувати загальну підсумкову суму.

№2. Провести розрахунок всіх місячних необхідних розтрат і оплати рахунків. Іншими словами, з'ясувати неминучу витрату суми грошей за місяць.

№3. Відняти суму неминучих розтрат з основної суми доходу. І тільки решту суми розподіляти на інші побічні розтрати.

Отже, залишилася певна грошова сума. Як же грамотно розпоряджатися нею далі? Сім'я - це велика відповідальність і у кожного є свої особисті потреби. Для того, що б задовольняти великі потреби кожного члена сім'ї, наприклад, покупка сезонної верхнього одягу або взуття, з кожного щомісячного доходу слід відкладати приблизно 10% дохідної суми. Коли прийде час придбати комусь із членів сім'ї важливу обновку, або раптово трапиться непередбачена расходовая ситуація, сім'я вже буде до цього готова. Накопичена сума зможе покрити такі витрати.

Щоб не витрачати решту грошей на зайві придбання, треба писати список необхідних покупок на кожен місяць. Така процедура дозволяє аналізувати і зіставляти доходи з витратами, що значно може заощадити бюджет сім'ї .

Сімейний бюджет

буде спланований грамотно, і на всі заплановані придбання вистачить фінансів, якщо уникати всіляких грошових трюків магазинів, на які не потрібно вестися. Знижки часто провокують на покупку, крім запланованої речі придбати ще одну, не особливо потрібну, але складно пропустити такий шанс, адже ціна «урізана».

Наостанок ще кілька порад щодо ведення бюджету сім'ї.

1. Вести бюджет і проводити розрахунки повинен тільки один обраний член сім'ї, але при цьому враховувати думки інших. Це допоможе уникнути фінансового безладу.

2. Не варто приховувати свої доходи від сім'ї, інакше така ситуація може викликати недовіру, і як наслідок хаос в сімейному бюджеті.

3. Варто спокійно обговорювати всі потреби кожного і враховувати їх по максимуму.

4. Вирішувати фінансові проблеми краще в міру їх надходження. Не потрібно відразу намагатися оплатити всі. Грошей на все, однозначно не вистачить. До того ж планування стане безладним і психологічно напруженим.

Строгий розрахунок і облік, це головна запорука правильного обліку сімейного бюджету.

Схожі статті:

Як же грамотно розпоряджатися нею далі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: